Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2012., 22:49   #21
Quote:
Macarena_ kaže: Pogledaj post
Ja sam od njih imala gel za umivanje:

i dezić:



i sa oboje sam bila prezadovoljna,
Citala sam recenzije u svezi tog krema-deodoranta, zene ga naveliko hvale, da je vrlo ucinkovit. Zaista tako dobar?
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 23:09   #22
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
Citala sam recenzije u svezi tog krema-deodoranta, zene ga naveliko hvale, da je vrlo ucinkovit. Zaista tako dobar?
meni je bio odličan,
svježeg, skoro pa neutralnog mirisa limuna...

koristila sam ga usljed ljeta i bila sam zadovoljna,
doduše sadrži aluminij i sve druge štetne sastojke,
ali ako to zanemarimo,
barem je učinkovit...

ja sam 50 ml platila nekih 130 kn, ne sjećam se točno,
ali dugo traje.
Macarena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 21:50   #23
Predobar brand! Potencijalni novi HG materijal. Isprobavam par stvari kojih tjedan dana i oduševljena sam apsolutno svim što sam probala.

Ultra facial clenaser - blagi gel za umivanje koji savršeno čisti, a apsolutno ne isušuje, ne mogu vjerovati kako je dobar. Inače ne smijem pomisliti na gelove jer me svi, ali baš svi isušuju, i jedva sam popustila nagovaranju djelatnika na counteru uz obećanje da ovaj cleanser nije kao niti jedan drugi koji sam probala. I zbilja, lice je nakon pranja glatko, mekano, niti malo isušeno, a super očišćeno. I treba ga jako malo, tako da će mi jako dugo trajati.

Ultra facial toner - još jedan proizvod koji me toliko oduševio da sam se nakon par dana isprobavanja vratila po 2 full size pakiranja. Tonike inače ne koristim iz istog razloga kao i umivalice (lice čistim isključivo micelarnom), skoro uvijek me iritiraju ili isušuju. Ovaj tonik je nešto posebno, nije voden, nego nekakve malo gušće, mliječne teksture, i jako je, jako hidratantan. Nakon njega mi je lice skoro kao nakon nekog hidratantnog seruma, i zbilja vidim razliku, krema se puno bolje upije i generalno mi je koža hidratizirana i nahranjena.

Ultra facial moisturizer - odlična krema za suhu i dehidriranu kožu, teksturom me strašno podsjeća na moju neprežaljenu karite/pamuk kremu od L'occitane-a, zbilja su jako jako slične po svemu. Malo je masnija i treba joj vremena da se upije, ali kao noćna krema je savršena, lice je ujutro san snova.

Centella salve - krema za osjetljivu kožu koja mi je najdraža nakon ultra tonika, na koži mi je kao malo kremastija verzija L'occitane Serum Fabeleuxa. Jako hidratantna, nimalo (pre)masna, super brzo se upije i odlična je podloga za šminku.

Sve u svemu, oduševljena sam sa svim, još moram probati noćnu hidratantnu masku, noćni biološki piling i par seruma, pa javim dojmove.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 23:13   #24
ja sam imala njihovu okoloočnu kremu sa avokadom i bila mi je odlična.i neke kreme sam mjerkala a nikako se odlučiti ali ovaj tonik me baš mami.od kud si naručivala??? ubijaju me ove proklete poštarine iz USA sve mi je postalo neisplativo koliko te oderu za shipping.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:16   #25
Da, čula sam za tu okoloočnu da je odlična! Nisam naručivala, kupila sam u UK. Tako da sam prošla još skuplje jer su tamo cijene brojčano više manje jednake ko i u USA, samo prebačene u funte. Ali nije mi žao ni lipe, jer me dugo ništa od preparative nije ovako oduševilo. Sve ovo što sam probala dosad je bez mirisa, alkohola i iritansa. Ako netko ima priliku, u USA se svakako isplati kupovati, a u djutićima su cijene isto bitno manje. Ako ćeš nešto naručivati, svakako ti preporučam najprije cleanser (ili ovaj ultra facial ili gentle foaming facial cleanser, njega sam zaboravila gore napisati, ali vrijedi sve isto kao i za ultra cleanser, jednako je odličan), ultra tonik (koji unatoč imenu ne bih rekla da je za sve tipove kože, pogotovo masnu, već više normalnu/suhu) ili centella salve kremu, pogotovo za osjetljivu/dehidriranu kožu.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:38   #26
a skidaju li ti cistaci sminku sa lica? mislim na puder i rumenilo.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:18   #27
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
a skidaju li ti cistaci sminku sa lica? mislim na puder i rumenilo.
Da, skidaju apsolutno sav makeup. Probam nakon njih svaki put preći s micelarnom, i blazinica ostane potpuno čista.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:33   #28
divno, hvala ti . obozavam isprobavati nove cistace ali s naglaskom na blago i neisusujuce.
cim se ukaze prilika tj. neka akcija probacu.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 17:34   #29
Ima na Strawberryju dosta njihovih proizvoda. Mene zaintrigirao ovaj čistač što ga je Anarniel recenzirala. Je li to ovaj http://hren.strawberrynet.com/skinca...129894/#DETAIL ?

