Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2013., 16:58   #41
Obavijest!

Ljudovi, nema me od sutra pa do sljedećeg utorka. To ne znači da ovdje možete tulumariti do jutra.

Pazite što radite jer sve vidim, sve znam
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 22:16   #42
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
...sve znam
tko stoji iza atentata na J. F. Kennedya?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 09:06   #43
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
tko stoji iza atentata na J. F. Kennedya?
Američka Vlada i Lyndon B. Johnson.
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 23:35   #44
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Američka Vlada i Lyndon B. Johnson.
A koji je razlog zašto su ga dali smaknuti?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 08:32   #45
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
A koji je razlog zašto su ga dali smaknuti?
To ne smijem reći jer ne želim završiti kao on, sorry!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 04:20   #46
Mrzm, u zadnje vrijeme ima jako puno ponavljanja istih slika na Smiješnim slikama koje su postane samo nekoliko postova prije, pa bi te molil da obratiš pažnju na to i upozoriš druge postere. Nije bed ak se ponovi koja slika postana par stranica unazad, ali mislim da nikom nije greda provjeriti barem stranicu-dvije prije.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 09:05   #47
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
Mrzm, u zadnje vrijeme ima jako puno ponavljanja istih slika na Smiješnim slikama koje su postane samo nekoliko postova prije, pa bi te molil da obratiš pažnju na to i upozoriš druge postere. Nije bed ak se ponovi koja slika postana par stranica unazad, ali mislim da nikom nije greda provjeriti barem stranicu-dvije prije.
Gadeone,

zbog posla sam malo rastresen i slabije na forumu pa očito nisam zapazio tu anomaliju koja se počela događati na temi sa smiješnim slikama. Obećajem da ću malo više obratiti pažnju na to i da ću upozoriti one koji misle da je u redu da su na replay.

PS: I slobodno, ako ti se da, prijavi post s ponavljajućim slikama, tnx!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 11:24   #48
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Gadeone,

zbog posla sam malo rastresen i slabije na forumu pa očito nisam zapazio tu anomaliju koja se počela događati na temi sa smiješnim slikama. Obećajem da ću malo više obratiti pažnju na to i da ću upozoriti one koji misle da je u redu da su na replay.

PS: I slobodno, ako ti se da, prijavi post s ponavljajućim slikama, tnx!
Okej, nije bed ako dođe do sporadičnih anomalija, ali ako se zaredaju može doći do trajnijeg narušavanja kozmičkog huncut-fluxa. A ne moram ti objašnjavati kakve to posljedice može imati na galaktički integritet!
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 20:46   #49
Pisanje samo da se nešto napiše...

1. Svatko se ponavlja u životu a ne samo na forumu.
2. Bilo bi nemoguće a i apsurdno, da svatko prije nego li stavi neki vic ili slično provjerava nekoliko stranica prije a da ne govorimo i o provjeravanju cijelih tema...
Pogotovo što su neki nestalni gosti podforuma kao i faktu da neke teme imaju ihihi postova.
3. Moderator je čovjek a ne robot i bilo bi apsurdo očekivati da pamti sve viceve, slike i gifove koje stavljaju forumaši, kao i da kontrolira svaki novi post u obliku vica i sličnog, da li je već bio stavljen od strane kojeg forumaša ili nije.

Život svih bio bi ljepši kada bi svatko gledao i nastojao ispravljati i svoje greške a ne samo tuđe.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 06:59   #50
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Pisanje samo da se nešto napiše...

1. Svatko se ponavlja u životu a ne samo na forumu.
2. Bilo bi nemoguće a i apsurdno, da svatko prije nego li stavi neki vic ili slično provjerava nekoliko stranica prije a da ne govorimo i o provjeravanju cijelih tema...
Pogotovo što su neki nestalni gosti podforuma kao i faktu da neke teme imaju ihihi postova.
3. Moderator je čovjek a ne robot i bilo bi apsurdo očekivati da pamti sve viceve, slike i gifove koje stavljaju forumaši, kao i da kontrolira svaki novi post u obliku vica i sličnog, da li je već bio stavljen od strane kojeg forumaša ili nije.

Život svih bio bi ljepši kada bi svatko gledao i nastojao ispravljati i svoje greške a ne samo tuđe.
Vidim da ti nemaš vremena ni pročitati post s razumijevanjem, pa si previdio onaj dio gdje ja pričam o NEKOLIKO POSTOVA IZNAD, a ne o nekoliko stranica unaprijed

Ovo je knjiga žalbe i prijedloga, što da ovdje pišem? Pjesmice?
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 00:02   #51
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
...mislim da nikom nije greda provjeriti barem stranicu-dvije prije.


ali nema veze idemo dalje sa vicevima
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 08:27   #52
Quote:
benny kaže: Pogledaj post


ali nema veze idemo dalje sa vicevima
Nekoliko postova prije.. zadnja stranica i stranica ispred.

Imaš još kojih problema u razumijevanju? Da ti crtam?
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 11:10   #53
Ljudi,

na ovom PDF-u nije dopušteno svađanje, dopušteno je samo smijanje i zato... MIR!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 01:06   #54
Quote:
5. Na temi Crni humor, dopušteno je postavljanje slika i GIF-ova, ali samo ako sliku ili GIF postavite kao URL s dodatkom opaske Crni humor.
WTF? Koji smisao ima taggati slike sa "Crni humor" ako se, pazi sad ovo, nalaze na dretvi Crni humor? Valjda netko tko ne voli crni humor ni ne zalazi na tu dretvu.

I čemu downgradeanje sa 1024 pixla širine slika na 800 pixla? A činil si se ko tako dobar mod u početku...
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 09:20   #55
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
WTF? Koji smisao ima taggati slike sa "Crni humor" ako se, pazi sad ovo, nalaze na dretvi Crni humor? Valjda netko tko ne voli crni humor ni ne zalazi na tu dretvu.
Nije pravilo doneseno zbog toga da se sakriva crnjak na dretvi o crnjacima nego da se sakriju slike jer postoji dretva sa slikama, (kao i s GIF-ovima također).
Mnogo ljudi surfaju preko mobitela i slike im gutaju dragocjene megabajte, a dretvu su otvorili da bi mogli pročitati tekstualne crnjake, a ne gledati slike. Ako netko želi, neka klikne na URL i to je to.


Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
I čemu downgradeanje sa 1024 pixla širine slika na 800 pixla?
E tu si se naveliko zahebao jer je dopuštena širina slike bila 640 piksela, a 6. rujna 2013. povećana je na 800 piksela!


Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
A činil si se ko tako dobar mod u početku...
Ako me već pljuješ i gaziš, onda se drži samo "loših" stvari koje sam napravio, a "dobre" nemoj spominjati!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 18:35   #56
Moj bed, mrzim, ponekad zaboravim kolko je ovaj forum zapel u 90-ima

NHF, mea culpa.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 17:30   #57
svi su ti politićari slićni kada se dokopaju vlasti
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 19:57   #58
Sad jos cekamo da i mrzm dovede neku prileznicu za moda kao zodiac svojedobno

Odma ide pobuna, ne zaboravi sto je bilo onih dana, ja sam dobio solidnu zbirku bodova
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 05:00   #59
Je li to dopušteno samo 1 gif po postu?
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 09:13   #60
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Je li to dopušteno samo 1 gif po postu?
Možeš ih staviti više u post iako bi bilo optimalno da se ne prelazi pet komada, ali to je samo moje mišljenje zbog učitavanja stranice, blabla. Možeš staviti jedan, a možeš staviti i deset, na tebi je...
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.