Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2015., 12:39   #9061
I ja sam masnjikava, ali ne vjerujem da to sad ima neke velike veze. Ionako ga planiram staviti samo malo i to većinom tamo gdje se i ne mastim toliko.

Hvala na odgovoru, polelujat ću danas do dm-a pa ću škicnut situaciju.
mirtochka is offline  
Old 26.01.2015., 14:07   #9062
Oh šljašti... a sad sta je nekome puno, nekom drugom nije. Najbolje idi do ducana i probaj!
ona1 is offline  
Old 26.01.2015., 15:27   #9063
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
I ja sam masnjikava, ali ne vjerujem da to sad ima neke velike veze. Ionako ga planiram staviti samo malo i to većinom tamo gdje se i ne mastim toliko.

Hvala na odgovoru, polelujat ću danas do dm-a pa ću škicnut situaciju.
ajde ako ga uzmes javi dojmove ja bi ga na jagodice stavljala samo, al se i tamo dosta zamastim
forzaMILAN is offline  
Old 26.01.2015., 16:36   #9064
Digla sam ruke...

Bio je samo jedan primjerak u koji je netko po defaultu tutnio svoje musave prste. Ali malo sam silovala tester i mislim da to nije za mene. Djelovalo mi je nekako premekano i lako se pretjera. Mislim da je za mene puno bolja opcija nešto u prahu pa ću se toga i držati.

Imam ovaj Alverde Matroshka u četvrtastoj kutijici (kupila sam ga iz očite opsjednutosti babuškama ) i dobar mi je pa neću dalje eksperimentirati. Ako ništa drugo, bar nema teorije da ću od sebe napraviti disko kuglu.
mirtochka is offline  
Old 26.01.2015., 17:07   #9065
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna za Essence, al Pupa ima smeđu maskaru u svojoj Vamp liniji. Ja imam ljubicastu i plavu i jako sam zadovoljna

Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Mislim da Essence nema, ja koristim sada Max Factor 2000 calorie smeđu i super mi je. Da se naći na akcijama dosta povoljno, prije te sam imala b.praty Bipinu robnu marku koja je isto bila ok ako uspiješ naći neotvaranu.Meni se dva puta desilo da je bila suha unutra pa sam odustala.
Hvala cure, pošto mi je jedino dm usput probat ću vidjeti tu MF,calorie crna mi je bila odlična, a onda se počela prebrzo sušiti pa sam prešla na maybelline.
Bipe kod nas nema, a koliko je cijena Pupe?
gilmoreica is offline  
Old 27.01.2015., 11:51   #9066
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
u riječki muller stigla nude kolekcija, ona prethodnica novog asortimana
Please, javite di još ima ove kolekcije u zg . U Muelleru na Trgu je već razgrabljena a želim si jedan ruž...
Blu11 is offline  
Old 27.01.2015., 11:55   #9067
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Please, javite di još ima ove kolekcije u zg . U Muelleru na Trgu je već razgrabljena a želim si jedan ruž...
U nedjelju je u Avenue Mallu bilo svega, ne znam da li ima još uvijek
ljubii is offline  
Old 27.01.2015., 13:31   #9068
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Please, javite di još ima ove kolekcije u zg . U Muelleru na Trgu je već razgrabljena a želim si jedan ruž...
Westgate...sva sjenila osim onog roskastog i svi ruzevi osim onog koji najvise lici na boju mesa.
Sjenila su super kvalitete i ona koja sam ja uzela nekako mat - napokon. Uzasno je tesko nac mat sjenila danas.
LudaMara is offline  
Old 28.01.2015., 17:49   #9069
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Digla sam ruke...

Bio je samo jedan primjerak u koji je netko po defaultu tutnio svoje musave prste. Ali malo sam silovala tester i mislim da to nije za mene. Djelovalo mi je nekako premekano i lako se pretjera. Mislim da je za mene puno bolja opcija nešto u prahu pa ću se toga i držati.

