Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 18:27   #181
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Tolike poruke dobivaju one zgodne.

Naravno ako ne racunamo onu skupinu ocajnika koji se svima po redu javljaju pa app.
Naravno da računamo sve. Ovo je kao kad cura kaže da joj vani nitko ne upada, ali ne računa onih 20 koji joj nisu napeti.

Ako već tako računaš, gdje su sve te očajne cure koje se javljaju svim dečkima po redu?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:28   #182
Quote:
asentra kaže: Pogledaj post
Završio sam fax prije 2 godine, sada radim. Na faxu uvijek nađeš nekog, nešta, čista zabava i bio sam toga svjestan, nisam se htio vezati bilo mi je super.

Sada mi je samo posao-kuća rijetko negdje odem jer mi se ne da baš, radim i tako. Pa reko ajd da probam dating sajtove. Badoo, Tinder, Twoo, Iskrica, Zoosk... ima li još koji? Vjerojatno sam probao.

Znači swipeam, šaljem poruke, lajkam. Šaljem pristojne poruke, predstavim se, napišem nešto o sebi, pošaljem kratke poruke, pošaljem seljačke poruke. Ništa... 0 odgovora od bilo koje cura.

Znači nemam kriterij, samo da je ženska osoba normalnog izgleda, jer nisam ni ja macan.

Na Tinderu sam imao jedan match i popričao i odjednom me unmatch-a, bez razloga ikakvog

Ono koji kurac, zar je tako teško, zar sam toliko neprivlačan? Nisam ljut ni frustriran, planiram otići vanka pa ajd nije toliko bitno, programer sam, stalno nešto raduckam al reko možda da upoznam nekog... Ali ništa. U čemu je problem uopće

Ovo sam ja, znači prosjek, ćelav, stvarno ništa posebno no eto zapita se čovjek https://imgur.com/a/RRgDU
Dakle ružan nisi, što je evidentno iz slike. A za ovo drugo ti ne mogu dati savjet, ali budi ono što jesi, nemoj mjenjati ploče pristupa prema curama, malo čas pristojan, malo čas nepristojan, budi ono kaj jesi i gotovo. Ona kojoj češ se svidjeti baš takav kakav jesi, to će biti to. I opusti se malo
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:47   #183
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Ovo uopce nije istina, makar se to stalno provlaci po forumu od strane muskih naravno, da prosjecne zenske dobivaju hrpu poruka. Valjda vam je krivo jer vi ne dobivate poruke, pa onda idete u krajnost sa ovom spikom.

Tolike poruke dobivaju one zgodne.

Naravno ako ne racunamo onu skupinu ocajnika koji se svima po redu javljaju pa app.
Mozda ne na forumu, ali na dejting stranicama sigurno ce i cure prosjecnoga izgleda dobiti hrpu poruka.
I kada se prica o broju poruka koje neko primi, naravno da cemo racunati sve poruke.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:15   #184
Quote:
asentra107 kaže: Pogledaj post
Završio sam fax prije 2 godine, sada radim. Na faxu uvijek nađeš nekog, nešta, čista zabava i bio sam toga svjestan, nisam se htio vezati bilo mi je super.

Sada mi je samo posao-kuća rijetko negdje odem jer mi se ne da baš, radim i tako. Pa reko ajd da probam dating sajtove. Badoo, Tinder, Twoo, Iskrica, Zoosk... ima li još koji? Vjerojatno sam probao.

Znači swipeam, šaljem poruke, lajkam. Šaljem pristojne poruke, predstavim se, napišem nešto o sebi, pošaljem kratke poruke, pošaljem seljačke poruke. Ništa... 0 odgovora od bilo koje cura.

Znači nemam kriterij, samo da je ženska osoba normalnog izgleda, jer nisam ni ja macan.

Na Tinderu sam imao jedan match i popričao i odjednom me unmatch-a, bez razloga ikakvog

Ono koji kurac, zar je tako teško, zar sam toliko neprivlačan? Nisam ljut ni frustriran, planiram otići vanka pa ajd nije toliko bitno, programer sam, stalno nešto raduckam al reko možda da upoznam nekog... Ali ništa. U čemu je problem uopće

Ovo sam ja, znači prosjek, ćelav, stvarno ništa posebno no eto zapita se čovjek https://imgur.com/a/RRgDU
Sam si sebi dao odgovor. Na faksu si bio okružen ljudima i bilo je soc. prihvatljivo zabavljat se, na Tinderu dođe valjda 100 likova na jednu ženu, i ta jedna ima još 50 kočnica u glavi.

Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Dakle ružan nisi, što je evidentno iz slike. A za ovo drugo ti ne mogu dati savjet, ali budi ono što jesi, nemoj mjenjati ploče pristupa prema curama, malo čas pristojan, malo čas nepristojan, budi ono kaj jesi i gotovo. Ona kojoj češ se svidjeti baš takav kakav jesi, to će biti to. I opusti se malo
I kad se opusti malo će dobivati 0 odgovora.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:32   #185
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
I prosjecne dobijaju hrpu poruka.
A ti ovo znaš - otkud?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:35   #186
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
I prosjecne dobijaju hrpu poruka. Mozda cak i vise njih nego super zgodne jer muskarci misle da imaju vece sanse kod njih.
Onda mora da sam ja jebeno uber najzgodnija ikad
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 08:18   #187
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
I prosjecne dobijaju hrpu poruka. Mozda cak i vise njih nego super zgodne jer muskarci misle da imaju vece sanse kod njih.


BrianaS sve zna... kako se zenske osjecaju, sta zele, koiko bi financijski pridonosile u vezi, koliko poruka dnevno dobijaju u inbox, kome se javljaju na poruke a kome ne..
BirijanA , a da ti otvoris tecaj: Kako prepoznat sta zene misle....
ili Kako biti najiritantniji troll na forumu?
Nekako mislim da bi sa drugim tecajem ipak imao jako veliki uspjeh
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:28   #188
Možda je išao kao oni istraživači ženske psihe sa pametnom idejom da deklarativno promijene spol pa lažnim profilom osjete kako je to uživati u pozornosti napaljenih muškaraca.

https://i.imgur.com/9thqrmU.gif
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.