Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2014., 23:01   #101
..a čuj..da meni netko polaže ruke,pa čita jednu molitvu..pa drugu, zatim opet nešto, šprica me vodicom i štajaznam sve ne..i ja bi popizdio i streso mu sve svece po redu imaš pravo Akujiki
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:00   #102
A sada vas ozbiljno pitam, jel vidim da je sve nekako otišlo u zezanciju... Zna li netko, može i u privatne poruke, nekoga tko se bavi egzorcizmom na crkvenoj razini? Stvar je vrlo ozbiljna, jer se ovo inače ne bih trudio pisati. Unaprijed se zahvaljujem na korisnim odgovorima.
QuickBrownFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:10   #103
Nije to tek tako,to ti je isto ka šta ljudi misle da je npr lako vidit sotoniste.I egzorcisti s jedne i sotonisti s druge strane rade striktno.To ti je ono naše glupo narodno mišljenje da se sotonisti skupljaju na grobljima a to nema veze s vezom,jer na groblja obično dolaze dica na nekom tripu...sotonisti su malo ekstravagantniji,nije to ka prije više.Isto tako i egzorcisti,a u konačnici tebe oni i zanimaju.Nemam ti pojma vidi priko one Kuće Tabor i toga...
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:02   #104
osim u taboru probaj se raspitati u crkvi u sigetu kod fra smiljana ili u šurkovcu (ne znam kak se taj tamo zove). oni koji tam hodočaste kunu se u te karizmatike.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:22   #105
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
osim u taboru probaj se raspitati u crkvi u sigetu kod fra smiljana ili u šurkovcu (ne znam kak se taj tamo zove). oni koji tam hodočaste kunu se u te karizmatike.
Da, mislim da ću tako i napraviti. Hvala ti.....
QuickBrownFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:17   #106
Ne očekuj neka teška čuda od njih...I među njima ima svakakvih.Bijah u Taboru prije par godine,vratija sam se još pesimističniji.Nad menom je izvršen neki oblik egzorcizma,ali ne bi previše o tome.Uglavnom,nakon toga ništa specijalno,čak sam jedno vrime bija još lošiji,dok nisam sam spozna neki svoj kutak.

Ipak,moram kazat da sam ja tad doša tamo potpuno nezainteresiran pa onda i zbog toga nisam ništa osjetio...
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:30   #107
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Ne očekuj neka teška čuda od njih...I među njima ima svakakvih.Bijah u Taboru prije par godine,vratija sam se još pesimističniji.Nad menom je izvršen neki oblik egzorcizma,ali ne bi previše o tome.Uglavnom,nakon toga ništa specijalno,čak sam jedno vrime bija još lošiji,dok nisam sam spozna neki svoj kutak.

Ipak,moram kazat da sam ja tad doša tamo potpuno nezainteresiran pa onda i zbog toga nisam ništa osjetio...
Ma nema ti to veze s nezainteresiranošću, jer očito ni nisi bio opsjednut demonima i zato oni nisu imali što istjerivati iz tebe, pa usput odglumili a ti skontao pa petama vjetra, izdeprimirala te okolina, vidio si kad se makneš od takvih prodišeš plućima, premda čovjek nemore vječito u vlastitom kutku, stoga kud dalje se pridružiš ljudima pazi kojima, jer ljudi znaju bit ko pauki (al ne gradska pauk-služba prekršajnih parkinga
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:55   #108
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ma nema ti to veze s nezainteresiranošću, jer očito ni nisi bio opsjednut demonima i zato oni nisu imali što istjerivati iz tebe, pa usput odglumili a ti skontao pa petama vjetra, izdeprimirala te okolina, vidio si kad se makneš od takvih prodišeš plućima, premda čovjek nemore vječito u vlastitom kutku, stoga kud dalje se pridružiš ljudima pazi kojima, jer ljudi znaju bit ko pauki (al ne gradska pauk-služba prekršajnih parkinga
Ne bih ulazija u to jesam li bija pod djelovanjem nekih demona ,al činjenica je da sam tokom tog njihovog 'čišćenja' bija u polu svjesnom stanju,prsti na rukama i nogama su mi se iskrivili i tako dalje...posli nekih molitvi ns latinskom jeziku a sve skupa je trajalo nekih 20-tak minuta,doša sam skroz sebi.Bio sam skroz iscrpljen,moram ipak reć da sam se osjeća nekako mirnije,al sutra je sve to splasnilo kažem-nisam bija efektivno uključen tih par dana tamo i jedva sam čeka da sve završi.Prije svega ovoga prolazija sam kroz užasno teško osobno razdoblje tada

