Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2009., 10:17   #81
ja sam probala platit sa visom electron od zabe, zada brojeve ima samo šta su utisnuti u bijelo polje i nevidljivi, šta znači da ih nema i da ta kartica nije za takvu upotrebu, imam i običnu visu elektron na koju mi ide plaća i ona mi ima cvv zada tako da vjerovatno može proć...
__________________
život je more...plivajmo...
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 14:50   #82
Od ZABE Visa El. ne radi online uopće, bez obzira imala CVV ili ne.
Rade one od PBZ-a i Erstea (a čini mi se i od Splitske banke).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 17:57   #83
sa visom electron od pbz-a možete plaćat...ja sam već dosad sigurno imala 10 narudžba preko nje
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:13   #84
istina... evo ja jučer platio sa pbz visa electron

kartica je izdana u 11 mjesecu prošle godine...
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:24   #85
ovo ne mogu povirovat, u ponedjeljak sam naručila parfem sa cheapsmella i danas mi je već stiga (četvrtak), nevjerovatno, oduševili su me inače bi čekala i po 8 dana (a sigurno i naša carina tu prste ima, bit će da nisu ćirili)...
__________________
život je more...plivajmo...
elulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:33   #86
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
Jolly sta ti je izbacilo kad si probala platit? Neka poruka?

Inace vise electron od PBZa imaju CVV pa.. jedino ako je neka jako stara..
kartica je potpuno friška, a što mi je izbacilo, ne sjećam se točno, nešto u stilu da s karticom nešto nije u redu.
Probat ću jednom opet (trenutno ništa ne kupujem), Već sam razmišljala izvadit Diners, al glupo mi rad 1-2 kupovine godišnje.
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 21:32   #87
Prodajem parfem Gucci Envy Me pa sve zainteresirane molim da mi se jave na moj PP !!!
Unaprijed zahvaljujem i ljep pozdrav od MAJE 84
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 22:13   #88
Quote:
MAJA 84 kaže: Pogledaj post
Prodajem parfem Gucci Envy Me pa sve zainteresirane molim da mi se jave na moj PP !!!
Unaprijed zahvaljujem i ljep pozdrav od MAJE 84
ne kuzim kaj ti je tako tesko nac thread s prodajom??
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 19:40   #89
Talking

Da
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 20:00   #90
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ne kuzim kaj ti je tako tesko nac thread s prodajom??
našla je ona thread i sa prodajom odjeće i kozmetike i ovaj i svagdje posta isto
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 09:59   #91
pozz!

molim vas da mi pomognete razjasniti nešto.

visa electron od pbz-a. to mi je kartica na koju mi sjeda plaća.
da li s njom mogu naručivati s npr. cheapsmellsa IAKO je iznos na njoj u kunama a ne u funtama.
ili moram imati još jednu posebnu karticu na kojoj su samo funte/dolari/euri?

čitala sam dosta o paypalu pa sam se totalno zgubila i zbunila...

hvala!
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 10:19   #92
ok, pokrenula sam se pa sad vidim da su različite visa electron kartice visa electron chip i visa business electron

dete kreten....
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 10:45   #93
naručila sam perfem s cheapsmellsa, pa ćemo vidjeti, nedostatak mi je nemogućnost plaćanja paypalom, a preko fragranceX se ne usudim kad nemaju tracking narudžbi iako imaju bolji izbor...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 10:55   #94
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
naručila sam perfem s cheapsmellsa, pa ćemo vidjeti, nedostatak mi je nemogućnost plaćanja paypalom, a preko fragranceX se ne usudim kad nemaju tracking narudžbi iako imaju bolji izbor...
joj, javi kad dođe i jel sve bilo ok
ja bi učila na tvojoj koži
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 14:49   #95
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
naručila sam perfem s cheapsmellsa, pa ćemo vidjeti, nedostatak mi je nemogućnost plaćanja paypalom, a preko fragranceX se ne usudim kad nemaju tracking narudžbi iako imaju bolji izbor...
Meni je ovaj put brzo došao Hermesov parfem sa fragrancexa.Ali su me prvi put carinili.Parfem 300 kn,carina 120.Ali opet dobro jer je 50 ml ovog parfema vani 60 eura,a ja dobila 100 ml.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 15:10   #96
Ja cu sutra-prekosutra naručiti Burberry preko cheapsmellsa. Totalno je jeftin, samo se nadam da me neće cariniti. Držite fige.
nathalie823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 15:19   #97
pitala ja mailom na cheapsmellsu hoće li uskoro omogućiti plaćanje Paypalom, ovo su mi odgovorili: Unfortunately we do not except Pay Pal at this time but are looking to do so in the future. can't wait
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 15:37   #98
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
pitala ja mailom na cheapsmellsu hoće li uskoro omogućiti plaćanje Paypalom, ovo su mi odgovorili: Unfortunately we do not except Pay Pal at this time but are looking to do so in the future. can't wait
A i bilo bi vrijeme.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 15:58   #99
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
našla je ona thread i sa prodajom odjeće i kozmetike i ovaj i svagdje posta isto
DA SAMO GLEDAJ DATUME KAD SAM IH PRONAŠLA I KAJ SAM NAŠLA PRVO PA ONDA SER...
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.03.2009., 16:25   #100
Meni su opalili carinu od 100 kuna za narudžbu sa Cheapsmellsa u vrijednosti 28 funti Sve u svemu opet sam dobro prošla
dinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.