Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 09:58   #1
Question Auti za policiju - gdje je zapelo?

Dakle, pitanje iz naslova.

Kako je bilo govora o tome da je lizing za Škode istekao i da Policija mora uzeti nove aute zanima me da li netko zna gdje su jer ja ih ne vidim

Ovdje kod mene Policija doslovno nema već mjesecima s čime izlaziti na teren, nego su u patroli u kombijima i na motorima.

Gdje su oni Focusi i C-Elyseei koji su pobijedili na natječaju?

U Zagrebu kad sam nedavno bio na Slavonskoj sam vidio nekoliko kontrola brzine ali bili su u Citroenima C5

Kako je kod vas u ostatku države? Jesu li dobili gdje te nove aute? Ili ih skrivaju
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:05   #2
Ljudi, niste mi jasni! Serete kad i ima. Serete kad ih nema. De se držite jednig sranja i gotovo.
Odgovor na pitanje, sad će, uskoro. Lijepe se nalje. U međuvremenu se regaju škodilak SUV-ići u STP Trgocentar.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:07   #3
tražiš ovo: https://www.forum.hr/showthread.php?t=669975

uglavnom ko ih j, neka idu pješke.
jumpbyte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:23   #4
3mj se čeka tvornička narudžba za sada vozaju Astre i Mitshubishi SUV-ove.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:23   #5
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Ljudi, niste mi jasni! Serete kad i ima. Serete kad ih nema. De se držite jednig sranja i gotovo.
Odgovor na pitanje, sad će, uskoro. Lijepe se nalje. U međuvremenu se regaju škodilak SUV-ići u STP Trgocentar.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
A takvi smo ti mi hrvati...

Znaš ono, za politiku se prigovara da su se prijepori lijeve i desne opcije sveli na rasprave o ustašama i partizanima i onda kada je s nedavnom koalicijom barem formalno nadvladana takva ideološka podjela, e opet nevalja, sad hrvatima fale ustaše i partizani...

Kako god okreneš nama uvijek nešto nevalja...

Iako, moram priznati da mi je lijepo vidjeti ih u poluraspadajućim golfovima IV i ostaloj skalameriji iz Pavine ostavštine...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:48   #6
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Iako, moram priznati da mi je lijepo vidjeti ih u poluraspadajućim golfovima IV i ostaloj skalameriji iz Pavine ostavštine...
Počeli su razvlačit sve starudije iz voznog parka; Golf III / IV, Mercedes W202 / 203 ( donacija iz Njemačke ) čak i one Defendere tko zna kojeg godišta.

Nije ni čudo što nam je vozni park stariji od prosjeka.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:49   #7
Voze se već po Zagrebu u novim civilnim fordovima..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:06   #8
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Voze se već po Zagrebu u novim civilnim fordovima..
Točno. Jučer ih vidio u tamnoplavom Focusu. Okretao se Focus nasred ceste, sporo. Taman kad pomislio da mu potrubim da ga malo ubrzam spazim unutra dva pajkana u uniformama. Rekao, dobro ajde polako, bez žurbe, budem pričekao...
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:06   #9
Moje pitanje i tema je bila postavljena ne iz razloga što ja osobno volim ili ne volim policiju ili što želim da ih ima ili nema na cesti, nego zato jer me zanima ako netko zna što je s tim natječajem pošto vidim da se već mjesecima voze u starim drlozima i nemaju s čim na teren.

Zanimalo me da nije opet kao što to inače biva u Kiflastanu - pojeo vuk magare
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:13   #10
Evo s facebooka

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:15   #11
Ima 2 crna Focusa sa SK tablicama.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:40   #12
A jesu ružni ovi Citroeni, pogotovo s tim naljepnicama.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:42   #13
No, sam rekel da se lijepe oznake? I Yeti-i su neki dan bili na regi. A moji Zagorci (PP Zabok i Krapina barem) još furaju Škodilake. I dva standardna Gnjoja 4, crveni i plavi. U Zlataru sam vidio Dedendere, al za tamošnja "brdašca" nije ni čudo da ih voze.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:46   #14
Heheh motaju se dosta s kombijima, rentanim Opelima, starim kramama... smješno ih je vidit. Al povadili su i sve staro što imaju, oko Rijeke se mota ona srebrna prastara E klasa što su davno dobili ko donaciju.
A koliko vidim, okolna turistička mjesta su dobila stare Octavije MK2 preFL... neznam od kud su to izvukli.

Žao mi je jedino da se nije pojavila opet E36ica coupe, mislim da je bila jedna 316, zanimljivo ju je bilo vidit u patroli
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:46   #15
Nije mi jasno zašto ne voze Rimčeve modele. Policijie u državama na taj način obično potiču lokalnu proizvodnju/gospodarstvo.

RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:50   #16
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
A jesu ružni ovi Citroeni, pogotovo s tim naljepnicama.
Da, estetika je vrlo bitna, pogotovo za njihovu namjenu

Ali što ćeš, vjerojatno bi Toledu ili Rapidu ljepše stajale naljepnice Kad Pavo valjda više ne podmazuje dovoljno pa su ga otkantali
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:52   #17
Obećavam da ću biti dobar i neću raditi pizdarije, samo da me ne voze u toj grdobini od auta.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:03   #18
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Obećavam da ću biti dobar i neću raditi pizdarije, samo da me ne voze u toj grdobini od auta.


No šalu na stranu, kažem, neka dobiju više te aute i izađu malo na cestu samo da ih ljudi vide, da su prisutni. Jer otkad ih već mjesecima nema po cestama, bar ovdje kod mene, stanje je blago rečeno kaotično. Ljudima su sve uzde popustile, vozi se k'o na divljem zapadu
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:06   #19
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Obećavam da ću biti dobar i neću raditi pizdarije, samo da me ne voze u toj grdobini od auta.
Ti bi bio najsretniji kad bi policija vozila samo VW.

Quote:
p555 kaže: Pogledaj post


No šalu na stranu, kažem, neka dobiju više te aute i izađu malo na cestu samo da ih ljudi vide, da su prisutni. Jer otkad ih već mjesecima nema po cestama, bar ovdje kod mene, stanje je blago rečeno kaotično. Ljudima su sve uzde popustile, vozi se k'o na divljem zapadu
Dobro gdje ti to živiš??
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:06   #20
Kod mene je bolje bez policije, oni na motoru sada bar zaustavljaju, prije samo vozikali okolo.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.