Napominjem da ovo vjerojatno nije bija egzorcizam nego ka neki pod oblik istoga...
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 17:12   #109
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Ne bih ulazija u to jesam li bija pod djelovanjem nekih demona ,al činjenica je da sam tokom tog njihovog 'čišćenja' bija u polu svjesnom stanju,prsti na rukama i nogama su mi se iskrivili i tako dalje...posli nekih molitvi ns latinskom jeziku a sve skupa je trajalo nekih 20-tak minuta,doša sam skroz sebi.Bio sam skroz iscrpljen,moram ipak reć da sam se osjeća nekako mirnije,al sutra je sve to splasnilo kažem-nisam bija efektivno uključen tih par dana tamo i jedva sam čeka da sve završi.Prije svega ovoga prolazija sam kroz užasno teško osobno razdoblje tada

Napominjem da ovo vjerojatno nije bija egzorcizam nego ka neki pod oblik istoga...
Ok, otprilike skontala, ne radi se o egzorcizmu već o jednom od oblika 'izlječenja', iskrivili se prsti ruku i nogu, more bit se radi o žešćem napadu reumatoizma kojeg oni pokušali otkloniti latinskim molitvama. Pa dobro ono, di tog ima na ovom belom svetu!?

Je, osjećaš se mirnije autosugestivno misleći oko sebe imaš one koji znaju 'kako' pomoći. Al vidio si i sam, još drugi dan energetsko splasne, iako bi se tek drugi dan očekivalo vjetar u krila pa poleti čovjek oslobođen sretan i zdrav.

Ljudi s vremena na vrijeme imaju iznimno teška razdoblja pa svejedno ne obilaze 'egzorciste', mora da te neko uputio a time i prevario, rekli smo prije 'ljudi vole bit ko pauki', mreža, jelte, pa ko se ulovi se ulovi.

Znaš, ima prirodnijih metoda kako porazrješavati ono što čovjeka muči. Sretno.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 20:58   #110
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ok, otprilike skontala, ne radi se o egzorcizmu već o jednom od oblika 'izlječenja', iskrivili se prsti ruku i nogu, more bit se radi o žešćem napadu reumatoizma kojeg oni pokušali otkloniti latinskim molitvama. Pa dobro ono, di tog ima na ovom belom svetu!?

Je, osjećaš se mirnije autosugestivno misleći oko sebe imaš one koji znaju 'kako' pomoći. Al vidio si i sam, još drugi dan energetsko splasne, iako bi se tek drugi dan očekivalo vjetar u krila pa poleti čovjek oslobođen sretan i zdrav.

Ljudi s vremena na vrijeme imaju iznimno teška razdoblja pa svejedno ne obilaze 'egzorciste', mora da te neko uputio a time i prevario, rekli smo prije 'ljudi vole bit ko pauki', mreža, jelte, pa ko se ulovi se ulovi.

Znaš, ima prirodnijih metoda kako porazrješavati ono što čovjeka muči. Sretno.

Slažem se,zato sam u zadnjem i napisa da nije egzorcizam.

Istina,otiša sam s jednim poznanikom,pošto ga poštujem ka čovjeka...ali kako kažem-nisam bija efektiran u cijeloj priči.

Spomenula si reumatski napad- ne virujem,jer ga nisam ima ni prije ni nakon toga
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 21:10   #111
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Slažem se,zato sam u zadnjem i napisa da nije egzorcizam.