Nisam do sada ništa njihovo probala, ali pamtim pomamu koja je vladala za njihovim šamponom kada sam prije par godina bila u Americi.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 19:32   #30
Nije, taj oil free nema baš dobre recenzije, navodno dosta isušuje.

Ja sam mislila na ovaj:



Drugi koji sam probala i jednako je dobar je ovaj:

http://hr.strawberrynet.com/skincare.../73536/#DETAIL

A navodno je jako dobar i ovaj (njega nisam probala ali vidim da isto ima super recenzije):

http://hr.strawberrynet.com/skincare.../44553/#DETAIL
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 21:15   #31
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Nije, taj oil free nema baš dobre recenzije, navodno dosta isušuje.

Ja sam mislila na ovaj:

http://www.allure.com/images/beauty-...l-cleanser.jpg

Drugi koji sam probala i jednako je dobar je ovaj:

http://hr.strawberrynet.com/skincare.../73536/#DETAIL

A navodno je jako dobar i ovaj (njega nisam probala ali vidim da isto ima super recenzije):

http://hr.strawberrynet.com/skincare.../44553/#DETAIL
Aha, hvala. Ovaj zadnji mi se svidja.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 08:07   #32
joooj cure sad i ja moram probat nesto od ovih proizvoda....
jel to sa jagodice sigurno original ? nije kopija ?strah me toga...jeli tko sa jagodice narucivao ? gledala sam na ebayu, vecina toga sta mi treba je iz amerike
sad me i Anarniel navukla haha...moram probat i njihove kreme za lice, jos tragam za savrsenom...
mademoiselle07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:04   #33
Nisam naručivala Kiehl's s jagodice, ali jesam puno drugih stvari. Osim MAC-a za kojeg kažu da je fake. Ali taj MAC je svugdje izgleda fake pa to ni ne računam.
Ostali proizvodi su, koliko sam upoznata, original i ja naručujem bez straha.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 00:17   #34
ajde cure koje koristite njihove proizvode može recenzija istih, plizzzz
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:55   #35
Je li netko probao:
Panthenol Protein Moisturizing Face Cream

a zanimaju me i :
Kiehl's Acai Damage Repairing
Açaí Damage-Correcting Moisturizer

Svaka pomoć dobrodošla ;-)
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 13:03   #36
Ima li tko iskustva s njihovim proizvodima za hiperpigmentaciju?
Koža lica mi je suha, osjetljiva, ljeti imam problema s hiperpigmentacijom. Malo sam istraživala i jako hvale njihove prozvode ali ne znam kako bi moja koža reagirala pa je svaki savjet dobrodošao...
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:05   #37
cure imam mjesovitu kozu masnu na t zoni i muku mucim s hidratacijom... od svih krema za 15 minuta koza bude ultra masna

zanima me da li je itko koristio?

__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 08:25   #38
Nisam probala ovu kremu za koju pitaš, ali odličan po pitanju i hidratacije i istoremenog matiranja mi se pokazao Nuxe Fluid Merveillance. Iskreno ga preporučujem. Pokušaj pisati Nuxe-u da ti pošalju tester pa ga isprobaj.
miarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:37   #39
Planiram uskoro nesto kupiti njihovo, s cim da krenem?
Dehidrinana mjesovita koza, uglavnom cista, nesto mitesera.
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:40   #40
Zagreb dućan

Otvoren je dućan u Zagrebu.
Ima li netko saznanja kakva je ponuda i cijene?
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.