Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 12:17   #7621
Balea Aqua serum- izbjegavam ga godinama jer mi nikada ništa od balee ne valja...I mislim si neću propasti za 25 kn
koza mi mjesovita dehidrirana...
Ugl,ne radi nista,bas nista... A lice mi nekako ljepljivo kasnije i kao da me svrbi malo
milkica is offline  
Old 23.01.2015., 12:34   #7622
Ja ga obožavam, doduše imam suhu kožu.
tehom is offline  
Old 23.01.2015., 15:10   #7623
Ja imam masnu kožu s povremenim suhim dijelovima lica, i ni jedna krema mi do sada nije hidratizirala ko balein serum, i ne izaziva mi dodatne prištiće
mateas is offline  
Old 23.01.2015., 15:20   #7624
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Balea Aqua serum- izbjegavam ga godinama jer mi nikada ništa od balee ne valja...I mislim si neću propasti za 25 kn
koza mi mjesovita dehidrirana...
Ugl,ne radi nista,bas nista... A lice mi nekako ljepljivo kasnije i kao da me svrbi malo
kolko dugo si ga koristila?
meni je u pocetku bio preslab i znao me peckat na iziritiranim djelovima, ali nakon nekog vremena mi je postao super (kad mi se lice oporavilo od dehidriranosti i maknule iritacije,zahvaljujuci njemu). tako da me sad nis ne pecka, ne svrbi i dovoljan mi je za hidrataciju.
vec sam pisala negdje da sam tjedan dana prije aqua seruma kupila avenov hidratantni serum koji je oko 200 kn i balein mi se pokazao puno boljim.
yogalove is offline  
Old 23.01.2015., 16:22   #7625
Ja sam zasad vrlo zadovoljna sa aqua serumom jer vidim da mi je smanjio dehidriranost
Koristim ga 10-ak dana i vec nakon 3-4 dana sam skuzila pomake. Stavljam ga ujutro i navecer prije kreme odnosno ulja
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 23.01.2015., 17:07   #7626
Par dana....
Najvise me svrbi celo... A ono mi je masno inace?!
Ali se zivcira taj osjecaj na licu. Dat cu mu jos koji dan


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Old 23.01.2015., 17:44   #7627
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ja sam zasad vrlo zadovoljna sa aqua serumom jer vidim da mi je smanjio dehidriranost
Koristim ga 10-ak dana i vec nakon 3-4 dana sam skuzila pomake. Stavljam ga ujutro i navecer prije kreme odnosno ulja
i meni je odlicno sredio dehidriranost, prije nisam nesto bila zadovoljna sa njim
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Old 24.01.2015., 08:59   #7628
Meni Balea Aqua serum super paše što se teksture tiče, ali sam u više navrata primijetila da je meni komedogen. Do sada mi je sve od Balee bilo ili sranje ili prosječno
Fashion Barbie is online now  
Old 24.01.2015., 09:01   #7629
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Balea Aqua serum- izbjegavam ga godinama jer mi nikada ništa od balee ne valja...I mislim si neću propasti za 25 kn
koza mi mjesovita dehidrirana...
Ugl,ne radi nista,bas nista... A lice mi nekako ljepljivo kasnije i kao da me svrbi malo

Ovako je i meni bilo. Ali kad potrosim trenutnu kremu, dat cu mu drugu priliku. Proslo je tri godine sigurno otkako sam ga imala prvi put.
Akvarela is offline  
Old 24.01.2015., 11:57   #7630

Prvi put sam uzimala subrinine šampone i odlučila sam se za ovaj, dakle subrina recept šampon protiv peruti za osjetljivo vlasište.
Moje vlasište nije jako osjetljivo, stvarno ga je malo koji proizvod iziritirao...ali ovaj šampon
nakon svakog pranja me vlasište nesnosno svrbilo, peruti ko u priči

Zadnje uređivanje mishamash : 24.01.2015. at 12:06.
mishamash is offline  
Old 27.01.2015., 07:57   #7631
I ovaj protiv ispadanja kose


Prije promjene ambalaže mi je taj šampon bio dobar, čak je i djelovao protiv opadanja kose. Jesenas kad je krenulo sezonsko linjanje kupim ponovo. I užas. Svrbi tjeme za poluditi. Nakon dva pranja sam odustala od njega.
Izgleda da su promjenili i nešto u sastavu. Šteta.
Doreen is offline  
Old 27.01.2015., 22:35   #7632

Miris je zaista predivan. Stvarno prekrasno miriši, ali mi masti kosu brze od ostalih šampona koje trenutno koristim tako da
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 27.01.2015., 22:42   #7633
Da, sad kad tak velis fakat se i meni cini da brze masti. Inace sam koristila balein i od smokve i narance i mango i bili su mi okej. S ovim od jagode drugi dan imam rezance koje ne mogu nositi ni u repu. Stvarno sampon za svaki dan
wakarimasen is offline  
Old 27.01.2015., 23:02   #7634
To ću ja onda sebi kupiti, moja je ko barut.
Nevjerna is offline  
Old 27.01.2015., 23:21   #7635
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Da, sad kad tak velis fakat se i meni cini da brze masti. Inace sam koristila balein i od smokve i narance i mango i bili su mi okej. S ovim od jagode drugi dan imam rezance koje ne mogu nositi ni u repu. Stvarno sampon za svaki dan
da, bas to. i ja sam isprobala ove ostale i puno su bolji od ovog
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 27.01.2015., 23:44   #7636
Najveći FAIL među maskarama - Look by Bipa WahWahWoom Volume and Define maskara (recenzija)
Ivanchy91 is offline  
Old 28.01.2015., 12:45   #7637
Makeup Revolution Ultra Velour lip cream u nijansi Move your mouth forever. Inace nisam ljubiteljica tih polupigmentiranih stvari za usne, ali ova nijansa je katastrofa. Tamnije se daju lijepo staviti i okej izgledaju, ali ova je totalni nedajboze.

Na usnama izgleda ovako (nije moja fotka):


Pa eto, tko zeli look susenog bakalara na usnama...
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Old 28.01.2015., 12:50   #7638
ovo izgleda grozno.
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 28.01.2015., 13:14   #7639
Prestrašno
Na meni je slično izgledao onaj stariji labello kao za zaštitu od hladnoće. Nema ga u prodaji pa ne nalazim ništa na netu, da stavim sliku.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 28.01.2015., 13:29   #7640
Ovdje je u kombinaciji neka kvazi pigmentacija (bolje receno nedostatak iste), ta neka suhonjava tekstura kao kod mat tekucih ruzeva, a ispod svega mi se cini kao hrpa silikona pa to sve skupa klizi po usnama, nabire se i ne lici na nista. Volim MUR i koristim hrpu njihovih stvari, ali ovo je stvarno katastrofa.
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.