Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 00:06   #161
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ne znam što smatraš jeftinim i mini modelom, ali meni su svi ti najobičniji epilatori bez nekih posebnih kerefeka tipa leda, podvodnog čupanja i sl. jako dobri. Vjerna sam Braunu i svaki njihov mi je bio dobar. Doduše imala sam ih samo dva u zadnjih 15 godina. I to sam drugi kupila jer sam stari dala frendici. Taj stari još uvijek radi kao ura. Kad je lova u pitanju, za prvi i drugi sam dala cca 400 kn. Ali mama mi je nabavila neki za 250 kn i isprobala sam ga. Isto mi je bio sasvim dobar.
https://www.elipso.hr/prilika/philip...9-akcija-2017/

Ovako nešto sam mislila - ovaj drugi po redu. Ali ja bi samo njega.
Nešto što nije široko kao klasični epilatori (svi mi se inače čine otprilike tu negdje) i da nije 500+ kn.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:20   #162
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Jesi li ikada išla na brazilsku depilaciju?
Ili potpunu?
Ja jesam i na jednu i na drugu. Boli, naravno, ali da se izdržati. Ako to preživiš i pomisliš da bi mogla ponoviti, čupalica kao metoda održavanja bi trebala biti picin dim.
Ne znam za tvoj prag boli, ali ako možeš izdržati depilaciju voskom po cijelim nogama bez da pobjegneš nakon što ti se očerupa pola lista, čupalica ne bi trebala biti nepremostivi problem.
Ja znam žensku koja ide na depilaciju u smjenama jer ne može izdržati bol. Pa joj jedan dan kozmetičarka depilira samo listove, drugi dan bedre, a treći dan bikini zonu.
Nisam išla sam samo na potkoljenice, za koji munut odoh na cijele noge + bikini.

Kao ta tvoja definitivno nisam
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:25   #163
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Radila sam u jednom stranjskom hotelu u kojem je iz dobrote srca hotelski kuhar van radnog vremena svim nama zaposlenim kolegicama-dlakavicama pripremao fantastičnu smjesu prema posebnom receptu.
Probala sam to "skuhati" danas ujutro. Moja secerna pasta se pretvorila u karamelu. Da sam htjela raditi ukrase za desert bila bih na konju jer je kuhinja bila puna tih karameliziranih končića koji su se razvlačili dok sam mlatila žlicom po posudici i po zraku. Al od depilacije niš jer ono- nemreš se depilirat sa tvrdim bombonom. Na kraju sam uštekala epilator i u 10 minuta se sredila.

A skurene posudice u kojima se pravila "pasta" su se namakale u sudoperu cijelo jutro.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:13   #164
Preživjela brazilsku šećernom jedva koliko dana će trajati glatko zadovoljstvo?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 00:54   #165
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Morala sam gugletati ove tvoje regije. : o

Uz fleksibilne Kama Sutra poze koristim najobičniju brown rotirajuću pincetnu čupalicu na bikini zoni i svemu što viri izvan kupaćeg. Jedino "stražnju regiju" obrađujem kombinacijom voska i britve.
Sve se moje frendice čude kad im kažem da samoj sebi mogu napraviti brazilku čupanjem. Imam dobru ruku. Ali trebalo mi je prakse. Prvi puta sam oklijevala pa sam si napravila ogavne podlijeve, da ne pričam da je to sve skupa trajalo po tri sata. A i zasrala bih si pola kuće s voskom.
Sad u 45 minuta počupam dlačurde od gležnjeva do međunožja.
I moje neke isto - nisam ja ništa spretnija od bilo koje druge cure, sve se da isparksati. Možda je nekima lakše da im netko drugi (profesionalno) nanosi bol i ne mogu zbog toga da zamisle da si to rade same

Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Kombajn, čupalica, epilator...to je to.
Ja sam to prvi put isprobala još davnih dana kao tinejđerka. Tada nije bilo ovog današnjeg sistema rotirajućih pinceta nego je bila kao ona neka vibrirajuća spirala. Isus Bog što je to boljelo. Doduše nije ni čudo da me boljelo s obzirom da sam je zdipila majci i u neznanju je doslovce bacila na bush u punom rastu. Kad se zaštopala i krenula cviliti....a i ja s njom. Dobro da smo to iskustvo obje preživjele.
Sad je rabim kao veteran, kojeg nakon dva desetljeća tamanjenja dlaka skoro ništa ne boli čupanje. Super je epilator ako ga se ne rabi na punom rastu. Bez njega ne bih mogla preživjeti ljeto. Jer ni u ludilu ne bih 10 dana čekala da mi narastu dovoljno za vosak. Zato na početku ljeta opalim jednom voskom i onda mogu iduća 4 mjeseca epilatorom održavati glatke noge. Epilator, ako nije neka teška krama, povuče dlake koje su još uvijek premalene za vosak. Meni moja čupalica povuče dlaku maltene čim izviri.
I ja sam vidjela neko takvo čudo, kao neka na određenim razmacima zarezana rotirajuća gumica koja zahvata dlačice i time ih čupa...
Ja isto ne podnosim da čekam između dvije seanse šećerne paste, pa se koristim epilatorom kada izrastu i još su nježne pa ih je lako počupati!

Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ma to su ti te srednjoškolske traume. : D
S epilatorom je užas ako ideš čupati potpuno obrasle noge. Meni je to s gustim i čvrstim dlakama nemoguća misija.
Ali ako ga koristiš nakon voska za održavanje čim krenu izbijati - nema usporedbe. Stvarno minimalno boli. Ja ga koristim već preko 15 godina i nikad me nije ništa uštipnulo za kožu. A baš ga znam dobro pritisnuti uz kožu da pokupi one tek izrasle dlake. Bitno je da kad prolaziš s njime po koži ona bude napeta. Onako, nećeš čupati dlake iza koljena (da i tamo ih nesretna imam) dok ti je noga savijena u koljenu i samim time koža nabrana. S relativno dobrim epilatorom stvarno nema problema.

I da, bikini zonu i sve što izlazi van linija donjeg rublja obrađujem također epilatorom, ali venerin brežuljak i ostatak ne. Tu koristim u pravilu vosak, rijetko britvu.
...
Ja dobro podnosim epilator na SVIM mjestima Sve je to individualno, ali se lakše podnosi sebi nanijeti bol uz usklik "sve za ljepotu"!

Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Probala sam to "skuhati" danas ujutro. :ro fl::ro fl: Moja secerna pasta se pretvorila u karamelu. Da sam htjela raditi ukrase za desert bila bih na konju jer je kuhinja bila puna tih karameliziranih končića koji su se razvlačili dok sam mlatila žlicom po posudici i po zraku. Al od depilacije niš jer ono- nemreš se depilirat sa tvrdim bombonom. Na kraju sam uštekala epilator i u 10 minuta se sredila.

A skurene posudice u kojima se pravila "pasta" su se namakale u sudoperu cijelo jutro. :fl op:
Haha, barem si imala za pojesti orijentalnih slastica!
Ja sam iz Njemačke dobila gotovu smjesu koja se za 2-3 EUR može dobiti u svakom turskom supermarketu...

Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Preživjela brazilsku šećernom :l ux: jedva :zu bo: koliko dana će trajati glatko zadovoljstvo?
To je individualno! Probaj nakon tjedan-dva epilator ako se pojave prve nježne dlačice koje isti može da zahvati!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:10   #166
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
To je individualno! Probaj nakon tjedan-dva epilator ako se pojave prve nježne dlačice koje isti može da zahvati!
Nemam epilator, ali sam razmišljala da noge možda depiliram trakama iz dm-a, kakva je to opcija? A na brazilsku ću nastaviti ići, dole sam fakat napravila sranje brijačem, po 2-3 iz jednog korijena rastu
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:22   #167
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Probala sam to "skuhati" danas ujutro. Moja secerna pasta se pretvorila u karamelu. Da sam htjela raditi ukrase za desert bila bih na konju jer je kuhinja bila puna tih karameliziranih končića koji su se razvlačili dok sam mlatila žlicom po posudici i po zraku. Al od depilacije niš jer ono- nemreš se depilirat sa tvrdim bombonom. Na kraju sam uštekala epilator i u 10 minuta se sredila.

A skurene posudice u kojima se pravila "pasta" su se namakale u sudoperu cijelo jutro.
Ma jebeš to. I ja sam probala preko nekoliko puta, uvijek isti drek. Zato sam uvijek kupovala iako su kupovne paste nebulozno skupe s obzirom da se radi o najobičnijem šećeru s limunom. Ali problem je što više nigdje ne nalazim pakiranja po 500 g nego samo ona bijedna od 150. Kaj ću sa 150g? Nožne prste?

Nego, vidim da se ovdje neke čupaju 20 godina i dlake i dalje ne posustaju. Pa zakaj ne crknu više??

A kako stojite s depilacijom ruku? Ja to odbijam raditi.

Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Nemam epilator, ali sam razmišljala da noge možda depiliram trakama iz dm-a, kakva je to opcija? A na brazilsku ću nastaviti ići, dole sam fakat napravila sranje brijačem, po 2-3 iz jednog korijena rastu
Meni Balea trake nisu nešto. Bolje su mi Strep ili Veet.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:41   #168
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post

A kako stojite s depilacijom ruku? Ja to odbijam raditi.



Meni Balea trake nisu nešto. Bolje su mi Strep ili Veet.
Ruke nemam potrebe depilirat, kao ni natkoljenice, u biti ja muku mučim sa intimnom zonom i pazuhom, tu su postale baš jake, pazuh mi je valjda najgori, stalno skraćivanje onih dlačica od 1 mm katastrofa od iritacija.

Ali uglavnom trake rade posao? Probat ću veet kad ponovo izrastu.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:08   #169
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Preživjela brazilsku šećernom jedva koliko dana će trajati glatko zadovoljstvo?
zavisi koliko si sa britvicom brijala, tj koliko ti je ojačao korijen
ali ako se uhvatiš redovito na depilaciju nakon par mjeseci će ti početi sportije rast i razrijedit se općenito
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:39   #170
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Nemam epilator, ali sam razmišljala da noge možda depiliram trakama iz dm-a, kakva je to opcija? A na brazilsku ću nastaviti ići, dole sam fakat napravila sranje brijačem, po 2-3 iz jednog korijena rastu
epilator je samo ako ne želiš da čekaš... ispod 1 mm teško da će trake biti veoma uspješne...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.