Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2011., 13:24   #61
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Tako da, imam provjerenog prodavača od kojeg već dugo kupujem Sleek i sve je stizalo brzo i bez ikakvih problema
A koji to?
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:01   #62
Quote:
mirna_nemirna kaže: Pogledaj post
A koji to?
nisi mene pitala, ali znan koji je seller u pitanju

http://stores.ebay.co.uk/vanitypalac...=p4634.c0.m322
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:15   #63
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja ne kupujem direktno od njih zbog 2 razloga:
- poštarina im je previsoka za samo jedan proizvod (ja uvijek naručujem samo palete i to jednu po jednu u principu)
- customer service im je za onu stvar, užasno su bezobrazni i već su puno puta imali problema sa time da npr. ne pošalju naručeno ili neko drugo s*** zbog čega su i ukinuli opciju da im fanovi mogu pisati fo zidu od fejs stranice, a na mailove ne odgovaraju

Tako da, imam provjerenog prodavača od kojeg već dugo kupujem Sleek i sve je stizalo brzo i bez ikakvih problema I nekako sumnjam da Sleek fejkaju kad njihova paleta košta 6 funti
hvala ti na ovoj informaciji, taman dovoljno da odustanem od njih uopće, ionako nisam našla paletu koja bi mi posve odgovarala
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:19   #64
e finky, a zasto si ne bi sama slozila paletu tipa art deco? ja to upravo radim. decko mi je kupio kutijicu za 12 sjenila (imas i manjih) i svaki put kad sam u prolazu kraj mullera se nagradim jednim cijene sjenila su ti 35-40kn. jedva cekam da popunim svoju
a sjenila su im stvarno kvalitetna i jos si biras mat, sjajna..kakva zelis
mozes si i rumenilo skombinirati uz sjenila - ono ti zauzme mjesta za tri sjenila
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:27   #65
palo mi je i to na pamet, vidjet ću... trenutno sam našla jednu pupa paleticu koju bih kupila a za kasnije ću vidjet...
tnx
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:36   #66
palo mi je i to na pamet, vidjet ću... trenutno sam našla jednu pupa paleticu koju bih kupila a za kasnije ću vidjet...
tnx
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:53   #67
Curke koje ste naručivale od vanitypalace koliko vam je trebalo da dođe paketić?

Ja sam noćas naručila i već danas mi je stigao mail da je poslano. Naravno već sam nestrpljiva
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 12:06   #68
Da li bi meni mogao tko naruciti Oh So Special paletu i set za konturiranje(najsvjetliji)?
Emily24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:10   #69
Quote:
llely kaže: Pogledaj post
Curke koje ste naručivale od vanitypalace koliko vam je trebalo da dođe paketić?

Ja sam noćas naručila i već danas mi je stigao mail da je poslano. Naravno već sam nestrpljiva
Nije nikad stigao. Pa je žena vratila novce.
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:41   #70
Pohvale Pout Paintovima, uzela sam 2 boje, Port i Mauve Over, i jako sam zadovoljna Nisu minty kao OCC
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 19:19   #71
Quote:
llely kaže: Pogledaj post
Curke koje ste naručivale od vanitypalace koliko vam je trebalo da dođe paketić?

Ja sam noćas naručila i već danas mi je stigao mail da je poslano. Naravno već sam nestrpljiva
Ja sam 3 puta do sad naručivala, stiglo je za otprilike 10 dana, najviše dva tjedna
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:58   #72
Quote:
mirna_nemirna kaže: Pogledaj post
Nije nikad stigao. Pa je žena vratila novce.
nekak se nadam da bu stigla .. naime već sam si zapikirala oh so special

Quote:
Uzurpatorica kaže: Pogledaj post
Ja sam 3 puta do sad naručivala, stiglo je za otprilike 10 dana, najviše dva tjedna
ja se tak nadam .. svako jutro se nalukavam kroz prozor iako znam da je jos rano
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 22:30   #73
hej svima !

evo meni su danas stigle paletice original i storm...narucila sam bas sa njihove stranice, i moram priznati da sam negativne komentare na njihovo poslovanje procitala ovdje na forumu tek nakon sto sam narucila. tako da sam se malo przila na vatri, ali eto...ipak pozitivno iskustvo, stigle su mi nakon 10 dana, sve ok, dobro zapakirano

a paletama sam odusevljena, no mislim da to nije potrebno posebno komentirati.
__________________
KLIK : http://public.fotki.com/LunaEdi/
LunaEdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 08:39   #74
Quote:
Modest Mouse kaže: Pogledaj post
Pohvale Pout Paintovima, uzela sam 2 boje, Port i Mauve Over, i jako sam zadovoljna Nisu minty kao OCC
baš si ih i ja planiram uzeti, jesu li stvarno dugotrajni?
itsybitsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 10:24   #75


Vanitiy palace .. naručena Au naturel 08.03. stigla danas )))) brzo da brže ne može, pakirano predobro. Jedino što ova nova linija više nije rebrasta nego je ravna površina sjenila ..

ME HAPPY
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 11:36   #76
Ja sam sa tog Vanity naručivala sve palete i rumenila i sve je dolazilo za 10-12 dana, besprijekorno zamotano.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:44   #77
Da li bi meni mogao tko naruciti Oh So Special paletu i set za konturiranje(najsvjetliji)?
Emily24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 14:25   #78
Emily24, jučer si identično pitanje postavila, pazi da ne dobiješ karton Forumašica girly-girl naručuje s neta, javi se njoj.

itsybitsie, meni su odlični, dugo traju Još moram malo testirati i usporediti s OCC, ali zasad im ne zamjeram ništa Ima od prije plavi i bijeli, ali njih sam samo koristila za miksanje. Btw drži se onoga a little goes a long way, fakat treba vrlo malo
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 14:29   #79
Razmišljam da kupim koje trio paletu rumenila, krasna su

Cecilia ima odlične swatcheve - link
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:05   #80
Uzmi, super su Nisam se mogla odlučiti koju bih pa sam uzela Lace čisto da vidim kakva su rumenila. Sad bih još, a ne smijem
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.