Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2004., 14:13   #41
Mislim da nema ogranicenja. A ako zelis 100% informaciju SCZG .
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 16:04   #42
i dalje je aktualno. cura preko koje ja radim i dižem ugovore traži od mene određenu proviziju jer upravo njen otac nema pravo na 7000kn olakšice godišnje na njeno ime. jbg.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 16:28   #43
hi hi hi hi hi

u sloveniji nema takvog ograničenja, pa sam ja svom starom svejedno olakšica.

nije bitno čak ni to da nisam slovenski državljanin i da ne studiram u sloveniji.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 16:31   #44
Ma nama ti to veze. To se provjerava jedino ako te netko prijavi poreznoj - ka ono vidi mala mu radi preko SS a on prima olakšicu. Ko bi im dao toliko ljudi da sve provjere? Ili volje? To ti je birokracija.
__________________
uvjek sam a nikad do kraja
Mort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 21:13   #45
Question Posao preko SC-a???

Naime situacija je ovakva, nisam iz ZG tamo sam upisao faks, i sad bih ja isao potraziti stan i bla bla...
Uglavnom da ne bih tamo bezveze provodio dane da li mogu u ovo vrijeme naći neki posao preko Studenskog Centra pa zaraditi koju kunu?? Ima li netko kakvog iskustva s tim?

hvala
*brabus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 21:28   #46
pa otidji u sc i pogledaj jel ima posla...

sta mislis da ce ti netko ponuditi nesto na forumu?
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 21:57   #47
naravno da ne, prvo cu naci stan pa cu onda pogledati samo me zanimalo ima li posla
*brabus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 22:06   #48
prvo ako hočeš raditi preko studentskog centra treba ti njihova iskaznica. mislim da trebaš otići u zagrebu u sc, i tamo češ dobiti iskaznicu i moraš račun otvorit bla bla bla...

da bi se mogao učlanit, trebaš imati potvdru ili da si maturant srednje škole ili da redovito studiraš na nekom fakultetu. i onda možeš raditi.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 23:43   #49
joj kak sam ja lepo radila prek SC-a, ostavila podatke , rekla kaj ocu delati , i cak me zena doma zvala.... nist nisam delala zapravo , cele dane bila na netu , a placa fenomenalna....
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 00:24   #50
Quote:
vjeverica kaže:
nist nisam delala zapravo , cele dane bila na netu , a placa fenomenalna....

takodjer
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 00:27   #51
www.sczg.hr pa na "ponuda poslova". A svakodnevno mozes tamo biti u cekaonici, gdje prvo dolaze svi poslovi. Ujutro uvijek ima neki jednodnevni, fizikala, a za ozbiljnije treba cekati i/ili imati srece. Trenutno traze u McDonaldsu. Frend otisao neki dan pitat, vec radi.

Sretno.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 22:48   #52
kaj je je al um mcdonaldsu nebi delal ni da mi plate*
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 15:57   #53
e? o kakvim olaksicama je rijec? ja bi isto olaksicu.
sumski duh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 11:26   #54
aj mene, novopečenog brucoša prosvijetlite, kakvi se poslovi mogu nać preko sc, kak se plaćaju...itd

i di to potražiti u os?
__________________
bolje se roditi bez kurca nego bez sreće. ako je sreće, narast će.
Ali G is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 11:49   #55
Quote:
Ali G kaže:
aj mene, novopečenog brucoša prosvijetlite, kakvi se poslovi mogu nać preko sc, kak se plaćaju...itd

i di to potražiti u os?
U Zagrebu, jednodnevne fizikale ima uvijek. Placa se prek racuna, moras otvorit isti u nekoj banci. Cifre su od nekih 13tak kn pa do 20-25. Neke nebuloze su i vise, ali to je rijetkost. Ciscenje snijega u ZG je npr 30 kn/h.

U Osijeku je to STUC, na krizanju Vukovarske i one sto ide na most, gdje je i ETF. Vise o poslovima na STUC pa na student servis. Zanimljiv link za Osjecke studente ti je i LOSOS. Sretno u zaposljavanju.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 23:56   #56
Studentski servis - posao

Ne znam ni sam kako da srocim pitanje jer je dosta opcenito.
Recimo samo da cu morati pronaci si neki izvor, kakve - takve, zarade i spreman sam raditi bilo sto. Uz studij, naravno.

Pa, ako netko ima nekih iskustva, trazi zaposlenika ( da, da.. jos nisam niti dosao do zagreba ), bilo kakvu informaciju, osim onog sturog opisa na njihovom sajtu, bio bih mu zahvalan.
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 01:11   #57
Ljudi svasta rade. A kad kazes "sve sam spreman raditi", budi svjestan da dosta poslova mozda izlazi iz okvira tvoga "svega". Ima dosta poslova tipa iskrcavanja gajbi Coca-Cole cijeli dan (i to zna znaciti deset, dvanaest sati) za sto, sto pedeset kuna.

S druge strane, ako imas neke trazene sposobnosti/znanja/talente mozes imati i satnicu od pedeset kuna. Ali to nije bas cesto.

Ako nemas bas nista ponuditi najmoprimcu, onda ako imas srece mozes naci neku firmicu kojoj treba spasavanje od poreza. Oni tebi isplate fiktivnu placu (kao student ne placas cijeli porez), a za nagradu ti ostane deset posto. Laka zarada, ali nisi jedini koji to zna.


S druge strane, za zivot u Zagrebu kao student, ako si u domu, dovoljno ti je minimalnih 400kn. Tako da to definitivno nije puno. U toj sumi, naravno, nema mjesta ni za smoki.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 02:10   #58
Prvo sto ti ide je upisat se u petak na listu, i doc slijedeci tjedan tavorit u SCu. Vidis kakvi poslovi dolaze, mozda naletis na nesto dobro.... Uglavnom, udjes u stos. Mnogi su radili nakratko pa ostali na duze. Mnogi su radili na duze, pa ostali za stalno nakon faxa. Tako da, ako nemas veze, sretno.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 10:43   #59
Nemam veze - imam IMF

Salim se..

Nego, recimo da si ja sam nađem posao u nekoj firmi, kako to onda funkcionira? Bilo gdje da se zaposlim imam prava kao student ili samo u tvrtkama koje "surađuju" sa studentskim servisom?

Deset sati istrpavanja sanduka coca cole je odmor.. uzmemo li u obzir ovo sto radim doma, a tako reci - besplatno.


Necu biti u domu, bit cu u stanu. Razlog vise sto mi treba posao
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 11:42   #60
Quote:
Ariston kaže:
Nemam veze - imam IMF

Salim se..

Nego, recimo da si ja sam nađem posao u nekoj firmi, kako to onda funkcionira? Bilo gdje da se zaposlim imam prava kao student ili samo u tvrtkama koje "surađuju" sa studentskim servisom?
Mislim da je bitno da tvrtke "surađuju"...ali nisam sigurna..
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.