Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 13:12   #221
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Pa, evo šta ja mislim da bi treba:

Prvo odbaciti žank - food. Od toga češ izgledat kao sranje i osječat češ se kao sranje. Nakon toga malo u teretanu, pa malo solarij - nabacit malo bojice, a ne biti bljedunjav kao neki Irac. Ako imaš kriv nos ili klempave uši, ha čuj, možeš ne dirat to, al ako imaš nešto para, odi lijepo na fizikalnu korekciju.

Nakon toga, sredi malo garderobu - modu prati malo bolan. Kako misliš osvojit ženu u trenirci ili hudici? Ha? Nabavi malo košulja i da imaju neku marku, nemoj da škrtariš na tome!!!

Nakon toga odi na mjesta gdje se skupljaju ženke, obično su najbolja mijesta za to cajkaški klubovi. Tamo em izlaze najzgodnije ženske em se vole napit pa ti je lakše zbarit nešto tamo.

Evo par smijernica od mene. Lijep pozzz i puno sreče od mene. Pusa, bok.
I kaj imas od tog barenja? Rade kurvi dam 400 pa i pojebem, puno jeftinije ispadne

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:26   #222
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Pa, evo šta ja mislim da bi treba:

Prvo odbaciti žank - food. Od toga češ izgledat kao sranje i osječat češ se kao sranje. Nakon toga malo u teretanu, pa malo solarij - nabacit malo bojice, a ne biti bljedunjav kao neki Irac. Ako imaš kriv nos ili klempave uši, ha čuj, možeš ne dirat to, al ako imaš nešto para, odi lijepo na fizikalnu korekciju.

Nakon toga, sredi malo garderobu - modu prati malo bolan. Kako misliš osvojit ženu u trenirci ili hudici? Ha? Nabavi malo košulja i da imaju neku marku, nemoj da škrtariš na tome!!!

Nakon toga odi na mjesta gdje se skupljaju ženke, obično su najbolja mijesta za to cajkaški klubovi. Tamo em izlaze najzgodnije ženske em se vole napit pa ti je lakše zbarit nešto tamo.

Evo par smijernica od mene. Lijep pozzz i puno sreče od mene. Pusa, bok.
Tako je!
Radi sve ono što većina radi kako bi imao veće mogućnosti da nađeš pripradnika suprotnog spola koji će te "voljeti" zato što si takav društveno prihvatljiv i usputno izgubio svu individualnost koju si imao.
Oblači one modne marke koje većina oblači, glasuj za onu stranku za koju većina glasa, nosi onu frizuru koja je ove sezone "modni trend"..... mogla bih tako do sutra.
Ali koja je onda poanta?
Slažem se sa prethodnim komentarom. Bolje kurvu platit (ili kurviša ) dođe znatno jeftinije.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 15:08   #223
to za modu je dvostruko sječivo,ako je pratiš misliće da si ljigavi konformista
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:06   #224
U manjim mjestima niti vidjeti ne možeš slobodnu ženu 30-40 godina, a kamoli uspjeti.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:10   #225
Mda .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:11   #226
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:19   #227
Možda se prije tko upozna u Skandinaviji, Engleskoj, Irskoj ili prekomorskim zemljama..
__________________
Daj čovjeku masku i reći će ti istinu - O.W.
Leka Zogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:50   #228
Quote:
pjesnik_zg kaže: Pogledaj post
Evo ga ovako...isčitavao sam više tema zadnjih par dana ( otkrio sam zanimljive stvari a pošto me muči nesanica di čes bolje nego ubit vrijeme čitajući o tuđim problemima)...i nakon isčitavanja svega i svačega odlučio sam ispričat svoj problem jer sam vidio da se ljudi ( uglavnom) ne odnose bahato i da ima zbilja korisnih savjeta...ne bi volio ( ako ce biti takvih) da mi daju savjete skupi hrabrosti ili slicno...znam to i sam i ako mi neće reći formulu kako da skupim hrabrbrost u bocu i popijem ju onda neka to ostane sastrane

Dakle ovako...moj problem je taj što ne mogu naći curu...sada da malo pobliže definiram to...nije mi problem naći one night stand...nego djevojku s kojom bi zelio biti i sutra i prekosutra i tako dalje...solidnog sam fizickog izgleda...crna kosa...186...normalna tezina i tako...vani nemam nikakvih problema s upucavanjem, upoznavanjem ili slicno i to bilo kome bila cura avion ili prosjecnog izgleda...isto tako mi se dogada da i zavrsim kako kad s kojom...no pravi problem mi je sto recimo neznam kako pric curi koju vidam svaki dan na faxu...ili konkretno prijateljici od najbolje prijateljice sto zelim reci curama koje redovito vidam i ako bi i bilo nesto nastavio bi ih vidat a ne samo izbriso iz zivota...

kad sam gledam na tom, problem mogu vidit u tome sto su me u zivotu stvarno puno puta sjebali na svim poljima ( najmanje na ovom al opet) i nekako sam otupio na sve to pa mozda sad izbjegavam otvorit se nekom do kraja il sam jednostavno kukavica? ili je moguce da jednostavno nisam covjek za neku vezu...

eto ako neko ima slicnih iskustava ili savjeta...sve ce pomoc...jer ovo polako ubija u pojam... moja zadnja "veza" trajala je 17 dana s tim da smo svo vrijeme provodili kod mene u stanu...i to je btw moja najduza veza s nekom djevojkom
Prostudiras koja ti odgovara karakterom i seksualnom energijom i onda ju otmes.
Nekak mi to djeluje kao nesto sto bi tebi, barem po ovom sto mogu procitati, super odgovoralo. No, sada zaozbiljno, kako ti tocno prides? Kakvo ti je drzanje? Samo nemoj kukati.
__________________
Bring on the misunderstanding!
Hostija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.