Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2012., 22:44   #1641
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Da, spy je specijalan.

Nego, glas sam dala Distichi jer bi bilo zbilja šteta da ne dobije niti jedan, a napisala je lijepu zadaćnicu, no i Nuria je napisala odličan uradak ovaj tjedan.

Nuria bira novu temu! Congrats!
Hvala svima, počašćena sam.

Velia, kad moram dati prijedlog za temu? Moram li večeras ili mogu sutra?
Naime, sva sam u seminarima trenutno, a opet, ne bih voljela postaviti neku zbrda-zdola temu tipa "Što ste danas jeli".
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 01:26   #1642
Nuria čestitke
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:54   #1643
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Hvala svima, počašćena sam.

Velia, kad moram dati prijedlog za temu? Moram li večeras ili mogu sutra?
Naime, sva sam u seminarima trenutno, a opet, ne bih voljela postaviti neku zbrda-zdola temu tipa "Što ste danas jeli".
Zašto ne?
I od mene idu čestitke
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:23   #1644
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
ajd ne seri..pjesma mi je u maniri erotskog pjesnika iz malnarove emisije i namijenjena je da se rulja cereka..ak ti se ta pjesma fakat sviđa odi sutra odma ujutro doktoru
Quote:
jebi ga pročito sam u nekom self help priručniku ak se ne cijeniš sam neće te ni drugi..i toga se pridržavam
zato reci fala i uživaj. neš se nikad udat budeš li prgav


Nuria, congrats.
Anuk-sun-amun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 14:59   #1645
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Hvala svima, počašćena sam.

Velia, kad moram dati prijedlog za temu? Moram li večeras ili mogu sutra?
Naime, sva sam u seminarima trenutno, a opet, ne bih voljela postaviti neku zbrda-zdola temu tipa "Što ste danas jeli".
Ma, može danas tijekom dana.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 21:15   #1646
Obični ljudi

Malo sam razmišljala danas koju bih temu mogla postaviti i moram priznati da je to prilično naporan posao.

Potaknuta temom "Slučajni susreti" s ovog podforuma, odlučila sam da naziv teme bude "Obični ljudi".
Osobno, volim promatrati druge ljude - ljude koje susrećem u knjižnici, dućanu, u autobusu, tramvaju, na cesti ili u parku. Kad nemam nekog pametnijeg posla volim zamišljati tko su ti ljudi. Kako se zovu, što rade, što vole, što ne vole, što ih rastužuje, gdje idu, koliko godina imaju, čeka li ih tko ili čekaju li oni možda nekoga... Malo zvuči psycho, kad bolje razmislim.

Želim da teme vaših zadaćnica budu obični ljudi. Osobe koje se u gužvi stapaju s drugima. Osobe o kojima ništa ne znate, a svejedno su privukle vašu pažnju.
Zanima me kako ih vi vidite i što mislite kakav je njihov život, a ako nemate naviku promatrati druge napišite što mislite kako ljudi koji vas ne poznaju gledaju na vas, kako zamišljaju vaš život.

Nadam se da nisam previše zakomplicirala. I nadam se da slična tema nije bila zadana već prije.
Uposlite prstiće!
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 21:16   #1647
I zaboravih, hvala još jednom svima!
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 21:44   #1648
Nuria, ovo je veoma interesantna tema, osobito meni koji sam često baš u toj ulozi promatrača okoline, ljudi... Svakako ću nešto napisati.
J'etaisÉCRIVAIN is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 23:31   #1649
super tema Nuria svašta nešto mi već po glavi leti... imam osjećaj da će i ovaj tjedan biti dobar
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:12   #1650
I meni se sviđa nova tema.
Nuria, nije to psiho. I ja to radim.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:36   #1651
@TrashHarvester - Lajkam što si nam se pridružio na zadaćnicama i lajkam zadaćnicu.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:43   #1652
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
@TrashHarvester - Lajkam što si nam se pridružio na zadaćnicama i lajkam zadaćnicu.
Hvala. Imam jedan tekst u glavi koji planiram natipkati već duže vrijeme, ali nikako da pogodite temu, no ovo je bio copy/paste pa sam nekako smogao snage.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:46   #1653
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Hvala. Imam jedan tekst u glavi koji planiram natipkati već duže vrijeme, ali nikako da pogodite temu, no ovo je bio copy/paste pa sam nekako smogao snage.


Prišapni nekome temu.

I smogni snage napisati još koju zadaćnicu.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 21:39   #1654
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post


Prišapni nekome temu.

I smogni snage napisati još koju zadaćnicu.
Obećajem na svoju forumsku čast.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 08:32   #1655
BTW smije li se sudjelovati sa dvije priče? Sad sam se sjetio jedne (pisane u isto vrijeme) koja isto odgovara temi (koja je super).
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 08:42   #1656
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
BTW smije li se sudjelovati sa dvije priče? Sad sam se sjetio jedne (pisane u isto vrijeme) koja isto odgovara temi (koja je super).
pa piši
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 09:13   #1657
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Obećajem na svoju forumsku čast.
Držim te za riječ.

Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
BTW smije li se sudjelovati sa dvije priče? Sad sam se sjetio jedne (pisane u isto vrijeme) koja isto odgovara temi (koja je super).
Pa nismo imali takav slučaj, niti je itko iskazao sličnu želju pa nismo ni definirali neko pravilo. Ako baš želiš, napiši i tu drugu. Bit ćeš sam sebi konkurencija.
Jedino ne znam kako ću to staviti u anketu.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 15:49   #1658
Trash , ali Herbi!
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 14:50   #1659
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Pa nismo imali takav slučaj, niti je itko iskazao sličnu želju pa nismo ni definirali neko pravilo. Ako baš želiš, napiši i tu drugu. Bit ćeš sam sebi konkurencija.
Nema veze, već je bilo i vrijeme da si stanem na rep jer sam već prevršio svaku mjeru!

Quote:
Jedino ne znam kako ću to staviti u anketu.
Ajoj! Ne bih ti bio u koži!
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 14:54   #1660
Trash, odlično, posebno ova druga
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.