Imam ovaj Alverde Matroshka u četvrtastoj kutijici (kupila sam ga iz očite opsjednutosti babuškama ) i dobar mi je pa neću dalje eksperimentirati. Ako ništa drugo, bar nema teorije da ću od sebe napraviti disko kuglu.
ja sam uzela danas onu roskastu nijansu. svidja mi se sto u dodiru sa kozom postaje barsunasto.
a zanima me cime najbolje nanijet takav kremasti highlighter?
forzaMILAN is offline  
Old 28.01.2015., 20:55   #9070
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja sam uzela danas onu roskastu nijansu. svidja mi se sto u dodiru sa kozom postaje barsunasto.
a zanima me cime najbolje nanijet takav kremasti highlighter?
Ja bih ga lagano utapkala prstom jer jedino tako mogu ful iskontrolirati količinu nanešenog proizvoda, ali ja sam za takve stvari ljakse pa se nemoj snebivati. U moju obranu, ruke su mi uvijek čiste kada se maljam.

A rozi... Kako funkcionira rozi? Ja sam isprobavala bijeli...
mirtochka is offline  
Old 28.01.2015., 21:06   #9071
i ja sam ljakse koji sve voli prstima
pa iskreno, nisam neku veliku razliku na kozi primijetila kad sam stavila tester jednog i drugog. skoro isti su mi bili rozi mi se ucinio ljepsi u kutijici
forzaMILAN is offline  
Old 28.01.2015., 21:35   #9072
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
i ja sam ljakse koji sve voli prstima
pa iskreno, nisam neku veliku razliku na kozi primijetila kad sam stavila tester jednog i drugog. skoro isti su mi bili rozi mi se ucinio ljepsi u kutijici
:klap: Pa da! Ako su isti i ja bih uzela rozi na tvom mjestu.
mirtochka is offline  
Old 29.01.2015., 08:30   #9073
uvijek me rozo povuče kad je o kozmetici riječ
forzaMILAN is offline  
Old 29.01.2015., 20:49   #9074
dosli su novi Essence proizvodi u dm, cak sam u ovom gdje sam bila naisla na neisprobane testere i, od novih nude ruzeva, odlucila se za meni osobno najljepsu nude nijansu u jako dugo vremena: Come Naturally. na mojim usnama je nekako ljubicasto/mauve roza-bez-smeckasta, a kao da ima i malo sive u sebi. preposebna nijansa, odusevljena sam!
mislim da ce se novim ruzevima takoder oduseviti one koje traze korektoraste nude nijanse jer su dvije zaista korektori, samo sto su dosta sheer (cini mi se da bi probila prirodna boja usana kroz njih), no treba probati pa vidjeti.
zanimljiva se cini i nova nijansa olovke za usta Wish me a rose (barem ju nisam susrela do sada), no te su naravno sve bile vec raspljackane - sve sam ih provjerila i sve ostavila na polici.
takoder nigdje gdje sam gledala nisam mogla naci bezbojne olovke za usta da netko nije probavao, a trazim bome vec duze vrijeme... zaista ne kuzim tu fascinaciju s probavanjem kad je to proizvod koji kosta 9 kn...
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 29.01.2015., 21:07   #9075
vidim da im od 9.2. dolaze nove olovke za usne - http://www.essence.eu/hr/proizvodi/novi-proizvodi/

ambalaža i nazivi nijansi su totalno drugačiji, samo se nadam da je tekstura ista

zanima me i njihov kist za usne, čini mi se ok na fotki.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 29.01.2015., 22:16   #9076
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
zanimljiva se cini i nova nijansa olovke za usta Wish me a rose (barem ju nisam susrela do sada), no te su naravno sve bile vec raspljackane - sve sam ih provjerila i sve ostavila na polici.
takoder nigdje gdje sam gledala nisam mogla naci bezbojne olovke za usta da netko nije probavao, a trazim bome vec duze vrijeme... zaista ne kuzim tu fascinaciju s probavanjem kad je to proizvod koji kosta 9 kn...
Wish me a rose je stara nijansa. Do sada sam ju uspjela već i proslijediti dalje. A transparentnu olovku imam. Prije kupovine sam guglala i nigdje ništa nisam našla, na forumu žene nisu imale nekih iskustava i ja kupim kad najednom kiša komentara kako je bzvz. Na kraju je nisam još isprobala jer ne znam bih li je koristila kao bazu ili kao obrub i što mogu očekivati. Da nosam po doma, zaboravim, a ne usudim se eksperimentirati kada idem na posao.
mirtochka is offline  
Old 29.01.2015., 22:27   #9077
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
vidim da im od 9.2. dolaze nove olovke za usne - http://www.essence.eu/hr/proizvodi/novi-proizvodi/

