Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2005., 13:13   #61
Nećemo valjda dopustiti drugim školama da budu bolje? Pišite o čemu god ali nemojte dopustiti da Križanićeva na netu ne bude poznata po opičenim(u dobrom smislu) ljudima i da ne bude legenda na netu kao što je i u stvarnosti...
Obnovite topic
Viva la štagodveć...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:25   #62
Budem sutra napisala neke provale profesora iz školskog lista... Stay tuned...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 14:05   #63
Quote:
luca kaže:
bijah davno sedma. zivijo pinjuh
kako netko tko je prezivio pinjuha moze imati ljubavi za prirodne znanosti?
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 16:32   #64
Lightbulb ljubav usprkos Pinjuhu

Quote:
Clea kaže:
kako netko tko je prezivio pinjuha moze imati ljubavi za prirodne znanosti?
pinjuh razvija respekt za prirodne znanosti da sam ga imala sve 4 godine, garanat bih bila fizicar
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2005., 13:23   #65
pa zar je mikša još tamo (jadnica)
šta rade ceki i zorić?
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 15:42   #66
i meni je ceki bio razrednik!
hrv. - mirta stilinović-parić - dosadna
engleski - šoletić - jedan od razloga zakaj sam danas to kaj jesam. sjajan profesor i čovjek.
njemački - baletička - žena zmaj, ona je jedan od razloga zakaj mrzim njemački
fizika - celizić - legendarno eeee ispred svake rečenice i još poneko usput
sociologija - patrčka - luda baba; na prvi sat uletila s pričom kak njen sin ne voli mlijeko i kak ona njemu peče palačinke s vodom
povijest - bogadi - legenda; žena koja je uvijek bila u zaostatku s gradivom; na 1. satu upada i pita koji ste vi razred. 1b. oooo već smo u zaostatku i uslijedilo je beskonačno diktiranje
likovni - ira - luda lezba
logika - salomonka - malo blaži slučaj od ire
matematika - zorić - legendarna uzrečica: druuuuuštvo jel imate domaću zadaću?
biologija - šipra - najlegendarnija priča o cuckiću i kak je slomila ruku šetajući ga. i još kak je ispravljala testove u crvenom negližeu i kak je došao muž i
kemija - ujevićka. ta si je masirala cice jer nije nosila grudnjak

i tak - fata me nostalgija!!!!
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 15:44   #67
Quote:
ljubaznagospodja kaže:
pa zar je mikša još tamo (jadnica)
šta rade ceki i zorić?
fakat - ta kokoš mi je bila iz zemljopisa. nemam najsjajnija sjećanja na nju. prije nje dobra - njega smo obožavali. koliko je puta znao doći i reći - znam da ste umorni pa samo spustite olovke i slušajte!
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 13:51   #68
Re: ljubav usprkos Pinjuhu

Quote:
luca kaže:
pinjuh razvija respekt za prirodne znanosti da sam ga imala sve 4 godine, garanat bih bila fizicar
UPRAVO TO!

bemti, dvojka kod njega mi vrijedi više neg magisterij na peemefu.

al ste se svi raspričali o profama i profačima... booooriiing!

pišite malo o KKZu, mislavu, eustahiju, (ex) plavoj ptici...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 17:02   #69
Re: Re: ljubav usprkos Pinjuhu

Quote:
paučko kaže:
pišite malo o KKZu, mislavu, eustahiju, (ex) plavoj ptici...
siziki
imam srecu da vecinu zivota sam zivjela u tom kvartu i moram reci da me srce boli kad se sjetim kako je nekad eustahije izgledao...
a sta je s plavom pticom?
mislav jos stoji i kad sam u zg, jednom tjedno sam tamo
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2005., 17:00   #70
Re: Re: ljubav usprkos Pinjuhu

Quote:
paučko kaže:
UPRAVO TO!

bemti, dvojka kod njega mi vrijedi više neg magisterij na peemefu.

al ste se svi raspričali o profama i profačima... booooriiing!

pišite malo o KKZu, mislavu, eustahiju, (ex) plavoj ptici...
eustahije - huh... prosvjetlite me...

Plava ptica - je Aquarius :eek Konobari su mi bože mi prosti naprni. Ak ne piješ niš, a odlaziš za dvije minute, moraš nešto naručiti inače marš van... Biljar im je zdrman, a kompove nikad nisam probavao uključit

mislav - malo manje posjećen otkako je otvoren Virtuoz. Jedan su do drugog no je V malo bliže, ali u Mislava se uvijek ide po cigarete kada niš drugo ne radi. God bless it!

