Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2008., 13:42   #41
Quote:
FFE kaže: Pogledaj post
ja bih htjela koncno probati juliette has a gun, a nemam vremena ici svrljati okolo-naokolo. mislim da bum si narucila tester. jel' netko ima taj parfem?
a koji? meni je lady vengeance ljepši od miss charming, npr.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 17:58   #42
Da li je netko bio u nedavno otvorenom Institut Parfumeur Flores u Dežmanovom prolazu?

Rečeno mi je da drže sličan asortiman kao i Victor, ali da su nešto skuplji..
merry go bye bye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 09:51   #43
mrak tema...
nisam još niti probala, a kamo li da posjedujem neki od ovih finotica, ali mi je već duže u planu da odem pošnjofati i izabrati.
inaće, vidjela sam da anick drže i u apoteci priroda liječi u staroj vlaškoj.

pitanje: da li je koja od vas probala/ima koji parfem od CB I hate parfume? kad sam bila na stranici ladica mi je opala i sve sam htjela odmah kupiti!
jedino što sam im poslala upit da li šipaju u hrvatsku pa mi se nitko nikada nije javio...
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 14:44   #44
probala sam to see a flower, fire from heaven i wild hunt (sve u obliku parfema, dakle parfum extrait). jedino mi je wild hunt baš jako dobar.
nadju se dekanti po raznim parfemskim forumima i sl.

edit: ovo se, dakle, odnosi na CB IHP.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 15:10   #45
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Victor vam drži: Lorenzo Villoresi, L' Artisan Parfumeur, Maitre Parfumeur et Gantier, Comme des Garcons, Carthusia, Penhaligon's, Juliette Has a Gun, Parfum d' Empire, Etat Libre d' Orange, Escentric Molecules, Rigaud i Krigler svijeće. Serge Lutens je tražio minimum od 50 000 eura godišnje pa...
Hvala na ovome, pomogla si mi u traženju jednog parfema .
Šteta što ne drže Lutensa, samo da pošnjofam Fleurs d'Oranger .

Netko naručivao dekante sa perfumed court?
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 15:47   #46
da, ali uglavnom su tamo preskupi. medjutim, ipak imaju najveci izbor.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 16:03   #47
Ufda, 1ml je $3, a nekad & više, ovisi o parfemu.
No nisam nigdje drugdje našla Hanae od Keiko Mecheri tako da ću ipak naručiti .
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:57   #48
victor

glamazone, s tobom bih se rado razgovarala o tome tko sto drzi u zagrebu, i koliko tko trazi minimuma za pravo na ekskluzivu. lutens nije trazio nista jer ga ovo trziste ne zanima, lokalni distributer ne zeli uvoziti za samo jedan ducan, a martimex ga uvozi s paralelnog trzista.



Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Victor vam drži : Lorenzo Villoresi, L' Artisan Parfumeur, Maitre Parfumeur et Gantier, Comme des Garcons, Carthusia, Penhaligon's, Juliette Has a Gun, Parfum d' Empire, Etat Libre d' Orange, Escentric Molecules, Rigaud i Krigler svijeće. Serge Lutens je tražio minimum od 50 000 eura godišnje pa...

P.S. Marcellina odličnu temu si otvorila!
tihanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:00   #49
u tom institutu ti drze preko 60 brandova, od kojih su samo dva vec prisutna i u victoru. pa to bas i ne bih nazvala slican asortiman, molim te reci onom tko ti je to rekao da lose broji


Quote:
merry go bye bye kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio u nedavno otvorenom Institut Parfumeur Flores u Dežmanovom prolazu?

Rečeno mi je da drže sličan asortiman kao i Victor, ali da su nešto skuplji..
tihanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:01   #50
juliette

te ti parfeme jedino victor ima pravo prodavati, a usvercavaju ih i neka mala parfumerija na iblerovom i ona lana iz tuskanove


Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
a koji? meni je lady vengeance ljepši od miss charming, npr.
tihanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:04   #51
andree putmann

Zlatna curo, imas taj parfem i u novom institutu posebnih parfema u Dezmanovom prolazu, zovu se Flores isto ko onaj sminkerski kafic pokraj Emporio Armanija. Jako je fora, bila sam probati

Quote:
Zlatna cura kaže: Pogledaj post
Možeš ga još malo podrobnije opisati (iako znam da mi je najbolje otići ga probati u Hemisphere)?
Sad sam malo potražila o njemu na netu, pa mi opis zvuči malo čudno: miris mokrog drveta, sivog papra i lopoča, čini mi se. Kažu akvatično-drvenast miris...


