Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 08:35   #5101


Je li koja od vas probala masku? Malo mi je skupa za Alverde i količinu koja se dobija (17 kn, 100 ml). Kad sam dotaknula tubicu činila se jako gusta...
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 10:28   #5102
kakav je puder u kamenu?

trebam ga samo za fiksiranje podloge i želim daje prozračan i nevidljiv.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:37   #5103
kupila danas ovo: http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...6_alverde.html
pošto je novo, sumnjam da mogu dobit kakvu povratnu informaciju, budemo vidli jel to čemu...
kupila sam i onaj šampon od marelice nakon sto godina...više se ne sjećam zakaj sam ih prestala koristiti. nadam se da bu kolko tolko ok.
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 14:26   #5104
Quote:
Prixie kaže: Pogledaj post
kupila danas ovo: http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...6_alverde.html
pošto je novo, sumnjam da mogu dobit kakvu povratnu informaciju, budemo vidli jel to čemu...
kupila sam i onaj šampon od marelice nakon sto godina...više se ne sjećam zakaj sam ih prestala koristiti. nadam se da bu kolko tolko ok.
pliz javi kakav je osjećaj na koži nakon nanošenja?
zvuči obećavajuće, samo se nadam da ne zateže kožu kao većina takvih gelastih proizvoda
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 10:09   #5105
ovo je kremica, nije gel, i zatezanje se skoro ne osjeti...mislim, nisam prije koristila te kremice za oko očiju, pa neznam kak ostale djeluju uglavnom, možda mrvicu hladi. fino miriši, i to je sve. ne nadam se nekom posebnom učinku. uostalom, ko nema borice oko očiju, znači da se nije smijao u životu, jel.. :klap:
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 10:11   #5106
moram pohvaliti Anti-Schuppen šampon (protiv peruti)



baš fino opere kosu, ne oteža je i ne zamrsi, a sastav je odličan i neagresivan.
ima i glinu koja bi kao trebala raditi detox tjemena, pa tako djeluje i na eventualnu perut/seboreju.
tražila sam dostojnu zamjenu za Vichy i Biokap šampone jer su mi malo preskupi, a ovaj im može stati uz bok
perut nemam, ali zna mi se javljati blaga seboreja po zimi tako da mi često treba nešto što će to sanirati.
miris je nedefiniran i blag, ne zadržava se nakon pranja. cijena - oko 15kn.

i za razliku od većine njihovih proizvoda, ne sadrži alkohol
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 10:16   #5107
Quote:
-Amaranth- kaže: Pogledaj post


Je li koja od vas probala masku? Malo mi je skupa za Alverde i količinu koja se dobija (17 kn, 100 ml). Kad sam dotaknula tubicu činila se jako gusta...
Da li je netko, u međuvremenu probao tu masku?

I gdje je nestala small star maskara?? Ili kako se već zvala.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross

Zadnje uređivanje Lilyrose : 09.03.2015. at 10:17. Reason: dodatno pitanje
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 20:43   #5108
Je li probao tko maslac za tijelo s divljom ruzom? Zanimaju me mazivost, upijanje i miris
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 20:32   #5109
Cini li se meni ili su im LE gelovi za tusiranje mega bolji od regularnih? Uzela sam si LE neki on limuna i vanilija/kardamom i em su kremasti za popizdit, em uopce ne isusuju. Cak nema ni njihovog trademark alkohola.

Uzela sam ih u zaru shoppinga, zadnji njihov gel mi je ostao u sjecanju kao nesto od cega mi je koza bila suha ko barut. Sada sam bas jako ugodno iznenadjena!
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:14   #5110


probao itko ? dojmovi ? da li se skida tesko s ociju ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 00:19   #5111
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Da li je netko, u međuvremenu probao tu masku?

I gdje je nestala small star maskara?? Ili kako se već zvala.
Quote:
-Amaranth- kaže: Pogledaj post


Je li koja od vas probala masku? Malo mi je skupa za Alverde i količinu koja se dobija (17 kn, 100 ml). Kad sam dotaknula tubicu činila se jako gusta...
Ja ju imam i zadovoljna sam. Uzela sam ju zbog spaljene kose blajhom. Jako je gusta, i malo se teže razmazuje, ali ju ne treba puno. Ne masti ni otežava kosu, a hrani ju. Ne daje instant rezultate, niti onaj glatki osjećaj jer nema silikona, ali omekša kosu i svakim korištenjem se vidi napredak.
*lex* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 22:10   #5112
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Je li probao tko maslac za tijelo s divljom ruzom? Zanimaju me mazivost, upijanje i miris
itko?

evo i slike:
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 18:17   #5113
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
moram pohvaliti Anti-Schuppen šampon (protiv peruti)



baš fino opere kosu, ne oteža je i ne zamrsi, a sastav je odličan i neagresivan.
ima i glinu koja bi kao trebala raditi detox tjemena, pa tako djeluje i na eventualnu perut/seboreju.
tražila sam dostojnu zamjenu za Vichy i Biokap šampone jer su mi malo preskupi, a ovaj im može stati uz bok
perut nemam, ali zna mi se javljati blaga seboreja po zimi tako da mi često treba nešto što će to sanirati.
miris je nedefiniran i blag, ne zadržava se nakon pranja. cijena - oko 15kn.

i za razliku od većine njihovih proizvoda, ne sadrži alkohol
eh, da sa prije procitala recenziju... ovako ide na čekanje
naručila sam jedan prirodni sa neemom i koprivom (možda čak i glinom) pa me baš zanima kakav će biti
isto tako ova maska sa avokadom ide na listu za probati, uz so cap od meda i onu hvaljenu sa iherba - neznam koju bi prije
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 21:37   #5114
uh, meni je taj šampon ispao promašaj. sam za sebe mi uopće ne može oprati kosu, morala sam kombinirati s još nekim, a nakon trećeg pranja mi se i perut vratila, tako da sam ga proslijedila dalje i kupila novi dercos.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 22:04   #5115
da, čitala sam malo ranije postove - dosta cura se žali na njega... šteta... baš je teško naći neki šampon drogerijskog ranga za problematično vlasište..
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 12:10   #5116
Meni je bio dobar, jedno kaj me smetalo je količina koju sam morala koristiti - svaka cca dva tjedna sam morala novi kupovati. Al nije mi nimalo iritirao vlasište i normalno mi je očistio kosu uz odgovarajuću količinu.

Iako sam baš zbog toga odustala od njega, sad koristim Biobaza 3u1 i jako sam zadovoljna.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 11:51   #5117
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
itko?

evo i slike:
ja bi vrlo rado ovo probala, ali nikako da naletim u dm-u na njega
uvijek je polica prazna
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 14:08   #5118
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
ja bi vrlo rado ovo probala, ali nikako da naletim u dm-u na njega
uvijek je polica prazna
ja sam ga nedavno vidjela u dm-u na Cvjetnom (onaj u podrumu).
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 15:05   #5119
hvala ti, to mi nikako nije usput
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 15:13   #5120
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
itko?

evo i slike:
Evo ja cu nisam odusevljena...inace volim ruza miris, medutim ovaj me nekako smeta...jako slatkasto...imam osjecaj da slabije njeguje od ostalih...ja imam suhu kozu i nije mi Dovoljan. Eto. Bok
__________________
Beat Mosquitoes!
imri dan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.