Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2015., 13:49   #741
Quote:
solilokvij kaže: Pogledaj post
Ideš na setove uzoraka http://www.paulaschoice.hr/trgovina/setovi-uzoraka.html Upisala sam kod DOSTAVA i onda ti ne naplaćuju slanje (ako ćeš pouzećem onda ti dođe mislim 10 kn). Besplatno je samo ako naručiš jedan set i ništa više, inače ide poštarina. Valjda još kod vrijedi.
Ajme nisam to znala. Hvala ti najljepša!
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 20:29   #742
Quote:
solilokvij kaže: Pogledaj post
Ima li netko rozaceu i koristi li onaj anti-redness bha kako li već? Imam baš tanku kožu i na netu sam čitala oprečna iskustva, nekome super, neke spržilo.
ovo me jako zanima.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 17:11   #743
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
meni je koza mjesovita, bila je sa hiper od sunca.
koristim resist daily i weekly treatmant.
mogu jos jednom reci da sam prezadovoljna, koza je njezna, zagladena i sto je najbitnije, od hiper mi je ostala jos jedna mala mrljica, jos uvijek sam na prvoj bocici jednog i drugog proizvoda.
moram jos reci, da u vrijeme pms-a mi puno manje izbijaju akne..
namjeravam uzeti jos ovu kremu sa spf.

a koji je razlog zasto si odlucila probati ova dva proizvoda? hiper ili?

ja nisam nikad koristila proizvode s aha,pa me malo i strah kako bi lice moglo reagirati,sto se desava s licem uslijed koristenja ovih i sl proizvoda?

sad se dvoumim dal uzeti onaj resist tretman s onom azal.kiselinom i bha, ili ova dva proizvoda koja si ti navela.
a cini mi se da si ti inace masna?

i kako nanosis ove proizvode,kao prve na cisto lice ili nesto ispod njih' a sta iznad? npr jel moze ujutro ovaj daily i povrh neki daily visoki spf?

i ovi proizvodi se ne preporucaju od proljeca koristiti vec samo jesen/ zima, ili?
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 09:59   #744
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
a koji je razlog zasto si odlucila probati ova dva proizvoda? hiper ili?

ja nisam nikad koristila proizvode s aha,pa me malo i strah kako bi lice moglo reagirati,sto se desava s licem uslijed koristenja ovih i sl proizvoda?

sad se dvoumim dal uzeti onaj resist tretman s onom azal.kiselinom i bha, ili ova dva proizvoda koja si ti navela.
a cini mi se da si ti inace masna?

i kako nanosis ove proizvode,kao prve na cisto lice ili nesto ispod njih' a sta iznad? npr jel moze ujutro ovaj daily i povrh neki daily visoki spf?

i ovi proizvodi se ne preporucaju od proljeca koristiti vec samo jesen/ zima, ili?
čitala sam malo recenzije, pa sam se odlučila na ovu kombinaciju, jer AHA djeluje na hiper više nego BHA, inače sam mješovita, prema masnoj, ali ovi proizvodi mi baš pašu, jer se manje masnim od kada ih koristim.
nanosim ih uvijek na čisto lice, navečer, tim da ovaj weekly nanosim dva-tri puta tjedno.
nije preporučljivo proizvode sa aha nositi preko dana.
mislim da ne bi bilo problema ovo koristiti i preko proljeća, ali svakako veći spf, najmanje 30, preko dana.
sigurno ću za zaštitu naručiti njihov ultra light mattifying fluid spf30.već se ovdje pisalo da je dobar u smislu da dodatno ne masti lice, i da ne ostavlja bijele tragove
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 12:23   #745
hvala ti maine

ja cu probati ukomponirati i AHA i BHA i azalaicnu pa ce mo vidjeti.

sta se tice BHA, cudi me da nitko s mjesovitom se nije odlucio za gel verziju,why?
i cini mi se da svi koristite 2%, a sta cu, ne gine ni meni onda 2%, 1% san provala i nikakvi nuspojava.

ako netko zeli naruciti nesto moze mi se javiti najkasnije do sutra ujutro,moja narudzba ce svakako ici debelo iznad 390 kn pa ako kome sto treba tu sam

inace,moran pohvaliti ove proizvode koje trenutno probavam,apsolutno su jako jako dobra podloga za make up, ovako na prvu cini mi se da je do exfolijata,stavila san spf 50 kremu i ni traga masnom filmu,preko jos bb kremu i lice je bas lijepo glatko,a primijetila sam i da mi se hidratantna navecer ljepse upije nego prije kad bih ju nanosila samostalno ili iznad nekog seruma.

