Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2008., 22:13   #1
Look by Bipa, IQ Cosmetics, bpretty, My, my Girl

Jucer sam bas uletila i snimila sta imaju...
koliko me sjecanje sluzi imaju 3 svoja branda:bpretty,IQ i LOOK..
ste probale sta..iskustva?
ja sam uzela 2 olovke za usta bpretty i cine mi se super solidne za tu lovu,ali ostalo se bas i ne bi usudila probavati od te marke...djeluje dosta neprimamno(da ne kazem nekvalitetno)..ali tko zna..
no ostale 2 su mrvku skuplje,pa mozda i bolje...
ako je tko sta probao nek pise
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 20:59   #2
kupila sam 3 IQ kistića i nisam bila zadovoljna-preoštri su mi za kapak! za ostalo ne znam...
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 01:21   #3
Kupila sam si ruž neki dan, ne znam je li IQ ili LOOK, u zlatnoj je kutijici i na sniženju je pa košta 10 kn. Boja je dobra (neki nude look), masniji je i fino miriši i njeguje usne. Šljokičasti tuševi od bpretty su KOMA (blago rečeno). Suše se milijun godina i siromašni su šljokicama. Imam i rašpicu za poliranje noktiju od LOOK-a i zadovoljna sam.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:31   #4
dobila jednom na poklon LOOK maskaru koja mi je bila predobra i isto LOOK bezbojni sjaj sa efektom povecanja usana.

juce sam dobila od ujne dva LOOK sjaja za usne u onim teglicama nisam ih jos uvek probala ali mislim da su ok

kod nas u srbiji toga inace nema
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 17:04   #5
Testirala sam jučer ruž, marka je IQ, boja "dusty cedar". Moram priznati da mi je dobar. Masniji je, fino njeguje usne, boja ostane dovoljno dugo. Kad se još i cijena uzme u obzir - prva liga.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 15:17   #6
Da malo podignem temu iz mrtvih
Neki dan sam kupila 3 sjenila - 2 su iq cosmetics a 1 je look by bipa i oduševljena sam pigmentiranošću i teksturom! Nisam ih još isprobala, ali nadam se da će i na kapcima biti jednako odlični!

Evo slika pa da vidite o čemu pričam:



Ova 2 gornja su diamond star eyeshadow, a ovaj trio je trio shadow eye fusion. Svako je 29,90kn.
Uglavnom, mislim da ću ugrabiti još koju nijansu jer sam oduševljena!

p.s. da sad ne postam sve slike, evo swatcheva na mom blogu - link
__________________
x

Zadnje uređivanje Elektra : 14.09.2010. at 16:00.
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:48   #7
Imam sjenila u 4 boje IQ i prezadovoljna sam, jako su dobro pigmentirana, ne sjećam se cijene ali prilično jeftina i u praktičnom pakiranju, jedan njihov kist veliki koji koristim za shimmer, isto nikakve primjedbe nemam, a Look crna olovka za oči je nešto najbolje što sam probala, ona s gumicom za smokey
Imala sam još i tuš za oči, nije bio loš, ali se dosta brzo osušio, tak da tu vrijedi ona koliko para toliko muzike
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:27   #8
ja imam bronzer i super je nije skup ali zbilja je dugotrajan i ok je boja
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:49   #9
Meni je crna olovka za oči Look by Bipa najdraza od svih :-D S druge strane je aplikator.
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 13:50   #10
Sve iz LOOK asortimana je 50% sniženo ... nisam ništa kupila jer ne znam kaj je od njih dobro. Treba mi maskara i tekući puder, no ne znam jel mi se isplati eksperimentirati s njihovim, jer mi je sad lice napokon skroz čisto, pa ne stavljam puder, pa da ga ne zeznem.
Maskare mi nemaju lijepe četkice. Jel ima neka koja može konkurirati Multiaction od Essence?
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:30   #11
Ispričavam se na krivoj informaciji, očito samo BIPA kod Velesajma ima to sniženje. Danas sam bila u Importanneu i tam nije ništa sniženo.
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:57   #12
Quote:
Black Molly kaže: Pogledaj post
Ispričavam se na krivoj informaciji, očito samo BIPA kod Velesajma ima to sniženje. Danas sam bila u Importanneu i tam nije ništa sniženo.
u Draškovićevoj je
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 16:21   #13
u Valpovu je isto sniženo
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 20:03   #14
i u ri je sve snizeno osim kistova...
__________________
prodajem FOREVER LIVING proizvode od aloa vere :)
juicy loLlipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 20:17   #15
Kod mene u Vk je isto snižena Look dekorativa, uzela sam 2 laka za nokte, sjajilo i rumenilo, sve mi se sviđa osim rumenila...
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 23:05   #16
Iskoristila sam sniženje i upecala hrpu toga. Većinom sam jako zadovoljna

Pa krenimo redom:

- maskara PIXIE lashes - fenomenalna, jako mi sliči na MaxFactorovu 2000 calorie kad je namažem, a kako mi je do sada 2000 bila favorit - prešla sam na Pixie jer je trostruko jeftinija (na akciji šesterostruko ) zalihe su u ladici

- eyelineri LOOK - uzela tamnosivi, crni i bordo, jako zadovoljna nijansama i postojanošću, četkica je kao tvrđi flomaster pa mogu i dosta precizno baratati s njima

- lakovi LOOK color affair - tamniji lakovi su malo gušći, s nekima je dovoljan i jedan sloj, nisu loši, postojanost isprobavam sljedećih par dana

- DIVA gloss sjajilo - nije ljepljivo, nema neki miris, fin je osjećaj na usnama ali imaju samo neke roskaste nijanse, nema tamnijih (bar ne u mojoj BIPI)

Eto, uglavnom sam ugodno iznenađena i vjerujem da ću nastaviti kupovati njihovu kozmetiku
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 23:09   #17
I kod mene 50% na cijeli asortiman
Prvi put sam danas uzela nešto od njih i baš sam zadovoljna. Uzela sam neko rumenilo i neka sjenila(ne znam koja,nemam sad pri ruci).
Little black is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:27   #18
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Da malo podignem temu iz mrtvih
Neki dan sam kupila 3 sjenila - 2 su iq cosmetics a 1 je look by bipa i oduševljena sam pigmentiranošću i teksturom! Nisam ih još isprobala, ali nadam se da će i na kapcima biti jednako odlični!

Evo slika pa da vidite o čemu pričam:



Ova 2 gornja su diamond star eyeshadow, a ovaj trio je trio shadow eye fusion. Svako je 29,90kn.
Uglavnom, mislim da ću ugrabiti još koju nijansu jer sam oduševljena!

p.s. da sad ne postam sve slike, evo swatcheva na mom blogu - link
Imam ovakvo sjenilo iz prvog reda na slici
Ugl, famozno !!
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:33   #19
Jel' još popust u BIPI na Look by BIPA proizvode?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:40   #20
Danas sam bila, ali nisam gledala, na Ziaju je bilo popusta pa me to zaokupilo.



Htjela sam reći da sam uzela pred malo IQ tri olovke za usne, jeftine su pa da isprobam neke nijanse...baš sam zadovoljna.

Puno su bolje od npr. Essence i drugih olovaka po sličnoj cijeni. Obično uzmem Essence kad eksperimentiram, a inače se držim Maybelline i Bourjois olovaka za usne.
Ove su velike, dobro pigmentirane, mekane, a opet ne premekane, šilje se bez problema...

Zadnje uređivanje žalfija : 25.09.2010. at 21:49.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.