Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2011., 20:18   #41
Idylle.
Bok Linda

volim teške. teški su predivna stvar.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:21   #42
za mirisnu temu

all time favorite mi je Light Blue by Dolce & Gabbana, a i Davidoffov Cool Water mi je tu negdje.

Trenutno trošim neki no name iz dm (ne mogu se sjetiti kako se zove, a lijena sam ustati se )...nešto Cuba Hearbreaker il tako nešto. Dobar mi je, iako je totalno drukčiji od gore navedena dva.
I onaj Gaultierov s bočicom na golu tetu, al njega imam već godinama i ostali su samo tragovi.
Skoro će mi vrijeme za obnovu...
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:27   #43
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Ček, šta je tako dobra ta Bettina Barty? Možda mi onda ipak treba. Vidjela sam to u dm-u već sto puta, nikak uzet jer mi ne treba još jedna mazalica. Ne treba.
treba ti
ja u kupatilu imam minimalno 10ak tih kremica, buttera, losina i ostalih mazalica za tijelo! skupile su se jer sam ih ja stalno kupovala ne bi li našla neku savršenu!
otkad sam dobila bettinu, više ne kupujem

Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
CK euphoria blossom

Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
za mirisnu temu

all time favorite mi je Light Blue by Dolce & Gabbana, ....
:
blossom sad imam, al ga ne koristim toliko puno! odmah nakon njega sam dobila mademoiselle pa me on oborio s nogu!
light blue sam imala, nije mi fejvrit, al mi je odličan
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:29   #44
joj, sjetila sam se i jednog burberryjevog kojeg sam imala jako odavno i više ne znam kako se zvao, ali mirisao je savršeno
onako, mrvicu papreno, ne znam kako bi to objasnila.

auffff, ja bi sad sve ove što sam ih navela
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:38   #45
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
Dolce & Gabbana
By! By Dolce&Gabbana. Ajme, By...
Ubila bih za By. Naravno, ne proizvodi se više.

Recite da su mi slagali, da se može naći negdje. I recite gdje. Silno želim By.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:39   #46
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
j
i namažem se njim navečer nakon tuširanja, sutra cijeli dan mirišem po njemu, a pidžama i krevet non stop mirišu po vaniliji
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Daaa, Bettina (Vanilla) je mrak! I to me podsjeća na seks.
Majko mila, moram to zbavit'
Tješim se da makar vrlo rijetko kupujem dekorativnu kozmetiku, men' važno da mirišem

Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Možda mi onda ipak treba. Vidjela sam to u dm-u već sto puta, nikak uzet jer mi ne treba još jedna mazalica. Ne treba.


Mislim da ću uzeti. Meni isto ne treba

---------

Zanimljivo, već imam dojmove kakvi su vam ukusi inače, jedne vole opore, paparaste, drvenaste ili fresh parfeme, druge teške, treće cvijetne i prozračne, četvrte mošusne, pete voćne
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 21:00   #47
Napomenula bih i da često koristim masažne pločice od Lusha umjesto parfema, jer miris jednostavno ostaje na koži toliko dugo.

Trenutno koristim Mange Too


i Hottie


Nisam spomenula još jedan. Dobila sam ga i često ga koristim jer je fiiiin. Mislim da je iz Kozma i neke je smiješne cijene. Navodno je totalna kopija Dior Hypnotic Poison. Što ne znam jer taj nisam probala.

Uglavnom, ovaj.


Miss Dior Cherie sam dala mami. Nije nam išlo.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 21:10   #48
totalno sam nežensko na ove teme
godinama sam navučena na mirisno ulje koje dobavljam iz us-a, zove se China Rain
nije me još presrela Perzefona ali sam znala dobiti komentar od sasma nepoznatih muškaraca kako krasno mirišem
trenutno u ormariću imam još samo dva (došli kao pokloni); Chanel Allure i Lauren Romance
to je to
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 21:52   #49
Trenutno sam bez svog ljubimca
Jedno vrijeme sam kupovala parfeme kao luđakinja, svaki mjesec bar 1, skupila ih jednu ogromnu kartonsku kutiju, rijetko koristila, jer bi mi obično dopizdili nakon 10 dana.
I onda sam to sve fino pobacala.
I tako. U potrazi za svojim parfemom.
Sviđaju mi se onako lagani kao Light blue od DG,Issey Miyake, ali ništa mi još nije sjelo 100%.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:07   #50
Sva sreća da sam diplomirala pa mi je kolegica kupila Naomi, da nije nebi imala ništa..
Moj najdraži (povučen s prodaje) Roberto Cavalli, onaj u rozoj bočici (kupovan u refanu, nema se)..
kmeee...
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:18   #51
e maiya me podsjetila na lush!

