Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2013., 20:30   #61
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Nabrijem se kako ću od sutra krenuti vježbati.
Tako se ja nabrijem ići na košarku i onda ne odem cijeli tjedan jer su temperature 40. Čak je i curama iz odbojkaškog kulba bilo prevruće. Nakon toga se veselim kad vele "zahlađanje" i onda doleti pljusak i nevrijeme.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.08.2013., 20:30   #62
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Da da, poznat mi je taj osjećaj. Mene to ulovi s učenjem. Kao, jednom ću se ful zadubiti u te sve knjižurine i neće mi to biti tlaka nego ću se toliko zadubiti da će mi postati zabavno i ne znam što još. Toliko sam dobra, da se čak uspijem uvjeriti u to.
... Kad ovo sjednem i naucim, odmah ce mi dati diplomu.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 11.08.2013., 20:31   #63
isprike, isprike
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 11.08.2013., 20:34   #64
Quote:
AmelieRouz kaže: Pogledaj post
INama je prvo bio u dnevnoj sobi. Kad sam sjela za njega, onda je svo troje djece baš bilo za vožnju i cvilili su dok se nisam makla.

Onda je bicikl otišao u gornju kupaonu jer je smetao, pa opet u dnevnu, pa je sad u spavaćoj. Glumi vješalicu za torbe, remenje i slično. Razmišljala sam da ga stavim na terasu, al tamo je stol za stolni tenis. U garažu ne stane....tako da....
Ne znam pod kojim fizickim mukama bi me itko natjerao da to gledam u svom boravku ili spavacoj. Morala bih si dnevno isprati oci octom po deset puta na dan.
To je takvo estecko silovanje interijera.

Quote:
am išla trčati, srela sam ekipu s boot campa i pušila cigaru sjedeći na spravama dok su se oni rastezali, pa mi je bilo malo neugodn
U kojem to fitnesu smijes pusiti na spravama?

Quote:
vježbam svakodnevno 15-tak minuta cardio vježbe,
Puno puno bi ti bolje bilo svaki drugi dan pol sata, tek tu negdje se oslobadja sve ono super

Sporcki grudnjak na snizenju 60 eura ali vrijedi svake lipe i traje vec par godina.
ombia is offline  
Old 11.08.2013., 20:35   #65
Kada sam shvatila da su naši preci jeli zdravu hranu koju su sami uzgajali, mnogo se kretali i bili aktivni, ali ipak imali životni vijek oko 50-ak godina, tada me prestalo mučiti što sam lijeni trut

Od fizičke aktivnosti volim pješačenje, uz brdo, niz brdo, satima ako treba, volim pješačiti, sve ostalo mi je gnjavaža, više volim vjerovati da ovako štedim zglobove i konzerviram se.

Frka je samo što primjećujem kako u 30-im mnogo teže skidam kile i ako želim osjetne razlike moram svoditi ugljikohidrate na minimum.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Old 11.08.2013., 20:39   #66
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Išla sam ovo sad googlat. Zazvučalo je ok, ali ovo što je na netu se čini ljigavo. Di ih ti to viđaš?

Redovno vježbam, a sad sam iz nekog razloga u super formi i sad želim još brže i više i jače. Inače mi je uvijek bilo bitno samo da guštam i da sam poslije sretna.
sumnjam da ću ti pomoći, pošto je to u mom slavonskom selu, nisam u zagrebu...
ne znam što ima na netu i po drugim gradovima, ali pričala sam neki dan s ovim jednim tipom koji ide na to i čini se super.

preko ljeta vježbaju vani (predivnoća), preko zime u dvorani...tip im stalno mijenja treninge, pa nije dosadno.
i ovih par puta što sam ih srela, čini mi se da se stvarno trudi oko njih.

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
U kojem to fitnesu smijes pusiti na spravama?
nije fitnes, nego vani.
imamo stazu za trčanje i na početku iste se nalaze sprave za vježbanje, orbitrek i blabla.

i ja obožavam pješačenje, neki dan odšepala cca 9 km
isadora w. is offline  
Old 11.08.2013., 20:40   #67
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ja bi vježbala da imam ličnog trenera
Da mi je Henry Cavill trener.

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Da da, poznat mi je taj osjećaj. Mene to ulovi s učenjem. Kao, jednom ću se ful zadubiti u te sve knjižurine i neće mi to biti tlaka nego ću se toliko zadubiti da će mi postati zabavno i ne znam što još. Toliko sam dobra, da se čak uspijem uvjeriti u to.
+1

I kod mene uvijek, ali uvijek ista stvar.
Afro Dita is offline  
Old 11.08.2013., 20:45   #68
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
[color=navy]Tako se ja nabrijem ići na košarku
znači visok si? :hnje hnje:
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 11.08.2013., 20:52   #69
išla sam sad guglati.

fitness program za poslovne ljude i poduzetnike (klik)

motivirajuće SMS poruke i e-mailove između treninga

1900 kn mjesečno

za te pare bih visila s debla ako treba.

missy, jel tebi tvoj trener šalje slatke poručice?
isadora w. is offline  
Old 11.08.2013., 20:57   #70
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
motivirajuće SMS poruke i e-mailove između treninga

missy, jel tebi tvoj trener šalje slatke poručice?
Jel to otvorio jedan moj bivši trener? On je volio te motivirajuće porukice, ali samo za ženski dio grupe.
Ariana B. is offline  
Old 11.08.2013., 20:59   #71
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
znači visok si? :hnje hnje:
Viši sam od Muggsy Boguesa.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.08.2013., 21:03   #72
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
išla sam sad guglati.

fitness program za poslovne ljude i poduzetnike
zašto meni takvi likovi izgledaju kao da uopće nemaju kondicije?