Istina,otiša sam s jednim poznanikom,pošto ga poštujem ka čovjeka...ali kako kažem-nisam bija efektiran u cijeloj priči.

Spomenula si reumatski napad- ne virujem,jer ga nisam ima ni prije ni nakon toga
Onda dobro po tebe, znaš reumatizam je čudna biljka, napadne pa pusti na godine, pa onda opet, dođe pa prođe, podsjeća na demonski napad, i oni dođu pa prođu, napadnu pa ostave, i tako do iduće neke prilike... Premda, kad je riječ o 'opsjednuću', tu se lako prepozna, prvo pozoveš lika koji raspoznaje duhove, e al taj ti ne egzorcira jerbo tek samo potvrdi govora je o demonima... a onda posle pozoveš desetoricu, pa i više, koji se mole, al ne na latinskom... i ne s izmišljenim duhom...

I tako već to. Svako ti dobro.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:32   #112
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Onda dobro po tebe, znaš reumatizam je čudna biljka, napadne pa pusti na godine, pa onda opet, dođe pa prođe, podsjeća na demonski napad, i oni dođu pa prođu, napadnu pa ostave, i tako do iduće neke prilike... Premda, kad je riječ o 'opsjednuću', tu se lako prepozna, prvo pozoveš lika koji raspoznaje duhove, e al taj ti ne egzorcira jerbo tek samo potvrdi govora je o demonima... a onda posle pozoveš desetoricu, pa i više, koji se mole, al ne na latinskom... i ne s izmišljenim duhom...

I tako već to. Svako ti dobro.
Znam dobro šta je reumatizam

Jbg u svakom a ne samo mom slučaju nije lako raspoznati sve kako je i sve po mjeri,tako da ... I ja i ti možemo samo nagađat.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:33   #113
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post

u svakom a ne samo mom slučaju nije lako raspoznati sve kako je i sve po mjeri,tako da ... I ja i ti možemo samo nagađat.
istina, na daljinu se može samo nagađati, drugo je nekome doć doma, poslušat dal šta lupa/škripa/reži po ormarima, treskaju li vrata sama od sebe a bez propuha, dal u jednom prostoru kuće na metar hladnije u odnosu na toplinu ostatka kuće, etc., pa i ponašanje samog domaćina, dal ga je il nije stvarno preuzelo, ako uopće u kući 'nečeg' i ima jer ako ima tada ima i u domaćinu, ne nužno 'u' njemu već može biti prosto zle sile ga zlom 'mrcvare' a njemu čovjeku kako vrijeme sve dalje odmiče sve je teže normalno funkcionirati, time onda svakako mu treba pomoći

na sreću, te stvari su rijetkost, zato i oni koji se bave egzorcizmom su rijetkost, osim ako naiđeš na nekog tko te ubijedi treba ti 'istjerivanje' eto tako, oni ti to il da si prigrabe para il pak da te otfuraju na neke manipulativne desete trase gdje se nađeš 'porobljen' a da ni ne znaš


i tako već to
mrvu edukacije ne udi, uostalom čemu služi forum, ne valjda ljudi njemu
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:32   #114
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
istina, na daljinu se može samo nagađati, drugo je nekome doć doma, poslušat dal šta lupa/škripa/reži po ormarima, treskaju li vrata sama od sebe a bez propuha, dal u jednom prostoru kuće na metar hladnije u odnosu na toplinu ostatka kuće, etc., pa i ponašanje samog domaćina, dal ga je il nije stvarno preuzelo, ako uopće u kući 'nečeg' i ima jer ako ima tada ima i u domaćinu, ne nužno 'u' njemu već može biti prosto zle sile ga zlom 'mrcvare' a njemu čovjeku kako vrijeme sve dalje odmiče sve je teže normalno funkcionirati, time onda svakako mu treba pomoći

na sreću, te stvari su rijetkost, zato i oni koji se bave egzorcizmom su rijetkost, osim ako naiđeš na nekog tko te ubijedi treba ti 'istjerivanje' eto tako, oni ti to il da si prigrabe para il pak da te otfuraju na neke manipulativne desete trase gdje se nađeš 'porobljen' a da ni ne znaš


