Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 22:50   #161
Samponi su im bili 40-50 kn prije (ljekarna lavanda mia)
Na kraju nisam probala niti jedan, samo sam se interesirala
Ne znam jesu li dizali cijenu
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 09:21   #162
Kakve su njihove kreme za lice sastavom? Ona krema s vitaminom C?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 10:08   #163
Sampon blagi 32kn, jaci 61kn


Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:09   #164
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Kakve su njihove kreme za lice sastavom? Ona krema s vitaminom C?
Ako misliš na C CREAM (C VITAMIN + HYDRO) na njihovoj stranici kaze ovako;

"Prirodna ulja ŠIPKA, CRNOG KIMA, SJEMENKI GROŽĐA, RIŽE i SHEA MASLACA vitaliziraju, hrane i štite kožu od UV zračenja (srednja UV zaštita). Ulje MANDARINE djeluje umirujuće , sužava pore i nije fototoksično"

Moram samo reci da su 2 moje frendice probale i objema je napravila kaos na licu i izbila pristice. Ja se ne usudim ni probati cim sam procitala da ima shea maslac koji mi je ok za tijelo ali nikako blizu lica jer je poznat po tome da moze izazvati akne ako si sklona tome.

Jel itko probao iz nove New Cell kolkcije tonik za ciscenje sa kiselinama??? Opis kaze

NEW CELL INTENSIVE CLEANSING LOTION - AHA 10% + GREEN TEA
"Losion za intenzivno čišćenje lica i tijela. AHA (alfa hidroksi kiseline- glikolna, mliječna, citronska) te salicilna kiselina, kao prirodni eksfolianti čiste površinske stanice kože koje zatvaraju pore što dovodi do nastajanja prištića i akni. ZELENI ČAJ kao jaki antioksidans neutralizira slobodne radikale te sprječava oštećenje kože. ČAJEVAC, LAVANDA i MENTA djeluju antibakterijski, protuupalno i osvježavaju, dok ALOE VERA djeluje kao prirodna hidratacija."

Zvuci zanimljivo
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:40   #165
Jel probao netko Melli cream? (njihovu poznatu kremu sa maticnom mlijeci) zanima me kakva bi bila kao nocna njega
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:38   #166
Dižem malo temu..
Napravili su rebranding, nekoliko novih proizvoda, web shop... Sve u svemu, jako dobro izgleda...

Ima li tko kakvih dojmova?
https://cosmelcosmetics.com/shop/
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:42   #167
Web shop im je odlican,narucila sam tonik,placanje super jednostavno,dostava 16 kn i paket mi je dosao iduci dan savrseno zapakiran.

Koristim samo par dana,ali potpuno sam odusevljena tonikom.

Planiram naruciti i AHA losion i umivalicu

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:52   #168
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Dižem malo temu..
Napravili su rebranding, nekoliko novih proizvoda, web shop... Sve u svemu, jako dobro izgleda...

Ima li tko kakvih dojmova?
https://cosmelcosmetics.com/shop/
imaš u kantaronu u martićevoj testere proizvoda koje oni drže. nešto sam isprobavala ovo ljeto, no još uvijek nisam ništa kupila.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:43   #169
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Web shop im je odlican,narucila sam tonik,placanje super jednostavno,dostava 16 kn i paket mi je dosao iduci dan savrseno zapakiran.

Koristim samo par dana,ali potpuno sam odusevljena tonikom.

Planiram naruciti i AHA losion i umivalicu

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
I mene vuče da naručim sa webshopa. Prvenstveno ove stvari sa web shopa. Ima nedaleko od mene u jednoj biljnoj ljekarni Cosmel, ali baš mi nije usput, pa mi se nikada ne da izaći iz te rute i stati u shopping

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
imaš u kantaronu u martićevoj testere proizvoda koje oni drže. nešto sam isprobavala ovo ljeto, no još uvijek nisam ništa kupila.
Više ne idem baš na tu stranu.

Što si ti probala? Nije ti bilo nešto extra?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 12:32   #170
Privlaci me kremica za oko oci, imate iskustva s njom? i ponovno bi dala sansu vit C kremi. Ili mozda omega? Treba mi nekaj jace sad kad je zima i centralno grijanje, postajem sve dehidriranija.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 18:04   #171
farmacia drzi cosmel.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:30   #172
Ja sam nakon dvije god opet kupila new cell mlijeko za tijelo i opet sam prezadovoljna

Inače kupujem u Lavanda-Mia, a danas sam otišla u Priroda liječi, jedan proizvod nisu imali pa sam produžila u Lavandu po drugi i teta se tamo baš ljutila kad je na kartici vidjela žig od druge ljekarne, tko će vam dati gratis proizvod, možete samo kod nas, šta ćemo sad, druga kolegica kaže ok šta sad, ja si mislim pa Cosmel će mi dati.. ne znam, još mi se učinilo da je rekla da trebam račun čuvati, moš mislit kak imam iz 2015 račune..

