Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2008., 10:06   #41
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Svatko normalan je to očekivao od HDZ-a samo pametnjakovići iz sindikata su mislili kako su ravnopravni "partneri"pa će se fino dogovoriti.

a moj poštarko, biće ti radiš u vodovoda ili živiš na madagaskaru ?

normalno da su ravnopravni "partneri" pa su se fino dogovorili, ali sebi napunit đepove

se njih i za radnike i za radničke dionice
__________________
X
gibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 19:05   #42
02.03.2008
Pošaljite svaki dan prosvjedno pismo u Vladu RH - izborimo se za naše dionice i dividendu

Drage kolegice i kolege!

Kako bismo izvršili pritisak na Vladu RH glede ubrzanja procesa prodaje dionica HT d.d. radnicima i prije zaposlenima, molimo Vas da svaki dan barem jednom pošaljete prosvjedno pismo na mailove i faxove odgovornih osoba u Vladi RH:

1. predsjednik Vlade RH e-mail: [email protected] fax: 01/6303 023
2. Damir Polančec e-mail: [email protected] fax: 01/6109 110
3. Ivan Šuker e-mail: [email protected] fax: 01/4922 583

Opteretite e-mail - box navedenih dužnosnika Vlade RH, pa možda osjete vašu ogorčenost radi zakidanja vaših prava. Mailove šaljite sve dok Vlada ne provede prodaju dionica HT-a radnicima.

PROSVJEDNO PISMO - download

http://www.hst.hr/
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:02   #43
ne buju radnici dobili prije isplate dividende nikaj.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:37   #44
Aj'mo si napravit' majice sa natpisom "Svi smo mi Gordon Gekko"
mytzek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 23:00   #45
Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
ne buju radnici dobili prije isplate dividende nikaj.
Tuđoj muci se netreba veseliti a tebi niti iz đepa niti u đep.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 07:00   #46
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
02.03.2008
Pošaljite svaki dan prosvjedno pismo u Vladu RH - izborimo se za naše dionice i dividendu


Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
ne buju radnici dobili prije isplate dividende nikaj.
bar da ne zaginemo bez ispaljenog metka

idemo (dalje) spamat
__________________
X
gibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:05   #47
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Tuđoj muci se netreba veseliti a tebi niti iz đepa niti u đep.
jeste postarko, slazem se, ali sto mislis kakvu sliku HTa u svijetu imamo kad 200 radnika stoji ispred uprave firme i drzi neke plakate? jel mislis da je takav prizor privlacan za stranog investitora? jel mislis da strani investitor zna procitati sto pise na tom plakatu? ja mislim da ne. a to je ona politika "ako su tebe sjebali, a nemos sjebat onog ko te sjebo, pa sjebi i ti nekoga, nije vazno koga". a vama nije jasno da istovremeno sjebajete i sebe. samo vi cete te pakete prodat kroz mjesec dana, renovirat stan, i zauvjek nestat s investitorske scene, dok cemo neki ovdje ostat jos dugo godina.

iskreno, boli me briga kad ih dobijete, ali mi se lagano penju na jetra ti vasi sindikati.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:22   #48
Tako je, sve tvornice i tvrtke radnicima, hoćemo socijalizam i radničko samoupravljanje, hoćemo radničko dioničarstvo... HOĆEMO!!!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:22   #49
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
jeste postarko, slazem se, ali sto mislis kakvu sliku HTa u svijetu imamo kad 200 radnika stoji ispred uprave firme i drzi neke plakate? jel mislis da je takav prizor privlacan za stranog investitora? jel mislis da strani investitor zna procitati sto pise na tom plakatu? ja mislim da ne. a to je ona politika "ako su tebe sjebali, a nemos sjebat onog ko te sjebo, pa sjebi i ti nekoga, nije vazno koga". a vama nije jasno da istovremeno sjebajete i sebe. samo vi cete te pakete prodat kroz mjesec dana, renovirat stan, i zauvjek nestat s investitorske scene, dok cemo neki ovdje ostat jos dugo godina.