i tako već to
mrvu edukacije ne udi, uostalom čemu služi forum, ne valjda ljudi njemu
Slažem se a i reka/rekla si sve šta smo ionako već rekli ... Volim konstruktivne i temeljitije rasprave ...posebno kad su utemeljene na vlastitim iskustvima
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:46   #115
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
Slažem se a i reka/rekla si sve šta smo ionako već rekli ... Volim konstruktivne i temeljitije rasprave ...posebno kad su utemeljene na vlastitim iskustvima
Nismo rekli sebi, već drugima, jer ako ti zaboraviš na njihov prezent računaj nisam zaboravila i ja. Oni vole čitati poučna štiva, tim bolje iz prve ruke.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:39   #116
Smiri se ,svatija je svako
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:05   #117
Šta mislite da li bi upalilo izgovaranje rijeci iz serije supernatural:
Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congregatio et secta diabolica. Ergo, omnis legio diabolica, adiuramus te...cessa decipere humanas creaturas, eisque æternæ perditionìs venenum propinare...Vade, satana, inventor et magister omnis fallaciæ, hostis humanæ salutis...Humiliare sub potenti manu Dei; contremisce et effuge, invocato a nobis sancto et terribili nomine...quem inferi tremunt...Ab insidiis diaboli, libera nos, Domine. Ut Ecclesiam tuam secura tibi facias libertate servire, te rogamus, audi nos.
Whey123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:05   #118
Mislim da je ovo original

Exoricso te, omnis spiritus immunde In nomine
Dei Patris, et Fili, et Spiritus Sancti ud descedas
ab hoc plasmate Dei (ime), quod dominus
noster ad templum sanctum suum vocare
dignatus est, ut fiat templum Dei vivi, et spiritus
sanctus habitet in eo. Amen. Amen. Amen.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 03:20   #119
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
osim u taboru probaj se raspitati u crkvi u sigetu kod fra smiljana ili u šurkovcu (ne znam kak se taj tamo zove). oni koji tam hodočaste kunu se u te karizmatike.
Malo kasnim sa odgovorom, ali nije mi za zamjeriti posto sam par mjeseci zivio pod kamenom.
Zove se fra Ivo Pavic i ima dar cudnotvornog izljecenja( po vlastitim rijecima ).
Daje blagoslov, a vjernici padaju na pod i bivaju u nesvijesti neko vrijeme. Vjeruje se da je to nacin na koji duh sveti ozdravljuje ( pocivanje u duhu).
On nije sluzbeni egzorcist ( postoji samo jedan u HR, a to i on sam potvrduje ), no clan je medunarodne sluzbe oslobadanja i redovito odlazi na njihove konferencije. On bi to rado postao, ali Kaptol mu je bio nesklon ( kao i vecini karizmatika ). No, popustaju...kao i obicno.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 01:48   #120
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Malo kasnim sa odgovorom, ali nije mi za zamjeriti posto sam par mjeseci zivio pod kamenom.
Zove se fra Ivo Pavic i ima dar cudnotvornog izljecenja( po vlastitim rijecima ).
Daje blagoslov, a vjernici padaju na pod i bivaju u nesvijesti neko vrijeme. Vjeruje se da je to nacin na koji duh sveti ozdravljuje ( pocivanje u duhu).
On nije sluzbeni egzorcist ( postoji samo jedan u HR, a to i on sam potvrduje ), no clan je medunarodne sluzbe oslobadanja i redovito odlazi na njihove konferencije. On bi to rado postao, ali Kaptol mu je bio nesklon ( kao i vecini karizmatika ). No, popustaju...kao i obicno.
Ma njemu samom treba egzorcist, jerbo zočim se služi taj 'fra' zove se opsjednuće a ne - da ne velim kaj.

Čuli ste za "duhovne obnove", tako ih zovu, posle kad dođeš doma nisi pri sebi, treba psihijatar, zato čuvajte se egzorcista, oni ništa drugo nego udijele demone i tamo gdje ih prije nije bilo.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.