Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 14:02   #641
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Bitan je i dozivljaj, zar ne, a ne samo sadrzaj.
ma naravno.
ali mene na ovakvom topicu me ipak vise zanima sadrzaj neke destinacije od cistog subjektivnog dozivljaja.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:15   #642
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ma naravno.
ali mene na ovakvom topicu me ipak vise zanima sadrzaj neke destinacije od cistog subjektivnog dozivljaja.
Naravno, ali nije recimo po ljeti isto jesi li smjesten u Dvigradu ili Balama, ako gledamo pristupacnost mora.

Zadnje uređivanje Cepin40 : 09.08.2017. at 14:30.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:20   #643
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ma naravno.
ali mene na ovakvom topicu me ipak vise zanima sadrzaj neke destinacije od cistog subjektivnog dozivljaja.
A to ti je na Turizmu onda, ne shvaćam ovaj topic samo kao sadržaj, imaš temu Na more s djecom i tako to.

Sadržaj mi je sloboda djece, najvažniji.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:42   #644
joj ok, nisam htjela nikakvu filozofiju, zanimalo me sto bale trenutno nude od sadrzaja a sto mozda ne mogu naci negdje drugdje.

more i plaze me ne zanimaju, ne namjeravam tamo bukirati smjestaj - u tom slucaju bi pitala na topicu Na more s djecom...

inace na ovom topicu uglavnom nalazim ideje za izlete, a na izletu su mi ponuda i sadrzaji itekako bitni.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:33   #645
Meni nisu, nego mi je bitan dozivljaj I obitelj. Na livadi nwma sadrzaja pa svejedno ljudi pisu kako su prosli vikend na Cinovnickoj lezali na travi I igrali badminton s djecom.

Nasi klinci su ganjali pokemone, igrali zmirke I lovice, snimali hororac, preskakali kamenje,vozili se turistickim vlakicem.

Na plazi je hrpa sadrzaja, napuhanci su besplatni, ulaz autom 40 kn, u Balama ima parkova, I djece cijelo ljeto.

Imas Parenzanu blizu, Aquapark, onaj neki poligon, jahanje, Rovinj garant ima sve điđibaje.

Jbga, Frupy, meni ne treba,nismo taj tip.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:58   #646
Maja, biciklirali ste? Ajde malo detalja - sto, gdje, koja duljina, kakav teren. Sluzbene karte staza sam vidjela, al to mi je za juniora previse, on je tek krenuo vozit po makadamu i nema jos biciklu s brzinama pa mu uzbrdice nisu bas po volji (al u fazi smo kupnje nove, pa mozda moze proc i neka laganija uzbrdica)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:06   #647
o isuse.
dakle, ako me zanimaju sadrzaji na nekoj lokaciji to znaci da mi nije uzivanje s obitelji na prvom mjestu.

gle, meni djeca vec vise od 3 tjedna uzivaju i brckaju se na poludivljim nenatrpanim plazama, rade figurice i pbrodove od naplavina, veru se po drvecu, planinare, rade sklonista i igraju skrivaca s ekipom do 11 navecer.
zato kad idemo na izlet hoce nesto drugacije, nekakvu zabavu tipa lunapark, aquapark, igraonice, lude napuhance na moru i na kopnu, voznje vlakicima, brodicima, sportske sadrzaje, skole jedrenja, jahanje itd itd.
ja pak na izletu hocu negdje i dobro pojesti pa me zanima i gastronomska ponuda

dakle, kad gledam preporuke za izlet - otvorim ovaj topic i dosad sam ovdje nasla sam dosta dobrih preporuka i na velik dio tih destinacija smo i otisli i bili ful zadovoljni.
da me zanima gdje je plaza s oblutcima, dobar ulaz u more, hlad i povoljan smjestaj, isla bih se raspitati na onaj drugi topic.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:28   #648
Čuj, Frupy, za to sve treba lova, a ja nisam u tvojom platežnom rangu niti mislim da bi mojim kontinentalnim klincima koristila škola jedrenja, vrlo jednostavno. Prije škola štijanja i kopanja.