ambalaža i nazivi nijansi su totalno drugačiji, samo se nadam da je tekstura ista

zanima me i njihov kist za usne, čini mi se ok na fotki.
i ja se veselim svemu sto si nabrojila
svida mi se sto su kistovi istog dizajna kao kod one LE kolekcije kistova koju su svi ganjali i posvuda se rasprodala brzinom munje

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Wish me a rose je stara nijansa. Do sada sam ju uspjela već i proslijediti dalje. A transparentnu olovku imam. Prije kupovine sam guglala i nigdje ništa nisam našla, na forumu žene nisu imale nekih iskustava i ja kupim kad najednom kiša komentara kako je bzvz. Na kraju je nisam još isprobala jer ne znam bih li je koristila kao bazu ili kao obrub i što mogu očekivati. Da nosam po doma, zaboravim, a ne usudim se eksperimentirati kada idem na posao.
ma daj? ja ju do danas nisam nigdje vidjela, a cesto kopam po essence olovkama.. izgleda da je stalno rasprodana. a ona soft berry nijansa? ni nju nisam vidjela do danas
hvala ti za recenziju bezbojne olovke, onda mogu mirne duse odustati od nje iako me sad kopka kakva je naspram iste takve od sHe... zna netko mozda?
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 29.01.2015., 23:03   #9078
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
ma daj? ja ju do danas nisam nigdje vidjela, a cesto kopam po essence olovkama.. izgleda da je stalno rasprodana. a ona soft berry nijansa? ni nju nisam vidjela do danas
hvala ti za recenziju bezbojne olovke, onda mogu mirne duse odustati od nje iako me sad kopka kakva je naspram iste takve od sHe... zna netko mozda?
Za Soft berry ne bih znala, ali evo curke o njoj govore već neko vrijeme jer ju koriste uz trenutno vrlo popularan L'Orealov ruž pa mi se nekako čini da je ona tu duže vrijeme.
A transparentnu nisam baš recenzirala , ali evo dam si truda i preko vikenda donesem zaključak ako si voljna sačekati. Sutra radim cijeli dan pa ne mogu sutra čačkati po nepoznatom, ali evo... The weekend!
mirtochka is offline  
Old 30.01.2015., 09:26   #9079
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
dosli su novi Essence proizvodi u dm, cak sam u ovom gdje sam bila naisla na neisprobane testere i, od novih nude ruzeva, odlucila se za meni osobno najljepsu nude nijansu u jako dugo vremena: Come Naturally. na mojim usnama je nekako ljubicasto/mauve roza-bez-smeckasta, a kao da ima i malo sive u sebi. preposebna nijansa, odusevljena sam!
mislim da ce se novim ruzevima takoder oduseviti one koje traze korektoraste nude nijanse jer su dvije zaista korektori, samo sto su dosta sheer (cini mi se da bi probila prirodna boja usana kroz njih), no treba probati pa vidjeti.
zanimljiva se cini i nova nijansa olovke za usta Wish me a rose (barem ju nisam susrela do sada), no te su naravno sve bile vec raspljackane - sve sam ih provjerila i sve ostavila na polici.
takoder nigdje gdje sam gledala nisam mogla naci bezbojne olovke za usta da netko nije probavao, a trazim bome vec duze vrijeme... zaista ne kuzim tu fascinaciju s probavanjem kad je to proizvod koji kosta 9 kn...
želim ovaj ruž
u dućanu blizu mene ima hrpa bezbojnih olovka koje nitko nije probavao, ako se odlučiš za nju, mogu ti poslati.
forzaMILAN is offline  
Old 30.01.2015., 09:35   #9080
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
vidim da im od 9.2. dolaze nove olovke za usne - http://www.essence.eu/hr/proizvodi/novi-proizvodi/

ambalaža i nazivi nijansi su totalno drugačiji, samo se nadam da je tekstura ista
Odlično, jako volim njihove olovke
ljubii is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.