iskreno, boli me briga kad ih dobijete, ali mi se lagano penju na jetra ti vasi sindikati.
Da,da.Sindikati su klasni neprijatelj kapitalizma.Ako boli Vladu ona stvar za reputaciju firme,ako boli Vladu ona stvar za njene radnike kojima uredno uzima od plača za poreze i ne želi im prodati dionice već 5 god.po zakonu koji su oni (Vlada)napisali i usvojili,onda i mene boli ona stvar za stranog investitora i još nekoga.Inaće radnici će moći raspolagati sa dionicama tek od 6 mj. do godinu dana od dana registracije.Dionice će najveći dio kupovati i ćuvati za stare dane.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:24   #50
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Da,da.Sindikati su klasni neprijatelj kapitalizma.
Ti si Kumrovačka škola?
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:25   #51
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:29   #52
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Tako je, sve tvornice i tvrtke radnicima, hoćemo socijalizam i radničko samoupravljanje, hoćemo radničko dioničarstvo... HOĆEMO!!!
Free,kao što znaš ja sam slobodni umjetnik i ne ovisim o poslodavcu ali vjeruj ,radničko dioničarstvo je prava stvar (Švedska).Svima vama koji radite bila bi na neki način sigurnija starost.Ovako firme tajkunima (po mogučnosti za 1 kn.),šljakerima burza.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:31   #53
Quote:
Rocky64 kaže: Pogledaj post
Ti si Kumrovačka škola?
Nisam a ti si bez škole ?
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:35   #54
Nisam, a ti jesi? Iza nisam ide zarez.
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:39   #55
Rocky64,onda se ponašaj tako a ne da vrijeđaš !!
P.S.Pametno moje !
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn

Zadnje uređivanje Poštarko : 04.03.2008. at 09:40. Reason: dod
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:46   #56
Ne vrijeđam, nego sam protiv toga da se imovina, nas poreznih obveznika, dijeli bez kriterija, po socijalističkoj uravnilovki. Uravnilovka je to da jedan pijanac i probisvijet, koji se 20 godina vukao po birtijama i bolovanjima, a zakon je takve štitio od otkaza, dobije jednako kao i radnik koji je 20 godina marljivo radio u korist društva i vlastite obitelji. A, siguran sam da će pred vladu doći opet oni prvi, bukači i jebivjetri. Ovi drugi moraju raditi, nemaju vremena.
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:12   #57
jebiga, zivimo u demokraciji. najvaznije je samo biti glasan i dobit ces sto zelis. ili metak u glavu
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:28   #58
Quote:
Rocky64 kaže: Pogledaj post
Ne vrijeđam, nego sam protiv toga da se imovina, nas poreznih obveznika, dijeli bez kriterija, po socijalističkoj uravnilovki..
Mene si uvrijedio.Kriterije po socijalističkoj uravnilovki propisala je HDZ-ova Vlada i svi koje si naveo imaju pravo na dionice,svidjelo se to tebi ili ne.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:31   #59
Ja radim u privatnoj firmi, ali želim dionice s popustom jer plaćam porez jednako ili više od vas poštara i šofera u HT-u.
Također želim imati više udjela u braniteljskom fondu od tete čistačice u ministarstvu obrane, a nemam.
Također želio sam da mi obnove djedovinu u ratu srušenu, a nisu jer nisam bio prijavljen na toj adresi, a hohštaplerima koji su živjeli i radili u njemačkoj i dizali tisuće maraka, dok sam ja dobivao, čini mi se, oko sto, su obnovili.

Zadnje uređivanje Rocky64 : 04.03.2008. at 11:06.
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:35   #60
A tko ti je kriv? Radi u svojoj firmi pa nemoj plaćati porez uopče,kao mi umjetnici.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.