Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2016., 17:16   #21
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
objavljen je natječaj...
živcira me ovaj dio što se gleda rad preko student servisa
jel još ikome taj rad ruši bodove? :/
imam 1100 bodova - ima li ljudi koji taj natječaj prate iz godine, zanima me mijenjaju li se bodovi zadnjih na listi tj znam da je uvijek oko 900 - 1000 , no sad su opet mijenjali pravila pa više ni u šta nisam sigurna :/
Neće sigurno 900-1000, kad se sad dijeli 1500 za E kategoriju na temelju primanja.. Ostalo ne znam. Gdje piše to za student servis?

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Di vi vidite taj natjecaj? Na stranici sam MZOS-a i ne vidim nista.
http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=3532

Tj.
http://public.mzos.hr/fgs.axd?id=24328
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 17:34   #22
a gdje se ta elektronička prijava može obaviti?
KCmatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 17:51   #23
Quote:
Komediruzecki kaže: Pogledaj post
Neće sigurno 900-1000, kad se sad dijeli 1500 za E kategoriju na temelju primanja.. Ostalo ne znam. Gdje piše to za student servis?



http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=3532

Tj.
http://public.mzos.hr/fgs.axd?id=24328

Je li možeš skinuti ta 2 dokumenta sa MZOS-a i uploadati je na neku drugu stranicu, zato jer je stranica Ministarstva pala i uopće se ne može otvoriti?
Long3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 17:56   #24
Quote:
Long3 kaže: Pogledaj post
Je li možeš skinuti ta 2 dokumenta sa MZOS-a i uploadati je na neku drugu stranicu, zato jer je stranica Ministarstva pala i uopće se ne može otvoriti?
Evo:

https://drive.google.com/folderview?...kE&usp=sharing

Nadam se da je taj link koji su stavili ispravan, jer me vuče ko da je to stari link iako sumnjam..Jer je jedino od ove god 1500 bodova za ovu kategoriju.

Ali im pola pravilnika na samoj stranici fali.

Nije pala, samo moraš čekati da izvrti jedno 5-10 min, i onda ti otvori jako sporo, isto je i s skidanjem.

Elektronička prijava koliko ja znam bi trebala preko ove stranice, ali još ničeg nema:

https://app.mzos.hr/obrasci/
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 18:07   #25
jel ove godine u kategoriji E nema dodatnih bodova za nezaposlenog roditelja, nigdje ne mogu pronaći da se to spominje
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 18:12   #26
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
jel ove godine u kategoriji E nema dodatnih bodova za nezaposlenog roditelja, nigdje ne mogu pronaći da se to spominje
Nisam siguran jel to bilo prošlih godina, ali nekako mi se čini da je lista smanjena. KOliko ja vidim piše samo ovo za ako je roditelj umro, nestao ili nepoznat..

Mene zanima di je onaj dio gdje se spominje kako se prijaviti elektronski, na obrasci još ništa nema..
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 20:59   #27
prijašnje dvije godine se dobivalo 150 bodova za nezaposlenog roditelja

elektronski će vjerojatno objavit za koji dan, taman da skupimo papire iz porezne i od braće, sestara potvrde
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:00   #28
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
objavljen je natječaj...
živcira me ovaj dio što se gleda rad preko student servisa
jel još ikome taj rad ruši bodove? :/
imam 1100 bodova - ima li ljudi koji taj natječaj prate iz godine, zanima me mijenjaju li se bodovi zadnjih na listi tj znam da je uvijek oko 900 - 1000 , no sad su opet mijenjali pravila pa više ni u šta nisam sigurna :/
gdje je taj dio gdje piše da se gleda rad preko student servisa?
prebacivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:09   #29
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
prijašnje dvije godine se dobivalo 150 bodova za nezaposlenog roditelja

elektronski će vjerojatno objavit za koji dan, taman da skupimo papire iz porezne i od braće, sestara potvrde
To sam već sve skupio, znaći bez tih elektronskih na faks ne mogu ništa nosit na potpisivanje?

