Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2004., 23:29   #81
Thumbs down

Quote:
Zagorakis kaže:
Matematičar,

budi barem toliko pristojan da se suzdržiš od ove teme.
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 23:38   #82
Quote:
Akcija2 kaže:
Tamošnja se javnost ne želi suočiti sa istinom. Rijetki su oni
koji su cijelo vrijeme rata upozoravali i optuživali poput mirovne ženske grupe Žene u crnom - koje su se cijelo vrijeme rata zalagale za mir i odjevene u crno , uvijek na glavnom trgu optuživale srpsku političku i inu javnost .

i BgD krug, Grupa 474, Yucom,Čanak,nez.mediji...a ovako kazuje prof. L.Perović


NAPRIJED U VELIKU OBMANU
“U društvu u kojem se decenijama sve krilo: od bolesti u porodici, preko neuspeha dece, do velikih nacionalnih poraza, postoji iluzija da vlastitoj javnosti možete sugerirati interpretaciju događaja”...
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:14   #83
Quote:
crtica kaže:
Nije mi uopće namjera dizati tenzije, već mi je malo čudno kako ti, koja si se svojim pisanjem na forumu, u kojem si se uglavnom (da ne kažem i samo) bavila upiranjem u neeruopsko i nehumano ponašanje Hrvatske, sad otkrivaš kako su pobunjeni Srbi činili grozne stvari hrvatskom pučanstvu, te čak i priznaješ da određena kolektivna krivnja postoji

Sorry, no za mene je to okret od 180 stupnjeva, temeljem tvojih dosadašnjih upisa, te od tuda moja ironija.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:19   #84
Quote:
Zagorakis kaže:
Matematičar,

budi barem toliko pristojan da se suzdržiš od ove teme.
Uz dužni pijetet prema tvom sudjelovanju u ratu, zašto jedan državljanin Hrvatske, pa bio po nacionalnosti i Srbin, ne smije sudjelovati u ovoj temi?
Čovjek ima pravo.Srbe u Srbiji bi trebalo informirati.I ne samo Srbe, jer, vjeruj mi govorim o konkretnim osobama, ni svi Hrvati koji tamo žive nisu ostali pošteđeni Miloševićeve propagande i nisu vjerovali i još ne mogu vjerovati kakvi su se zločini činili po Hrvatskoj.
I dok god ONI TAMO ne shvate istinu , i tko je počeo, i što se događalo, možemo mi ovdje trubiti što želimo, oni će se uvijek smatrati ugroženima a mi ćemo uvijek biti ustaše.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:22   #85
Quote:
baka kaže:
Kokica!, Bronx i Hehe hoho bez uvrede , tri ograničena tupana!
kao prvo ste svojim komentarima zagadili jednu tešku temu.Ali što se čudim? Ostajete dosljedni svome stilu.
Kao drugo ako ja kažem da su USTAŠE spalile u II WW crkvu u Glini sakupa sa ljudima u njoj, što je nepobitna činjenica i da su klali, to ne umanjuje(barem ne normalnom čovjeku) zločine koje su SRBI činili Hrvatima i Bošnjacima u Domovinskom ratu.
Ni malo.Niti ustaški zločini, koje vi niječete, NISU i NE MOGU biti opravdanje za SRPSKE zločine u ovom ratu.Što su oni cijelo vrijeme isticali kao razlog!
A pitanje, t.j. tema koju je postavila Akcija 2 je o.k. bez ikakve zle namjere.Da saznamo malo više (jer vas troje valjda znate sve) je li postojala neka centralna organizacija logora ili su bili organizirani ad hoc, prema potrebi.
I sada kada svi mislimo isto, vama ne da vrag mira, vi morate vrijeđati i ispadati jako pametni: kao rekli smo mi!
Možete li vi NORMALNO diskutirati o tim temama ili ne?
Necemo se vridjati, bako.

Nije nitko nikakvu temu zagadio.

