Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Koliki postotak ljudi oko vas vam je privlačan?
Žensko sam, manje od 5% 18 18.00%
Žensko sam, 5-10% 13 13.00%
Žensko sam, 10-20% 7 7.00%
Žensko sam, 20-40% 2 2.00%
Žensko sam, više od 40% 1 1.00%
Muško sam, manje od 5% 10 10.00%
Muško sam, 5-10% 12 12.00%
Muško sam, 10-20% 13 13.00%
Muško sam, 20-40% 16 16.00%
Muško sam, više od 40% 8 8.00%
Glasovatelji: 100. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 13:17   #61
samo prvi odgovor se osvrnuo na ono KOLIKO.

ja sam recimo stavio da mi se svidja 5-10% zena, ali to se odnosi samo na one koje me dovoljno seksualno privlace da razmisljam o tome, htio ne htio. ima i ona aseksualna kategorija, tu ulaze stare zene, ekstremno debele itd... za ostatak zenskog spola vrijedi da me vecina zena (preko 80%) DONEKLE privlace, ali je najcesce to preslabo da bi me diralo. neke me privlace toliko malo da su mi cak i lagano odbojne ali u nekoj situaciji ekstremne krize i poslozenih okolnosti bih vjerojatno prihvatio neobavezan seks. za najveci dio (cca 30-40%) pak vrijedi da me privlace osrednje, ne dovoljno da bih se trudio oko njih, ali dovoljno da ih ne bih odbio ako se one potrude oko mene i ako je situacija cista i bez komplikacija.

obzirom da nista u zivotu nije crno bijelo, uvijek sam pretpostavljao da i drugi ljudi gledaju privlacnost na slican nacin samo s manjim ili visim kriterijima. ono sta mi nikad nije bilo jasno su price "ne gledam ga/ju na taj nacin", "kao brat/sestra mi je" i slicno... dugo sam mislio da su to infantile price puritanaca koji tako zavaravaju sebe i druge, ali evo, sad se vec dosta dugo druzim s odraslim iskrenim ljudima i jos uvijek postoje neki koje mi tvrde da dijele ljude strogo na seksualno privlacne i seksualno neprivlacne i prakticki ne postoji nista izmedju. moram priznati da koliko god se trudio, to ne razumijem. bar ne ako pricamo o hetero osobama i suprotnom spolu.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:31   #62
Muskarci generalno prirodno bolje izgledaju. Zamislite da zene nemaju sminku na sta bi licile. Neke cak i spavaju sa njom.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:33   #63
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Muskarci generalno prirodno bolje izgledaju. Zamislite da zene nemaju sminku na sta bi licile. Neke cak i spavaju sa njom.
Kad si zadnji puta bio u vezi i koliko ti je trajala najduza veza, te koliko imas godina?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:35   #64
Bezveze je usporedjivati ljepotu muskarca i ljepotu zene jer ne spadaju u istu kategoriju.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:41   #65
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
samo prvi odgovor se osvrnuo na ono KOLIKO.

ja sam recimo stavio da mi se svidja 5-10% zena, ali to se odnosi samo na one koje me dovoljno seksualno privlace da razmisljam o tome, htio ne htio. ima i ona aseksualna kategorija, tu ulaze stare zene, ekstremno debele itd... za ostatak zenskog spola vrijedi da me vecina zena (preko 80%) DONEKLE privlace, ali je najcesce to preslabo da bi me diralo. neke me privlace toliko malo da su mi cak i lagano odbojne ali u nekoj situaciji ekstremne krize i poslozenih okolnosti bih vjerojatno prihvatio neobavezan seks. za najveci dio (cca 30-40%) pak vrijedi da me privlace osrednje, ne dovoljno da bih se trudio oko njih, ali dovoljno da ih ne bih odbio ako se one potrude oko mene i ako je situacija cista i bez komplikacija.