I pohvalila bih takodjer i curu koja radi u njenom timu jer sam je maksimalno izdavila ovih dana,ali maksimalno,iako sam prelistala ovu temu,i mua, u ekspresnom roku bih dobila odgovore i to opsirne i skupa s vasim recenzijama ovdje dosta su mi pomogli u odluci za koje se proizvode odluciti.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 13:08   #746
maine ne znam jesi probala sa spf Resist super light daily wrinkle defense spf 30, meni je ta najbolja sa spf, bolja od matirajućeg fluida iako mi je i on odličan, ja sam isto mješovita

Meni su za sada must have od njenih proizvoda ta spf 30 i bha liquid. I aha eksfolianti su mi odlični ali isto mi je i sa Olay elixirom koji je jeftiniji tako da ću njega koristiti.
Čistači i tonici su mi dobri ali mislim da su malo pretjerali sa cijenom i ne mislim ih kupovati.
Trenutno testiram serum sa c vitaminom Resisit super antioxidant i za sada mi je ok, lijepo se upije ali ništa spektakularno.
Jedino mi se ne sviđa Skin balancing serum sa retinolom, ne znam kako bi ga opisala, kao neki suhi gel a kada se počne mazati po licu postane mastan, ima puno silikona na početku sastava i to mi je kao da sam nanijela neku silikonsku bazu za make up, mislim lice bude baš jako glatko od tih silnih silikona ali meni kao da se ne upije nego ostane taj neki sloj na licu
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 17:29   #747
nisam probala jos nistaza dnevnu zastitu, ali cu svakako onda naruciti prvo testere obe kreme.
ja se dvoumim izmedu tog resist seruma i JMO seruma sa c vitaminom
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 07:42   #748
jel neko probao i Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant i RESIST Weekly Resurfacing Treatment with 10% Alpha Hydroxy Acid, da ih malo usporedi?
imala sam tester od ovog 8% aha i ok mi je, pa planiram naručiti full size. e sad si mislim ako imam njega, treba li mi i ovaj drugi ?

inače nakon cca mjesec dana korištenja RESIST Skin Transforming Multi-Correction Treatment with Azelaic Acid + BHA (jednom dnevno a nekad i 2x dnevno), ne vidim apsolutno nikakve pomake po pitanju hiperpigmentacije .

Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
sta se tice BHA, cudi me da nitko s mjesovitom se nije odlucio za gel verziju,why?
i cini mi se da svi koristite 2%, a sta cu, ne gine ni meni onda 2%, 1% san provala i nikakvi nuspojava.
probala sam testere svih pulinih BHA proizvoda .
između 1% i 2% nema mi neke razlike u vidu osjećaja na koži, pa reko zašto ne uzeti 2% kad već nemam nikakve negativne reakcije . što se tiče opcija liquid, gel ili lotion, gel mi je definitivno najgore teksture. jako je ljepljiv i imam osjećaj da se uopće ne upija, trusi se s lica isl. liquid je puno bolje teksture, odmah se upije ali moju mješovitu kožu malčice zateže i bojim se da bi me isušio na duge staze. zato sam odabrala lotion. super tekstura, odmah se upije, ne zateže, ne isušuje, ma divota od proizvoda .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 09:41   #749
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
nisam probala jos nistaza dnevnu zastitu, ali cu svakako onda naruciti prvo testere obe kreme.
ja se dvoumim izmedu tog resist seruma i JMO seruma sa c vitaminom
Ogromna je razlika između ta dva, imam JMO a imam i tester resist super antioxidant seruma. JMO je lagan teksturom, dok ga staviš brzo se upije i on ne čini ništa po pitanju hidratacije. PC resist serum je kad ga stisneš masan ali čim ga staviš na lice on se tako fino upije i on je za par stvari, trebala bi pročitati da s eposdsjetim ali uglavnom radi voiše stvari nego JMO.
I meni puno bolji.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 10:21   #750
Ja sad trošim treći tester tog Resist seruma sa vit c ali ne bi kupila full size, osim što se brzo upije ništa drugo nisam primjetila da radi, možda ga treba duze koristiti
maine mislim da ti je najbolje uzeti tester prije kupnje da se ne zezneš, nakon što sam probala eksfolijante koji su me oduševili ja sam puno više očekivala od tih seruma, kako piše da se mogu koristiti i oko očiju mislila sam da će mi onaj sa retinolom zamijeniti LRP Redermic za oko očiju ali ništa od toga
Just a girl jesi primjetila neki učinak od tog multi-correction treatmenta -osim što ti nije djelovao na hiper? Ja nemam hiper ali bi nešto da malo ujednači ten, i dali je mastan ili se brzo upije? Po opisu zvuči super a i bha mi odlično odgovaraju
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 10:28   #751
Quote:
the lina kaže: Pogledaj post
Just a girl jesi primjetila neki učinak od tog multi-correction treatmenta -osim što ti nije djelovao na hiper? Ja nemam hiper ali bi nešto da malo ujednači ten, i dali je mastan ili se brzo upije? Po opisu zvuči super a i bha mi odlično odgovaraju
multi-correction se upije u roku keks. nije masan i par minuta nakon što ga nanesem imam osjećaj ko da nemam ništa na koži. bilo koja druga krema/serum/puder na njega sjednu odlično. ne isušuje mi kožu, ne zateže, ono, zbilja je okej što se tog tiče. ali da sam primijetila da išta radi - nisam .
doduše ja nemam nikakvih problema na koži osim tih fleka tako da ne znam ni što bi mi točno trebao radit .
al npr od bha losiona (2%) kojeg koristim isto koliko i ovaj tretman (samo ne svaki dan nego tipa 3x tjedno) sam primijetila da su mi se pore dosta suzile. i više nemam mitesera uopće . prije bi po nosu uvijek stiskala te mitesere, sad ih uopće nema. naravno ne mogu reć jel za to zaslužan bha losion, ovaj tretman ili kombinacija, al eto, ja bi rekla da je to od bha .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 10:43   #752
Mislim da ću onda za sada preskočiti taj multi-correction ili bar dok ne dobiju testere, bha i ja koristim onaj liquid i to mi je najbolji proizvod sa salicilnom koji sam ikad probala, manje se mastim skoro pa ništa ne zasjajim preko dana i isto mi se čini da su mi pore manje i da se sve ostalo što poslije nanesem puno bolje upija i djeluje. Ja sam u početku dva puta na dan koristila bha a sada jednom ili svaki drugi dan mi je dovoljno.
Prekjučer mi je prijateljica dala malo testera bha liquid anti-redness http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VMiubS7gySo i čini mi se da ću se prebaciti na taj anti-redness jer mi se čini bolji po sastavu a jednako mi djeluje, ima i hijaluronsku, alantoin, pantenol
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:28   #753
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
jel neko probao i Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant i RESIST Weekly Resurfacing Treatment with 10% Alpha Hydroxy Acid, da ih malo usporedi?
imala sam tester od ovog 8% aha i ok mi je, pa planiram naručiti full size. e sad si mislim ako imam njega, treba li mi i ovaj drugi ?

