Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 11:15   #1981
To je jako ruzno od tebe reci. Curecoin je iznimno blizu pronalaska lijeka za rak. Zato vjerujem u Curecoin i hodlam to the moon!!!
__________________
bok
markotros is offline  
Old 25.11.2017., 11:17   #1982
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
To je jako ruzno od tebe reci. Curecoin je iznimno blizu pronalaska lijeka za rak. Zato vjerujem u Curecoin i hodlam to the moon!!!
jizus krajst. ovo je too much cak i za tebe
geronimo666 is offline  
Old 25.11.2017., 14:43   #1983
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
jizus krajst. ovo je too much cak i za tebe
Every day i'm hodling
__________________
bok
markotros is offline  
Old 25.11.2017., 14:54   #1984
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
ako ikoga zanimaju airdropovi
Ja sam ih počeo skupljat, pa ako imaš kaj slobodno pošalji
NewOrder is offline  
Old 25.11.2017., 14:55   #1985
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
ako ikoga zanimaju airdropovi i slicna sranja tipa signup na moje referral linkove recite pa vam posaljem listu, na nekima od njih dobijes 100 , 1000 neke moras claimat a na nekima nista osim ref linka i onda ako se ekipa rega ti se smanji fee trejdanja kao na binance ili dobijes tek onda coinove koje ti posalju nakon sto airdrop koji imaju zasebno na twiterru i btt zavrsi i gdje ekipa dobije neke vece iznose zavrsi. ne znam jel to ikoga ovdje uopce zanima, ali eto ako da ja derem sve na kaj naidem. do sada me najvise impresionirao btcw white jer su jednostavno napravili telegram bot na kojem si claimao sve skupa putem web walleta koji meni izgleda prejebeno. i sad jos imaju 3 airdropa do kraja12 mj.

e sad, onaj dan kad je izaslo da je hakiran uber i nakon sto je isti dan confido team zbrisao u bespuca scama, jos par tih dobrih najavljenih airdrop ico-a je ispalo scam. infinity pay, neogold i faceblock. prekjucer, sve u isti dan. tak da nikad ne znas, ja sam dobio sva 3 i cim su izlistani na eterdelti to sto su bili poslali svima u airdropu je bilo oko 100 dolara. i onda crash jer su dumpali svoje coinove nakon sto je cijena narasla. al to ne znaci da masa ovih drugih , recimo btcred koji holdam nesto ali sam vecinu prodao i okej zaradicu imao su isto scam. eto, ako nekog zanima postam sve linkove na twitteru
imam ja taj šit zvan faceblok kako da to prodam jedino na eth delta?
murof7 is offline  
Old 25.11.2017., 17:39   #1986
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Ja sam ih počeo skupljat, pa ako imaš kaj slobodno pošalji
sto se tice referral linkova ne znam jel smijem tu? jel netko zna? jer to ce bit post preko cijele strane. a vjerujem da ce me neki prijavit za spamanje jer me obozavaju.

sto se tice samih airdropova koji se moraju sharat na twitteru, ovo je moj profil: https://twitter.com/apexlunari

neke ni ne stavim tamo ak se ne mora sharat, al vecina se mora.

nego, imamjedno pitanjce za ekipu. da li je itko ikad napravio cashout na coinbase-u? znam da ne mogu vratit fiat na tekuci nego moram polinkat devizni, ali do sad jos nisam prodavao nista.
jucer sam nesto na 4chanu gledao sad ne znam jel to zajebancija i meme spike, ali kao sta ce nam kripto kad ga ne mozemo cashoutat... cinjenica je da je coinbase jedino mjesto di mogu prodat sve i vratit si na racun u fiat. okej ima jos par mjesta, al nadam se da su ovo dezinformacije debilceka s forchana...
exxo is offline  
Old 25.11.2017., 17:40   #1987
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
imam ja taj šit zvan faceblok kako da to prodam jedino na eth delta?
da al cemu prodavat kad ces tipa za 500 soma toga dobit pol dolara. ostavi kaj ce ti pol dolara. jebiga, bio je naraso ja sam ga srecom prodao kao i ipy zato jer se drzim filozofije da treba uzet profit, pogotovo!!! za airdropove. osim btcred s kojim sam se malcice zajebo jer sam ga prodao pa je naraso. nego, accelerator network, dobio 95 holdao, moze se majnat iz mewa bio 1.99$ preksinoc i sinoc stavim sell ordere na neku nerealno visoku cifru i kroz 5 min imam 0.6 ETH na ed. wow. s 1.99 naraso na 6 dolara u par sati nakon sto se izlistao na cmc. glavno da su svi airdropi bezvrijedni kako je neko nedavno rekao! hahahah. okej, vecina je, za sad. i vecina je shit od projekata i nece ih ni bit na proljece, al koga briga kad ja imam pola etera vise na racunu. i to samo za acc...

