Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 07:44   #2621
Sad ste me zaintrigirale... Gdje kupujete YC?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:52   #2622
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Sad ste me zaintrigirale... Gdje kupujete YC?
najjednostavniji kanali su miris prirode i muller.
u bozicno vrijeme znaju imati standove u areni i cc.
u gundulicevoj je do nedavno (prije godinu dana...?) bio YC ducan. nikad necu prezaliti sto ga vise nema...

s tim da u mulleru ima dosta starih mirisa, ne znam jel oni uopce nove dobavljaju. znala sam tamo naci neke prastare varijante kojih vise ni na ebayu nema.

u zadnje vrijeme narucim dvaput godisnje s mirisa prirode veliki paket pa sam mirna.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:36   #2623
I u Importaneu ima jedan ducancic koji ih prodaje. Mislim da su cijene iste ko na Miris prirode. Iskreno, kupovala sam samo voskice, ali bili su po 12 kuna pa vjerujem da su i ostale cijene iste.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
Kulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:41   #2624
Quote:
Kulu kaže: Pogledaj post
I u Importaneu ima jedan ducancic koji ih prodaje.
e, to nisam znala.
gdje tocno?
prodaju samo svijece ili im je to onako usput?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:49   #2625
Samo da javim da sam fulala u cijeni one trofitiljne svijeće iz DM a!. Cijena je 19.90 kn
Kraj nje stoje Glade svijeće od 34 kn pa sam to valjda pobrkala
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:34   #2626
Stupid question alert: Što se tiče malih tarteva i onih svjecica koje su 15ak kn a nisu lučice, u čemu ih držite? Ja sam ih stavila u neku "nepripadnu" posudu pa su se brzo razlile I nisam ih mogla iskoristiti do kraja. Govorim o yc.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:40   #2627
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
najjednostavniji kanali su miris prirode i muller.
u bozicno vrijeme znaju imati standove u areni i cc.
u gundulicevoj je do nedavno (prije godinu dana...?) bio YC ducan. nikad necu prezaliti sto ga vise nema...

s tim da u mulleru ima dosta starih mirisa, ne znam jel oni uopce nove dobavljaju. znala sam tamo naci neke prastare varijante kojih vise ni na ebayu nema.

u zadnje vrijeme narucim dvaput godisnje s mirisa prirode veliki paket pa sam mirna.
Cek, sta nije u Gundulicevoj candle land s village svijecama? Ili je YC ducan isto bio tamo?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:07   #2628
jucer sam narucila sa mirisa prirode a danas mi je vec stiglo stvarno su brzi!! (a nisam u zg, nego u dalmaciji)
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:59   #2629
Zivcira me sto Miris prirode ne drzi kompletnu blagdansku kolekciju, novi The perfect tree uopce nemaju a ni voskic Christmas magic, a nisu drzali voskice iz proslogodisnje blagdanske kojih nema ni sada. Vani imaju sve a niti jedna sluzbena YC stranica ne salje u Hrvatsku i onda slucajno otkrijem voskice na Notinu, imaju ogromnu ponudu i hrpu voskica kojih nema na Mirisu prirode tipa Sparkling snow i Sparkling cinnamon te sad gledam ponudu i drze najnoviju blagdansku kolekciju
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:26   #2630
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
e, to nisam znala.
gdje tocno?
prodaju samo svijece ili im je to onako usput?
Koliko se sjecam, prodaju samo te svijece. Uopce mi nije palo na pamet pogledat kak se zove ducan.
A sad, gdje se nalazi hahaha
Nadam se da ce ovo imati ikakvog smisla: prodes tamo gdje se prodaje hrana (pizze, hambiji...) i gdje su kafici te "udes" u "hodnik" gdje je na uglu ducancic s futrolama i maskicama za mobitele. Malo dalje, s desne strane, je i taj ducancic.
Jao, ako netko drugi zna bolje objasnit, pomagajte! Nadam se da ce imat nekog smisla

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
Kulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:49   #2631
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
najjednostavniji kanali su miris prirode i muller.
u bozicno vrijeme znaju imati standove u areni i cc.
u gundulicevoj je do nedavno (prije godinu dana...?) bio YC ducan. nikad necu prezaliti sto ga vise nema...