Žao mi je što ne zadovoljavam tvoje kriterije sadržaja, drukčije se odnosimo prema mjestima koja posjećujemo. Mi se dižemo u zoru, lunjamo po mjestu, pozdravljamo mještane, tražimo bakice s tri dinje koje mirišu po ulicama, sjednemo u lokalni birc i komuniciramo s lokalcima, djeca traže drugu djecu, a ne trenera jedrenja i ne treba im napuhanac u kamenom gradu koji stoljećima stoji na istome mjestu.

Za izlet, jednodnevni ili dvodnevni, trodnevni. Tema su izleti.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:44   #649
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Čuj, Frupy, za to sve treba lova, a ja nisam u tvojom platežnom rangu niti mislim da bi mojim kontinentalnim klincima koristila škola jedrenja, vrlo jednostavno. Prije škola štijanja i kopanja.

Žao mi je što ne zadovoljavam tvoje kriterije sadržaja, drukčije se odnosimo prema mjestima koja posjećujemo. Mi se dižemo u zoru, lunjamo po mjestu, pozdravljamo mještane, tražimo bakice s tri dinje koje mirišu po ulicama, sjednemo u lokalni birc i komuniciramo s lokalcima, djeca traže drugu djecu, a ne trenera jedrenja i ne treba im napuhanac u kamenom gradu koji stoljećima stoji na istome mjestu.

Za izlet, jednodnevni ili dvodnevni, trodnevni. Tema su izleti.
ocito je problem u terminologiji.
ovo sve sto si navela meni je ljetovanje, a ono nesto po necemu posebnije (ne uvijek nuzno i skuplje) mi je izlet.

no nisam mislila filozofirati. samo me zanimala ponuda u balama. sad vise nismo ni blizu, ali da znam za ubuduce.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:11   #650
jel išao neko u Krašograd? kaj tam ima? jel se isplati za jednodnevni izlet? jel moram nekaj rezervirati?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:40   #651


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
zato kad idemo na izlet hoce nesto drugacije, nekakvu zabavu tipa lunapark, aquapark, igraonice, lude napuhance na moru i na kopnu, voznje vlakicima, brodicima, sportske sadrzaje, skole jedrenja, jahanje itd itd.
ja pak na izletu hocu negdje i dobro pojesti pa me zanima i gastronomska ponuda:raspa :

dakle, kad gledam preporuke za izlet - otvorim ovaj topic i dosad sam ovdje nasla sam dosta dobrih preporuka i na velik dio tih destinacija smo i otisli i bili ful zadovoljni.: top:
da me zanima gdje je plaza s oblutcima, dobar ulaz u more, hlad i povoljan smjestaj, isla bih se raspitati na onaj drugi topic.
cek, preporuke sa spektakularnom zabavom si nasla na ovom topicu
koje....?

ja iz majmainog posta nisam iscitala samo kvalitetu plaze, nego da je njena obitelj negdje na ljetovanju pa su svratili na izlet u Bale i da im se jakooooo svidjelo.
sto, vecina nas s crvima u guzici, radi na ljetovanju. negdje si smjesten, pa odes na izlet u manji/veci grad, vecu/manju plazu, sa i bez napuhanaca, autom, brodom, biciklima....ne znam zasto bi mjesto trebalo imati nesto spktakularno, bas naprotiv, ima nas, koji trazimo mir kad odemo na neki izlet, a najcesce samo promijenu.


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ocito je problem u terminologiji.: )
ovo sve sto si navela meni je ljetovanje, a ono nesto po necemu posebnije (ne uvijek nuzno i skuplje) mi je izlet.

no nisam mislila filozofirati. samo me zanimala ponuda u balama. sad vise nismo ni blizu, ali da znam za ubuduce.
nije problem u terminologiji, nego u ocekivanjima
majamama je poprilicno detaljno napisala cega ima. osim gastroponude @maja, daj preporuku ak ste negdje dobro jeli (ak je tipicna istarska ponuda, cevapi me tam ne zanimaju )
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:56   #652
onak, uopce mi se ne da s tobom natezati i raspravljati.
Maja ne treba advokata, vjerujem.
pitala sam sto je tako posebno i carobno u doticnom mjestu da je vrijedno posjeta ako si u blizini.
Maja je svoje napisala, po meni nista spesl i to je to. end of story.

bili smo na vecini mjesta spomenutih ovdje na topicu, ne nuzno spektakularnim, ali definitivno drugacijim - vrti zadnjih 20-30 stranica, ima stvarno svega zanimljivog.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:12   #653
Prijedlog za neki 1 dnevni izlet blizu Zg i okolica?
Idem i temu još prelistati

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:40   #654
Mi smo jučer bili u Tuheljskim toplicama.

