Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 23:01   #61
Ma i FAP bi prošao.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:36   #62
može joj nedopustiti ako je iz njegove kese lova
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 02:13   #63
Kažu da žena može bi i sa sela al auto i pas moraju biti iz njemačke....

prije pola godine - Renault Grand Scenic 1.5 , 2014, 140 000 km, full oprema, 9000e + veliki servis ( 4500 kn) = 9600e , vozim ga u gašperova na pregled, kaže momak, svi servisi uređeni po planu, auto bez ogrebotine.... 9000 km do sada, u zimskom periodu manje vozim bit ce cca 13 000 km godisnje, prosjek potrošnje 5,8 prezadovoljan ( većina odvožena pod klimom).... 80% vozim grad.... 1.1 restartiram kilometre za potrošnju....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:27   #64
I?
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:28   #65
Da, nekako sam i ja čekao neki završetak posta.
Čovjek je pisao dosta kasno, možda mu se prispavalo.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:31   #66
Quote:
zbrufadore kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, već neko vrijeme pratim ovaj forum, i sad sam se odlučio registrirati... kupujem golfa 6 tdi, nebitno dal je 90 ili 105 ks, čak koliko čitam po forumima bolje se je pokazao ovaj od 90, jer ima turbinu fiksne geometrije...
uglavnom našao sam par komada pa me zanima vaše mišljenje
https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf...oglas-23954866
ovaj još nisam nazvao, pa neznam koja je šema jer je auto kuća

https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf...oglas-24203797
ovaj mi je ok...

https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf...oglas-24195991
ovaj mi je odličan al je cjena malo visoka...
Ja kad vidim volan ko u 1. i 3. oglasu momentalno proljev dobijem

Znaci auto izgleda toliko staro, jeftino i jadno da to nisu istine

takav slican volan je imala moja Felicia iz 99’
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:26   #67
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Ja kad vidim volan ko u 1. i 3. oglasu momentalno proljev dobijem

Znaci auto izgleda toliko staro, jeftino i jadno da to nisu istine

takav slican volan je imala moja Felicia iz 99’
A šta fali, tipke?...mene to ne dira..ima 3 kraka, kozni je meni ok...te komande za radio na volanu ionako ne koristim... više mi je proljev kad su sicevi bez bocne potpore, i izvana crne kvake i ratkape..ili jos gore neke rial felge...i naravno zatamnjena stakla, folijom...
Sad si razmisljam dal da malo sacekam i uzmem sedmicu...
S druge strane bi trebao auto sed jer u drugom mj idem na brod...ovaj zadnji ga daje za 67000 kn, i set felgi sa orig vw kotacima, i gumama od 10000km... jel to ok, i koliko bi po vama bilo ok, nemojte mi nudit megane i peugeot, znam da su racionalniji, ali nije moj đir...zanima me po cistom zakonu ponude i potraznje... zvao sam ove za 8 najjeftinije , svi su drugi vlasnik, vecina onako rentacarovski crne kvake,... i nece spuštat, bude mali radio, volan od pur pjene,...
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:41   #68
Quote:
zbrufadore kaže: Pogledaj post
A šta fali, tipke?...mene to ne dira..ima 3 kraka, kozni je meni ok...te komande za radio na volanu ionako ne koristim... više mi je proljev kad su sicevi bez bocne potpore, i izvana crne kvake i ratkape..ili jos gore neke rial felge...i naravno zatamnjena stakla, folijom...
Sad si razmisljam dal da malo sacekam i uzmem sedmicu...
S druge strane bi trebao auto sed jer u drugom mj idem na brod...ovaj zadnji ga daje za 67000 kn, i set felgi sa orig vw kotacima, i gumama od 10000km... jel to ok, i koliko bi po vama bilo ok, nemojte mi nudit megane i peugeot, znam da su racionalniji, ali nije moj đir...zanima me po cistom zakonu ponude i potraznje... zvao sam ove za 8 najjeftinije , svi su drugi vlasnik, vecina onako rentacarovski crne kvake,... i nece spuštat, bude mali radio, volan od pur pjene,...
Prijatelju nemoj se ti zamarat onim kaj ti mi pišemo, nema smisla. Prošalabazaj malo i pikni jednog kakvog još nema u tvom selu i to je to.

