Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2010., 17:14   #21
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Ko god nece da se redovito seksa i da unapredjuje svoje emotivne odnose, te ne zeli ici ljekaru da se savjetuje i pregleda, zasluzuje da ga se ostavi samog sebi.
A čuj ako je tebi jedino mjerilo redovit sex onda si u pravu. Nasreću nismo svi isti, neki imaju ipak malo dubokoumnija mjerila kod odluke biti s nekim ili ne.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 20.07.2010., 17:24   #22
Quote:
oana kaže: Pogledaj post
Hmm... sve sam više uvjerena kako je stvar u multitaskingu.. jednostavno, ženama to lakše ide od ruke (biti kompletnije osobe, partnerice koje su i istovremeno brižne i strastvene). što sam starija, sve mi se više čini da su muškarci sačinjeni od manje slojeva. ne bih da me shvatiš kao neku feministicu, a ne bih niti da generaliziram. moje osobno iskustvo govori da postoje muškarci koji su "i" i "i", ali na kratke staze
Zamjeni spolove u originalnom pitanju i shvatiti ces koliko pitanje uopce nije rijetko. Eto ti demantij na tvoju izjavu.
Monak is offline  
Old 20.07.2010., 17:24   #23
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A čuj ako je tebi jedino mjerilo redovit sex onda si u pravu. Nasreću nismo svi isti, neki imaju ipak malo dubokoumnija mjerila kod odluke biti s nekim ili ne.
soul2soul75 is offline  
Old 20.07.2010., 17:31   #24
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A čuj ako je tebi jedino mjerilo redovit sex onda si u pravu. Nasreću nismo svi isti, neki imaju ipak malo dubokoumnija mjerila kod odluke biti s nekim ili ne.
Pa mjerilo je (u rečenici koja je citirana) valjda i nespremnost da se ide ljekaru radi savjeta i pregleda... Tj. nespremnost da se problem bar pokuša riješiti. Meni bi teže bilo preći preko takvog odbijanja nego preko neredovitosti ili nekvaliteta seksa.
Incongruity is offline  
Old 20.07.2010., 17:36   #25
Dubokoumnija mjerila, hm...ok
Eo moj relativno frisak primjer, nakon 3 mj sam doslovno pukala, sa likom koji je odlican u svemu, a sex jednom thedno i to svrsavanje u roku minut-dva....
Rekla sam sebi, budi pametna, pricekaj i vidit ces oce ic na bolje, isto nije imao nikoga duze vrime, nije islo na bolje, a ja sam bila zivcana i frustrirana jer bi se dan nakon tog sexa osjecala kao da me je poskakljao...i bila fullll napaljena , zeljna sexa, THE REAL ONE.

Rekla sam sebi, ne budi primitivna,mozes ti to, al jedan dan sam pukla, otisao na put...ja ostala sama i nezadovoljena....

I nije mo zao, jer znam da ne bih mogla..pricali jesmo, objasnjenje da nije dugo imao nikoga i da mu sex nije bitan, i kad bi se isa skoncentrirat da duze traje, onda ne bi nikako moga svrsit...mislim sta reci, ko moze-moze, ja nisam mogla...

....i nemam savjet natalost, samo znam o cem pricas.

Sad mi je lakse kad sam ovo ispisala, jaao, jos sam frustrirana zbog njega , ????!!!!!
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 20.07.2010., 17:38   #26
Mozda je decko gay?
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Old 20.07.2010., 20:13   #27
tip je 100% homoseksualac
tebe ima tek toliko da mu sluzis kao alibi za okolinu, a u slobodno vrijeme ga u grazu u klubu za homoseksualno swinganje jebu između ostalih i đelo jusić i njegov pas
žoan is offline  
Old 20.07.2010., 22:18   #28
govorila sam o svom osobnom iskustvu. poznajem mnogo žena za koje bih u najmanju ruku mogla reći da su svestrane (i kao osobe) te i da se u njima krije (ovo "krije" je više metaforički rečeno) i pitomost tako potrebna za neki sklad, nježnu vezu, lojalnost... a i divljeg, iskonskog, putenog... moguće da su se žene kroz emancipaciju lakše prilagodile novim ulogama... seksualno oslobodile , a pri tome zadržale tradicionalno viđenje veze (muško-ženskog odnosa).
čini mi se da to muškarcima teže ide... gube se u zahtjevima svojih žena: budi nježan, brižan, uglađen, pouzdan, romantičan.. sve dok ne padne mrak