KKZ - stoju u podrumu gdje je bio i oduvjek. Čak su jednom bile karaoke. Možete si zamisliti nas 20 na 3 mikrofona se dernjamo sk8er boy
I dalje najbolja i bezobrazno jeftina kava (a i ostalo) u Zg. Miha i Ina su dobili pojačanje u obliku jednog konobara (mladog i valjda curama zgodnog) Zvanog Andro (tak nekak...) Taj tip je udaren. Na kraju prvog polugodišta (bemti to nije bio kraj već pauza pred Božić) naravno da se sva rulja sjatila u KKZ. Andro malo pod gasom (ipak je Božić a pivica svoje radi) tako da je pokazivao svoje plesne egzibicije sa skoro svakom ženskom osobom. Poslje smo ga uspjeli nagovorit da frendici napravi lap dance, što je i učinio sa svjećom u ruci
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 19:29   #71
Evo, danas su završile prijave za upise ove godine. Izabrao sam II. i imam samo jedno pitanje - jesam pogriješio? Jel čita ovo još netko tko na jesen kreće u Drugu?
__________________
dinamozagreb.6te.net
bbb1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 22:09   #72
Izabrao si legendarnu školu jer je u Križanićevoj. Nećeš požaliti osima ako budeš
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 00:24   #73
Quote:
bbb1986 kaže:
Evo, danas su završile prijave za upise ove godine. Izabrao sam II. i imam samo jedno pitanje - jesam pogriješio? Jel čita ovo još netko tko na jesen kreće u Drugu?
Bez brige, nisi pogriješio, II. je dobra škola i ako budeš radio imat ćeš sasvim solidnu pripremu za faks. Sretno!
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 01:52   #74
Mene zanima sadašnjost i VII. Kakva je Guićka, a kakva Slade?
marmont is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 10:18   #75
Sestrična mi ide u VII.. Tam se upisuje dosta djece koji su uz pomoć roditelja navukli potreban prosjek u osnovnoj školi, pa pri kraju školske godine u srednjoj ponovo pokušavaju navuč ocjene i to tako da prate profesore po hodnicima i moljakaju, dočekivaju ih ispred zbornice i angažiraju roditelje da podignu koju ocjenu čak i kad su sve ocjene već zaključene. Trebalo bi u gimnazije uvest prijemne.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 10:24   #76
Re: Re: Re: ljubav usprkos Pinjuhu

Quote:
Ribac kaže:
eustahije - huh... prosvjetlite me...
Šifra: šizika.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 13:21   #77
Quote:
izgubljena kaže:
Sestrična mi ide u VII.. Tam se upisuje dosta djece koji su uz pomoć roditelja navukli potreban prosjek u osnovnoj školi, pa pri kraju školske godine u srednjoj ponovo pokušavaju navuč ocjene i to tako da prate profesore po hodnicima i moljakaju, dočekivaju ih ispred zbornice i angažiraju roditelje da podignu koju ocjenu čak i kad su sve ocjene već zaključene. Trebalo bi u gimnazije uvest prijemne.
To imaš u svakoj školi, i to ovisi samo o učenicima, nije 7 nikakva iznimka...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 13:23   #78
Re: Re: Re: Re: ljubav usprkos Pinjuhu

Quote:
Blaise kaže:
Šifra: šizika.
I svejedno i dalje nisam prosvijećen...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 14:33   #79
Quote:
Ribac kaže:
To imaš u svakoj školi, i to ovisi samo o učenicima, nije 7 nikakva iznimka...
A tako. Za sve je kriv način upisivanja po kojem se učenici upisuju samo na temelju ocjena iz osnovne škole, pa se upišu u gimnazije i klinci koji nemaju ni znanja ni sposobnosti, nego razvijen ciganski mentalitet kojim su navukli potreban prosjek u osnovnoj pa sve onda prerasta u neko žicanje ko da se ocjene na placu kupuju.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 17:31   #80
Talking ah, ta danasnja mladez, sve im moras objasnit

Quote:
Ribac kaže:
I svejedno i dalje nisam prosvijećen...
hebemu, kako ne znas sta je shizika?
eustahije (novo ime nisam nikad absorbirala) je onaj kafic preko puta skole, izmedju farmacije i ugla sa borninom/solovljevom.
sad izgleda kao obicni kafic... pitam se jel uopce drze shizike?

nekad se zvao Eustahije i imao je unutra na zidovima Plavu zmiju i njegovu Ljubicu-zubicu i drvene stolove.... sav je bio kao iz Alana Forda

jel peternac jos u skoli? zna li netko gdje je ticic? a jel bubalo jos predaje? tko drzi francuski?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.