Ono kaj ti pokušavamo objasnit je da ta šestica ne vrijedi tih novaca i da bi bilo bolje da se rastegneš 1-1.5k eura do sedmice, jer kad ovim šesticama uhvati padat cijena, a vjeruj mi da hoće jer je to prepakirana petica iz 2004-e, pitanje je koliko ćeš moći dobiti za nju.

I evo napisat ću - sve preko 6,5k eura za G6 iz 2010 s 150tkm i manje više osnovnom opremom je too much. I da, znam da ga nitko ne prodaje po toj cijeni, a ne bi ni ja da je moj dok ima kupaca za više
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:55   #69
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
Prijatelju nemoj se ti zamarat onim kaj ti mi pišemo, nema smisla. Prošalabazaj malo i pikni jednog kakvog još nema u tvom selu i to je to.

Ono kaj ti pokušavamo objasnit je da ta šestica ne vrijedi tih novaca i da bi bilo bolje da se rastegneš 1-1.5k eura do sedmice, jer kad ovim šesticama uhvati padat cijena, a vjeruj mi da hoće jer je to prepakirana petica iz 2004-e, pitanje je koliko ćeš moći dobiti za nju.

I evo napisat ću - sve preko 6,5k eura za G6 iz 2010 s 150tkm i manje više osnovnom opremom je too much. I da, znam da ga nitko ne prodaje po toj cijeni, a ne bi ni ja da je moj dok ima kupaca za više
A kao da tebe netko mora slušat.

Neki su kupi šta hoće ... uvjeravat nekoga u tako nešto, bespotrebne rasprave
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:04   #70
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
A kao da tebe netko mora slušat.

Neki su kupi šta hoće ... uvjeravat nekoga u tako nešto, bespotrebne rasprave
Pa zašto pita ako ne misli razmotrit ono kaj mu se napiše?!? Kaj mi bi svi trebali pjevat hvalospjeve o kupnji G6 nakon što on pita ili koji k...?
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:21   #71
Quote:
zbrufadore kaže: Pogledaj post
A vama bilo ok, nemojte mi nudit megane i peugeot, znam da su racionalniji, ali nije moj đir.
Frende, tvoja lova, tvoj izbor.

Mi smo ti naveli kako stoji stanje na tržištu slicnih automobila. Ako je tebi šestica tako napeta, keširaj brate.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:31   #72
Hvala puno ljudi na iskrenim odgovorima, mene je samo zanimalo dal bi mogao tu 6icu ako kupim za 9 ili 8 ipo slj god prodat za 7-8 ...ugl dali ste me na razmisljanje... znam i sam da je precjenjeno.. i da high road to selo iz kojeg aam je rijeka... i u tom selu vec ima takvih
Idem danas do porsche rijeka vidit za tsia bez kamata na tri rate novog...sta se da napravit
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:13   #73
Quote:
zbrufadore kaže: Pogledaj post
Hvala puno ljudi na iskrenim odgovorima, mene je samo zanimalo dal bi mogao tu 6icu ako kupim za 9 ili 8 ipo slj god prodat za 7-8 ...ugl dali ste me na razmisljanje... znam i sam da je precjenjeno.. i da high road to selo iz kojeg aam je rijeka... i u tom selu vec ima takvih
Idem danas do porsche rijeka vidit za tsia bez kamata na tri rate novog...sta se da napravit
No hard feelings, to sam napisao jer mi je žao da netko tako potroši novce koje je vjerovatno teško stekao.

Ako možeš ići do 9k eura, probaj se rastegnuti još malo do rabljene sedmice, ona je stvarno dobra kupovina danas. Ili pričekaj malo, ili neki mali kredit. Ako pogledaš rabljenu sedmicu iz 2014-e vidjet ćeš da je slična s cijenom (OK, malo skuplja, ali beznačajno) od Astre, novog 308 i slično, a jako je dobar auto i sigurno će bolje držati cijenu od drugih kompakata.

