Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2012., 13:57   #61
Lutku kad mi je bilo 24. Sminku za crnke a ja plava, jos na setu pise za crnke. Nakit koji nikad ne nosim. Buket od 35 ruza za 35-i rodendan, samo zbog kolicine. Tad sam stavila veto na broj ruza.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 14:25   #62
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Crveni sjajni satenski prsluk sa zlatnim gumbima od susjede gastarbajterice, "tak da me malo podigne jer sam većinom obučena u crno, tamno plavo ili smeđe" (nikad obukla, ofkors). Uz to je stigla i prikladna crvena lakasta torba sa zlatnim lancem za preko ramena.
vidim da je skoro pa univerzalno pravilo da poklon od familije iz dijaspore mora biti šljaštećo blješteći i od plastičnih materijala
ja sam toliko trasha dobila da sam komotno mogla otvoriti štandić na placu onda sam im nakon par godina rekla da mi ništa ne donose od odjeće jer mi je bila muka od tigrastih i šarenih uzoraka, jedino mogu donijet čokoladu. i zadnjih pet godina redovito dobivam istu čokoladu sa kikirikijem iako znaju da sam alergična na njega i da me guši
dobila sam čak i zečju bundicu koja je bila tako kratka i iznad bubrega uz objašnjenje da je to super stvar za mene zimogroznu, a inače znaju da ne bi stavila životinjsko krzno na sebe ni mrtva
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 14:27   #63
Ja ne želim ni početi pisati kakve poklone dobijam iz Jamerike.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 14:28   #64
Šta im je s tim bundama
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 14:50   #65
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja ne želim ni početi pisati kakve poklone dobijam iz Jamerike.
ajd piši, ja nemam iskustva sa jamerikom

Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Šta im je s tim bundama
nemam pojma, al ova moja je bila skoro ko malo dulji bolero i plan je bio da me ugrije na cičoj zimi. na kraju sam ju zapalila jer nisam znala što s tim
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 14:54   #66
Vjerske figurice.

Sveta obitelj u veličini skoro pola metra i kričavim bojama.
Sveti Ante u raznoraznim pozama i facijalnim ekspresijama lud-zbunjen-normalan.
A najjača je bila figurica Isusa napravljena od nekog pak-papira kako vesla na brodiću.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 14:59   #67
Mislila sam da nemam nikoji baš tak zanimljivo neprikladan ali kad ste već kod figurica i isuseka sjetilo me... mi dobismo kaširano brdo veličine negdje 60x60 cm, golo i neobrađeno, onak samo od papira i smjese te neke, pa da si na njemu dalje napravimo jaslice
Nemam pojma di je

Zadnje uređivanje Gilda. : 09.10.2012. at 19:58.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 16:27   #68
Wink

Ja za deveti rođendan melodiku od roditelja, a meni slon prdnuo u uho (nema sluha-nema ritma). A ja obožavala knjige i nikada ih osim kompleta slikovnica za peti rođendan od njih nisam dobila.

No još bolji poklon je bio od muža, negdje u drugoj godini braka, zepter posuda za pečenje . Jadnik je potajno uplaćivao godinu dana tu posudu da bi me obradovao a ja bih da nije bila tako teška najradije mu je u glavu bacila (ipak smo još bili mladi bračni par pa sam očekivala nešto posebnije)

A jedno od većih promašaja je bilo za moj 28-mi rođendan, ja dan prije dala sebi najljepši poklon za rođendan - moju prvu kćer, a svi posjetioci ništa, ni Sretan rođendan, ništa, a od najdražeg onako zbunjenog koji nije znao što prvo napraviti kod kuće samo pusu i to je sve.
Tej Arqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 17:12   #69
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja ne želim ni početi pisati kakve poklone dobijam iz Jamerike.
Gukni golube, stavi na temu ja tebi, ti meni.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 17:32   #70
Vidim ja da ste vi popljuvale male kipice. Nikad nisam dobila kip na dar, ali sam kupila (za sebe) jedan mali kipic zene, koja je nosila starinsku haljinu. Kipic je bio lijep. Pao je na pod i razbio se.