https://t.co/sk2XwL30fM
exxo is offline  
Old 25.11.2017., 18:25   #1988
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
sto se tice referral linkova ne znam jel smijem tu? jel netko zna? jer to ce bit post preko cijele strane. a vjerujem da ce me neki prijavit za spamanje jer me obozavaju.

sto se tice samih airdropova koji se moraju sharat na twitteru, ovo je moj profil: https://twitter.com/apexlunari

neke ni ne stavim tamo ak se ne mora sharat, al vecina se mora.

nego, imamjedno pitanjce za ekipu. da li je itko ikad napravio cashout na coinbase-u? znam da ne mogu vratit fiat na tekuci nego moram polinkat devizni, ali do sad jos nisam prodavao nista.
jucer sam nesto na 4chanu gledao sad ne znam jel to zajebancija i meme spike, ali kao sta ce nam kripto kad ga ne mozemo cashoutat... cinjenica je da je coinbase jedino mjesto di mogu prodat sve i vratit si na racun u fiat. okej ima jos par mjesta, al nadam se da su ovo dezinformacije debilceka s forchana...
Svaki dan sam na 4chan, čisto ono da se mogu smijati...i da, 99% toga je trollanje, zajebancija i brutalno pretjerivanje. Uglavnom, ako čuješ neku informaciju na /biz, ti odradi kontra toga. Da ne govorim kako ih je 90% tamo debelo u LINKu.
Quorgyle is offline  
Old 25.11.2017., 18:39   #1989
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Svaki dan sam na 4chan, čisto ono da se mogu smijati...i da, 99% toga je trollanje, zajebancija i brutalno pretjerivanje. Uglavnom, ako čuješ neku informaciju na /biz, ti odradi kontra toga. Da ne govorim kako ih je 90% tamo debelo u LINKu.
da skuzio sam. al to je dobro znati, potvrda toga sto tu i tamo neko tamo napise. zbog takvih postova i odem vidit tamo. tu i tamo se nade koji zanimljiv post, tipa za nio sam prvo vidio tamo... a linkise preskocim. i arkise.

e da, zaboravio sam postati jebeni airdrop koji preporucam svima. neznam do kad traje al pozurite jer nije klasicni popuni formu i retweetaj airdrop nego zahtjeva jedno pol sata posla. al eto, kome se da, mislim da ce se isplatiti, a i nekako su jako izhajpani i imaju dobar vizual.

https://www.rebellious.io/
exxo is offline  
Old 25.11.2017., 18:57   #1990
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
ja ih pratim od samog pocetka cak sam i neki clanak napisao na steemitu. mislim da je to projekt koji ce u 2018 zasjeniti dosta tohga i moguce novi primjer holdanja-pod time mislim coin koji treba cuvati i akumulirati kad padne i icijena mu bude niska, nisam ziher jel tak bilo i s arkom za kojeg se nadam da mu dolaze bolji dani, ali prvenstveno zato jer imaju potporu australske vlade, suradnju vec s filipinima il nekim tam i ono u principu jako legit projekt s jako dobrom vizijom. a sto se tice razumijevanja, vrlo je jednostavno. hep nam naplacuje struju svaki mjesec isto, identican iznos iako placas po potrosnji pa ti jos nalijepe neke obracune itd. power ledger ce omoguciti da platimo tocno onoliko struje koliko potrosimo, a visak posaljemo susjedima tj prodamo. na slicnu foru podijelimo kao torrente. ili prodamo nekome ko je u blizini mislim to za jednu afriku i te neke zemlje znaci sve mobilna struja. e sad mene jedino tu brine upravo infrastruktura. nisam siguran kako rjesavaju taj problem. ne znam dovoljno.
Iako sam otpisao ovaj forum, moram odgovoriti na ovaj kvalitetan post.

Power Ledger je trenutno samo hype i ništa više. Ovaj post ICO skok su dobili samo zbog ulaganja brdo para u marketing gdje su platili apsolutno svakog tviteraša, tajnu grupu, google marketing, ma sve što bi im donijelo ovaj hype koji imaju. Njihov proizvod se očekuje krajem 2019. godine što je veoma daleko. Naravno, oni koji su uložili u njih sada zadovoljno trljaju ruke, a svakako ih ne zanima projekat već samo dobra zarada koju su ostvarili.

Ima jedan drugi projekat koji je mnogo bolji od Power Ledgera, a svoj proizvod izbacuju početkom naredne godine. U suštini Power Ledger im je 'ukrao' ideju, čak su nešto trebali i sarađivati pa Power Ledger nije ispoštovao dogovore i trenutno su na sudu.

O tom projektu sam pisao prije mjesec dana na ovom forumu kada mu je cijena bila $0,027 a danas je $0,14 dakle x5 u odnosu na ovaj post od 17.10.2017,

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1026781&page=57

Vidim da te zanima Power Ledger, pošalji mi FB u inbox pa ću ti objasniti sve što se tiče infrastrukture i daljeg razvoja oba projekta. S tim da će Slovenci biti 'first mover on the market', a pametan će zaključiti šta to znači.
Virtu4l is offline  
Old 25.11.2017., 19:23   #1991
jel ovo dobar tutorial za claimanje golda?

https://coinsutra.com/claim-bitcoin-gold-btg/

pokusao sam, ali nista

i onda drugdje procitam nesto u vezi nekih adresa, da ako ti adresa pocinje s '3', da nemres jos claimat btg. o cemu je rijec?
__________________
Always be closing.

Zadnje uređivanje 593 : 25.11.2017. at 19:34.
593 is offline  
Old 25.11.2017., 20:18   #1992
Cool

Quote:
Virtu4l kaže: Pogledaj post
Iako sam otpisao ovaj forum, moram odgovoriti na ovaj kvalitetan post.

Power Ledger je trenutno samo hype i ništa više. Ovaj post ICO skok su dobili samo zbog ulaganja brdo para u marketing gdje su platili apsolutno svakog tviteraša, tajnu grupu, google marketing, ma sve što bi im donijelo ovaj hype koji imaju. Njihov proizvod se očekuje krajem 2019. godine što je veoma daleko. Naravno, oni koji su uložili u njih sada zadovoljno trljaju ruke, a svakako ih ne zanima projekat već samo dobra zarada koju su ostvarili.

Ima jedan drugi projekat koji je mnogo bolji od Power Ledgera, a svoj proizvod izbacuju početkom naredne godine. U suštini Power Ledger im je 'ukrao' ideju, čak su nešto trebali i sarađivati pa Power Ledger nije ispoštovao dogovore i trenutno su na sudu.

O tom projektu sam pisao prije mjesec dana na ovom forumu kada mu je cijena bila $0,027 a danas je $0,14 dakle x5 u odnosu na ovaj post od 17.10.2017,

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1026781&page=57

Vidim da te zanima Power Ledger, pošalji mi FB u inbox pa ću ti objasniti sve što se tiče infrastrukture i daljeg razvoja oba projekta. S tim da će Slovenci biti 'first mover on the market', a pametan će zaključiti šta to znači.
mozda mi se cini, ali nekako sve te ideje koje budu izbacene budu kasnije i preuzete, ispravljane, forkirane, poboljsane, suncontract je isto izhajpan jucer... primjer je iota. energetika je nesto sto ce svakako zauzimati sve vise prostora u financijskom sektoru kako vrijeme bude islo tako da nekako mislim da je to dobar ulog. a sun je sljedeci ocito na redu za pump. jedino sto ne vjerujem da imaju glavnu potpru koja ti treba kod ovakve vrste projekata koji zahtjevaju solarne ploce, kao jedno od rjesenja i koristenje infrastrukture zemalja u kojima ce poslovati, a powr to ima. vidjet cemo kak ce ispast...

hahaha i odem sad vidit ovaj tvoj link i vidim da si pisao o suncontractu.

a zakaj jednostavno ne napises tu ? mislim fejs imam ali pravi i krivi, a krivi koristim isto amo za airdropove. al ajde ak ti je lakse tako javi mi tamo

https://www.facebook.com/damon.list.39
exxo is offline  
Old 25.11.2017., 21:03   #1993
Zašto je trgovanje SunContract-a 5x veće Etherom od Bitcoina?
abusaef is offline  
Old 26.11.2017., 03:29   #1994
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Zašto je trgovanje SunContract-a 5x veće Etherom od Bitcoina?
meni se nekako cini da je u ovo vrijeme explozija bitcoinovih logicnije trejdati eth. mozda pricam gluposti, al vodim se za tom nekom svojom logikom. zarada u btc i ne diraj! a trejdanje eterom
exxo is offline  
Old 27.11.2017., 09:41   #1995
Nevjerojatno, baš gledam trgovanje ADA-om i sell blok od 42 Bitcoina je probijen u par minuta! To je 400000$ i to nakon rasta od već 50% i blage korekcije. Baš snažno izgleda. Definitivno taj novčić će napraviti puno u 2018.
abusaef is offline  
Old 27.11.2017., 10:37   #1996
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno, baš gledam trgovanje ADA-om i sell blok od 42 Bitcoina je probijen u par minuta! To je 400000$ i to nakon rasta od već 50% i blage korekcije. Baš snažno izgleda. Definitivno taj novčić će napraviti puno u 2018.
ADA kombinira sve najbolje od BTC-a,ETH-a, DASH-a itd. Whitepaper je savršen. Roadmap je.. hm. Spor. Recimo da i sam dolazim iz znanstvene zajednice i znam kako ti profesori vole recenzirati jedni duge pa slati rad 100x na doradu. Zbog toga su jako spori.

Treba gledati da li se drže rokova koje su si zadali.

Pogledaj Stratis. Sve je bilo super, ali stalno kasne s poslom i ljudi su izgubili vjeru u projekt. Ili Golem.

Trenutni pump je zbog dodavanja na Coinrail.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 27.11.2017., 11:03   #1997
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
ADA kombinira sve najbolje od BTC-a,ETH-a, DASH-a itd. Whitepaper je savršen. Roadmap je.. hm. Spor. Recimo da i sam dolazim iz znanstvene zajednice i znam kako ti profesori vole recenzirati jedni duge pa slati rad 100x na doradu. Zbog toga su jako spori.

Treba gledati da li se drže rokova koje su si zadali.

Pogledaj Stratis. Sve je bilo super, ali stalno kasne s poslom i ljudi su izgubili vjeru u projekt. Ili Golem.

Trenutni pump je zbog dodavanja na Coinrail.
Po meni oni su prerano startali, jer i sami kažu da rade na tom projektu od 2015., a glavnina stvari će se događati u 2018. i to tamo od ožujka tek - čemu onda krenuti u listopadu 2017.?

