Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 14:07   #41
Imaju li hammam? U biti, probala bi i ovaj kao HP :zubo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 20:24   #42
evo da javim, u nami na trgu imaju istu stvar kao i u kozmu, znači samo u setu i to orhideju i bijeli mošus,, nemaju posebno parfeme.. šteta
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 14:30   #43
I u Kauflandu su setovi, ne znam vrste, ali onaj crni sa bijelim i crni sa rozim. 49kn.
ZNR-ZOP-ZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:13   #44
Ima li ih u dm-u možda?
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:51   #45
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Ima li ih u dm-u možda?
ne
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 16:16   #46
jel gdje viđen jasmin?
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 15:13   #47
Pozzz
Pomagajte. Punica me ubila da joj moram nac tesori d'oriente bjeli mosus parfem i kremu.
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 19:46   #48
Toga je bilo prije Božića u Kozmu, pa pogledaj ima li još gdje koji primjerak
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 19:29   #49
Ja nabavila Jasmin iz Italije ali mi ipak nije po volji...


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 19:52   #50
Meni su super gelovi za tuširanje, obožavam te orijentalne mirise, ali u kozmu sam vidila samo dva. Znači ti parfemi budu samo u paketima pred blagdane?
__________________
People are strange when you're a stranger.
on-the-road is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 21:21   #51
Quote:
on-the-road kaže: Pogledaj post
Meni su super gelovi za tuširanje, obožavam te orijentalne mirise, ali u kozmu sam vidila samo dva. Znači ti parfemi budu samo u paketima pred blagdane?
Da. Sad se daju naći 3 vrste; bijeli mošuš, orhideja i fiore del dragone
__________________
What we think, we create. What we feel, we attract. What we imagine, we become.
http://beautybysunshine8.blogspot.hr/
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 16:08   #52
Od sutra su u plodinama setovi parfem+dezić white musk i orhideja. Koji da uzmem? prvo bi jedan, pa ako mi se svidi idem i po drugi.
Čitam da ih nigdje više nema već samo ovi paketi oko Nove godine, pa moram isprobati sad kad je prilika.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 19:27   #53
Ja obožavam orhideju Probala sam i bijeli mošus ali mi nije baš. Koristila sam samo gelove za tuširanje.
I da, zbunjena sam ovim katalogom od Plodina. Na slici su dezić i parfem, a pokraj piše set od dezića i gela za tuširanje. Pa sad da nagađamo šta će biti
Inače, cijena je 50 kn. Ok, manje 1 lp
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 19:50   #54
Mislim da će biti što je na slici, jer su već imali te setove nedavno. I bila je akcija 30% na setove prošli tjedan, ali kod mene nije ostao ni jedan tesori.
Sutra idem ujutro da uhvatim to čudeso konačno. Mislim da ću orhideju, čini mi se sigurnija, svi ju vole, a mišljenja oko muska su podijeljena.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 19:57   #55
Nadam se da će ti se svidjeti, meni miriši kao neki parfemčić A i kupaonica poslije miriši kao parfumerija
Javi kako si zadovoljna
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 22:02   #56
Imala sam i orhideju i white musk. Orhideja je super, ko pravi parfemić je. White musk mi nije bio ok. Presapunast mi je, čak zagušujuć. Inače volim sapunaste parfeme, ali ovaj mi nije sjeo. Proslijedila sam ga prijateljici, njoj je odličan, svjež i ugodan.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 13:45   #57
Meni je od njihovih parfemčića bio najbolji onaj od Sandalovine (Kašmir) i Vetivera, a najbolji gel za tuširanje ikad je bio njihov Papavero del Tibet. Šteta što ga više ne proizvode.

Nedavno sam naručila preko frenda iz Njemačke (neka švicarska stranica) 6 komada tog gela i nikom ga ne dam. Sestra ga je jednom koristila ali odmah se osjetio kroz zatvorena vrata pa sam ju upozorila.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 14:25   #58
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Meni je od njihovih parfemčića bio najbolji onaj od Sandalovine (Kašmir) i Vetivera, a najbolji gel za tuširanje ikad je bio njihov Papavero del Tibet. Šteta što ga više ne proizvode.
Još ga proizvode, u Italiji ga nađeš u svakoj drogeriji
Ako ti treba još zaliha javi

Sandalovina i vetiver mi je odličan za ljeto kao i Papavero del Tibet, sad zimi imam Fiore del Dragone i Royal Oud.
I Fior di Loto mi je ok, ali na mahove preintenzivan.

Mogla bi opet Muschio bianco, to je bio prvi Tesori d'Oriente koji sam probala
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 15:43   #59
Inanna, ti si blizu Italije kad si toliko toga probala? Jer vidim da kod nas ima jako malo mirisa.
Ja sam danas kupila orhideju, samo nju su imali u plodinama. Ambalaža i dezića i parfema je metalna i jako lijepa. Miris je ugodan, cvjetni i za te novce odličan, neće mi ga biti žao trošiti.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 19:59   #60
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Inanna, ti si blizu Italije kad si toliko toga probala? Jer vidim da kod nas ima jako malo mirisa.
Ja sam danas kupila orhideju, samo nju su imali u plodinama. Ambalaža i dezića i parfema je metalna i jako lijepa. Miris je ugodan, cvjetni i za te novce odličan, neće mi ga biti žao trošiti.
Jesam, uvrh glave sat vremena od Trsta.
Probala sam dosta njihovih proizvoda, sapune, kreme za ruke, dezici, kreme za tijelo, parfeme. Šteta da kod nas nije dostupan cijeli asortiman. Jedino što me baš nije oduševilo je parfem Japanese Rituals, baš mi je nekako čudan i vintage, kupila sam ga jer mi je bila lijepa bočica.
Kad su na akciji, parfemi u nekim talijanskim drogerijama znaju biti po 2,99 €, a tuširalice po 1,99 €.
Meni je ambalaža parfema Hammam i Royal Oud jako lijepa, onako metalna i rezbarena.
Ako nekome šta treba slobodno neka se javi

BTW, par njih me pitalo da li nosim Hypnotic Poison kad bi nanjušili Fiore del Dragone.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.