inače nakon cca mjesec dana korištenja RESIST Skin Transforming Multi-Correction Treatment with Azelaic Acid + BHA (jednom dnevno a nekad i 2x dnevno), ne vidim apsolutno nikakve pomake po pitanju hiperpigmentacije .



probala sam testere svih pulinih BHA proizvoda .
između 1% i 2% nema mi neke razlike u vidu osjećaja na koži, pa reko zašto ne uzeti 2% kad već nemam nikakve negativne reakcije . što se tiče opcija liquid, gel ili lotion, gel mi je definitivno najgore teksture. jako je ljepljiv i imam osjećaj da se uopće ne upija, trusi se s lica isl. liquid je puno bolje teksture, odmah se upije ali moju mješovitu kožu malčice zateže i bojim se da bi me isušio na duge staze. zato sam odabrala lotion. super tekstura, odmah se upije, ne zateže, ne isušuje, ma divota od proizvoda .
Trebaju ti oba AHA proizvoda. Probala sam i koristila i jedan i drugi i prezadovoljna sam s oba. Ovaj sa 8% je super lagan za svakodnevno korištenje i sa hijaluronskom je i uz to što exfolira kožu još je i hidratantad dok mi je ovaj sa 10% bio super kao tretman,koristila sam ga jednom tjedno i baš se dobije wow efekt nakon nkega.

Ovo što kažeš da nisi zadovolna sa multi correction tretmanom po pitanju pigmentacije,ni jedan proizvod ti neće to riješiti brzo,sa svim se rezultati vide tek nakon 2 ili 3 mjeseca tako da daj mu još šanse,nemoj odustajati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:33   #754
ma svakako ću mu dat šansu, ovu tubu koju imam ću potrošit do kraja a onda ću ovisno o rezultatima vidjeti hoću li opet naručiti. znam da sam nestrpljiva, al očekivala sam makar mali pomak u mjesec dana .
naručujem onda i 10% aha, naručujem sve život za proklete fleke .
razmišljam i o RESIST Pure Radiance Skin Brightening Treatment, možda je on bolji od multi correctiona ? jasmina, ti si ga imala, a jesi imala možda i multi correction da usporediš ?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 21:11   #755
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
ma svakako ću mu dat šansu, ovu tubu koju imam ću potrošit do kraja a onda ću ovisno o rezultatima vidjeti hoću li opet naručiti. znam da sam nestrpljiva, al očekivala sam makar mali pomak u mjesec dana .
naručujem onda i 10% aha, naručujem sve život za proklete fleke .
razmišljam i o RESIST Pure Radiance Skin Brightening Treatment, možda je on bolji od multi correctiona ? jasmina, ti si ga imala, a jesi imala možda i multi correction da usporediš ?
Da ja sam potrošila jedan skin brightening i baš sad planiram uzeti opet a multi correction sam planirala pa odustala jer ja u biti nema s njim šta raditi al za fleke on ti je jači od brighteninga. Sad će ti uskoro doći i onaj novi tretman sa 25% c vitamnina pa bi i s njim mogla probati.
Možda ti i ne bi bila loša kombinacija da correction koristiš naveče a brighteting ujutro jer on baš i daje brightenitng efekt pa ga naveče ni nema smisla koristiti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 21:21   #756
cure, jel mi moze neka objasnit koja je razlika u Resist bha 2% i Clean bha 2% eksfolijatorima?

