Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2006., 22:27   #41
Forex trgovanje

Quote:
LostCase kaže:
kad vec pises o zaradi napomeni ljudima da mogu i popusiti sve u jednom danu ))

igro sam jedno vrijeme na oandi simulaciju i s 100 000 doso do 300 000... pa pao na 50 000....
Jedan savjet, forex trgovanje je kompleksno gradivo i ako niste vješti i savladali to gradivo to vam je garant za neuspjeh, vaši kompjuteri su tako spori da ne možete raspolagati pravim i pravodobnim informacijama pa lupate u prazno po sistemu veća-manja kao da igrate poker na automatima u kafićioma, dao bih vam prijateljski savjet kako doći u poziciju da vaš uloženi novac bude siguran prilikom trgovanja na forexu, naravno , ako prihvaćate savjet, a svaki savjet i informacija trebala bi biti prihvaćena ili informacija provjerena.
tony50ri is offline  
Old 21.04.2006., 22:39   #42
Forex trgovanje

Quote:
Dado0001 kaže:
Jesam, stavio sam uvijek zarez!
dado, dao bih ti savjet oko ulaganja u forex, nemoj samostalno ići preko kompjutera trgovati jer ćeš sve izgubiti, demo tge navuče, a pravi račun te osiromaši, razmisli i javi mi se !
tony50ri is offline  
Old 21.04.2006., 22:47   #43
Forex trgovanje

Quote:
rexfo kaže:
A debitnom?
Rexfo, ako te interesira ulaganje živim novcem na forex, javi mi se, trebaš upoznati koji b rokeri ili traderi okreću tvoj novac, ima ih bezbroj koji nude takve usluge i ne garantiraju ti uspjeh, nadalje ne trguj samostalno putem interneta i ne upotrebljavaj kreditne kartice jer ćeš izgubiti, to ti je samo navlačenje, valjda si svjestan toga, ako si voljan primiti savjet javi mi se.
tony50ri is offline  
Old 21.04.2006., 23:19   #44
forex trgovanje