Dosljednji ostajemo. U razotkrivanju i raskrinkavanju dvostrukog standarda pojedinih forumas. Uvijek dosljednji.

Trubi ti i dalje o ustasama, poanta je da su Srbi sustavno cinili zlocine u ime Velike Srbije izmedju dva velika rata, za vrijeme drugog svijetskog rata, i u zadnjem ratu. Bolje receno, to su kulminacije 150 godisnje starog plana za Veliku Srbiju. Ja sam o tome pisao na ovom forumu bezbroj puta. Cak sam i jednom donio VLASTITI rad o veliko-srbizmu, i bijase pobrisano.

Nitko nije nijekao ustaske zlocine. Kao sto si lagala da Thompson nije bojista vidio, i sad lazes da mi nijecemo ustaske zlocine.

Mi zelimo da se stvari stave u pravom kontekstu, i da se neki ostave jugo-srpskoga prikazanje dogadjanja.

ZALOSNO je, da u zadnje dvije godine od kad sam ja poceo dolaziti na ovaj forum, bezbroj puta smo morali raskrinkavati jugo-srpsku propagandu i lazi.

A, eto. Od istoga forumasa koji je donio clanke sa veliko-srpske mreze (SUC.org, Serbian Unity Congress, koji NEGIRA srpske zlocine u ZADNJEM RATU!!!) o ustasama, fratrima i CIA, osvani tema o srpskim zlocinima u zadnjemu rata.

Da apsurdnije ne moze biti.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:32   #86
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Necemo se vridjati, bako.

Nije nitko nikakvu temu zagadio.

Dosljednji ostajemo. U razotkrivanju i raskrinkavanju dvostrukog standarda pojedinih forumas. Uvijek dosljednji.

Trubi ti i dalje o ustasama, poanta je da su Srbi sustavno cinili zlocine u ime Velike Srbije izmedju dva velika rata, za vrijeme drugog svijetskog rata, i u zadnjem ratu. Bolje receno, to su kulminacije 150 godisnje starog plana za Veliku Srbiju. Ja sam o tome pisao na ovom forumu bezbroj puta. Cak sam i jednom donio VLASTITI rad o veliko-srbizmu, i bijase pobrisano.

Nitko nije nijekao ustaske zlocine. Kao sto si lagala da Thompson nije bojista vidio, i sad lazes da mi nijecemo ustaske zlocine.

Mi zelimo da se stvari stave u pravom kontekstu, i da se neki ostave jugo-srpskoga prikazanje dogadjanja.

ZALOSNO je, da u zadnje dvije godine od kad sam ja poceo dolaziti na ovaj forum, bezbroj puta smo morali raskrinkavati jugo-srpsku propagandu i lazi.

A, eto. Od istoga forumasa koji je donio clanke sa veliko-srpske mreze (SUC.org, Serbian Unity Congress, koji NEGIRA srpske zlocine u ZADNJEM RATU!!!) o ustasama, fratrima i CIA, osvani tema o srpskim zlocinima u zadnjemu rata.

Da apsurdnije ne moze biti.

Nećemo se vrijeđati.Pa nemojmo onda svakog tko drugačije misli i nije zadrt, proglašavati jugosrbinom ili tako nečim iz vašeg bogatog rječnika.MENE TO vrijeđa i ljuti, više neg kad mi netko kaže da pišem gluposti ili da sam dementna,na pr.
A Da li se Thompson borio ili nije, nemam pojma, pa ne mogu lagati.Ja jedino znam i to sam negdje napisala da se tada probio svojm pjesmom Čavoglavi, koja je u ono doba bila rado slušana, kao i druge tog sadržaja, jer su bila takva vremena.
Želim tebi i kokici i još nekim iz vaše "kumpanije" puno uspjeha u daljnjem raskrinkavanju jugosrpske propagande i laži na forumu.Laka ti noć!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:39   #87
Quote:
kokica1 kaže:


