Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2008., 00:19   #81
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
šeširići sa zaštitom od sunca

experiences?

http://www.mvg.hr/mama_voli_gabi.html


to su kapice koje drže cijenu samo zahvaljujući priči.
mi ga prošle godine platili oko 160 kn...za te pare smo mu mogli uzet 10 drugih, ništa lošijih kapica....i štite od sunca kao i sve drugo što staviš na glavu...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:48   #82
Pitala Mandy - Koliko koshta Hauschka?

A ja pitam - Gdje je ima za kupit?
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:00   #83
Ima je kupit u Bio&Bio, za cijenu nisam siguran cini mi se 110 kn
Keymaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:31   #84
Quote:
Keymaker kaže: Pogledaj post
Ima je kupit u Bio&Bio, za cijenu nisam siguran cini mi se 110 kn
Fala
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:51   #85
mi dobili danas tester od avenea, s faktorom 50, ali ne piše da je za bebe nego za jako osjetljivu kožu. premda bi to moglo štimat, voljela bih da piše kako može i za bebe...gledala sam musteline, malo su ipak preskupe-200kn. još ćemo vidjet..
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 17:30   #86
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post


to su kapice koje drže cijenu samo zahvaljujući priči.
mi ga prošle godine platili oko 160 kn...za te pare smo mu mogli uzet 10 drugih, ništa lošijih kapica....i štite od sunca kao i sve drugo što staviš na glavu...
A jel??
Sad ste me pokolebale u namjeri da je kupim, mogla bi je onda ne kupit...hmmmmm.....
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 18:48   #87
ako nastavi ovakvo vrime neće nam tribati ni kreme ni šeširići
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:47   #88
Quote:
abilan kaže: Pogledaj post
A jel??
Sad ste me pokolebale u namjeri da je kupim, mogla bi je onda ne kupit...hmmmmm.....
ma da...volila bi da je i meni to netko rekao prošle godine prije nego što sam bacila 160 kn....nego sam ko najveća naivčina popila priču o nekim posebnim materijalima..

e i još je za ne falit onaj vrh na kapici pustio ruzinu....ma krasna kapica

jedino što je dobro izgledala (legionarka)....
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:44   #89
Puno hvala na savjetu!
Definitivno je onda neću kupovati. Ionako već imam tri šeširića tako da mogu mjenjati, a i s malenom neću na more između 11 i 17 sati tako da onda ni nije toliko jako sunce pa će kremica i običan šeširić biti dosta za zaštitu glavice.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:12   #90
Mi smo imali Gabi, dobili na poklon i bas nam je bila simpa kapica. Nemrem rec da je nesto ekstra stitila, al oblik je bio bas za njega i bogme bih opet istu kupila da nadjem, preslatko mu je stajala
160 kn? U MTC su oko 80 kn

Kako god... Kupila Dr. Hauschku za bebe, ovu dr. Hauschka - idite na dno, pa izaberite Krema za sunčanje za djecu ZF 30.
110 kn u apoteci na pocetku Jurisiceve - al ja sam copila zadnju
I inace sam Hauschku vidjala po apotekama.
Na bio&bio sam organski alergicna, danas sam cak zasla tam s idejom da kupim kremicu, i nisam mogla, toliko su mi preseravajuci. Al to je offtopik.

Kremica intenzivno mirisi na limun, meni se svidja i mislim da cemo je Kico i ja podijelit
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:44   #91
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
160 kn? U MTC su oko 80 kn


...bilo bi mi draže da ovo sad nisam doznala...mi smo je uzeli u jedan mali dućan u Ozaljskoj, prije parka...i bila je čak i malo više od tih 160kn, blizu 170.

a lijepe su i meni bile, posebno te legionarke, no Magična je sličnu, isto tako lijepu kupila za smiješno nisku cifru (2-3 eura)

edit: vezao za bio&bio dođi na trešnjevački, možda te prođe ta alergija
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:44   #92
kako sad 30 ZF, je to dovojno?
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:49   #93
Strumpfice, ja racunam da je - em je taman na tatu i brzo pocrni, em nije vise bebo nego dijete
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:51   #94
mislim, ja imam neku vulgaris (niveu čini mi se) sa ZF 30, pa mi se ne da kupovati novu pa zato pitam da li je dovoljno. moj je već dobio boju od 3 tjedna na moru
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 23:04   #95
e da..u Tintilinuću su oko 60 kn MVG šeširići..provjerim pa javim sutra ili prekosutra...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 08:21   #96
Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
kako sad 30 ZF, je to dovojno?
Jel zna neko koji F bi trebalo za bebache koji nisu tamnoputi kao Kicho i Shtrumpf?

50? Mislim da ima preparaticha sa josh vechim faktorom

Gdje to provjeriti?

Ja bih kupila Hauschku, al ak nam kazu da mora 50, kaj onda?
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 09:21   #97
pia, za bebe do 3 godine nije uopće za ići na sunce, a pogotovo što je tvoja svijetle puti, ja bih kupila veći faktor od 30.
moja je tamnije puti i vidim da lako tamni pa ću ja svejedno kupiti faktor 50 ...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 09:43   #98
treba biti oprezan s tim ZF jer se razlikuje europsko i americko racunanje, cini mi se Pa isti broj na razl. kremama ne znaci istu zastitu. idem guglat

mi imamo avene od prosle godine, ali mislim da sam negdje citala da kreme s vremenom "stare" i time gube svoja svojstva, pa cu ja potrosit staru, a junacku kupit hausku, mislim
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 09:48   #99
"Avéne dermatološki laboratoriji prvi su i jedni od rijetkih u označavanju svojih proizvoda primijenili novu europsku klasifikaciju oznaka za visinu faktora zaštite od sunca. Europsko udruženje za kozmetičku industriju COLIPA prihvatilo je novu metodu mjerenja faktorima SPF-a: od 2 (najmanji stupanj zaštite) do 50+ (najviši stupanj zaštite - svi proizvodi čiji je zaštitni faktor bio jednak ili viši od 60). Nova klasifikacija je uvedena zato što mnogi proizvođači primjenjuju australski ili američki sustav označavanja zaštitnih faktora, koji međusobno nisu usporedivi i samo zbunjuju potrošače."
kopirano s ovog linka
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 10:12   #100
Jezus Magicna, taman sam vrste filtera svladala, evo mi nove domace zadace

Cvijetic, u pravu si - ne bi trebali na sunce. Al ja svog ni prosle godine nisam uspjela sprijecit, a kamoli cu ove kad vec trci
Nisu ni mene mogli. Kao dijete svako ljeto sam isti scenarij prolazila - izgore ledja u prva 2 dana i ostatak ljetovanja plivam u majici.
Mama me mazala s faktor 4 koji je bio valjda najvise sto se onda moglo nabavit.
Tak da sam jako hepi sto ima krema i kremica
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.