Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 14:54   #61
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ako već napraviš i rodiš dijete onda pokušaj zadržati taj brak ili vezu
A u tvome viđenju svemira ljudi se razvode čim njoj prvi put zagori pečenje ili se njemu pokvari automobil na izletu? Ono, nedaimse zajebavat s nekim takvim, ajd bok?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:02   #62
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Smeta mi jer mu nikad nebi bila na prvom mjestu, a i redovni kontakt s bivšom mi nije ni malo privlačan.
Ako već mogu birati, uvijek radije bez "utega"!
Tako je. Dijete uzima vrijeme jer se o njemu treba brinuti, te je ta veza automatski smanjenih mogućnosti.

A zaljubljenost, ako se i dogodi, vrlo brzo nestane ako nisi ispunjen dobrim vibracijama.

Ono,nema romantičnih vikenda na početku veze jer, npr, nema tko pričuvati dijete ili se on/ona ne želi odvajati od djeteta.

Generalno nemam ništa protiv, ali mislim da se ne bih mogao ostvariti u vezi sa samohranom majkom. Ta žena bi zbilja morala biti posebna da bih pristao na takvo što.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:09   #63
Iskrenost je okej i pozeljna. Ako ne mozes biti u vezi sa samohranim roditeljem i to tako kazes, to je super.
Ali, nazivanje djece utezima, teretom, prtljagom i slicnim nazivima na ovoj temi je vise nego odurno Biste li nazvali svoje vlastito dijete tako kad biste ga/ju imali?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:09   #64
Gdje ima volje, ima i nacina.
Pogotovo nije problem kad dijete zivi sa drugim roditeljem, a jos je manje problem ako se roditelji mogu dogovoriti oko djeteta pa se uskoce jedan drugome kad treba.

Sent from my D2403 using Tapatalk

Zadnje uređivanje Flat : 14.12.2017. at 20:25.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:12   #65
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Gdje ima volje, ima i nacina.
Pogotovo nije problem kad dijete ne zivi sa drugim roditeljem, a jos je manje problem ako se roditelji mogu dogovoriti oko djeteta pa se uskoce jedan drugome kad treba.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Za proracunate nema nacina. Sto je posve u redu.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:15   #66
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Iskrenost je okej i pozeljna. Ako ne mozes biti u vezi sa samohranim roditeljem i to tako kazes, to je super.
Ali, nazivanje djece utezima, teretom, prtljagom i slicnim nazivima na ovoj temi je vise nego odurno Biste li nazvali svoje vlastito dijete tako kad biste ga/ju imali?
Dijete nije igračka. To je najvažnije doba svake osobe i zaslužuje da mu se roditelj potpuno posveti.

Volim djecu, ali želim u vezi neke stvari koje su realno puno teže ostvariti ako ih druga strana ima. Mislim da bi bilo neozbiljno od mene da to jasno ne kažem.

Imao sam dosta situacija sa samohranim majkama, i redovito bih im pružio šansu jer nikad ne znaš. Ali dosad ni jedna nije maknula taj MOJ uteg da razmišljam o smanjenim mogućnostima uživanja u toj vezi.

Moguće je i vrlo realno da bih dotičnima našao drugu "manu" da nemaju djecu.

mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:18   #67
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Dijete nije igračka. To je najvažnije doba svake osobe i zaslužuje da mu se roditelj potpuno posveti.

Volim djecu, ali želim u vezi neke stvari koje su realno puno teže ostvariti ako ih druga strana ima. Mislim da bi bilo neozbiljno od mene da to jasno ne kažem.

Imao sam dosta situacija sa samohranim majkama, i redovito bih im pružio šansu jer nikad ne znaš. Ali dosad ni jedna nije maknula taj MOJ uteg da rszmišljam o smanjenim mogućnostima uživanja.

Joj Mukica, ne moras se opravdavati zbog svojih izbora ovdje meni ili ikome ikad.
Posteno i fer od tebe. Ako nemas te kapacitete, nemoj!
Ja samo ne mogu sutjeti kad vidim da neko naziva ljudsko bice takvom terminologijom. Nabijem ih na kurac. Sve 5.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:18   #68
Opet ovaj donto otvori temu pa nestane, a rasprava krene.
Rekla bih da je tim zenama dijete najmanji problem

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:22   #69
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Joj Mukica, ne moras se opravdavati zbog svojih izbora ovdje meni ili ikome ikad.
Posteno i fer od tebe. Ako nemas te kapacitete, nemoj!
Ja samo ne mogu sutjeti kad vidim da neko naziva ljudsko bice takvom terminologijom. Nabijem ih na kurac. Sve 5.
Ne opravdavam se tebi, nego je žalosno da moram crtati da ne mislim ono što nije napisano, a što ti kao i većina obožavate raditi iako je zabranjeno pravilima. Jbt, svaki post moraš pisati sa disklejmerima...

Ako nije napisano, to ne mislim, kako ja, tako niti drugi. Po čemu to nije jasno?

I sad ideš još vrijeđati spominjajući kapacitete?

Strašno...
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:26   #70
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Ne opravdavam se tebi, nego je žalosno da moram crtati da ne mislim ono što nije napisano, a što ti kao i većina obožavate raditi iako je zabranjeno pravilima. Jbt, svaki post moraš pisati sa disklejmerima...

Ako nije napisano, to ne mislim, kako ja, tako niti drugi. Po čemu to nije jasno?

I sad ideš još vrijeđati spominjajući kapacitete?

Strašno...
A tko je tebe igdje osobno prozvao?

I kako ja to vrijedjam? Ja ovdje samo vidim da se djeca nazivaju krivom terminologijom, to je jedino vrijedjanje ovdje.
I za kapacitete nije bila uvreda. Ja nemam kapacitete za biti u vezi sa npr shizofrenom osobom. Ti nemas zaa biti sa samohranim roditeljem. Sto je tu uvredljivo?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:51   #71
Jebeno je teško započeti vezu sa roditeljem kod kojega je dijete. Koliko je doista teško započeti vezu s onim kod kojeg nije?
Nisam vidio jel autor napisao pa možda griješim ali pretpostavljam da je mali s materom.
Dakle nije baš da mu oduzima ne znam koliko vremena i da on neće imati u životu prostora za novu partnericu. Obično ih stoga muškarci poslije razvoda nekako brže i nađu. Barem imam takav dojam, nisam siguran da postoji statistika.

No mislim da nije vrijeme problem kod upuštanja u takve veze koliko činjenica da se malo nas spremno nositi s time da nekome nikada pa ni toj početnoj fazi nećemo biti broj jedan. Što curke uvijek kažu kada opisuju idealnog? Da bi se voljele kraj njega osjećati kao najbitnije na svijetu. A u ovakvim situacijama to nisu.
Vrijedi i za muškarce. Lagao bi kad bi rekao da u istoj situaciji nisam osjećao...ne znam ni ja što zapravo. Ljubomoru, zavist...ne, znam te emocije i to nije bilo to. Valjda baš to da nisi najbitniji. A svi to želimo biti.

Očekivati od nekoga na samom početku komunikacije gdje ne postoje još nikakve emocije da se unaprijed odrekne tog osjećaja....jbg, teško.
Možda pali lakše s mladim curkama jer one većinom još i ne znaju što je to biti nekome poseban. Teens veze to rijetko pružaju.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:03   #72
Ako se tuđa djeca nazivaju utezima, pitam se kako se onda ljudi koji ih tako nazivaju osjećaju kad im se rodi vlastito dijete. Naravno, nakon par rundi u birtiji dok žena krepava u bolnici. Kad se svijet prestane okretati oko njih. Kad više nije najbitnije njima popušiti kurac nego treba 24/7 brinuti o bebi.
Neki varaju (jer ja to zaslužujem :l'oreal: ), neki kmeče na ŽuD-u da nisu vidjeli pičke predugo, a većina doživi ultimativni šok jer više nisu centar svemira. Onda krene paljba i o zapuštenosti žene. A rijetki, oni zaista rijetki se uključe u cijeli taj proces i ne ponašaju kao žrtve.
Isti je to mindset. Bili tuđi geni ili vlastiti u pitanju. Ja, ja i samo ja. I moj penis.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:05   #73
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A tko je tebe igdje osobno prozvao?