s tim da u mulleru ima dosta starih mirisa, ne znam jel oni uopce nove dobavljaju. znala sam tamo naci neke prastare varijante kojih vise ni na ebayu nema.

u zadnje vrijeme narucim dvaput godisnje s mirisa prirode veliki paket pa sam mirna.
Hvala
Bacila oko, vidjela cijene, zapalila voskic iz plodina
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:07   #2632
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Stupid question alert: Što se tiče malih tarteva i onih svjecica koje su 15ak kn a nisu lučice, u čemu ih držite? Ja sam ih stavila u neku "nepripadnu" posudu pa su se brzo razlile I nisam ih mogla iskoristiti do kraja. Govorim o yc.
kako mislis "razlili su se"?
ne kuzim.
mislis kad ih zapalis, ili..?
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Cek, sta nije u Gundulicevoj candle land s village svijecama? Ili je YC ducan isto bio tamo?
da, to je bivsi YC ducan.

Quote:
Kulu kaže: Pogledaj post
Koliko se sjecam, prodaju samo te svijece. Uopce mi nije palo na pamet pogledat kak se zove ducan.
A sad, gdje se nalazi hahaha
Nadam se da ce ovo imati ikakvog smisla: prodes tamo gdje se prodaje hrana (pizze, hambiji...) i gdje su kafici te "udes" u "hodnik" gdje je na uglu ducancic s futrolama i maskicama za mobitele. Malo dalje, s desne strane, je i taj ducancic.
Jao, ako netko drugi zna bolje objasnit, pomagajte! Nadam se da ce imat nekog smisla
hvala!
pogledat cu
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Hvala
Bacila oko, vidjela cijene, zapalila voskic iz plodina
vjeruj mi, s razlogom kostaju koliko kostaju.
nista im nije ravno
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:36   #2633
meni one L jar YC jako dugo traju, pa mi i nije bed dati više para, osobito na sniženju

ovo drugo, svijeće iz lidla, ikee, dm-a, ..., niš ne miriše, a nemam veliku sobu koju treba zamirisati.

od ovih neskupih jedino mi se još Bolsius pokazao kao dobar izbor koji se osjeti kad se zapali, one veće u staklenci, po 50-60 kn
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:18   #2634
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
kako mislis "razlili su se"?
ne kuzim.
mislis kad ih zapalis, ili..?
Stavila malu svijeću, onu "gljivastu" u mali svijećnjak u kojem inače palim lučice, ali je svijećnjak širi od svijeće pa se prikraju razlila po širini i ostala 1/4 svijeće ne izgore na... Teško mi je objasniti imam 5-6 svijecnjaka za lučice ali nijedan mi nije dobar za tu gljivastu svijeću (yc)
E da, da li su te manje yc išta lošije od većih? Nisam gledala cijenu po gramazi, ali ovako napamet mi djeluju povoljnije od velikih, a teško mi je povjerovati da je samo zbog stakla
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:13   #2635
Marina, kad sam se tek odlučila na yankee, kupila sam desetak tih malih gljivastih i bila toliko razočarana da mi nije bilo jasno čemu toliki hype kad se preslabo osjete za tu razvikanost. Pa sam mislim ovdje na temi pročitala kak su te puno slabije od onih u staklenkama, ko da ih slabije koncentriraju. I kad sam presla na te u staklenkama, uvjerila sam se i sama.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:03   #2636
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Stavila malu svijeću, onu "gljivastu" u mali svijećnjak u kojem inače palim lučice, ali je svijećnjak širi od svijeće pa se prikraju razlila po širini i ostala 1/4 svijeće ne izgore na... Teško mi je objasniti imam 5-6 svijecnjaka za lučice ali nijedan mi nije dobar za tu gljivastu svijeću (yc)
E da, da li su te manje yc išta lošije od većih? Nisam gledala cijenu po gramazi, ali ovako napamet mi djeluju povoljnije od velikih, a teško mi je povjerovati da je samo zbog stakla
ja imam svjecnjake i za te male svijece, moze se koristiti bilo koja "casica" za votive svijece, ali sve se one u konacnici razliju, nebitno jesu li YC ili neke druge
voskove palim u aroma lampicama, imam dvije iz nekadasnje aromateke, te su mi uvjerljivo najbolje ikad, a imala sam sve moguce i nemogue, ukljucujuci i YC "tulipane".
ove moje dvije prastare su mi najbolje
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Marina, kad sam se tek odlučila na yankee, kupila sam desetak tih malih gljivastih i bila toliko razočarana da mi nije bilo jasno čemu toliki hype kad se preslabo osjete za tu razvikanost. Pa sam mislim ovdje na temi pročitala kak su te puno slabije od onih u staklenkama, ko da ih slabije koncentriraju. I kad sam presla na te u staklenkama, uvjerila sam se i sama.
je, ove u staklu su malo jace, iako ja uzimam i votive.
u odnosu na ostale mirisne svijece, YC male "gljivaste" su mi isto mrak.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:04   #2637
Onda super jer je meni i gljivasta bila prefina, a to mi je prva yc svijeća onda ću si nabavit neku staklenku
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:46   #2638
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
totalni ovisnik
kad se sjetim iznosa koje sam davala za YC dok nisu bile lako dobavljive...
dan danas ih ne zna nitko osim mene

