Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 10:24   #1
Izrada web shopa u OS Commerce-u

pozdrav svima,

suprug i ja bismo htjeli pokrenuti web trgovinu sa cca 1000 artikala baziranu na OS Commerce-u. Ima li netko ovdje na forumu tko bi za neku normalnu cifru bio voljan da nam prevede OS Commerce na hrvatski i napravi manje dizajn zahvate (tipa promjene boje, postavljanje loga). Unaprijed se ispričavam ako sam pitanje postavila nestručno ili smiješno :-).

Hvala unaprijed
Snjegyljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:27   #2
Quote:
Snjegyljica kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,

suprug i ja bismo htjeli pokrenuti web trgovinu sa cca 1000 artikala baziranu na OS Commerce-u. Ima li netko ovdje na forumu tko bi za neku normalnu cifru bio voljan da nam prevede OS Commerce na hrvatski i napravi manje dizajn zahvate (tipa promjene boje, postavljanje loga). Unaprijed se ispričavam ako sam pitanje postavila nestručno ili smiješno :-).

Hvala unaprijed
Koja je to normalna cifra?
bilancist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:12   #3
Quote:
bilancist kaže: Pogledaj post
Koja je to normalna cifra?
pa neki jednostavniji gotovi web shopovi tipa BizzyBee se mogu dobiti za 2700 Kn sa hostingom, integriranim kartičnim poslovanjem itd...znači sve ispod toga :-)
Snjegyljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:11   #4
Quote:
Snjegyljica kaže: Pogledaj post
pa neki jednostavniji gotovi web shopovi tipa BizzyBee se mogu dobiti za 2700 Kn sa hostingom, integriranim kartičnim poslovanjem itd...znači sve ispod toga :-)
da, ali se ne mogu dobiti na hrvatskom.
bilancist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 14:10   #5
Quote:
bilancist kaže: Pogledaj post
da, ali se ne mogu dobiti na hrvatskom.
na hrvatskom su...evo i linka:

http://bb_default_general.bizzybeeshop.com/

znači kompletan shop je preveden na hrvatski (sam si dodaješ kategorije,izbornik i sl.).

pardon, ukupna cijena shopa sa hostingom je cca 2800-3000 kn ovisno o domeni koja se uzima
Snjegyljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.