I kako ja to vrijedjam? Ja ovdje samo vidim da se djeca nazivaju krivom terminologijom, to je jedino vrijedjanje ovdje.
I za kapacitete nije bila uvreda. Ja nemam kapacitete za biti u vezi sa npr shizofrenom osobom. Ti nemas zaa biti sa samohranim roditeljem. Sto je tu uvredljivo?
Pa da se potrudiš pročitati što pišeš, možda bi uvidjela da si me itekako prozvala.

Zbog čega onda ti koristiš krivu terminologiju? Jer zna se što podrazumijeva kad nekom kažeš da nema kapaciteta...
A velika je razlika od pojma želje koji bi bio primjeren.

Probaj pojam kapacitet koristit u formulaciji tipa - on nema kapaciteta shvatiti što mu pričam, ili on nema kapaciteta riješiti probleme. Kako ti to djeluje?

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Jebeno je teško započeti vezu sa roditeljem kod kojega je dijete. Koliko je doista teško započeti vezu s onim kod kojeg nije?
Nisam vidio jel autor napisao pa možda griješim ali pretpostavljam da je mali s materom.
Dakle nije baš da mu oduzima ne znam koliko vremena i da on neće imati u životu prostora za novu partnericu. Obično ih stoga muškarci poslije razvoda nekako brže i nađu. Barem imam takav dojam, nisam siguran da postoji statistika.

No mislim da nije vrijeme problem kod upuštanja u takve veze koliko činjenica da se malo nas spremno nositi s time da nekome nikada pa ni toj početnoj fazi nećemo biti broj jedan. Što curke uvijek kažu kada opisuju idealnog? Da bi se voljele kraj njega osjećati kao najbitnije na svijetu. A u ovakvim situacijama to nisu.
Vrijedi i za muškarce. Lagao bi kad bi rekao da u istoj situaciji nisam osjećao...ne znam ni ja što zapravo. Ljubomoru, zavist...ne, znam te emocije i to nije bilo to. Valjda baš to da nisi najbitniji. A svi to želimo biti.

Očekivati od nekoga na samom početku komunikacije gdje ne postoje još nikakve emocije da se unaprijed odrekne tog osjećaja....jbg, teško.
Možda pali lakše s mladim curkama jer one većinom još i ne znaju što je to biti nekome poseban. Teens veze to rijetko pružaju.
Napisao je da je mali s njim.

Ali jako lijepo napisano.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:13   #74
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa da se potrudiš pročitati što pišeš, možda bi uvidjela da si me itekako prozvala.

Zbog čega onda ti koristiš krivu terminologiju? Jer zna se što podrazumijeva kad nekom kažeš da nema kapaciteta...
A velika je razlika od pojma želje koji bi bio primjeren.

Probaj pojam kapacitet koristit u formulaciji tipa - on nema kapaciteta shvatiti što mu pričam, ili on nema kapaciteta riješiti probleme. Kako ti to djeluje?
Iskreno, tvoj post nisam kak spada ni procitala ako te bas zanima, jer si mi inace dosadnjikav. Stvarno ne znam sto si se toliko uskokodakao. Upao mi je u oko Yumin post ako te bas zanima.

Mozes i dalje kokodakati svoje, ali i dalje ne smatram da je nedostatak kapaciteta za nesto uvreda. Kao sto sam napisala, niti ja nemam kapaciteta za kojesta. Za fiziku, recimo, iznad neke prilicno niske razine. Za bivanje u vezi s heroinskim ovisnikom. Itd..

Da nemas kapaciteta shvatiti o cemu pricam je ocito
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:16   #75
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ako se tuđa djeca nazivaju utezima, pitam se kako se onda ljudi koji ih tako nazivaju osjećaju kad im se rodi vlastito dijete. Naravno, nakon par rundi u birtiji dok žena krepava u bolnici. Kad se svijet prestane okretati oko njih. Kad više nije najbitnije njima popušiti kurac nego treba 24/7 brinuti o bebi.
Neki varaju (jer ja to zaslužujem :l'oreal: ), neki kmeče na ŽuD-u da nisu vidjeli pičke predugo, a većina doživi ultimativni šok jer više nisu centar svemira. Onda krene paljba i o zapuštenosti žene. A rijetki, oni zaista rijetki se uključe u cijeli taj proces i ne ponašaju kao žrtve.
Isti je to mindset. Bili tuđi geni ili vlastiti u pitanju. Ja, ja i samo ja. I moj penis.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Smeta mi jer mu nikad nebi bila na prvom mjestu, a i redovni kontakt s bivšom mi nije ni malo privlačan.
Ako već mogu birati, uvijek radije bez "utega"!
pitaj ju... mislim da nema penis al nisam siguran.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:18   #76
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Iskreno, tvoj post nisam kak spada ni procitala ako te bas zanima, jer si mi inace dosadnjikav. Stvarno ne znam sto si se toliko uskokodakao. Upao mi je u oko Yumin post ako te bas zanima.

Mozes i dalje kokodakati svoje, ali i dalje ne smatram da je nedostatak kapaciteta za nesto uvreda. Kao sto sam napisala, niti ja nemam kapaciteta za kojesta. Za fiziku, recimo, iznad neke prilicno niske razine. Za bivanje u vezi s heroinskim ovisnikom. Itd..

Da nemas kapaciteta shvatiti o cemu pricam je ocito
Sad sam ti dosadnjikav?

Eto, nastavak vrijeđanja bez ikakve realne podloge. Ne čudi me s obzirom s kim se družiš.

I nemojmo se lagat, nsslonila si se na ono što sam napisao.

Uskokodakao sam se jer je zbilja već postalo pretjerivanje trolati na način da o drugima zaključuješ na osnovu onoga što ti misliš da si pročitala...

I'm done.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:19   #77
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
pitaj ju... mislim da nema penis al nisam siguran.
Ona je rijetkost. Većinom na ovakvim temama grakću penisići kako oni ne bi odgajali tuđe dijete, grak, grak, bla, bla.
Većina tih ne (bi) odgaja(la) ni svoje. Pardon, bi, od pete godine nadalje, kad se zna samo posrati i napraviti si sendvič.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:27   #78
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Sad sam ti dosadnjikav?

Eto, nastavak vrijeđanja bez ikakve realne podloge. Ne čudi me s obzirom s kim se družiš.

I nemojmo se lagat, nsslonila si se na ono što sam napisao.

Uskokodakao sam se jer je zbilja već postalo pretjerivanje trolati na način da o drugima zaključuješ na osnovu onoga što ti misliš da si pročitala...

I'm done.
O jebemti. To je moj subjektivni dojam. Dopustam da sam i ja nekome ne samo dosadnjikava, vec propisno dosadna. Bez smrc i kme. Nick ti je Muzjak, ne mozes se ponasati kao njezni cvjetic

A tvoj post nisam procitala dok me nisi kvotao. Zivota mi!

A na osnovu cega da zakljucujem ako te (bogu hvala) ne poznam?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:30   #79
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Ne čudi me s obzirom s kim se družiš.
Osjećam miris pičke na ovom topicu odjednom.

Podaperi se bar. Zaudaraš opet.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:32   #80
nisam čitala odgovore, ali recimo meni nebi ni najmanje smetalo dijete... pa ni djete jer nisam baš grammar nazi.

dapače, dijete bi mi možda značilo da ćeš biti opuštena po pitanju realizacije istog sa mnom, jer se meni baš ne žuri razmnožavati... ne kažem da neću imati djecu, ali kontam da nebi radio presing, jer sam dijete već imaš...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.