Quote:
no_frx kaže:
ajde romc55 daj malo informacija....uputi nas kao sto je americano nas uputio za dionice,a kaskader za nekretnine...Znaci daj malo konkretnije objasnjavaj...
ili nas pokusavas "navuc" da dodjemo u tu tvoju skolu....
romc55 vas pokušava naučiti kako se trguje preko interneta ali trgujte samo preko demo accounta, za real account nemate tako brze kompjutere, uvijek ste u zakašnjenju sa informacijama pa udarate po principu veća - manja kao na poker automatima pa možete u vrlo kratkom vremenu sve izgubiti, ako vas interesira tko su najbolji svjetski dileri na forexu javite mi se i ja ću vas uputiti, također vam nudim informaciju o najboljim svjetskim investicijskim fondovima, kako doći do njih i u koji fond uložiti,
sa osobitim štovanjem, stojim vam na raspolaganju !
tony50ri is offline  
Old 21.04.2006., 23:25   #45
Quote:
rexfo kaže:
Ja sam pročitao da je nemoguće izvršiti uplatu u inzemstvo iz Hrvatske za fizičke osobe, kako to rješit a ne ić u Sloveniju?
rexfo, javi mi se da ti dam nekoliko savjeta u svezi ulaganja u forex, biti će ti korisno jer svaka informacija dobro dođe, sa štovanjem !
tony50ri is offline  
Old 22.04.2006., 17:12   #46
Pa hvala lijepo, iako me trenutno zanimaju samo tehnikalije prebacivanja novca.
Ako imaš koji savjet postaj ga, siguran sam da i druge zanima.
Nadam se da to ne uključuje nikakve naknade
rexfo is offline  
Old 22.04.2006., 22:45   #47
Quote:
rexfo kaže:
Pa hvala lijepo, iako me trenutno zanimaju samo tehnikalije prebacivanja novca.
Ako imaš koji savjet postaj ga, siguran sam da i druge zanima.
Nadam se da to ne uključuje nikakve naknade
rexfo, lijepi pozdrav, prvo moraš shvatiti da putem interneta ne smiješ trgovati pravim računom jer ćeš sve izgubiti, igraj se samo demo accountom i nemoj se opterećivati oko prebacivanja novca kreditnim karticama.
moraš biti vrhunsku diler na forexu da bi svladao gradivo fundamentalne i tehničke analize kao dva alata koje forex trejder koristi za predviđanje deviznih kurseva,
nije mi palo na pamet da za ove usluge uzimam bilo kakvu naknadu, samo vas želim sačuvati od izazova da počnete real accountom trgovati, nemojte se dati navući, jer je opasno, osiromašili bi,
ja sam u rijeci i bilo bi mi zadovoljstvo objasniti vam neke stvari uživo, naravno bez naknade, ima i drugih puteva kako dobro i sigurno trgovati na forexu, reci mi da li zaista želiš trgovati pravim novcem, s kojim iznosom i iz kojeg si grada, svoju dob, naobrazbu i dr... napiši mi na email [email protected],
sa osobitim štovanjem tony.
tony50ri is offline  
Old 23.04.2006., 06:50   #48
Dobro, mislio sam da ne želiš možda prodavati neke svoje sisteme, jer bez uvrede
tvoj pomalo agresivni stav me na to asocirao.
rexfo is offline  
Old 23.04.2006., 20:45   #49
Quote:
rexfo kaže:
Dobro, mislio sam da ne želiš možda prodavati neke svoje sisteme, jer bez uvrede
tvoj pomalo agresivni stav me na to asocirao.
rexfo, pozdrav,
kakav god moj stav tebi izgledao, ja samo želim da mladi ljudi ili svi početnici u forexu ne nasjednu naivno i da krenu samostalno trgovati jer bi sigurno izgubili sve,
isto tako se nude različiti tipovi koji se nazivaju trejderi i nude svoje usluge da za vaš račun trejdaju na forexu, ali morate znati koji su to ljudi, kakva im je reputacija ili rejting, koliko godina rade i još mnogo toga, naravno najteže je doći do najboljih svjetskih trejdera koji su garancija za uspjeh i koji će vam vaš novac gotovo sirurno dobro umnožavati,
ja ne prodajem "svoje sisteme" i nije mi namjera stvarati ih, "sisteme" su stvorili najbolji svjetski dileri i kojima mogu vjerovati, a zaista su se dokazali kroz dosadašnji rad, naime povijesni pokazatelji njihova uspješnog rada su garant za budući uspjeh, zašto im i u buduće ne povjeriti svoj novac,
spomenuo si da sam imao agresivni stav što ja ne mislim tako, možda ti je to pomoglo da staneš na loptu i da razmisliš što sam ti napisao,
svakako ti želim pomoći pronaći put do najboljih svjetskih dilera, jer i meni su drugi pomogli.
tony50ri is offline  
Old 23.04.2006., 23:13   #50
Pozdrav svima!

Tony vidim da su tvoje namere iskrene, pa u vezi sa tim zelim da te zamolim da mi pomognes kako da uhvatim pravi korak. Da li se ti bavis ovim poslom i koliko ti je iskustvo? zivis li od ovoga? jel ti znaci nesto ime Dragan Berger? On je covek koji se u Srbiji reklamira sa svojom International trading school? poz
 
Old 24.04.2006., 22:44   #51
Quote:
BKNS kaže:
Pozdrav svima!