A oko datuma su mudro sve okvirno navelii što je dobro upravo iz razloga što ste naveli, no mnogi to kritiziraju jer nemaju ništa opipljivo. Tako da je opet mogući veliki dump za 4 dana kada otkriju novi dio roadmapa - opet vjerojatno bez ičega i tek najave za 2018.
abusaef is offline  
Old 27.11.2017., 12:22   #1998
sve super oko ADA-e. imam je i ja nesto na bittrexu, al oni jos uvjek koliko vidim nemaju hebeni linux wallet
geronimo666 is offline  
Old 27.11.2017., 12:47   #1999
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
ADA kombinira sve najbolje od BTC-a,ETH-a, DASH-a itd. Whitepaper je savršen. Roadmap je.. hm. Spor. Recimo da i sam dolazim iz znanstvene zajednice i znam kako ti profesori vole recenzirati jedni duge pa slati rad 100x na doradu. Zbog toga su jako spori.

Treba gledati da li se drže rokova koje su si zadali.

Pogledaj Stratis. Sve je bilo super, ali stalno kasne s poslom i ljudi su izgubili vjeru u projekt. Ili Golem.
ADA je nova zvecka i zato raste. U roku par mjeseci ce dolje, visestruko. Otprilike isti scenarij kao OMG, ni blizu opipljivog produkta, raslo i pocelo padat s pojavom svih ovih novih zvecki.

Stratis bi uskoro mogao sve iznenadit. Tim je bio (pre)ambiciozan sa roadmapom i izgubio mnogo holdera u procesu. Krivim i tim, ali i community jer su svi toliko razmazeni i ocekuju sve sad i odmah. Klasican simptom danasnjeg stanja drustva. Nema strpljenja.

S druge strane, za razliku od ADA-e i OMG-a, Stratis daje uskoro gotov produkt. I to ne samo jedan. Tumblebit gotov, KYC platforma jos malo, ICO platforma isto tako, Breeze wallet, Masternodes, navodno su vec i sklopili par predugovora za svoja sidechain rjesenja. A da ne govorim o komplementarnosti i jednostavnosti uporabe, cijeli projekt je dignut na rasprostranjenom C#. U pogon uskoro ide i Startis Academy na webu. Decki su se opekli jer nisu ispunili rokove, update roadmapa je bio i vise nego realan i sad sve izgleda da ce izdat rjesenja prije novih, opreznijih rokova. Ne skrivaju se, trude se komunicirat, uce na greskama. Meni je to super.

Meni je drago da se pojavljuju svi ovi novi coinici. Drago mi je da se pumpaju obecanja. Bar je skrenuta pozornost sa cinjenice da postoji nekolicina solidnih projekta koji su vec duze vrijeme u razvoju i koji su pred gotovim proizvodom. Cijena im je pala i ovo je bilo fantasticno vrijeme (jos uvijek je to vrijeme) da se ugrabe ti isti coinici prije no ponovo dodju svima pod nos, opet. Kada dodju, svi coinici koje drzi jedino obecanje (ludom radovanje) ce pasti u drugi plan.

(edit: ne pljujem po ADA-i, neznam bas previse o tome, ali znam da cijenu hrani jedino hype i obecanje, nista drugo. Red flag dugorocno.)

(edit2: fun fact, stratis kombinira najbolje kao i ADA + CVC i rekao bih jos otprilike cetvrtina postojecih projekata u kriptu. Svicarski noz bi bila najbolja analogija ovdje.)

Zadnje uređivanje ItsElectrolytes : 27.11.2017. at 13:28.
ItsElectrolytes is offline  
Old 27.11.2017., 12:56   #2000
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
jel ja to njusim novog trola .

nikad mi nece to bit jasno. ako ste protiv kripta i ne vjerujete u njega, valjda se ni ne bavite njime, kako i zasto dodete uopce na ovaj thread?

zar uistinu nemate nikakvu zanimaciju/hobi u zivotu ?
ne znam kaj njusis al promjeni gace bar jednom tjedno

protiv? odakle ti to? napisao sam odmah da je to buducnost ali ne u ovom obliku. ja se s ovim igram vec par mjeseci, doduse miningom - stotinjak strojeva, pola kapaciteta samo za ovu svrhu i nosi mi 6 somova mjesecno. sitnica ali ionako se samo zabavljam s tim dok potraje.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.