Quote:
prebacivan kaže: Pogledaj post
gdje je taj dio gdje piše da se gleda rad preko student servisa?
I mene zanima
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:14   #30
Netko je na fb stavio dokument sa natječajem kojeg sada na MZOS nema,ali u file-u su točni datumi i sve,ugl piše da se ne šalju papiri sa porezne (i 2015. se gleda!) niti za školovanje braće i sestara,povezali su se elektronički.
Daria Zumbul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:15   #31
kad se popuni elektronski onda se taj popunjeni obrazac printa i nosi na faks, ali morate paziti jer kad se jednom pošalje elektronski više nema ispravljanja
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:18   #32
U tom dokumentu piše i ovo,u vezi student servisa:
Primici ucenika i studenata na redovitom skolovanju uzimaju se u obzir pri izracunu bodova iz
clanka 8. Pravilnika na nacin da se od primitaka po navedenoj osnovi oduzima 65% proracunske
osnovice (25 .942,80 kn godisnje) i tako dobivena razlika dodaje se ukupnim prihodima po clanu
kucanstva. Godisnji primici ispod 25.942,80 kn nece se uzimati u izracun.
Daria Zumbul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:25   #33
Quote:
Daria Zumbul kaže: Pogledaj post
U tom dokumentu piše i ovo,u vezi student servisa:
Primici ucenika i studenata na redovitom skolovanju uzimaju se u obzir pri izracunu bodova iz
clanka 8. Pravilnika na nacin da se od primitaka po navedenoj osnovi oduzima 65% proracunske
osnovice (25 .942,80 kn godisnje) i tako dobivena razlika dodaje se ukupnim prihodima po clanu
kucanstva. Godisnji primici ispod 25.942,80 kn nece se uzimati u izracun.
Ma oni ni sami ne znaju kaj treba uploadat na stranicu, organizacija 0. Kako može biti 2 dokumenta od kojih jedan nestane i dođe drugi sa drugim informacijama.. Jedino mi preostaje ne vjerovati facebooku

Od tamo i iz novina ionako dolaze uvijek apsolutno krive informacije jer oni prvo kažu (napišu) pa onda gledaju jel istina.

Uglavnom po tom nekom zakonu, ja ako ne radim ništa i ne zarađujem sam u boljoj pozicij? Hm a ovo za 25 tisuća nisam skužio, mi imamo oko 24 godišnje..
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 21:55   #34
Cek ako sam dobro skuzio, ako preko studentskog zaradim ispod 24000 tisuce to se ne uzima pod prihode mene kao clana?

I da koje dokumente da skupljamo, s porezne, potvrdu o prebivalistu, i ostale potvrde za roditelje?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 22:11   #35
Vazno pitanje. Moj očuh ima prebivalište na drugoj adresi. Da li njegova primanja ulaze u primanja zajedničkog kućanstva? Ili se gledaju samo osobe koje imaju prebivalište na mojoj adresi?
Antonio144 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 00:13   #36
Quote:
Antonio144 kaže: Pogledaj post
Vazno pitanje. Moj očuh ima prebivalište na drugoj adresi. Da li njegova primanja ulaze u primanja zajedničkog kućanstva? Ili se gledaju samo osobe koje imaju prebivalište na mojoj adresi?
Mislim da ti se gledaju osobe na tvojoj adresi. Imam sličan slučaj. Jedan brat tu ne živi al je upisan kao da je, a drugi tu živi i upisan je na adresi u kojoj živi ovaj prvi
Ne pitaj zašto, općina u kojoj živim je u kurcu
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:39   #37
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
kad se popuni elektronski onda se taj popunjeni obrazac printa i nosi na faks, ali morate paziti jer kad se jednom pošalje elektronski više nema ispravljanja
ovo nije istina, mozete zavrsit sto put dokument i poslat ga(online),uzima se u obzir samo onaj koji ste poslali poštom -tako sam prošle god i sve je bilo ok
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 12:50   #38
Jel se za svaku kategoriju dobije isto novaca? I kolko otprilike. Pitam za sestru
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 13:40   #39
i kak se onda prijavi za E kategoriju?
becroative is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:59   #40
Ovdje https://app.mzos.hr/drzavnestipendije
Daria Zumbul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.