Tony vidim da su tvoje namere iskrene, pa u vezi sa tim zelim da te zamolim da mi pomognes kako da uhvatim pravi korak. Da li se ti bavis ovim poslom i koliko ti je iskustvo? zivis li od ovoga? jel ti znaci nesto ime Dragan Berger? On je covek koji se u Srbiji reklamira sa svojom International trading school? poz
Da, poznata mi je ITS, internacionalna škola za profesionalno trgovanje sa sjedištem u Novom Beogradu, svakako je poučna i trebalo bi bar proći osnove, ali to bi te koštalo od 700 do 1.000.- €, naravno, godpodin Berger nakon toga organizira i dodatne kurseve koji se nadalje plaćaju pa ti se mozak okrene od dodatnih troškova, netko je za , a neki protiv toga jer, to je zaista kompleksno gradivo koje malo tko može savladiti, bukvalno moraš znati masu podataka o pojedinim zemljama, od političke, vojne, ekonomske, demografske itd situacije, kamatne stope, ulagačke trendove, mikro i makro ekonomske i političke prilike itd, itd.
Dakle, ako se ne misliš isključivo u budućnosti baviti trejderstvom, bolje odustani i posao prepusti najboljim svjetskim trejderima, naravno osobno nećeš moći doći s njima u kontakt već za taj put postoje financijske institucije
za koje takvi trejderi u poolu trguju na forexu i garant su za uspjeh ,jer je povijest pokazala da tijekom dugih niza godina rada na forexu nisu bili u minusu, tisuće ulagača su iznimno zadovoljni sa oplođenim glavnicama iz kojih izvlače dobit kroz rente i druge oblike.
Tvoj cilj je kao i drugih osoba da sa malim ulozima stekneš financijsku neovisnost stvarajući kvalitetnu glavnicu koju će nasljeđivati tvoja djeca, a sam ćeš samo koristiti rentu koja može biti i u iznosima od 10.000.-€ svaki njesec. Pravilo je tada da ne diraš glavnicu, već samo koristiš rentu koju možeš pripisivati glavnici pa će ti i renta biti veća.
Interesira me s kojim iznosom raspolažeš i da mi nešto na email napišeš o sebi pa dalje možemo dogovarati . Moj email je [email protected]
Sa osobitim štovanjem tony50ri !
tony50ri is offline  
Old 26.04.2006., 16:18   #52
Quote:
tony50ri kaže:
Dakle, ako se ne misliš isključivo u budućnosti baviti trejderstvom, bolje odustani i posao prepusti najboljim svjetskim trejderima, naravno osobno nećeš moći doći s njima u kontakt već za taj put postoje financijske institucije za koje takvi trejderi u poolu trguju na forexu i garant su za uspjeh ,jer je povijest pokazala da tijekom dugih niza godina rada na forexu nisu bili u minusu, tisuće ulagača su iznimno zadovoljni sa oplođenim glavnicama iz kojih izvlače dobit kroz rente i druge oblike.
Tvoj cilj je kao i drugih osoba da sa malim ulozima stekneš financijsku neovisnost stvarajući kvalitetnu glavnicu koju će nasljeđivati tvoja djeca, a sam ćeš samo koristiti rentu koja može biti i u iznosima od 10.000.-€ svaki njesec. Pravilo je tada da ne diraš glavnicu, već samo koristiš rentu koju možeš pripisivati glavnici pa će ti i renta biti veća.
Interesira me s kojim iznosom raspolažeš i da mi nešto na email napišeš o sebi pa dalje možemo dogovarati . Moj email je [email protected]
Sa osobitim štovanjem tony50ri !
Iz Rijeke si kažeš, da se možda ne prezivaš Nodilo

Ja se slažem s tobom da djeca ne trebaju samo tako iskrcati svoj novac nekom poluanonimnom forex sajtu, ali ove priče o povijesno dokazanim brokerima koji garantirano zarađuju novce teško pušim Još kad spomeneš zaradu od 10 milja eura mjesečno, dođe mi da tražim da te zbananaju

Ako imaš šta pametno reći o forexu, reci to tu na forumu da svi mogu pročitati i komentirati, a ne da nudiš olfo besplatne oči-u-oči susrete. A ako nudiš samo informaciju o nekim navodno nepogrešivim forex brokerima, to ne moraš ni obavljivati, ta ne vrijedi ni pišiva boba.

Bilježim se s ne tako osobitim štovanjem
Bankei is offline  
Old 26.04.2006., 22:51   #53
Quote:
bankei_ri kaže:
Iz Rijeke si kažeš, da se možda ne prezivaš Nodilo

Ja se slažem s tobom da djeca ne trebaju samo tako iskrcati svoj novac nekom poluanonimnom forex sajtu, ali ove priče o povijesno dokazanim brokerima koji garantirano zarađuju novce teško pušim Još kad spomeneš zaradu od 10 milja eura mjesečno, dođe mi da tražim da te zbananaju

Ako imaš šta pametno reći o forexu, reci to tu na forumu da svi mogu pročitati i komentirati, a ne da nudiš olfo besplatne oči-u-oči susrete. A ako nudiš samo informaciju o nekim navodno nepogrešivim forex brokerima, to ne moraš ni obavljivati, ta ne vrijedi ni pišiva boba.