obzirom da nista u zivotu nije crno bijelo, uvijek sam pretpostavljao da i drugi ljudi gledaju privlacnost na slican nacin samo s manjim ili visim kriterijima. ono sta mi nikad nije bilo jasno su price "ne gledam ga/ju na taj nacin", "kao brat/sestra mi je" i slicno... dugo sam mislio da su to infantile price puritanaca koji tako zavaravaju sebe i druge, ali evo, sad se vec dosta dugo druzim s odraslim iskrenim ljudima i jos uvijek postoje neki koje mi tvrde da dijele ljude strogo na seksualno privlacne i seksualno neprivlacne i prakticki ne postoji nista izmedju. moram priznati da koliko god se trudio, to ne razumijem. bar ne ako pricamo o hetero osobama i suprotnom spolu.
Meni ovo da bi netko odbojan mogao proc ako nema nikog boljeg nije razumljivo. Ne bi ni da je jedini na svijetu.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:44   #66
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni ovo da bi netko odbojan mogao proc ako nema nikog boljeg nije razumljivo. Ne bi ni da je jedini na svijetu.
naglasak na "lagano" odbojan. malo krize, malo alkohola, malo povoljnih okolnosti, dozivio sam mnogo puta da ljudi kazu to sto si sad rekla i onda to prekrse.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:44   #67
moram se složit da muškarci općenito bolje izgledaju, koža im je bolja i deblja i ne jebu ih česte hormonalne promjene ko nas sirote žene i kaj da radimo sad međutim, šminka nije čudo i teško od ružne žene može načinit ljepoticu.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:45   #68
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kad si zadnji puta bio u vezi i koliko ti je trajala najduza veza, te koliko imas godina?
Kad si zadnji puta bio u vezi i koliko ti je trajala najduza veza, te koliko imas godina?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:46   #69
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni ovo da bi netko odbojan mogao proc ako nema nikog boljeg nije razumljivo. Ne bi ni da je jedini na svijetu.
Da si na napuštenom otoku sa nekim tko ti nije privlačan vrlo vjerojatno bi se zbližili nakon nekog vremena i spavali skupa,bez obzira na to što ti nije bio privlačan ispočetka.Postoje iznimke,al ovo vrijedi za 90% muškaraca.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:47   #70
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Kad si zadnji puta bio u vezi i koliko ti je trajala najduza veza, te koliko imas godina?
38 godina, u braku sam, prije braka sam imao nekoliko veza, od kojih je jedna bila 10 godisnja. A sad ti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:47   #71
ja ću samo promatrat do tragedije
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:47   #72
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
moram se složit da muškarci općenito bolje izgledaju, koža im je bolja i deblja i ne jebu ih česte hormonalne promjene ko nas sirote žene i kaj da radimo sad međutim, šminka nije čudo i teško od ružne žene može načinit ljepoticu.


Samo sam reagovao na ovu pricu kako su zene na ulici mnogo ljepse od muskaraca. Lijepse su jer su lazne a ne prirodne.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:49   #73
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post


Samo sam reagovao na ovu pricu kako su zene na ulici mnogo ljepse od muskaraca. Lijepse su jer su lazne a ne prirodne.
samo su malo proljepšane šminkom
vjeruj mi da se za gaborom nebi okrenuo kako got lijepo bila našminkana,dat ću ti primjer, ček
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:49   #74
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
38 godina, u braku sam, prije braka sam imao nekoliko veza, od kojih je jedna bila 10 godisnja. A sad ti.
Mladji oko desetak godina od tebe. Zadnja veza prije dva mjeseca. Najduza trajala 2.5 godine.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:49   #75
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Da si na napuštenom otoku sa nekim tko ti nije privlačan vrlo vjerojatno bi se zbližili nakon nekog vremena i spavali skupa,bez obzira na to što ti nije bio privlačan ispočetka.Postoje iznimke,al ovo vrijedi za 90% muškaraca.
Ja nisam musko, ne znam kako to oni dozivljavaju.
Ali meni neki muskarci izazivaju gadjenje pri pomisli da se s njima seksam, cak i da ih dotaknem. Mogu zivjet bez seksa ako moram.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:49   #76
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
38 godina, u braku sam, prije braka sam imao nekoliko veza, od kojih je jedna bila 10 godisnja. A sad ti.
sad ce rec da ti ne mora nista odgovorit i tko si ti da ti on polaze racune preko foruma.

-edit- oh gle, ipak je rekao.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:51   #77
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja nisam musko, ne znam kako to oni dozivljavaju.
Ali meni neki muskarci izazivaju gadjenje pri pomisli da se s njima seksam, cak i da ih dotaknem. Mogu zivjet bez seksa ako moram.
Kada kažem "ovo vrijedi za 90% muškaraca",mislim da bi se zbližila sa 90% muškaraca.Onih desetak posto otpada na stvarno ružne,deformirane,debele itd.

Ajd ak ti nije problem daj mi primjer muškarca koji ti se gadi.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:54   #78
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post

Ajd ak ti nije problem daj mi primjer muškarca koji ti se gadi.
evo ja ću
a)debeli ili ako imaju veliku škembu
b) smrdljivi
c)prištavi-bog pomozi
d) pinkleci-170 naniže
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:54   #79
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Kada kažem "ovo vrijedi za 90% muškaraca",mislim da bi se zbližila sa 90% muškaraca.Onih desetak posto otpada na stvarno ružne,deformirane,debele itd.

Ajd ak ti nije problem daj mi primjer muškarca koji ti se gadi.
mozda je ovo malo neukusno govoriti

evo recimo Plenkovic, Houra....naslo bi ih se
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:54   #80
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
samo su malo proljepšane šminkom
vjeruj mi da se za gaborom nebi okrenuo kako got lijepo bila našminkana,dat ću ti primjer, ček
Ne zaboravi estetske zahvate.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger