Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2018., 16:02   #1101
Ne mogu vjerovati da smo napokon docekali kraj ovog ocaja!!!!
Meni je isto drago i radi Ranka i Helene. Obozavam kad osobe kakve god bile prije, ipak pokazu ljudskost i pokaju se i odsluze svoje kazne. Mrzim one do kraja zlobne likove uff, ja sam samo uvijek za dobrice a za Ranka se moglo od prvih epizoda naslutiti da ce se promijeniti pa mi to i nije bas neko veliko iznenadenje. Takav negativac je i u zenskom i u muskom obliku je viden x puta kako u latino sapunicama tako i u nasima.

Sonja mi je toliko nepotrebna da se serija mogla odviti i bez nje. Nikad manje zanimljiv glavni lik nisam gledala. Gora mi je od Maricuj kao da uopce nije igrala glavnu ulogu.
aurora23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 17:25   #1102
Quote:
aurora23 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da smo napokon docekali kraj ovog ocaja!!!!
Meni je isto drago i radi Ranka i Helene. Obozavam kad osobe kakve god bile prije, ipak pokazu ljudskost i pokaju se i odsluze svoje kazne. Mrzim one do kraja zlobne likove uff, ja sam samo uvijek za dobrice a za Ranka se moglo od prvih epizoda naslutiti da ce se promijeniti pa mi to i nije bas neko veliko iznenadenje. Takav negativac je i u zenskom i u muskom obliku je viden x puta kako u latino sapunicama tako i u nasima.

Sonja mi je toliko nepotrebna da se serija mogla odviti i bez nje. Nikad manje zanimljiv glavni lik nisam gledala. Gora mi je od Maricuj kao da uopce nije igrala glavnu ulogu.
Kraj očaja, a serija imala gledanost preko 600000 ljudi.
Vjenčanje meni nije bilo onkako sapuničarsko, već baš realno, kad je velecasni poceo citati onaj uvod i sve to.
Ono što me zbunjuje je to što nigdje nije pisalo KRAJ SERIJE.
Mada bi na jesen volio neku smješnu seriju ili da snimaju treću sezonu kud puklo da puklo.
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 18:02   #1103
I još danas zadnja epka.. nadam se pozitivnija nego prethodne
Miladojkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 19:58   #1104
Ma jesmo li to konačno dočekali kraj?
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 21:27   #1105
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Ma jesmo li to konačno dočekali kraj?
daaaaa

s obzirom da su razvukli ovo na 173 epizode mogli su i kraj malo bolje napravit...nekako sve navrat nanos... sonja rodila..nema jasne ..vlade ...emine..nekako mi u tim trenucima su bitni detalji... mogli su neki slash rucak na otvorenom gdje su svi sretni ispunjeni bla sra...ipak je series finale...ono koji k... u prolazu rekli da je dominik umra... ovaj bio izgubljen pa ga tomo nasao... proslo 6 mjeseci sonja jos trudna tomo postao sef policije ... nitko nije doznao da je rankovo dijete zivo..nitko sonji nije dosao u bolnicu...sve skupa jako jako mess...al sve im oprastam...s obzirom da je kraj.... eh da...samo jos da prokomentiram rankovog sina koji ima kao 6 mjeseci mogli su manju bebu stavit xD

pohvale za onaj flashback na kraju...i tako mi je drago sto je zavrsila serija s rankom i tomom iako bi bilo mocnije da je ranko ostao zlica i onda da su nam neki flashback ubacili gdje se daje poveznica izmedju njega i tome... good bye cista ljubavi... 173 epizode sam bio s vama... bilo je vrijeme da se rastanemo... vrhunskih 90 epizoda... i onda je sve otislo u racku... ovih 83 komodno nisu trebali snimat
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 21:34   #1106
OVO JE KRAJ??????????????????????????? ovo je zadnja scena?????????? Meni JAKO GLUPO
aurora23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 21:36   #1107
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Kraj očaja, a serija imala gledanost preko 600000 ljudi.
Vjenčanje meni nije bilo onkako sapuničarsko, već baš realno, kad je velecasni poceo citati onaj uvod i sve to.
Ono što me zbunjuje je to što nigdje nije pisalo KRAJ SERIJE.
Mada bi na jesen volio neku smješnu seriju ili da snimaju treću sezonu kud puklo da puklo.
A meni je bio ocaj. To sto je imala veliku gledanost ne znaci da je dobra. Puno ljudi gleda neku seriju jer u tom terminu nema nista drugo na tv ili iz dosade ili navike jer su navikli. Ja sam eto jedna od onih koja je gledala seriju jer u tom terminu nisam nista drugo imala za gledati, a ne jer mi je zanimljiva bila. A serija mi je bila jedna od losijih koje sam gledala. Toliko puno dosadnih i rastegnutih scena, uzas.
aurora23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 21:45   #1108
Quote:
aurora23 kaže: Pogledaj post
OVO JE KRAJ??????????????????????????? ovo je zadnja scena?????????? Meni JAKO GLUPO
meni je cak scena i super...jer je sve pocelo u sirotistu..i nekako sve zavrsava u sirotistu...al zamjerka na sve ovo gore navedeno

mada mi je opcenito glavna zamjerka promjena rankovog lika jer je u tom trenu meni serija izgubila nesto jako bitno sto svaka sapunjara mora imati - a to je vrhunskog negativca... jerbo dominik je bio sve...samo ne vrhunski negativac
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 21:54   #1109
mislim mozda sam ja staromodan i neznam ja sta...al ono... ne gledam odavna ovakav tip serija al po meni svaka serija da bi bila kvalitetna mora imati kvalitetnog antagonistu...

mislim koja bi poanta bila da se jedna Barbara Greco u mepsu promijenila ili jedan Bruno u Sortilegiu... mislim krenimo od pocetne radnje...vjecno rivalstvo tome i ranka...ovaj kriminalac...zlocinac...sve karakteristrike vrhunskog negativca je imao...plus momcilo mi je briljirao znam da je to samo serija i da je bespotrebno komentirati ali svejedno ...kada nesto gledas 173 epizode onda ti cak i bude zao na sta ai gubio vrijeme... tako da im sve mogu oprostit...al promjenu rankovog lika necu nikad jer to nije bilo potrebno i samo je seriju unakazilo do kraja
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 22:19   #1110
Quote:
aurora23 kaže: Pogledaj post
OVO JE KRAJ??????????????????????????? ovo je zadnja scena?????????? Meni JAKO GLUPO
Kopirali turske serije
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 22:33   #1111
Moram priznati da sam ja cijelo vrijeme ocekivala Dominika
za zavrsni obracun ili neku dramu ali ništa od toga

Slazem se s @Apolonom falila je ta zajednička scena svi zajedno na rucku a ne ovako bezlicno Sonja u bolnici a nitko oko nje ni Jasne ni Vlade ni Branke bezveze

Kakav kraj takav i drugi dio serije negledljivo i dosadno
Nepotrebno produzenje serije
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 12:08   #1112
Meni je ono vjenčanje u kafiću bilo bezveze, mogli su bolju lokaciju naći. Čak mi je vjenčanje Branke i Blaža na otvorenom bilo bolje.
Sonja je imala izuzetno loše namješten jastuk ispod haljine.
Kako što se već rekli nedostajalo je na kraju obiteljska scena, svi skupa. Da se Edita raduje unuku itd.

Ispada da je čista ljubav između Ranka i Tome, njihova je zadnja scena, ali možda i njhova ljubav prema svojoj djeci-to je najčišća ljubav.

Rankov sin meni izgleda kao curica, preslatka beba.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 15:41   #1113
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Meni je ono vjenčanje u kafiću bilo bezveze, mogli su bolju lokaciju naći. Čak mi je vjenčanje Branke i Blaža na otvorenom bilo bolje.
Sonja je imala izuzetno loše namješten jastuk ispod haljine.
Kako što se već rekli nedostajalo je na kraju obiteljska scena, svi skupa. Da se Edita raduje unuku itd.

Ispada da je čista ljubav između Ranka i Tome, njihova je zadnja scena, ali možda i njhova ljubav prema svojoj djeci-to je najčišća ljubav.

Rankov sin meni izgleda kao curica, preslatka beba.
Sonju i Tomu je vencao isti svestenik koji je vencao nju i Ranka, na istom mestu gde je ona bila upucana i Snjezana ubijena lol. Ali ocigledno nije vazno. Meni i nije bilo toliko posebno vencanje jer smo vec gledali Sonjino i Rankovo te mi ovo dodje onako meeh
CCarolinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 15:59   #1114
I to sto kažeš svašta se dogodilo u tom kafiću
i vjencanje s Rankom i njeno ranjavanje ali ocito
im to nije vazno kad nisu to spomenuli nijednom

Ali ocito nisu imali gdje drugdje se vjencati
pa moze i u kaficu mozda su i zato imali lose predosjecaje
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2018., 08:24   #1115
Zbunjuje me što Nova još uvijek ne najavljuje novu seriju za jesen, osim one Kad susjedi polude, ali, to je vrv samo proba, kao što je bio slučaj sa onom Samo ti pričaj... zna li neko šta se sprema za jesen?
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 16:17   #1116
Quote:
pohani kaže: Pogledaj post
Zbunjuje me što Nova još uvijek ne najavljuje novu seriju za jesen, osim one Kad susjedi polude, ali, to je vrv samo proba, kao što je bio slučaj sa onom Samo ti pričaj... zna li neko šta se sprema za jesen?
Bice ,,Na Granici". Momcilo nece imati neku glavnu ulogu i bice dobrica. Glavna junakinja je opet prosecna...Nije mi jasno, Hrvati su lepa nacija a ovi biraju neke meeh glumice...
CCarolinee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.