Voljela bih da mi netko pokloni lijep kipic na dar, ali ne svidja mi se svaki kip, te ne bi imalo smisla objasnjavati prijateljima sto mi se svidja. Ima gomila kipova u gift shopovima, i u drugim nespecializiranim trgovinama i standovima, bez problema mozes kupiti rugobu od kipa jer ti je mozak pomucen od svih tih darova. Sada kad sam spomenula gift shopove, sve bi prijatelje poslala tamo da odaberu nesto... Ali to mozda nije dobra ideja.

Najgori dar... 10 kuna za 9 rodjendan.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 17:35   #71
Taj kipić si ti sama sebi kupila? Zar ne? Znači da si birala ono što ti se sviđa. Većina kipića koje dobimo su konfekcijski, al one najpomnije birane najčešće ne dobijemo na dar. Imam i ja par komada meni krasnih kipića. Vrtna vila na kugli, zatim krupnija vila sa ptičicom, al sve u smeđem, natural tonu, te još ponešto. Al to je za van. Kao i gljiva sa patuljkastim patuljkom u koju ulijem vodu za ptičice.

Zaboravila sam reći da skupljam kristale. One koji se daju objesit.
Ne oko vrata.
Već na prozore, volim te male tvornice duge.
I tak....

Zadnje uređivanje Vodenna : 09.10.2012. at 17:47.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 17:51   #72
Hehe, cure baš ste me lijepo nasmijale i uljepšale ovo polutmurno :P popodne Ja pamtim svoje djetinjstvo i rođendanske poklone po pidžamama )) Doslovno, svaki roćkas 3 - 4 pidžame i uz to naravno koji par čarapa
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 18:00   #73
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
Taj kipić si ti sama sebi kupila? Zar ne? Znači da si birala ono što ti se sviđa. Većina kipića koje dobimo su konfekcijski, al one najpomnije birane najčešće ne dobijemo na dar.
Moja poanta je bila da nisu svi kipici losi, nego ljudi koji ne znaju sto volis/ ne znaju sto kupiti.

Je je tvoja poanta da će kipic na dar uvijek biti promasen/lose odabran/los...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:17   #74
pisam na poklone

1. nakon 10+ godina veze dobijem za rodjendan set sjenila, moj pogled je bio wtf - ne sminkam se zadnjih 20 godina i nemam apsolutno NISTA od sminke

2. plasticnu orhideju od prve velike ljubavi

3. gomilu salova/marama koje uopce ne nosim - za razne prigode - bozic, rodjendan od ljudi koji valjda ne znaju sto pokloniti (a prilicno sam jednostavna - s nekakvom knjigom, maslacem za tijelo i sl se ne moze fulati (doduse, moze, ako stigne salkovic ))

btw ne znam da li se netko sjeca z3 programa, bucke, darka i bucka - bila neka djecica u studiju i pitaju neku curicu od 7-8 godina sto je dobila ispod bora
svima je bilo neugodno kad je mala rekla "tepihice za kupaonu"
i jos ju bucka pita sto su joj rekli kad je otvorila poklon, veli mala "da cu i ja to koristiti"
isuse, kako mi je bilo zao djeteta , nadam se da su se roditelji crvenili ispred tv-a
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:18   #75
Quote:
Flare kaže: Pogledaj post
Hehe, cure baš ste me lijepo nasmijale i uljepšale ovo polutmurno :P popodne Ja pamtim svoje djetinjstvo i rođendanske poklone po pidžamama )) Doslovno, svaki roćkas 3 - 4 pidžame i uz to naravno koji par čarapa
pidzame, carape i gace
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:37   #76
Na vjerske stvarčice sam zaboravila.
Hvala Uranija.