Tobogani, "spora rijeka", bazen s valovima, muzika, animacija i ostale đinđe. Nastojala sam se zabaviti u skladu s ponudom, ali skužila sam da takva zabava jednostavno nije my cup of tea i odustala. Otišla sam na kvaziolimpijski bazen (jedini koji je bio prazan), otplivala pet krugova dok se nisam prilično izmorila, a onda legla u hladovinu s knjigom pa sam se ipak zabavila na svoj način. Klincima je, naravno, bilo jako zabavno.
Prilična (ali ne i neizdrživa) gužva. Jako puno Slovenaca i ostalih stranaca. Sve u svemu, vjerojatno bih odlazak u ove toplice ponovila.

Jedino što ne bih ponovila je pogreška da smo uzeli ponudu ulaznice + "tuhi meni". Taj "tuhi meni" bio je odvratan. Piletina sa žara + pomfrit + salata + desert - ne zvuči kao nešto što može previše poći po krivu, ali je. Meso je bilo podgrijano, a u SVAKI tanjur kuhar je istresao cijelu soljenku i cijelu vrećicu vegete (valjda da prikrije bljutavi okus podgrijane hrane). Kolač nije bio ni do koljena kolačima u studentskoj menzi.
Pizza i hamburger koje sam vidjela nisu djelovali toliko odvratno.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:48   #655
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Prijedlog za neki 1 dnevni izlet blizu Zg i okolica?
Idem i temu još prelistati

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
jos sutra ti je renesansni festival u koprivnici. fora za klince, izvrsna hrana
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:25   #656
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
jel išao neko u Krašograd? kaj tam ima? jel se isplati za jednodnevni izlet? jel moram nekaj rezervirati?
Meni je krašograd odičan za izlet. Ima bazen (20 kuna za dijete) koji je malen ali ok pogotovo za izlete za vrijeme tjedna (nismo bili vikendom pa nemam pojma kolika je gužva). Jezero ima puno riba, patki, žaba i zmija koje su mom sinu fascinantne pa lako potrošiš par sati samo na tome. Hrana je ok i ne preskupa. Rezervirati ne moraš ništa, no vlakić ne ide baš svaki dan.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:07   #657
Bilo li u nedjelju u Divljim vodama..
Lijepa priroda moram priznati..
No nekako sam očekivala više .
Možda koja životinjica više,s obzirom na veliko imanje .
Ustvari, prostor im zauzimaju veliki ribnjaci i ribica ima najviše..
Dječije igralište je definitivno nešto što bi morali obnoviti .
Hrana je ok, prosječna.
No svejedno,bilo je lijepo biti u prirodi,na zraku

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:31   #658
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Prijedlog za neki 1 dnevni izlet blizu Zg i okolica?
Idem i temu još prelistati

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Karlovac - odete u Aquatiku- slatkovodni akvarij, pa posjetite stari grad Ozalj, stari grad Dobovac, blizu vam je i vojni kompleks Turanj
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje Wedding : 08.09.2017. at 14:48.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 14:42   #659
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Karlovac - odete u Aquatiku- slatkovodni akvarij, pa posjetite stari grad Ozalj, stari grad Dobovac, blizu vam je i vojni kompleks Turnaj
Ovaj vikend Dubovac ima I neki program, a Ozalj je imao ljeti I cug pa se moglo razgledavati I kupati.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 14:50   #660
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Ovaj vikend Dubovac ima I neki program, a Ozalj je imao ljeti I cug pa se moglo razgledavati I kupati.

A prosli vikend je bila štrudlafest u Ozlju i Jaškovu i baš je bilo dobro.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.