preporuke... otkud krenuti?

moji vjecni bozicni favoriti su Christmas Eve i Christmas Memories.
trenutno mi gori Candy Cane Lane, i on mi je medju drazima.

od food mirisa mi je najdrazi, nazalost nepostojeci, Spiced Pear , pa Pain Au Raisin, Pumpkin Pie, Be Thankful, Chocolate Chip Cookie (isto ga vise nema), Warm Spice

od svjezih Sun and Sand, Clean Cotton, Baby Powder, Fluffy Towels

od jesenskih Fall Festival, Autumn Wreath
Što se tiče voskova meni Christmas Memories malo smrdi, a Clean cotton nisam ništa osjetila. Doduše moguće je da su bili loši voskovi, pa radi toga.
Sviđa mi se Angel Wings, Shea Butter, Snow in Love, Sweet Strawberry, Vanillia Cupcake, Snowflakecookie, Sugared apple.
Za Snow in Love i Vanillia cupcake je čak i moja mama rekla da joj lijepo miriše, a inače njoj te svijeće smrde. Hahaha.
Sviđaju mi se i Home sweet home i Red apple wreath, jer su mi onako cimetasti.
Imam dvije velike L svijeće Christmas cookie i Macaron treats i meni one identično mirišu. Ne znam je li problem u mom nosu, ali ipak ne žalim se, jer volim te kolačaste mirise.
Pain Au Raisin, Pumpkin Pie - ovi su mi na Wish listi. Užasno sam ljubomorna kada gledam na youtubu amerikance kako na akcijama kupe sve te svijeće koje nema kod nas.
Pogotovo ove vezane za Halloween.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:16   #2639
Quote:
Eydis kaže: Pogledaj post
Što se tiče voskova meni Christmas Memories malo smrdi, a Clean cotton nisam ništa osjetila. Doduše moguće je da su bili loši voskovi, pa radi toga.
Sviđa mi se Angel Wings, Shea Butter, Snow in Love, Sweet Strawberry, Vanillia Cupcake, Snowflakecookie, Sugared apple.
Za Snow in Love i Vanillia cupcake je čak i moja mama rekla da joj lijepo miriše, a inače njoj te svijeće smrde. Hahaha.
Sviđaju mi se i Home sweet home i Red apple wreath, jer su mi onako cimetasti.
Imam dvije velike L svijeće Christmas cookie i Macaron treats i meni one identično mirišu. Ne znam je li problem u mom nosu, ali ipak ne žalim se, jer volim te kolačaste mirise.
Pain Au Raisin, Pumpkin Pie - ovi su mi na Wish listi. Užasno sam ljubomorna kada gledam na youtubu amerikance kako na akcijama kupe sve te svijeće koje nema kod nas.
Pogotovo ove vezane za Halloween.
imamo potpuno drugaciji ukus.
sve ove koje si navela su meni malo prejake, pogotovo ove koje vuku na vaniliju.
volim da se osjeti, ali ne volim kad mi para nos.
meni je christmas memories jedna od top 10 YC ikad.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:11   #2640
Rekli ste da yc ima u Mullerima? Bila danas u Avenue Mall na svijećama ali ih nema...
Nisam se sjetila pitati, možda su nedjelju izdvojene?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.