Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2012., 20:43   #21
Hvala! Bez lažne skromnosti lep je osećaj kad te pohvale.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:04   #22
mene zanima možeš li vidjeti samo karakterni i psihofizički profil osobe ili čak i odnos(što misli,osjeća) neka osoba o drugoj?
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 20:51   #23
poslala na pp,javim dojmove kasnije
Pali anđel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 21:06   #24
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
mene zanima možeš li vidjeti samo karakterni i psihofizički profil osobe ili čak i odnos(što misli,osjeća) neka osoba o drugoj?
jedna osoba me je već pitala šta osoba za koju sam joj rekao misli o trećoj osobi i ja sam to video...ali osoba koja me je kontaktirala ne zna da li je to tačno. Pošto mi je malo više ljudi poslalo zahteve odgovaram verovatno sutra ovima kojima nisam večeras.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 19:53   #25
Bravo za ovakvo neobičnu i zanimljivu temu. Sretno Trumane
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 20:34   #26
I ja bi probala ako može info na pp? A o toj osobi me posebice zanima ako misli na mene i želi me vidjeti ili se javiti
Bucicabucbuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 21:09   #27
Baš dosta ljudi mi je poslalo poruke tako da ne vidim drugi način no da vas zamolim da mi ne šaljete nove zahteve dok ne odgovorim ovima. Znači, ja ću reći kad može dalje...Hvala zmijo
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 21:54   #28
tema i sama ideja je jako zanimljiva,ali moram reći da truman mora još jako puno vježbati-definitivno promašeno,od karakternih osobina,pa sve do fizičkog izgleda :/
nadam se da će s vremenom razviti svoje sposobnosti
Pali anđel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 00:08   #29
Pa i meni je pogriješio neke osobe, a neke pogodio..svakako još treba vježbati.
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 02:54   #30
Čestitam na temi koja je najkonkretnija i najinteresantnija. Kad se ovako postavi tu nema ni filosofiranja ni muljanja, čovek ili uspeo ili nije. a vidim da uspeva i čestitam .)
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 12:14   #31
Pola podataka pogodeno! Sretno u vjezbanju
camy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 21:52   #32
Evo i moj dojam: tjelesni izgled uglavnom promašen, karakter i druge stvari prilično točno. Samo naprijed vježbati i hvala
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 14:47   #33
Po meni faliveno puno tog...osim da je zatvorena prema drugima.

Sretno
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 11:32   #34
Hej, i meni nije pogođeno dobro. Ništa se ne klapa s time šta ja znam o toj osobi :/ žao mi je ... ali HVALA da si se potrudio!
Bucicabucbuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 11:42   #35
Završio sam poslednju turu. Možete da me kontaktirate...ako i dalje ima zainteresovanih.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:44   #36
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Završio sam poslednju turu. Možete da me kontaktirate...ako i dalje ima zainteresovanih.
Isprazni pp
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:58   #37
ispraznio!
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 20:03   #38
Kada ja mogu opet? :-)
neživa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 20:24   #39
kad god hoces...s tim sto nesto nisam raspolozen za ovo tako da ne dobijas odmah. U nizu sam od par promasaja...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 13:06   #40
s obzirom da sam ti i ja dala povratnu info da na žalost nije ništa u skladu sa činjenicama,nadam se da te ovih nekoliko neuspjeha neće obeshrabriti,,osim toga,pala mi je na pamet jedna ideja o tome što se MOŽDA dogodilo u ovom slučaju kada si meni odgovarao,a možda to drži vodu pa bi trebalo pokušati provjeriti i sa ostalima ima li kakvih poveznica..naime,čini mi se da si u opisu osobe uhvatio neke stvari koje se odnose na sadašnji trenutak..ne znam kako ti to objasniti bez konkretnih podataka pa ću ti napisati u pp..sretno u radu..
wowoka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.