Bilježim se s ne tako osobitim štovanjem
Dobro veče , mladi gospodine, bar cijenim da si mlad !
Ne prezivam se Nodilo, no za njega se nikada neće dokazati kako i gdje je taj iznos od 98 miliona dolara nestao, da li je on za svoj račun to napravio, za nekoga drugoga ili je naprosto krivu tipku na tastaturi pritiskao, znaš ono kao na poker automatu, veća-manja. Pa i nije lud da kaže što je napravio, to je zadatak tužiteljstvu da dokaže što je napravio, a biti će vrlo teško ili gotovo nemoguće.
Ako dobro pročitaš moj komentar, a pročitaj ga ponovo, vidjeti ćeš da nisam napisao da neki trejderi garantirano zarađuju novce, već da su takvi garant za uspjeh, zašto im ne vjerovati kada dugi niz godina nisu imali ni mjesečni ni godišnji minus, zar će baš sada kada ja ulažem oni pogriješiti i propasti .
Takvi kalibri od trejdera dnevno trguju sa poolom od preko 500 miliona, preko milijarde €, do sada nisu propali pa cijenim da i od sada neće propasti.
Moraš shvatiti da to nisu laici, dobro su ispekli svoj zanat, a pisao sam što sve trejder mora znati, mora poznavati gotovo sve, mora poznavati fundamentalne i tehničke analize, mora imati cijelu ekipu iza sebe.
Ja nisam napisao zaradu od 10.000.- € mjesečno već rentu koju nakon proteka nekog vremena možeš koristiti od tako oplođene glavnice.

Nadalje, da si pozorno pratio sve internet stranice koje su ti na raspolaganju, shvatio bi da forex tržište radi 24 sata na dan, kroz sve četiri vremenske zone, da se dnevno novac okrene po desetak i više puta pa ti dođe kamatno kamatni učinak, da se zarade temelje na kursnim razlikama u paru i tako dalje, shvatio bi da s malim iznosima možeš doći do fantastičnih glavnica i da možeš od tako oplođene glavnice koristiti mjesečne, kvartalne, polugodišnje i godišnje rente koju možeš pripisivati toj glavnici i dobivati i veće rente ili trošiti. Isključivo si ti kreator svojega novca. a trejderima, naravno onim najboljima prepusti da ti vrte novac i nema brige. Samo moraš se dobro preznojiti i namučiti da bi došao do takvih trejdera pa bi ti i renta od spomenutih 10.000.- € bila realna i moguća.
Nigdje nisam napisao da su neki nepogrešivi brokeri kako ti kažeš, samo su neki garant za uspjeh,a njih je malo i teško je do njih doći pa se ti sugrađane bilježi sa ne tako osobitim štovanjem ili s nepoštovanjem, to je tvoj izbor, samo ne znam otkud ti tako agresivan stav.
tony50ri is offline  
Old 26.04.2006., 23:04   #54
Slažem se!!!
Napaljivanje i nabacivanje ciframa, te sastanci u četiri oka!? Malo više podataka, te suma novca spremnog za ulaganje??? Spori kompjuteri i spor dsl, pa se ne može...
Tony kakve su ti namjere???? Bez uvrede ali takve stvari mi odmah smrde na prijevare...
Romc, pokrenuo si dobru temu, mada su mi i tvoji razlozi otvaranja teme dvojbeni...
Dajte, ako ima netko nešto pametno za reć, nekakvih osobnih iskustava u real tradingu, online, i spreman je to podijelit sa nama početnicima gladnim takvih stvari... bilo bi lijepo da to podijelite s nama u eteru da svi mogu čitat
jety is offline  
Old 27.04.2006., 07:15   #55
Quote:
tony50ri kaže:
Dobro veče , mladi gospodine, bar cijenim da si mlad !
Ne prezivam se Nodilo, no za njega se nikada neće dokazati kako i gdje je taj iznos od 98 miliona dolara nestao, da li je on za svoj račun to napravio, za nekoga drugoga ili je naprosto krivu tipku na tastaturi pritiskao, znaš ono kao na poker automatu, veća-manja. Pa i nije lud da kaže što je napravio, to je zadatak tužiteljstvu da dokaže što je napravio, a biti će vrlo teško ili gotovo nemoguće...
....bla bla
Nisam više tako mlad, ali sam dovoljno star da znam da novci ne padaju sa grane i da za kunu treba muda otegnut. Naravno ako imaš "dobru" karmu možeš naletjeti na jedinstvenog, sveznajućeg i svemoćnog trejdera (ili cijeli pool takvih ) od čijeg bljeska u očima drhte marketi od Tokija do Londona On je "The One", "The Oracle", "Money Printing Machine"... Daš mu kunu, on trguje par dana 24 sata na dan i donese ti 10 kuna, a onoj "investicijskoj" kuni pridruži još jednu kako bi ti za sljedećih par dana mogao isporučiti 20 kn i tako za kratko vrijeme bereš brda kuna hladeći jaja i pijuckajući viski u svojoj vili u zaštićenom obalnom pojasu

Ne misliš valjda da si ti prvi koji se pojavio na ovom forumu nudeći zlatnu koku? Prošlo ti je ovuda puno takvih. Nadam se da nisu bili previše uspješni u mamljenju naivčina.

