Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2013., 00:19   #1
Tečaj njemačkog jezika za početnike

eto, otvaram ovu temu jer je nedavno u mom gradu ponuđen tečaj njemačkog jezika koji će početi ubrzo i to sa 1000 kn popusta pa sam odlučila iskoristiti to i naučiti njemački... zapravo sam se malo dvoumila između španjolskog i njemačkog ali ipak je prevagnuo njemački jer se nekako češće traži pogotovo u natječajima za posao (pored engleskog)

zanimaju me vaša iskustva.... je li vam bilo teško kada ste tek počeli učiti taj jezik i kako ste se nosili sa time svime, odnosno kako ste zadovoljni naučenim?
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 21:36   #2
ja sam isto naletila na neki popust pa sam se prijavila za školu njemačkog jezika...žena mii je rekla da je to tečaj za početnike, a to je ono što meni i treba...jer njemački nisam nikad u školi učila a vidim da je dosta važan, pa eto-idem ja
idući tjedan je dogovor oko termina/plaćanja i vjerojatno će onda i počet.... pa budem vidila kako će mi ić
God bless me
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 12:09   #3
Ja nemam love za škole pa sam krenuo preko https://www.facebook.com/pages/Njema...89896737687048

web stranice i tu sam naišao na link za online učenje...meni se isplatilo ali potrebno je jako puno samostalnog rada, ne se oslanjati samo na klikanje i to brzopleto raditi nego sa razumijevanjem
Beshtia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:40   #4
Ja sam ga učila u osnovnoj i srednjoj ko drugi jezik.. Dakle 4 razreda i osnovne i 4 u srednjoj.. I nemam pojma pričat njemački.. ono znam dosta toga, al ne znam razgovarat puno na njemačkom.. Počela sam ga sama ponovno učiti, tj. podsjećati se.. i ne ide mi uopće loše, samo kako zapamtiti sve nove riječi to mi je najgore...

Al dobro, valjda će ići..
Inače ja sam počela (za početak) preko online audio tečaja na www.deutschakademie.de ali nema na hrvatskom nego je na engleskom, što mi nije problem zasad.. Ide korak po korak i malo se uči razgovor, nove riječi, ali ima i gramatike iako nešto i fali.. pa sam gramatiku odlučila naučit putem http://hr.wikibooks.org/wiki/Njema%C4%8Dki_jezik
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:14   #5
zanimaju me tečajevi njemačkog jezika za početnike u školama stranih jezika...

ako bi mogao netko napisati koje svoje iskustvo ili savjet, jer planiram upisati tečaj

gledao sam škole Sokrat i Eureka

Zadnje uređivanje Končar Zanussi : 17.05.2014. at 18:22.
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.