a ono "na kratke staze"... hmm.. pa i to je moj subjektivni dojam... ono što sam srela a da je bilo kompletno (po mom sudu), jurilo je kroz život sto na sat...
oana is offline  
Old 20.07.2010., 22:21   #29
Quote:
miss bitch kaže: Pogledaj post
Pa ocito da joj nije normalno, zato se i obratila za savjet
htjedoh reči, ako je znala za to, koji se kurac upuštala u vezu sa muškarcem koji ima feler??

a fakat ima kad toliko vremena ništa nije nategao.
girling is offline  
Old 20.07.2010., 22:23   #30
Lik nije dugo imao curu i nije za to vrjeme jebo nist i naviknuo je tak bez picke njemu picka nije kao nekima voda i hrana da nemoze bez nje....
sta se sad svi iscudujete da nije normalan i da nest nije u redu sa njim zato sto mu nije do jebanja.....bzvz
ima puno bitnijih stvari u zivotu i vezi od te gluposti.....
username2 is offline  
Old 20.07.2010., 22:27   #31
Quote:
div kaže: Pogledaj post
kao prvo, tema se zove glupo

kaj mi muški po default-u moramo od 0-24 hodat okolo s dignutim kurcem i samo čekat kad se gđi. ili gđici prohtije i navalit
ono, kad jebeš ne valja, kad ne jebeš, opet ne valja
pa jebote, nikad na zelenu granu s vama


razgovaraj sa čovjekom

pitaj ga, čuj, kaj se tebi ne jebe il ti se ne jebe mene

ono, nema baš puno mogućih varijanti
Slazem se
Sad cu ja otvorit temu...meni se sexa a curi ne,ja svrsavam a cura ne....jel ona normalna?
username2 is offline  
Old 20.07.2010., 22:47   #32
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Kao što i sam naziv teme kaže, imam jedan čudan problem...

Situacija je ovakva...
u pomalo sam svježoj vezi, da to tako nazovem. Nakon par veza, bezuspješnih, upoznala sam čovjeka koji je čista suprotnost svima, od samog početka. Pametan, ambiciozan, stabilan, duhovit, drag, ali i stvarno jako zgodan.

Međutim, problem je slijedeći – u krevetu, naravno.
Ja sam žena kojoj je zaista stalo do seksualnog života. Da me se krivo ne shvati, nikad nisam bila promiskuitetna, spavala sam sa svega par muškaraca i to uvijek u svojim dužim vezama... Međutim, seks mi je zaista bitan u vezi i jednostavno ne mogu zamisliti život, pa ni odnos s nekim, pogotovo ako mi je zaista stalo do te osobe, bez toga.
No moja bolja polovica već nekoliko godina nije imao nikoga, te je solirao. Čak ni neke avanture. On je osoba na mjestu, bečka škola, drži do sitnica i pazi na ženu kao kap vode na dlanu. Ali kad je riječ o seksu... Baš ništa. Konkretnije, njemu seks u vezi uopće nije bitan. On radije pročita neku knjigu, želi sa mnom putovati, baviti se nečim... A seksualni život trpi. Ja shvaćam da je njemu bitan i posao i karijera, ali pitam se, u čemu je problem? On se izvlači na to kako je razlog u tome što godinama nije imao nikoga... Ali kako da uživam s nekim u seksu kad većinu toga ja napravim, svršim, a njemu je to dovoljno i želi zaspati nakon toga? I da, on NIKAD ne svrši.