Telefon / dalekoumnoživaæ: (+385) 01/ 48 16 924

zalosno da ti ja moram biti informator
mogla si bar 385 maknut


....

ts….tebi UOPĆE nije do teme..smrt,mučenje,ZLO,apsurd,20.stoljeće...jebese tebi.!!ti si ...pjevati voljna s čedekima



revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:46   #88
Quote:
kokica1 kaže:
Kod mene ih nema,ovdje su samo MOJI i da se mene pita isto bi bilo u Hrvatskoj :asshole:
daj se saberi malo ..
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:51   #89
Re: Srpski koncentracijski logori

Quote:
Akcija2 kaže:
Bojim se otvoriti ovu temu da ne završi kao mnoge,ali treba i to tom dijelu povijesti progovoriti.
Molim za dužno poštovanje u ime onih koji su u tim logorima propatili.

Niš, Sremska Mitrovica, Ovčara, VIZ Beograd, Stajićevo...

Ali teško mi je prihvatiti ideju da regularna vojska, redovni regruti,mlda vojska na taj način muči ljude.


Logorima Stajicevo i Srem. Mitrovica zapovjedao je JNA kadar. To znam jer mi je otac bio zarobljen i odveden prvo u Stajicevo a poslije u Srem. Mitrovicu. Stajicevom je zapovjedao pukovnik ili potpukovnik Zivanovic. Nemogu se trenutno tocno sjetit za Srem. Mitrovicu.

A ovo tvoju nevjericu da je JNA mogla tako postupati sa ljudima ja smatram provokacijom. Oprosti, ali meni nije jasno da netko i nakon 13 godina od tih logora nezna da je JNA vodila logore. Pa ista ta JNA je i tenkovima rusila Hrvatsku. Sto je onda cudno da imaju i logore po Srbiji? Nije mi jasno kako jos postoji netko u Hrvatkoj tko ne vjeruje da je JNA cinila zlocine i da je njome zapovjedao Milosevic. Pa, Boze dragi, u Srbiji jesu bili logori sa hrvatskim gradanima. JNA granate su sravnile moj grad sa zemljom. JNA casnici su zapovjedali napadom na grad, odvodenjem ljudi na smaknuca i logore. Pa sudi im se za to u Haagu a i u samoj Srbiji. JNA kadru za zlocine! Tisuce svjedocanstava o mucenjima. Video zapisa raketiranja. Koliko napisanih knjiga. I neki jos nevjeruju da je JNA kadar cinio zlocine. Nerazumjem, da ga jebes, nerazumjem!!
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:55   #90
Quote:
baka kaže:

Želim tebi i kokici i još nekim iz vaše "kumpanije" puno uspjeha u daljnjem raskrinkavanju jugosrpske propagande i laži na forumu.Laka ti noć!
Ajde, bako.

Prisi si jos jednom crvenu petokraku za avatara. Pod tom petokrakom je jugoslavenski rezim pocinio masovne zlocine. Nikada taj rezim te zlocine nije priznavao i gotovo su to uvijek negirali. Kada bi koji put zucnuli o "ciscenju narodnih neprijatelja," opravdali bi zlocine "revolucijom."

Laku noc, moralna nulo.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 01:01   #91
Quote:
revolution kaže:
daj se saberi malo ..
You've just been trolled.

I ti se raspravljas sa nazovi "nadri hrvaticom" koja je bila moderator na srpskom forumu
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 01:03   #92
Ante Beljo: "Dok naše Ministarstvo kulture daje novce za objavljivanje knjige Svetozara Livade o navodnom etničkom čišćenju Srba, napomenuo je ravnatelj Hrvatskog informativnog centra Ante Beljo, nažalost za objavljivanje dokumentacije kojom mi raspolažemo u Ministarstvu nemaju novca."