Svekrva mi svake godine pokloni krunicu ili anđela.Do sada imam tri drvene
i četiri plastične krunice,te bijelog,prozirnog,rozog i plavog anđela.Ja joj svake godine govorim da mi ne kupuje ništa na svojim vjerskim pohodima,ali bez uspjeha.Imam jednu ladicu samo za takve poklone.Za nekih 10-15 godina otvaram suvenirnicu.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:16   #77
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
Gukni golube, stavi na temu ja tebi, ti meni.
Ma.
Ne bih.
Ustvari mi se malo povraca kad vidim kakvom nas bijedom i jadom smatraju i misle kako mi padamo u nesvjest od srece zbog njihovih sintetickih, kicastih komada odjece, koristenih, smrdljivih parfema, putnih britvica i carapa.

Carape, jebo ti cuko mater, iz Jamerike mi CARAPE saljes.
Sokne.
Bijele.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:16   #78
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Na vjerske stvarčice sam zaboravila.
Hvala Uranija.

Svekrva mi svake godine pokloni krunicu ili anđela.Do sada imam tri drvene
i četiri plastične krunice,te bijelog,prozirnog,rozog i plavog anđela.Ja joj svake godine govorim da mi ne kupuje ništa na svojim vjerskim pohodima,ali bez uspjeha.Imam jednu ladicu samo za takve poklone.Za nekih 10-15 godina otvaram suvenirnicu.
nadaj se da neće prije odapet... onda ćeš morati sama u vjerske pohode... hahahahahha
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:27   #79
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ustvari mi se malo povraca kad vidim kakvom nas bijedom i jadom smatraju i misle kako mi padamo u nesvjest od srece zbog njihovih sintetickih, kicastih komada odjece, koristenih, smrdljivih parfema, putnih britvica i carapa.
E to i meni trga živac! Moji susjedi kaj rade u Njemačkoj kad god dođu ovdje čude se ko pura dreku da i mi imamo shopping centre. Onda prošeću kroz njih i vrate se razočarani jer "švabi ipak imaju ljepšu robu". Ma marš! Ondak im ja velim da se ne sjećam baš da se švabice ističu po ukusnoj garderobi pa se smrtno uvrijede.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:49   #80
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
(a prilicno sam jednostavna - s nekakvom knjigom, maslacem za tijelo i sl se ne moze fulati (doduse, moze, ako stigne salkovic ))

a ne znam što da kažem osim da je to bio reciklirani poklon, i to u celofanu, koji je već promijenio bar četiri vlasnika al nitko ga nije želio što mi preostaje nego da ga udomim

Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
btw ne znam da li se netko sjeca z3 programa, bucke, darka i bucka - bila neka djecica u studiju i pitaju neku curicu od 7-8 godina sto je dobila ispod bora
svima je bilo neugodno kad je mala rekla "tepihice za kupaonu"
i jos ju bucka pita sto su joj rekli kad je otvorila poklon, veli mala "da cu i ja to koristiti"
isuse, kako mi je bilo zao djeteta , nadam se da su se roditelji crvenili ispred tv-a
ne sjećam se toga al evo meni i sad neugodno zbog male

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ma.
Ne bih.
Ustvari mi se malo povraca kad vidim kakvom nas bijedom i jadom smatraju i misle kako mi padamo u nesvjest od srece zbog njihovih sintetickih, kicastih komada odjece, koristenih, smrdljivih parfema, putnih britvica i carapa.

Carape, jebo ti cuko mater, iz Jamerike mi CARAPE saljes.
Sokne.
Bijele.

sve sam to doživjela. imam strica koji u njemačkoj obilazi buvljake i skuplja kramu i svima nam to poklanja kad se vidimo. pa sam tako dobila jedno šest privjesaka sa znakom bika, hrpu hrđave bižuterije i zapetljanih lančića, naušnica koje nisu u paru i da ne nabrajam dalje. ja sam to sve bacila. nije mi baš napeto otpetljavanje čvorova da bi na kraju skužila da je lančić potrgan
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.