Što da radim?
Uvjerena sam da će se sad ovdje naći milijun komentara zaprepaštenja i smijeha... Ruku na srce, možda bih i ja tako reagirala prije... No s obzirom da sam sad u takvoj situaciji kakvoj jesam, nije mi smiješno.
Nisam tip osobe da bih nekog ostavila zbog lošeg seksa ili u ovom slučaju – BEZ seksa, jer mi je stalo do njega... Ali zar sam ja sebična što imam svoje potrebe, kao i većina ostalih?
Imam osjećaj kao da ja nosim hlače u vezi zbog toga, jer on također ne shvaća što ja kao žena toliko volim seks...
Ako ima netko u istoj situaciji ili barem neki savjet, mišljenje... Bila bih vam jako zahvalna...
Da li se zove Marko?
antonija222 is offline  
Old 20.07.2010., 22:50   #33
Quote:
oana kaže: Pogledaj post
govorila sam o svom osobnom iskustvu. poznajem mnogo žena za koje bih u najmanju ruku mogla reći da su svestrane (i kao osobe) te i da se u njima krije (ovo "krije" je više metaforički rečeno) i pitomost tako potrebna za neki sklad, nježnu vezu, lojalnost... a i divljeg, iskonskog, putenog... moguće da su se žene kroz emancipaciju lakše prilagodile novim ulogama... seksualno oslobodile , a pri tome zadržale tradicionalno viđenje veze (muško-ženskog odnosa).
Ne bih se slozio. Kao sto rekoh, obrni spolove u pitanju na pocetku i vidjeti ces da je to poprilicno cesto u tom slucaju, muskarac zeli seks a zena ne bi, muskarac svrsava u seksu, zena ne. Sad mozemo rapsravljati koji su razlozi i imati cemo ih koliko i slucajeva. Uostalom, ako pratis ovaj podforum mogla si vidjeti hrpu postova s problemima koji prvo budu poslani od jednog spola a nakon odredjenog vremena bude isti problem samo od osobe drugog spola.
Ne znam za tebe, ja tu ne vidim nikakvu zbunjenost nekog spola vec samo znak da je to izjednacavanje spolova doslo na jednu prilicno visoku razinu, barem sto se seksualnog zivota tice.
Eh sad, ovo za svestranost odnosno prilagodjenost odnosu se isto ne mogu sloziti. Rekao bih da je tvoje stajaliste pogled iz zenskog kuta. Po tvome onda ispada da su za neuspjesnost veza obavezno krivi muskarci sa svojim "nedostacima", jer su zene savrsene. Ne bih rekao. Generalizacija je jako losa stvar jer implicira puno stvari koje jednostavno ne ispadnu tocne.
Sto se tice "prilagodjavanja novim ulogama" i emancipacije; ista traje vec nekoliko generacija. Danasnji 30-godisnjaci su odgojeni od generacije koja je vec veliku vecinu uloga i prava medju spolovima imala izjednacenu. Nemaju se cemu prilagodjavati jer ne znaju drugacije, odgojeni su u duhu odnosa izmedju spolova kojih nije bilo prije 60 godina (za cjepidlake : uvijek ima iznimaka, naravno). To vrijedi i za zene i muskarce, a zene bi trebale biti sretne sto je tako jer su se zene prije njih izborile za to.
Monak is offline  
Old 20.07.2010., 23:07   #34
Quote:
m0nk kaže: Pogledaj post
Ne bih se slozio. Kao sto rekoh, obrni spolove u pitanju na pocetku i vidjeti ces da je to poprilicno cesto u tom slucaju, muskarac zeli seks a zena ne bi, muskarac svrsava u seksu, zena ne...
Da, upravu si. To je češći problem u vezama i brakovima, ali mislim da je posljedica još uvijek nedovoljne emancipacije... no, kada bih ti sada iznosila teorije o tome kako su se ljudi pogubili u novim ulogama i zahtjevima (očekivanjima) koja su stavljena pred njih, a još uvijek na vratu imaju neodbačenim stare obrasce funkcioniranja (ma koliko ti mislio da je u Hrvatskoj došlo do silnog napretka u raspodjeli obveza i emancipaciji žena na svim razinama), otišla bih skroz off-topic...

Držat ću se ipak onoga što mi se čini da smo skloni zanemariti: od žena se TRADICIONALNO ne očekuje da budu seksualno aktivne, pa se manje vidi kao problem kada su pasivne (čitaj: nezainteresirane). Kad muškarac ima problema sa libidom (moguće uvjetovane odgojom, traumama, stresom...), onda se to doživljava kao veeeeliki problem...

