Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2010., 00:15   #61
Podgarić: mirno i tiho mjesto, restoran, igralište za klince (standard : ljuljačke, tobogan, kalckalice..), veeliko jezero sa otočićem u sredini, staza za šetnju - super za kolica, isprobano ...
http://www.vila-garic.hr/

http://www.facebook.com/home.php?#!/...&id=1454899803
Gnoyina žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 10:30   #62
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Pa nije premala za zooloski i nije premala za ljuljacke i tobogane.
pa tobogana i ljuljački (a uglavnom i životinja pride) ima na mjestima koja su ti predložena - oro goro, ključić brdo, stara vodenica...a za koje si rekla

Quote:
Gledam ja sve linkove ove ali ne vidim da igdje ima nesto zabavno za djecu.
sad više ne znam u čemu je prob, jesu'l dovoljni samo ljuljačke i tobogani ili treba nećeg više

zeleni kut je restoran. kraj kojeg je velika livada uz rijeku. pa moš stavit dekice/ručnike pa se baciš na aktivnost koja ti već paše. tam nemaš ljuljački i tobogana, tam bi morala sama zabavit dijete

mi smo bili baš nedavno na mrežnici, ali na drugom mjestu. nema nikakvih zabavnih sadržaja, u smislu da su tamo postavljeni zabavni sadržaji. ooogromna livada, drveće da daje hlad, mjesto za roštiljanje, a sve uz rijeku.
dvoje djece, oboje dvogodišnjaci, su uživali. stavili smo im vode u bazenčić, grabili iz rijeke u kantice, oni su to prelijevali i naliejvali i namakali se cijeli dan. pa malo brali cvijeće, malo ganjali leptire, malo sudjelovali u pripremi hrane, malo smo se natjeravali i šetali...ma, skoro da nisam znala da imam dijete kol'ko mi je dobro bilo (čak smo i otkrmile rundu skupa!).....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 10:49   #63
oro goro, sljeme, vungrinščak u samoboru, eko selo, mrežnica, trakošćan. mi smo s malom obišli cijelo zagorje i svugdje je bio nekaj za klince samo kaj ih se nemrem sjetit svih restića sad.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 11:45   #64
Lali, mislila sam na malu djecu, kako sam u prvom postu napisala. Vidjela sam igralista, ali za vecu djecu ne za malicke. Zato sam bila spomenula onaj na bundeku, on je odlican.
i na klopu.
Vidim da je opce odusvljenje tom Oro Goro a i mm se proda za pizzu tako da cemo na povratku s izleta tamo definitivno navratit
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 13:15   #65
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Vidjela sam igralista, ali za vecu djecu ne za malicke.
no, zato sam ti ja rekla da za tako male nema baš preveč sadržaja nidgje
tojest, da je ona premala za sadržaje kojih obično ima, kak hoćeš već
onda si opet rekla da je dovoljan tobogan i ljuljačka

ako tražiš park za ful male, za to ti je najbolji bundek i maksimir
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 13:28   #66
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
no, zato sam ti ja rekla da za tako male nema baš preveč sadržaja nidgje
tojest, da je ona premala za sadržaje kojih obično ima, kak hoćeš već
onda si opet rekla da je dovoljan tobogan i ljuljačka

ako tražiš park za ful male, za to ti je najbolji bundek i maksimir
O zaboga lali, postoje i ljuljacke i tobogani za male klince.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 14:30   #67
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
O zaboga lali, postoje i ljuljacke i tobogani za male klince.
ali uglavnom ne postoje, to ti pričam
za tako male ih rijetko gdje ima.
get it?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:51   #68
evo koga zanima izlet u Trakošćan evo par slikica i ponuda u restoranu na jezeru
http://www.terasa-na-jezeru-martan.hr
dado.kp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 21:49   #69
Bili u Podčetrteku (Jelenov greben), posjetili njihovu poznatu tvornicu čokolade (bez Charliea :-) ) i franjevački samostan s biljnom ljekarnom. Na povratku u Oroslavlju bili u Pivnici Medvedgrad, iza 17 sati su neka jela jeftina i pojeli ooooodličan ručak za 15 kn (trganci s bolonjez umakom).
Preporučam i turu i restoran!
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 10:46   #70
Ako vas put nanese u Zagorje, zgodan parkić za djecu ima restoran Ribič u V. Trgovišću. Jelo je odlično i porcije su velike.
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 19:21   #71
Ak idete u Sloveniju na izlet, što je s malom djecom. Mislim putovnice i tako to? Mi smo išli u Podčetrtek prije nego sam rodila, može se napraviti i izlet vlakićem do Rogaške Slatine samo se prije treba raspitati koji dan i u koliko sati ide. To je za malo veću djecu, ne za bebe i male.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 19:53   #72
mora dijete imati svoju putovnicu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 22:20   #73
hvala Mandy
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 22:07   #74
pošto najavljuju lijep vikend mislili smo nekuda otić pa ako možete preporučit neke toplice da imaju neki dobar bazen za bebača ili neki dobar restač sa parkom ili bilo šta lijepo u prirodi i da nije daleko
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 22:41   #75
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
pošto najavljuju lijep vikend mislili smo nekuda otić pa ako možete preporučit neke toplice da imaju neki dobar bazen za bebača ili neki dobar restač sa parkom ili bilo šta lijepo u prirodi i da nije daleko
ja bi ti vrlo rado preporučila nekaj, ali neznam odakle si , pa neznam kaj ti je daleko...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 23:27   #76
Zagreb...
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 00:10   #77
Neznam da li ste bili u toplicama Sveti Martin u Međimurju, nije ti predaleko, oko sat i pol vožnje od ZG-a. Tamo je odlično... Ima sve što tražiš...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 22:46   #78
problem sa Sv. Martinom je gužva koja zna bit velika vikendom. a to mi se ne sviđa...
inače, za proljetne vikende preporučam KLjučić Brdo - kod Velike Gorice... ima igralište za klince...
mburic112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 22:52   #79
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Neznam da li ste bili u toplicama Sveti Martin u Međimurju, nije ti predaleko, oko sat i pol vožnje od ZG-a. Tamo je odlično... Ima sve što tražiš...
kakvi su bazeni - plitki/duboki/veliki ima li nekih plutajućih igračaka?!?!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 23:00   #80
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
pošto najavljuju lijep vikend mislili smo nekuda otić pa ako možete preporučit neke toplice da imaju neki dobar bazen za bebača ili neki dobar restač sa parkom ili bilo šta lijepo u prirodi i da nije daleko
gresna gorica
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.