Novi auto je druga priča i drugi troškovi i o tome ne bi sada...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:21   #74
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
No hard feelings, to sam napisao jer mi je žao da netko tako potroši novce koje je vjerovatno teško stekao.

Ako možeš ići do 9k eura, probaj se rastegnuti još malo do rabljene sedmice, ona je stvarno dobra kupovina danas. Ili pričekaj malo, ili neki mali kredit. Ako pogledaš rabljenu sedmicu iz 2014-e vidjet ćeš da je slična s cijenom (OK, malo skuplja, ali beznačajno) od Astre, novog 308 i slično, a jako je dobar auto i sigurno će bolje držati cijenu od drugih kompakata.

Novi auto je druga priča i drugi troškovi i o tome ne bi sada...
A to si razmisljam.. prva ideja je bila da ne idem u nikakav kredit... sad kad bi isao, sviđa mi se ova ponuda na 3 rate bez kamata... inace weltautu to daje i za polovne, samo šta su tek tamo cjene van svake pameti..
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:29   #75
Quote:
zbrufadore kaže: Pogledaj post
A to si razmisljam.. prva ideja je bila da ne idem u nikakav kredit... sad kad bi isao, sviđa mi se ova ponuda na 3 rate bez kamata... inace weltautu to daje i za polovne, samo šta su tek tamo cjene van svake pameti..
Ma gledaj, novo je novo, ali novi auto nosi s sobom puno drugih stvari, ovlaštene servise, kasko, veliki pad vrijednosti, itd, itd... Ponuda s trećinama je jako primamljiva, ali tko zna što ti se može promijeniti u životu za godinu pa onda opet za dvije i da li će ti ta trećina onda predstavljati problem.
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:06   #76
Ako ideš u 2. mjesecu na brod sto ce ti auto za 2 mjeseca koristenja i onda 4 do 6 mjeseci da stoji u garazi i gubi vrijednost? Odradi brod, zaradi koji dolar i kupi sedmicu kad se vratis. Do drugog mjeseca koristi Uber

Šlapatalk

Zadnje uređivanje frenchkey : 12.12.2017. at 11:42.
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:39   #77
Quote:
zbrufadore kaže: Pogledaj post
A šta fali, tipke?...mene to ne dira..ima 3 kraka, kozni je meni ok...te komande za radio na volanu ionako ne koristim... više mi je proljev kad su sicevi bez bocne potpore, i izvana crne kvake i ratkape..ili jos gore neke rial felge...i naravno zatamnjena stakla, folijom...
Sad si razmisljam dal da malo sacekam i uzmem sedmicu...
S druge strane bi trebao auto sed jer u drugom mj idem na brod...ovaj zadnji ga daje za 67000 kn, i set felgi sa orig vw kotacima, i gumama od 10000km... jel to ok, i koliko bi po vama bilo ok, nemojte mi nudit megane i peugeot, znam da su racionalniji, ali nije moj đir...zanima me po cistom zakonu ponude i potraznje... zvao sam ove za 8 najjeftinije , svi su drugi vlasnik, vecina onako rentacarovski crne kvake,... i nece spuštat, bude mali radio, volan od pur pjene,...
Upravo koza i fali, tipke nisu problem. Pogledaj malo bolje.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk Pro
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:42   #78
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
Pa zašto pita ako ne misli razmotrit ono kaj mu se napiše?!? Kaj mi bi svi trebali pjevat hvalospjeve o kupnji G6 nakon što on pita ili koji k...?
Zato da mu ti tepaš kak je on dobro odabrao ... a kupit će sasvim nešto 10to
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:20   #79
Evo ti dobar gnojf
https://m.facebook.com/groups/392707...47564172054668
Od frenda

Šlapatalk
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:40   #80
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Evo ti dobar gnojf
https://m.facebook.com/groups/392707...47564172054668
Od frenda

Šlapatalk
Stavi screenshot ili nešto.. ovo se ne otvara
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.