Ako ta tvoja shema pali, to znači da si ti probao i zaradio brdo para, iz čega dalje slijedi da svoje postove VJEROJATNO kuckaš iz vile na Biviu (za neupućene, dio Rijeke gdje ima vila u zaštićenom obalnom pojasu), daj napiši ime i prezime i adresu, možeš i sliku od vile stavit, pa ćemo ti svi povjerovat i evo ja ću ti prvi dat jednu svoju plaću da je "uložiš" kod "mahera iz poola"..

A ako živiš u Kineskom zidu (za neupućene, dio Rijeke daaaleko od zaštićenog obalnog pojasa), onda se bojim da nešto s tvojom ulagačkom shemom smrdi

Pozdrav, idem sad otegnut muda za koju kunu i nadam se da ćeš me ti uskoro izvući iz blata
Bankei is offline  
Old 28.04.2006., 00:09   #56
Poštovani, mladi i stari, oni koji tek počinju i oni koji već trguju !
Koji su to uspješni trejderi ?
Uspješan je onaj trejder koji kroz analize, mislim na tehničke i fundamentalne, prepozna pravi trenutak da kupi konkretnu valutu koja će padati ili rasti u odnosu na drugu. Razlika je ostvarena dobit uz ukalkuliran rizik od gubitka.
Nitko sa sigurnošću ne može predvidjeti kako će se devizni kursevi kretati kroz određeni vremenski period već je to odnos rizika i vjerojatnoće u povoljnom odnosu za poziciju koju želi ostvariti.
Ako trejder iza sebe ima profesionalne ekipe, prave kompiće i platforme, čeka strpljivo pravo vrijeme velike vjerojatnoće za ostvarivanje svoje nakane za profitom.
Naši kompići nisu tako usklađeni da pravodobno dobivamo sve informacije, kasne najmanje pola minute i ne možete odrediti pravi trenutak za kupovinu ili prodaju određene devize jer se naročito tehničke mijenjaju bukvalno iz minute u minutu.
Naravno tu se trguje kroz poluge koje mogu biti i do 1 x 400 gdje možeš dobiti ili izgubiti, treće mogućnosti nema.
Tako visoke poluge banke će odobravati samo , zapamtite, najboljima.
Kada trejderi ostvare dobit od 1%, izuzetno su zadovoljni, zatvaraju kompjutere i odlaze doma na odmor do slijedećeg radnog dana, dakle ne trguju bukvalno 24 sata.
Što to znači u praksi ; sami izračunajte !!!!!!!!
tony50ri is offline  
Old 28.04.2006., 01:47   #57
vidim tu se razvila diskusija. da, moglo bi se reci kako sam jedan od onih koji igraju na "veca - manja" sa jednom razlikom - ovdje ipak postoje valovi koji traju jedan period vremena i na koje se moze "zajahati", bez obzira na sporost nasih kompjutera i kasnjenje podataka.
gospodin toni nas upozorava kako su nasi kompjuteri spori da bi uhvatili pravi moment i istovremeno nas obavjestava o tehnickoj i fundamentalnoj analizi koju bi trebali poznavati. zar to jedno drugo ne iskljucuje? ako mi treba brz kompjuter i dobra veza da bih u nekoliko minuta kupio i prodao, sto ce mi pobogu tehnicka i fundamentalna analiza
njegove izjave samo zbunjuju. zbunjuje i njegov mali broj postova, ko da se registrirao samo da nas prosvijetli i nagovori da svoj novac povjerimo nekom pametnijem od nas. ja to naravno necu uciniti. kad jednom otvorim real account to ce biti da JA mogu uzivati u uzbudjenju IGRE. i naravno ulozit cu samo onoliko koliko mogu bez kasnijeg zaljenja IZGUBITI.
ali gospodin toni mi je ponovo otvorio jednu dilemu: da li je demo i real account isti u brzini. bojim se da cu kao i u pokeru morati platit da bih dobio odgovor na to pitanje.
__________________
kako oblikovati potpise?
peepman is offline  
Old 28.04.2006., 07:18   #58
Quote:
tony50ri kaže:
Poštovani, mladi i stari, oni koji tek počinju i oni koji već trguju !
Naši kompići nisu tako usklađeni da pravodobno dobivamo sve informacije, kasne najmanje pola minute i ne možete odrediti pravi trenutak za kupovinu ili prodaju određene devize jer se naročito tehničke mijenjaju bukvalno iz minute u minutu.
Naravno tu se trguje kroz poluge koje mogu biti i do 1 x 400 gdje možeš dobiti ili izgubiti, treće mogućnosti nema.
Tako visoke poluge banke će odobravati samo , zapamtite, najboljima.
Kada trejderi ostvare dobit od 1%, izuzetno su zadovoljni, zatvaraju kompjutere i odlaze doma na odmor do slijedećeg radnog dana, dakle ne trguju bukvalno 24 sata.
Što to znači u praksi ; sami izračunajte !!!!!!!!
Stanje na forexu se ne mijenja bukvalno svake minute, nego neprekidno. Nisi mi odgovorio na pitanje koliko si ti zaradio radeći s tim maherima i njihovim ultrabrzim "kompićima" čije nam usluge nudiš.

Bukvalno trgovanje 24 sata si sam natuknuo. Evo ako ne vjeruješ

"Nadalje, da si pozorno pratio sve internet stranice koje su ti na raspolaganju, shvatio bi da forex tržište radi 24 sata na dan, kroz sve četiri vremenske zone, da se dnevno novac okrene po desetak i više puta pa ti dođe kamatno kamatni učinak, da se zarade temelje na kursnim razlikama u paru i tako dalje, shvatio bi da s malim iznosima... "

Kako je ovo što si napisao naravno notorna glupost, sad si prešao na sljedeću magičnu stvar koju maheri imaju, a mi nemamo, a to je visina poluge. SVAKA BUDALA će dobiti polugu 1:400 ako je toliko glupa da je zatraži jer će spržiti svoj novac u roku ništa. A zajmodavac tu NIŠTA ne riskira, možda nisi čuo za famozni margin call, kad se od tebe kao ponosnog korisnika poluge traži ili da dodaš još novaca kako bi ti pozicija ostala iznad vode ili (što je češće) ti je oni automatski likvidiraju, štiteći svoje novce, dok tvoji upravo odlaze u vjetar.

Sve mi se čini da si ti donedavno dilao Amway, a sad je forex sljedeći "biznis"

U iščekivanju lake love koju ćeš mi ti namaknuti evo i danas idem otegnut muda za nešto sitno kuna
Bankei is offline  
Old 28.04.2006., 13:45   #59
Pozdrav svima!
Ova tema stavljena je zbog razmjene iskustva o forexu. Javljam se jer je tema pomalo skretala iz željene smjeri.
Ne treba nam filozofiranje o tome dali forex je, dali forexom se može okretati novac,... i slične stvari. Pa čak, da ga se stavlja u kontekst sa Amway (sve najbolje o Amway-u). Ako tko smatra, da to nije njegovo područje, da se ne može (s)nači u poslu forex-a, onda neka to rješi sa sobom i ne treba nas zamarati time. Ono što sam več napomenuo u postovima, forex nije i neče biti za sve i svakoga, nego samo za najhrabrije i najbolje. Ne treba vam novce stavljati kvazi dilerima, jer može svatko trgovati sam sa svojim accountom i tako snositi zaradu i gubitke, stoga priče o sporim kompjutorima ne prolaze.

Uspješno trgovanje - TREND IS YOUR FRIEND
romc55 is offline  
Old 29.04.2006., 01:37   #60
Ukoliko ja dobro kuzim stvari, Forex je trziste sa nultom sumom, koliko ja dobivam toliko netko pusi jer, za razliku od dionica, ne mogu sve valute rasti!

Dakle nije vjerojatno da sam ja jedini genije, a sve ostalo idioti koji gube svoje novce. Ako gube, onda ne ostaju dugo, pa mozda treba kroz ovakve promocije dopremiti nove naivne ovce na šišanje
wapi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.