ja nažalost nemam lusha u svom gradu, a u zadnje vrime nisam često u zagrebu! otkrila sam lush kad sam na fcb osvojila neke njihove proizvode, dobila sam sapun za tijelo i kuglicu za kupanje!
na nijednom nije pisalo ime proizvoda pa ne znam koji je, al sapun sam isprobala (potrošila ), bio je roze boje, kremast, mirišljav super! mislim da je bila ružna

kuglica, isto roze boje sanekim srcima unutra, čeka dane kad neću biti sama u kadi
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:21   #52
Chloe
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:35   #53
ovaj parfem mi poboljšava raspoloženje i sama sebi sam super i seksi kad se našpricam s njim

nadam se da ga neće prestat proizvoditi i da ga se neću zasititi

i escada S

jel ima ovoga još u nekom dm-u ili parfumeriji?
__________________
i to je okej
iksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:42   #54
Iksi, MalaMulica je na prethodnoj strani pisala o tom butteru
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:47   #55
Godinama je moj omiljeni bio ANGEL - Thierry Mugler

Danas ANGE - OU - DEMON - Givenchy

Volim teške mirise.
__________________
Kakvi zeleni, kaj je tebi, njih zanima fotelja i lova, a ne zelenilo, nemoj biti naivna
*Ava* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:47   #56
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Iksi, MalaMulica je na prethodnoj strani pisala o tom butteru
hvala, sad sam vidjela

ali ovog mog više nema, sada dostavljaju samo vaniliju koja mi ne paše
__________________
i to je okej
iksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 23:02   #57
Melody,tema ti je .

Ja ne volim teške ni slatkaste mirise.
Od vanilije i kokosa mi se ,čak i na plaži od krema za sunčanje.

Ja volim cvjetne mirise.

Godinama sam koristila Organzu od Givenchy, i Acentto Gucci.
Trenutno u kupatilu:
-Dior Jadore
-Ralph L. Glamurice
-Celin Dion Notese
-Rilalites,donijela mi prijateljica iz Amerike,nikad čula za tu marku,al je odličan.

Ne mogu nijedan Chanelov,ne znam probala sam ih gotovo sve na aerodromima,al mi ne gode.
Nekako mi oni malo "starije" proizvodnje bolji nego ovi noviji.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 23:14   #58
joj mirisna tema

najvise koristim Philosophy Amazing Grace
puderast miris, prekrasan za one koji vole puderaste
moja mama ih recimo mrzi




Verry berry Love, Victoria's secret
very berry , slatkasti i fini




nezaobilazan i vjecan Armani Code

__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 23:25   #59
Moj top all time favorite je Elisabeth Arden - Provocative Interlude. Obožavam ga, ima mi rajski miris.



Osim njega imam Gucci 2 i Davidoff Cool water. Za ljeto apsolutno obožavam L'occitane Honey&Lemon sa šljaštećim šljokicama



Inače su mi i kreme za tijelo od Rituals izvrsne za namirisat se. Davila sam se u ovoj dok je nisam potrošila, moram obnovit zalihe

__________________
Multiple exclamation marks are a sure sign of a diseased mind.
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 23:31   #60
Ijao, Rituals

Ja sam imala ovu, ali i tu tvoju:

http://www.rituals.com/nl-en/product/touch-of-heaven-99

Naranča i cedar, pogotovo što je mekano kao tučeno vrhnje i krasno miriši

Ima nešto sa mnom i tom cedrovinom
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.