Kakva mu je postojanost? Već mi je dosta parfema koji ishlape za 10 minuta.
tihanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 13:43   #52
Quote:
evita kaže: Pogledaj post
Hemisphere je u Skalinskoj?
Molim vas napisite mi gdje je parfimerija Viktor.
Hvala cure.
Mozda se javim s novim utiscima.

Victor Koncept nije parfumerija nego koncept dućan koji drži i niche parfeme

Adresa: Kralja Držislava 10
Tel: +385 1 4572921
Pon-Pet: 10:00 - 20:00
Sub: 10:00 - 15:00

Za kuću : Marimekko, Pierre Frey, Bernardaud, Nicky-D, cvjećarnica

Niche parfemi : jedini drže Lorenzo Villoresi, L' Artisan Parfumeur, Maitre Parfumeur et Gantier, Comme des Garcons, Carthusia, Penhaligon's, Juliette Has a Gun, Parfum d' Empire, Etat Libre d' Orange, Escentric Molecules, Rigaud i Krigler svijeće, Annick Goutal (fragrances & skincare), Ingrid Millet (skincare)

Ženske kolekcije : Issey Miyake, Yohji Yammamoto, Comme des Garcons, Celine, Hussein Chalayan, Acne Jeans, Maison Martin Margiela + naši dizajneri Donassy, E.A. 1/1 S.V. , Silvio Vujičić, Madam Demode, Zigman

Muške kolekcije : Acne Jeans, Maison Martin Margiela + hrvatski dizajneri
+Caffe bar

Slike:



Zadnje uređivanje Glamazone : 05.01.2009. at 14:07.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 13:48   #53


Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 13:51   #54
Ostali parfemi u Victoru



Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 14:11   #55
Tihanna šta se tiče minimuma, valjda znam o čemu govorim kad imam povjerljive izvore.

a čime se ti baviš da znaš toliko o niche parfemima?
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 10:40   #56
glamazone, pa valjda jedino ti znas o cemu govoris. izvori su ti mozda povjerljivi, ali ne i tocni. cime se ja bavim mozes saznati samo uzivo, a i to tek kad saznam cime se ti bavis. za sada samo znam da dobro poznajes ono sto victor store zeli o sebi poruciti javnosti, osobito putem facebook stranice. u podacima vec imas krivu informaciju, vec ne drze jedini 2 od navedenih brandova.
reci cu ti samo da me niche parfemi zanimaju barem koliko i tebe, pa ih valjda zato dobro poznajem.

Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Tihanna šta se tiče minimuma, valjda znam o čemu govorim kad imam povjerljive izvore.

a čime se ti baviš da znaš toliko o niche parfemima?
tihanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 12:06   #57
to jesu podaci koje Victor želi podjeliti sa javnosti ali podatak koji sam ja podjelila sa vama je bio povjerljiv i iz pouzdanog izvora-a samim time vjerujem da je i točan.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 12:43   #58
pa dobro, stvarno ti vjerujem da vjerujes izvoru
no ne kuzim ako je povjerljivo zasto uopce stavis na forum
a moj poziv za susret i izmjenu informacija uzivo stoji i dalje
sto se jos tog victora tice, nije im bas azurirana ta hvalisava lista informacija, cak je i pola fotki jako staro, od kad su otvorili - moja mama tamo vise ne ide

Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
to jesu podaci koje Victor želi podjeliti sa javnosti ali podatak koji sam ja podjelila sa vama je bio povjerljiv i iz pouzdanog izvora-a samim time vjerujem da je i točan.
tihanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 13:44   #59
Quote:
tihanna kaže: Pogledaj post
Zlatna curo, imas taj parfem i u novom institutu posebnih parfema u Dezmanovom prolazu, zovu se Flores isto ko onaj sminkerski kafic pokraj Emporio Armanija. Jako je fora, bila sam probati
Hvala ti, probala sam ga još prije par mjeeci u Hemisphereu (zaboravila sam tu javiti ) i nije mi nešto naročito.

Moram skočiti do tog Floresa... baš me zanima.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:21   #60
Tihanna ja sam za, svaki dan poslije 13 sam oko trga pa možemo na coffee. Nije mi jasno ono "od kad su otvorili - moja mama tamo vise ne ide"? Što to znači?

Ona informacija nije bila toliko povjerljiva da se ne bi mogla staviti na forum a još ako nije točna, who cares
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.