Nepravedno, ali tako je..
Zašto muškarac zbog kojeg je i pokrenuta ova tema ima tako nizak libido? Ne vjerujem da je problem isključivo zbog cure. Pa čak i da mu je nedovoljno privlačna, pitajmo se što je kog vraga onda s njom? Nije li to blesavo?
Meni se čini da on ima problema (ili da njegova partnerica ima problema) koji se neće riješiti tek tako. Osobno, ne bih bila u vezi u kojoj taj dio odnosa ne funkcionira. Za druženje i ćaskanje imam prijatelje. Partner može biti prijatelj, ali zna se što je prije svega
oana is offline  
Old 20.07.2010., 23:13   #35
Quote:
antonija222 kaže: Pogledaj post
Da li se zove Marko?
Ne...
Ma gledajte... Neki od vas se pitaju zašto sam ušla u vezu... Iskreno da vam kažem, zaljubila sam se u njega... Prvih par puta smo izašli, NIJE BILO SEKSA, već naprotiv... Neka romantika, šetnje, dugi razgovori... Svidio mi se jer je drugačiji. Zaboravila sam reći da je stariji od mene 10 godina... Prošao je svega i svačega prije, barem koliko sam čula i od njegovih prijatelja, i dobrih i loših stvari... Ali eto, u ovome se još nismo našli... Bit ću strpljiva, pa što bude... Jer prevrijedan mi je u svakom drugom pogledu da bih ga samo tako isključila iz života.
mrs.me is offline  
Old 20.07.2010., 23:14   #36
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Kao što i sam naziv teme kaže, imam jedan čudan problem...
Međutim, problem je slijedeći – u krevetu, naravno.
Ali zar sam ja sebična što imam svoje potrebe, kao i većina ostalih?
Imam osjećaj kao da ja nosim hlače u vezi zbog toga, jer on također ne shvaća što ja kao žena toliko volim seks...
Ako ima netko u istoj situaciji ili barem neki savjet, mišljenje... Bila bih vam ako zahvalna...
Jesi li razmislila da nađeš ljubavnika ?
- Vuk sit i sve ovce na broju

Ak si komad ženske neće ti to bit problem, a ako nema zainteresiranih onda smo na tragu da pronađemo uzrok pasivnosti tvog partnera.
cardar is offline  
Old 20.07.2010., 23:17   #37
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Pa mjerilo je (u rečenici koja je citirana) valjda i nespremnost da se ide ljekaru radi savjeta i pregleda... Tj. nespremnost da se problem bar pokuša riješiti. Meni bi teže bilo preći preko takvog odbijanja nego preko neredovitosti ili nekvaliteta seksa.
Nema razloga da ide ljekaru. Ne radi se o impotenciji već o smanjenom libidu. Nemamo svi istu želju za sexom a to nema veze sa nekom anomalijom ili erekcijskom disfunkcijom.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 20.07.2010., 23:19   #38
Quote:
cardar kaže: Pogledaj post
Jesi li razmislila da nađeš ljubavnika ?
- Vuk sit i sve ovce na broju

Ak si komad ženske neće ti to bit problem, a ako nema zainteresiranih onda smo na tragu da pronađemo uzrok pasivnosti tvog partnera.
Zaboga... Pa nije meni problem nekoga naći. Ali uopće nije stvar u tome da ja želim ljubavnika s kojim ću se puknuti. Mislim da sam bila dovoljno jasna... Volim seks, želim ga, ali s njim, jer je ON osoba do koje mi je stalo. A ovaj današnji svijet pun prevara, ljubavnika i ljubavnica je nešto što nikad neću uspjeti probaviti.
mrs.me is offline  
Old 20.07.2010., 23:24   #39
Quote:
cardar kaže: Pogledaj post
Jesi li razmislila da nađeš ljubavnika ?
- Vuk sit i sve ovce na broju

Ak si komad ženske neće ti to bit problem, a ako nema zainteresiranih onda smo na tragu da pronađemo uzrok pasivnosti tvog partnera.
To bi možda i upalilo da se njoj ševi samo da se s nekim pukne, ona bi da je tu pomiješana i ljubav
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 20.07.2010., 23:26   #40
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
To bi možda i upalilo da se njoj ševi samo da se s nekim pukne, ona bi da je tu pomiješana i ljubav
Da ste se vi tek drugi put u životu zaljubili sa 29 godina, ni vama ne bi bilo svejedno...
mrs.me is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger