Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 14:42   #81
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
može link za ovo gornje
Ja sam uzela ovdje
http://jolse.com/product/its-skin-po...isplay_group=1

Stim da imaš i na ebay-u za 8 i nešto ali sam ja iskoristila ovih 3 dolara što dobiješ za prvu kupnju na jolse.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 20:45   #82
update o kistovima: meni su skroz ok, odradili su posao, kod pranja nisu ispadala vlakna. cak mi se vise svidia taj kist za tekuci puder nego onaj od body&soul (koji je gusci i amo rec cvrscih vlakana). dosta su lagani i nanose sminku ok, ne zahvacaju puno pigmenta (sta meni pase, jer uvik pretjeran) sta se tice npr rumenila, moze se bas onako 'bildat'. sve u svemu, ka sta san rekla - koliko para, toliko muzike. nista wow, ali odradili su sta je tribalo
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:32   #83
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
pls pls pls javi kakva ti je Alchemist paleta, ja sam se nećkala između nje i Aurore od ABH-a, uzela Auroru i ostala baš razočarana, a prvotno sam htjela baš Alchemist
Ja sam gledala Moonchild, ali sam odustala od nje jer ima previše glittera dok su ova sjenila tako fino mljevena. U biti nisu glitterasta već sedefasta, jako fina tekstura pod prstima. Javim dojmove kad ju malo isprobam
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:37   #84
Prvu sliku uzela s feela:
Kapi za samotamnjenje - poprilično ok, nisam narančasta, nije mi ništa izbilo i lako se nanose. Boja traje 3 4 dana, barem.meni pošto radim piling 2x tjedno pa on skine skoro cijelu boju. Ne mogu se mjeriti sa sunčanjem ili kvarcanjem ali nisam ni očekivala to.
Redken pillow proof - nije njegujuće kao neko mlijeko za zaštitu, ali stvarno skrati sušenje i fiksira donekle. Ne prlja dodatno kosu.Meni ne daje dodatni volumen, ali moja kosa ga ima i inače pa nisam mjerodavna.
Rimmel sprej za setiranje - nisam ga koristila za bazu, samo kao finish, prvi put nakon tekućeg i u prahu- nije baš djelovao, drugi put nakon tekućeg a prije onog u prahu - jako dobar efekt
Neki tester Lumene hidratantna hidratizira dovoljno moju mješovitu kožu, više nego Balea serum npr, ništa nije izazvala, malo podsjeća na Niveu soft


Željezo- super je, djeluje, 2.bočica, meni je sasvim dosta i pola tablete da imaju manju dozu uzela bi
D vitamin-prvi put pijem popila sam tek 2 pa nemam dojmova
Ulje makadamije-mislila koristiti na kosi, zasad sam samo skidala šminku s njim, nije mi izazvalo mitesere ili komedone a otišla sam i spavati par puta tako.
Elf pečeni highlighter- nije proizvod stoljeća ali sasvim ok. Ovaj sa slike nisam probala još, uzela sam i krem sasvim ok za svaki dan.Ja ne vidim krupne šljokice nego samo odsjaj na koži.

Elgon maska za kosu-uzela u trgovini s frizerskim priborom, kosa mi nije bojana osim vrhova, suha je i srednja dlaka. Trebala mi je zamjena za Dickson jer se kosa zasitila, za 80ak kn 300ml, prvi dojam je dobar, masna je u ruci ali ne masti kosu.Mislim da ću je koristiti 1x tjedno 15 20 min nakon pranja držati.
Avene krema-uzela sam ju jer sam pročitala da nema nikakvih kiselina a trebala mi neka krema za masnu koži, prije pudera je dobra, minimalno pročisti i ne izaziva mitesere, komedone. Duže mi traje puder s njom. Ok mi je i na obrazima koji su suhi.
Cv enzimski piling- ova verzija je na akciji za 15kn, dugo ga želim probat
Neke Miler trake s voskom, bile na akciji, jednako dobre kao i skuplje, izazvale su mi iritaciju ali meni to sve trake a i tekući vosak čak i pasta tako da sam navikla.
Revlon kremasto sjenilo-boja mi je prekrasna, postojanost ok, ja ne nosim primer tijekom radnih dana tako da se mrvicu izbriše nakon 5 6 h ali ništa strašno. I dalje izgleda dobro. Imam normalnu kožu na kapcima.

Zadnje uređivanje Lilli_007 : 06.11.2017. at 22:50.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 06:02   #85
Noviteti kod mene a jos koju sitnicu čekam





Bila sam u ZG pa to iskoristila za MAC i NYX; zamijenila sam 6 praznih ambalaža za moj najdraži ruž Pink Plaid (back up), SFF koji dugo nisam koristila, ali mi sad treba za miksanje s dewy puderima, mascara wands (jel znate gdje ih jos u HR ima za kupiti? Ne eBay i MAC jel), NYX glitter primer isto back up, ne mogu bez njega.