Kaze Baka:

Quote:
Beljo!"Strašan" čovo!Čelo: dva prsta inteligencije!
Eto, tako kaze forumas o covjeku koji se bavi ovim radom:

Svi srpski dokumenti kojima raspolažemo, a prikupljali smo ih do 2000. godine govore da u Hrvatskoj nije počinjeno nikakvo etničko čišćenje Srba, napomenu je Beljo pokazujući dokumentaciju općina Gline, Obrovca, Okučana, Vrginmosta, Knina i drugih iz 1993. godine koja govori o organiziranim pripremama za evakuaciju Srba.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 01:35   #93
Quote:
baka kaže:
Nećemo se vrijeđati.Pa nemojmo onda svakog tko drugačije misli i nije zadrt, proglašavati jugosrbinom ili tako nečim iz vašeg bogatog rječnika.MENE TO vrijeđa i ljuti, više neg kad mi netko kaže da pišem gluposti ili da sam dementna,na pr.
A Da li se Thompson borio ili nije, nemam pojma, pa ne mogu lagati.Ja jedino znam i to sam negdje napisala da se tada probio svojm pjesmom Čavoglavi, koja je u ono doba bila rado slušana, kao i druge tog sadržaja, jer su bila takva vremena.
Želim tebi i kokici i još nekim iz vaše "kumpanije" puno uspjeha u daljnjem raskrinkavanju jugosrpske propagande i laži na forumu.Laka ti noć!
Laku noc, nemoj te se ugusit dentjerom.
Usput da ponovim pitanje posto ga izbjegavate zbog prozaicnog razloga koji se zove neimanje svog misljenja:
S cime sam ja zagadio temu i sto vam je nejasno u mom postu?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 01:35   #94
Re: Re: Srpski koncentracijski logori

Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
Logorima Stajicevo i Srem. Mitrovica zapovjedao je JNA kadar. To znam jer mi je otac bio zarobljen i odveden prvo u Stajicevo a poslije u Srem. Mitrovicu. Stajicevom je zapovjedao pukovnik ili potpukovnik Zivanovic. Nemogu se trenutno tocno sjetit za Srem. Mitrovicu.

A ovo tvoju nevjericu da je JNA mogla tako postupati sa ljudima ja smatram provokacijom. Oprosti, ali meni nije jasno da netko i nakon 13 godina od tih logora nezna da je JNA vodila logore. Pa ista ta JNA je i tenkovima rusila Hrvatsku. Sto je onda cudno da imaju i logore po Srbiji? Nije mi jasno kako jos postoji netko u Hrvatkoj tko ne vjeruje da je JNA cinila zlocine i da je njome zapovjedao Milosevic. Pa, Boze dragi, u Srbiji jesu bili logori sa hrvatskim gradanima. JNA granate su sravnile moj grad sa zemljom. JNA casnici su zapovjedali napadom na grad, odvodenjem ljudi na smaknuca i logore. Pa sudi im se za to u Haagu a i u samoj Srbiji. JNA kadru za zlocine! Tisuce svjedocanstava o mucenjima. Video zapisa raketiranja. Koliko napisanih knjiga. I neki jos nevjeruju da je JNA kadar cinio zlocine. Nerazumjem, da ga jebes, nerazumjem!!
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 01:36   #95
Quote:
hobbit kaže:
You've just been trolled.

I ti se raspravljas sa nazovi "nadri hrvaticom" koja je bila moderator na srpskom forumu
Tvoj post nije trolanje? Sanjas trolove, proganjaju te?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 01:38   #96
Re: Re: Srpski koncentracijski logori

Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
Logorima Stajicevo i Srem. Mitrovica zapovjedao je JNA kadar. To znam jer mi je otac bio zarobljen i odveden prvo u Stajicevo a poslije u Srem. Mitrovicu. Stajicevom je zapovjedao pukovnik ili potpukovnik Zivanovic. Nemogu se trenutno tocno sjetit za Srem. Mitrovicu.