Pitala sam Cosmel rekli su da je njima naravno svejedno gdje je kupljen proizvod a da neke ljekarne žele da je samo kod njih i da oni ne mogu utjecati na to i da mi mogu dostaviti gratis proizvod ako želim (nisam još došla do toga). Tako da oni su fkt super kaj se toga tice
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2019., 16:19   #173
Dižem temu iz mrtvih - gledala sam nešto njihovu stranicu, i zanima me je li tko probavao ovaj njihov šampon i balzam?

Također, bilo kakvi komentari za ostale proizovde, što vam valja, što ne, zašto ne, sve je dobrodošlo!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 19:19   #174
Đezminka, gledala sam ja taj sampon ali mi je teta u ljekarni rekla da to ne bi moglo opreti moju mascenju sklonu kosu.
Bila sam uzela 3 stvari od njih:
Strong seb sampon
Losion za masno vlasiste
Umivalicu za lice

Umivalica mi je bila ok. Losion sam prestala koristiti na pola boce jer nije bilo efekta pa mi se vise nije dalo zezati s time. Sampon mi je bio onak, nista posebno.
Uzmi u obzir da ja imam jako osjetljivu kozi i vlasiste, a kako se cini i seboreicni dermatitis
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 21:09   #175
Imam taj šampon i balzam
Zadovoljna sam. Šampon je bez sulfata, mslo zapetlja kosu i ostavlja ju škripavu.
Balzam je omekšava.
Imam osjetljivo vlasište i šampon mi je saveznik.


Imam još i tri care kremu i tonik za kožu.
S tim sam jako zadovoljna.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2019., 09:47   #176
Ja imam strahovit problem s kosom, jako je suha, čak sam se prestala i bojati zbog toga, sad sam u prirodnoj smeđoj i nikako da se oporavi. Također mi se tjeme jako brzo zamasti, a vrhovi strše koliko su suhi, pa tražim neku dobru alternativu, ne znam više s čime bih prala kosu.

Baš ću baciti oko na ovu tri care cream, probati malo još negdje iskopati iskustva cura koje su je koristile. Hvala!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2019., 14:16   #177
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz mrtvih - gledala sam nešto njihovu stranicu, i zanima me je li tko probavao ovaj njihov šampon i balzam?

Također, bilo kakvi komentari za ostale proizovde, što vam valja, što ne, zašto ne, sve je dobrodošlo!
Sampon sam kupila jer sam imala perut, a on je malassezia safe. Moja kosa koja se brzo masti se mastila ekstra brzo, tipa svaki drugi dan bi je morala prati ako ne bi htjela setati okolo masna tako da sam negdje na pola bocice odustala od daljnjeg koristenja.

Uzela sam i kremu za tijelo s AHA kiselinama zbog uraslih dlaka, kosta 120 kuna, prebrzo se trosi (cak sam posumnjala da nije bocica bila puna do kraja), slabo se razmazuje, slabo se upija, teska je na kozi... ALI, cini mi se da djeluje na urastanje, odnosno da pomaze pa cu joj dati jos jednu sansu barem sad preko ljeta.

Prosle godine sam potrosila i jednu C cream, iako u sastavu ima FA trigera nije me brejkala, ali nije mi bila ni neko odusevljenje pa je nisam htjela ponovo kupiti.
Dakini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 09:46   #178
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Također, bilo kakvi komentari za ostale proizovde, što vam valja, što ne, zašto ne, sve je dobrodošlo!
Omega 6 krema je najbolja krema za lice koju sam ikad stavila na sebe i taman sam ju potrošila neki dan i skoro pustila suzicu-dvije. Moram čekati da potrošim ostalo što imam da ju opet kupim... Ako želiš detaljnu recenziju javi.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 15:06   #179
Hydra tonik i New Cell tonik su super. New Cell mlijeko mi je spasilo noge od hiperpigmentacija zbog uraslih dlaka. Okoloocna kremica mi je strasno smrdila. Vit C krema mi je bila okej, nista posebno.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2020., 18:40   #180
Bok cure

Zanima me je li koja probala losion (ili mlijeko) za tijelo od Cosmela sa aha kiselinama? Frendica mi je to preporučila, kaže da je koristila još prije, za flekice na leđima od prištića.

E sad, ja imam nešto i takvih flekica od prištića po leđima, probala bi ga svakako i za to, ali više me muče pjegice/flekice, ja bi rekla da su od sunca - po leđima i dekolteu još više Znači nisu one roskasto-crvene flekice, nego baš svijetlosmeđe/narančaste, pretpostavljam da je od sunca.

Je li kome pomoglo to mlijeko od Cosmela za te flekice?
Purple sheep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.