Inglot pigmenti su 116, 119, 120, 121 i 122, preko kolegice iz Bosne

I zadnji pigment je Tammy Tanuka Njega jos nisam probala na ocima pa nz kvalitetu.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 08:58   #86
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Jesi uzela na njihovoj stranici? Koliki im je shipping. Prelijepa je. Jesi zadovoljna zasad, nisam nikad imala paletu s takvim pakiranjem jel se uništi to s vremenom ako si već imala?
da uzela sam na njihovoj stranici
paleta je 16$ imala sam kod za 5$ off a shipping je 10$ tak da me ispala 21$

za sad sam zadovoljno i bas je divna ova metalik sjenila se mozda malo vise truse ali su ok

nemam za sad nikakvih problema sa samom ambalazom palete
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:28   #87
Info, na beautybay stigla (ili se vratila) Nabla Dreamy paleta

Ne znam da li je ima i na Nabla site-u ali evo, sad je na beautybay-u
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:34   #88
danas svratila u muller za kupit setting sprej i na kraju uzela sve, samo to ne

catrice copper paleta - nisan mogla docekat da mi dodje too faced chocolate bar



catrice prime and fine eyeshadow base




catrice high glow mineral highlighter - uzivo izgleda puno bolje nego na slici, nisan mogla nac dovoljno malu a da je vjerna stvarnosti



i neki bezveze aveo labelo od meda koji doslovno mirise ka nevenova mast i nije mi se uopce svidia pa san ga dala sestri jer se njoj svidja
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:53   #89
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
danas svratila u muller za kupit setting sprej i na kraju uzela sve, samo to ne

catrice copper paleta - nisan mogla docekat da mi dodje too faced chocolate bar



catrice prime and fine eyeshadow base




catrice high glow mineral highlighter - uzivo izgleda puno bolje nego na slici, nisan mogla nac dovoljno malu a da je vjerna stvarnosti



i neki bezveze aveo labelo od meda koji doslovno mirise ka nevenova mast i nije mi se uopce svidia pa san ga dala sestri jer se njoj svidja
Imam ovu istu paletu sjenila i jako sam zadovoljna s njom.Kupnja prek foruma za 15 kn.bas sam hepi kad za tak super proizvode prodjem prepovoljno. Imam i taj highlighter i on mi je super,bas lijep sjaj daje licu.njega sam kupila po punoj cijeni
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:59   #90
@Lili_007 - taj Redken pillow proof sam već nekoliko puta škicala..zanima me na mjesto kojeg proizvoda ga staviš? zaštita od topline? I što to znači da brže osušiš - inače 30 minuta, a s ovim 27min ili značajno kraće?
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:22   #91
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
i neki bezveze aveo labelo od meda koji doslovno mirise ka nevenova mast i nije mi se uopce svidia pa san ga dala sestri jer se njoj svidja

haha ovako ja nasljedim većinu stvari od mlađe sestre :klap:
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:47   #92
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
haha ovako ja nasljedim većinu stvari od mlađe sestre :klap:
zasad se jos ne zali :klap:
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:52   #93
INNISFREE Jeju Bamboo Special Kit
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:52   #94
Lijepe kupovine na zadnjim stranicama!

ljubii super poklon!

voldie standardno - odlično i probrano! Koji je MAC ruž? Jako je lijepo pakiranje.


Opet se skupilo kod mene. Malo HR, malo SLO.

Nikad prije nisam imala adventski kalendar (bar ne kozmetički; one čokolade koje bi u 2 dana pootvarala jesam. )



Ovoliko balzama za usne je iz razloga jer ih nikad dosta. Plus stalno se negdje skrivaju pa sam poludila i uzela ih više.
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:03   #95
Nastavak..



Za Essence lip balm je kriva ljubii. Totalno je slatko pakiranje. A ova Balea krema za ruke u pjeni je totalno fora! I super miriši.


MAC ruževi su mi i dan danas ljubav! Nijanse su Hot Tahiti, Lovelorn i Whirl. NYX Taupe rumenilo za konturiranje sam uzela jer mi je moje najdraže i najbolje ikad - Nabla Gotham - palo i sad imam neke sitne ostatke. Doslovno me srce zabolilo.
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:15   #96
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Ovoliko balzama za usne je iz razloga jer ih nikad dosta. Plus stalno se negdje skrivaju pa sam poludila i uzela ih više.
Kakve su ovo Balea ampulice? Za šta su? Da vidim jel mi trebaju
MaJole is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:18   #97
Quote:
MaJole kaže: Pogledaj post
Kakve su ovo Balea ampulice? Za šta su? Da vidim jel mi trebaju
Ja sam potrošila jedne i odmah išla kupiti još dva paketa.Za hidrataciju su i FENOMENALNE!
One crvene su mi bile bezveze a od žutih mi se koža gulila.Ove su extra.

Trebaju ti
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:07   #98
Ah znala sam. Šta da kažem, predosjećaj.
Probat ću sigurno.
MaJole is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:08   #99
Ajme kolko divota i kolko labela Ovaj Blistex je meni najbolji ikad, imala sam do nedavno 4 komada. Onda mi je jedno palo na pod i rasteplo se, a drugo sam potrošila.

Tužno je kaj imam tolko malu površinu kože, a tolko kozmetike koju želim probati xD
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:42   #100
Quote:
MaJole kaže: Pogledaj post
Kakve su ovo Balea ampulice? Za šta su? Da vidim jel mi trebaju
Kao sto je Nikita vec napisala za hidrataciju. Ja sam ih sad prvi put uzela jer sam se u prolazu kroz dm () sjetila da su cure pricale o njima. Upravo sam probala prvu kapsulu i ne znam sto bih rekla. Nisam bas vise fan mirisa u proizvodima za kozu lica, ovo mi se dosta osjeti. Meni baca na aftershave laganini, a decko kaze da se njemu nesto vocno osjeca. I kad sam nanosila sam skuzila da je fuuuul silikonast osjecaj pod prstima, a kad ono dimethicone prvi na listi. Mislim da ima jos silikona u sastavu, al nisam strucnjak za sastojke bas. Vidjet cu. Mozda ispadnu super, al nekako ne vjerujem.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.