A ovo tvoju nevjericu da je JNA mogla tako postupati sa ljudima ja smatram provokacijom. Oprosti, ali meni nije jasno da netko i nakon 13 godina od tih logora nezna da je JNA vodila logore. Pa ista ta JNA je i tenkovima rusila Hrvatsku. Sto je onda cudno da imaju i logore po Srbiji? Nije mi jasno kako jos postoji netko u Hrvatkoj tko ne vjeruje da je JNA cinila zlocine i da je njome zapovjedao Milosevic. Pa, Boze dragi, u Srbiji jesu bili logori sa hrvatskim gradanima. JNA granate su sravnile moj grad sa zemljom. JNA casnici su zapovjedali napadom na grad, odvodenjem ljudi na smaknuca i logore. Pa sudi im se za to u Haagu a i u samoj Srbiji. JNA kadru za zlocine! Tisuce svjedocanstava o mucenjima. Video zapisa raketiranja. Koliko napisanih knjiga. I neki jos nevjeruju da je JNA kadar cinio zlocine. Nerazumjem, da ga jebes, nerazumjem!!


Jako bi me zanimal bakina replika na ovo , mozda te nazove tupanom?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 06:26   #97
Quote:
go2slep kaže:
Ne bi trebalo poistovjećivati manjine s zločinima koji su neki u njihovo ime napravili, jednako tako se ne bi smjelo govoriti o srpskim zločinima nego o zločinima koji su napravili srpski zločinci

Šteta što kod nas puno ljudi ne vidi i ne želi vidjeti razliku pa će se i zbog toga neki srpski zločinci izvući
Trebalo bi se govoriti o jugoslavenskim zlocinima, buduce da su ti zlocini pocinjeni u ime "sacuvanje Jugoslavije" : smajlickojipovraca : Mala digresija, medutim nije rijec o tome kako nazvati te zlocine kako se srpska manjina u Hrvatskoj ne bi osjecala ugrozenom. U vanjskom svijetu se vrlo malo zna o logorima: daleko od toga da mi je omiljena tema ali kada sam ih jednom prilikom spomenula, sugovornik pojma nije imao. To je taj pojam "hrvatska istina" sa kojim se neki rugaju, ujedno mozda i razlog zasto se neki na ovom podforumu znaju raspaliti. Ne zato sto, po tvome, nemaju pojma.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 06:32   #98
Quote:
go2slep kaže:
nisi dosad primjetila?
ništ ih ne zanima, niti o ičemu imaju pojma, čak ni teme o srpskoj krivici, i traženju zločinaca, njima je svejedno, njima je svaki Srbin kriv i to samo virtualno, kokica je sama rekla da tamo gdje jesu pjevaju jednu ustašku, jednu četničku zajedno sa Srbima i da se dobro slažu
Polako Go2Slep, polako....
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 08:08   #99
Re: Re: Re: Srpski koncentracijski logori

Quote:
hehehoho kaže:


Jako bi me zanimal bakina replika na ovo , mozda te nazove tupanom?
Njega ne, al' tebe da! I nemam dentijeru!
I dobro jutro Bronx od mene moralne nule!

E sad idemo dalje.
Vidim da vi "veliki moralni 'Rvati" patite od sindroma miss Marple.
(lik iz romana A.Christie), pa trpate sve one, koji nisu vas 3,4,5, u istu vreću.
Tebi Hehe opraštam ovaj zločesti komentar , jer si bio banan, pa te možda nije bilo.Ali ja sam na ovoj temi pisala o mom rođaku koji je bio zarobljen u Kninu...traži pa čitaj.
A i ovdje ili negdje slično sam jučer, a i ranije, pisala o tome kako su i Hrvati, koji žive u Srbiji pali pod utjecaj Miloševićevske propagande i t.it.d.,i da njima TAMO treba reći....
Negdje drugdje, pa na dosta mjesta, sam pisala kritički o nekim pojavama u Jugi i dobila pod nos da nekorektno pišem o istoj!Kaj sad?
Samo zato jer nisam zapjenjena Hrvatica, mrziteljica svega i svačega, što je bilo u prošloj državi....da ne obrazlažem.
Jer, postoji kritika i "kritika".A iz postova vas nekolicine izvire bespoštedna mržnja prema svima i svakome, pa i prema nama ovdje, koji smo na vlastitim leđima "nosili" i 45 godina "socijalizma", i rat i postratno vrijeme da ne elaboriram kakvo.
I zato odgovarajte na moje postove upućene vama a ne mješajte kupus i banane!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 08:20   #100
Re: Re: Srpski koncentracijski logori

Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
A ovo tvoju nevjericu da je JNA mogla tako postupati sa ljudima ja smatram provokacijom.

Nerazumjem, da ga jebes, nerazumjem!!
Vukovarac, uza svo dužno poštovanje

Ja ne stavljam tvoje riječi pod upitnik, nikad i nigdje nisam ; ZAŠTO mi ti ne daješ isto poštovanje kao i ja tebi?

Naime, ja se NE ČUDIM da je JNA tako postupala, ja znam da je JNA tako postupala, ja tražim razlog ZAŠTO se ne pokreću procesi koji će ljudi koji su robijali po tim logorima osloboditi sramotnih presuda?

ZAŠTO Hrvatska i danas nije pokrenula procese za skidanje takvih presuda?

ZAŠTO moj prijatelj ne može slobodno putovati svijetom, jer nedajbože da se avion mora spustiti na teritorij Srbije, on bi bio po toj davnoj presudi uhićen i ubijen.

ZAŠTO svi ti dečki koji su pobjegli iz redovne vojske ,iz JNA , još uvijek riskiraju uhićenje ako otputuju na teritorij Srbija, zašto Hrvatska toliko godina nakon, JOŠ UVIJEK NIJE POKRENULA PRAVNA PITANJA KOJA ĆE IH OSLOBODITI TAKVIH PRESUDA????

zašto, zašto,zašto ?


I znaš što sam zaključila ( nakon pojavljivanja dežurne emigracije i na ovoj temi )?
Da emigracija NAMJERNO raspiruju i održavaju teme o ustašama, partizanima i četnicima,
da NAMJERNO pumpaju jednog Hrvata na drugog,
da NAMJERNO proglašavaju umjerene Hrvate jugovićima i srbofilima,
da NAMJERNO uništavaju ovakve teme.

JER da se u ovom društvu počne normalno diskutirati, jasna bi bila sva odgovornost ovakvih ljudi, emigracije, na istoj razvojnoj ravni sa razvojnim oblikom četnika.
Isti su.

A da se njihova istost ne prepozna, da im se ne oduzme pravo na
barjakovanje hrvatskim nacionalnim interesima kojima trguju kao na pjaci, kad god je bratiji po krvi, po mozgu dvije marke, bratiji po nožu, kad god im je potrebno krvi i patnji, da oni svoje bolesno viđenje svijeta nametnu kao hrvatski.


E neće ići!
Nema emigracija više prava na Hrvatsku od mene.

Hrvatska je moja zemlja, i ovi ljudi koji su patili po logorima su moji sugrađani, i imaju pravo na poštovanje.

Molim moderatore ( po šesti put ) da sad ovu temu zatvore !

Jednom kad na temu dođe dežurna emigracija, temi nema više života.
Sve se svede na ustaše i četnike i uzimanje ekskluzivnosti na hrvatstvo.

Žalosno je da se nisu obazirali na moje molbe da ovu temu poštede prepucavanja.

To ipak govori najviše o tome koliko im je u stvari stalo da se ljudima koji su propatili u logorima stvarno pomogne.
Da se država natjera da im živote oslobodi sramotnih presuda.

ZAŠTO je to tako, upitajte se sami.
Meni je na žalost, sve po tom pitanju jasno.


Molim da se tema ZATVORI.
Nakon što dođe ekipa sa Kokicom i Bronxom na čelu - tema je mrtva.
Sve postaje mentalno blato.
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.