jel stvar samo u teksturi ili...? zašto je to podijeljeno u dvije različite linije?


i uzela sam tester weekly tretmana. a jest glupo pakiranje - vodicu dobit u vrećici kao za kreme.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 07:47   #757
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
Da ja sam potrošila jedan skin brightening i baš sad planiram uzeti opet a multi correction sam planirala pa odustala jer ja u biti nema s njim šta raditi al za fleke on ti je jači od brighteninga. Sad će ti uskoro doći i onaj novi tretman sa 25% c vitamnina pa bi i s njim mogla probati.
Možda ti i ne bi bila loša kombinacija da correction koristiš naveče a brighteting ujutro jer on baš i daje brightenitng efekt pa ga naveče ni nema smisla koristiti.
fala ti. onda mi ne treba brightening, al čekam taj 25% c .

e samo još jedno pitanje za neznalice - za BHA i AHA znam da ih treba prestat koristit čim grane prvo sunce, al ne znam za npr proizvode s c vitaminom. i ne znam za ovaj brightening. smijem li šta od tog koristit u proljeće i eventualno ljeto? da znam već smislit strategiju za sunčane periode . jer i ovako sam sklona flekama (unatoč spf 50+ tijekom cijele godine), pa ih ne želim dodatno potaknut kojekakvim proizvodima .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 17:00   #758
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
fala ti. onda mi ne treba brightening, al čekam taj 25% c .

e samo još jedno pitanje za neznalice - za BHA i AHA znam da ih treba prestat koristit čim grane prvo sunce, al ne znam za npr proizvode s c vitaminom. i ne znam za ovaj brightening. smijem li šta od tog koristit u proljeće i eventualno ljeto? da znam već smislit strategiju za sunčane periode . jer i ovako sam sklona flekama (unatoč spf 50+ tijekom cijele godine), pa ih ne želim dodatno potaknut kojekakvim proizvodima .
s ti da uzmi u obzir da ovaj novi tretman što će foći sa 25% c vitamnina da je baš tetman znači ideš s njim samo na fleke a ne na cijelo lice jer ćeš se skuriti.
Inače c vitamnim do nekih 15% je i preporučljivo koristiti i preko ljeta i to ujutro jer je c vitamnin močan antioxidant koji štiti kožu od sunčevih zraka,odbija ih i ne da im da oštete kožu al preko njega je obavazana spf što ti i radiš tako da s tim i nemaš brige. Brightenin također,samo opali po njemu jer je pun nicinamida koji izbjeljuje fleke i sprečava nastanak novih,ja sam prošlo cijelo ljeto njega kaoristila i jako dugo traje.
Što se tiče aha i bha ja sam aha koristila isto cijelo ljeto,ne jake koncentracije i navrče al ti sama znaš najbolje kak ti se koža ponaša i koliko je sklona izbijanje fleka.
Ja bih ti i ovo preporučila,je skuplje al je marak pogotovo za fleke,isto je nočni tretman
http://www.feelunique.com/p/MD_Skinc...n_C_Serum_30ml

da se uhvatiti i jeftinije kad ima kodova za popust,ja ga baš sad planiram naručiti,čekam da se možda tečaj malo unormali
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 17:21   #759
[QUOTE=*soul*mate*;53122649]cure, jel mi moze neka objasnit koja je razlika u Resist bha 2% i Clean bha 2% eksfolijatorima?

jel stvar samo u teksturi ili...? zašto je to podijeljeno u dvije različite linije?


Imam tester ovog iz resist linije, probam večeras pa javim prve dojmove, imam samo jedan tester toga pa možda ima netko tko je duže koristio. Inače čini mi se da su proizvodi iz resist linije anti age i da su slični svi ti eksfolijanti pa je najbolje isprobati testere jer svakome nešto drugo paše
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 20:18   #760
Mislim da je razlika najviše struktura, Resist je gel, a ovaj je tekućina i tako više odgovara masnoj koži, a ovaj prvi normalnoj/mješovitoj. Ili čisto osobne preference ovisno o ostatku rutine.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.