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Viši sam od Muggsy Boguesa.


Ariana kaj bi pisao u porukama?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 11.08.2013., 21:10   #73
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Ariana kaj bi pisao u porukama?
A nije baš bio preiviše direktan u porukama. One su mu samo služile za beskonačne pozive na kavu. Skoro svaki dan sam dobivala poziv. Nismo bili ni na jednoj. Nakon jedno godinu dana što sam prestala s treninzima me nazvao i rekao da je sad pokrenuo svoj biznis i da me na sve te kave zvao samo zato da mi ponudi posao na "recepciji" ili kako se to već zove u teretani. E da, zvao me i nekoliko puta da idem s njim pogledati neke prazne prostore koje bi iznajmio za teretanu.
Uživo (na treningu) je bio više napasan s razno raznim seks komentarima i s pitanjima kakva ne očekuješ od nekoga kome znaš samo ime.

Al treninzi su mu stvarno bili dobri.
Ariana B. is offline  
Old 11.08.2013., 21:11   #74
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
snije fitnes, nego vani.
imamo stazu za trčanje i na početku iste se nalaze sprave za vježbanje, orbitrek i blabla.

i ja obožavam pješačenje, neki dan odšepala cca 9 km
Vani stave orbitrek, zaista prvi put cujem. A spremaju to navecer unutra ili? Nije im ljeti vruce vani?
Ak ne spremaju to ne zahrdja po kisi i ne zaprasi se?

Quote:
znači visok si? :hnje hnje:
zakon

Inace pisala sam vec tu negdje, kod mene isto za bizmismene jel neki svemirski salon u kojem stanes na spravu a ona te drnda. U izlogu kako ja volim reci. Dosta je 20 minuta na tjedan, nije jeftino.
Da stoje tamo ukoceni u cudnim polozajima tijela. Valjda moraju tako.

http://miha-bodytec.com/miha/tl_file...1/Bild-047.jpg

Bodytec nesto...
ombia is offline  
Old 11.08.2013., 21:21   #75
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
sumnjam da ću ti pomoći, pošto je to u mom slavonskom selu, nisam u zagrebu...
ne znam što ima na netu i po drugim gradovima, ali pričala sam neki dan s ovim jednim tipom koji ide na to i čini se super.

preko ljeta vježbaju vani (predivnoća), preko zime u dvorani...tip im stalno mijenja treninge, pa nije dosadno.
i ovih par puta što sam ih srela, čini mi se da se stvarno trudi oko njih.
Ovo što sam ja gledala je u Zagrebu. Trening kao trening mi se čini ok, ali popratna priča o sexy, poletnoj i jakoj ženi božesačuvaj.


Pokušat ću suspregnuti svoj nagon da vam uvaljujem vježbanje jer znam da budem dosadna kao herbalife akviziter, ali jel vam jasno da rikavate na prvom kilometru trčanja zato što ste van forme, a kada biste prošli to kritično razdoblje lepršali biste po puteljcima i nakon kojih 30 minuta bi vas šorala euforija?
nalij pero is offline  
Old 11.08.2013., 21:24   #76
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Inace pisala sam vec tu negdje, kod mene isto za bizmismene jel neki svemirski salon u kojem stanes na spravu a ona te drnda. U izlogu kako ja volim reci.
vidla sam to, strašno
mislim možda je super i učinkovito ali pobogu zašto ih baš u izlog stave

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nakon jedno godinu dana što sam prestala s treninzima me nazvao i rekao da je sad pokrenuo svoj biznis i da me na sve te kave zvao samo zato da mi ponudi posao na "recepciji" ili kako se to već zove u teretani. E da, zvao me i nekoliko puta da idem s njim pogledati neke prazne prostore koje bi iznajmio za teretanu.
Uživo (na treningu) je bio više napasan s razno raznim seks komentarima i s pitanjima kakva ne očekuješ od nekoga kome znaš samo ime.

Al treninzi su mu stvarno bili dobri.
koji lik
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 11.08.2013., 21:27   #77
Ma uvjetno receno izlog. Zapravo je prostor u prizemlju, u ravnini s ulicom i sav u staklu, pa se vidi.
Kad sam prvi put vidjela mislila sam da to ljude nakon neke nesrece uce ponovnom kretanju.

Doma ne bih mogla nikad nista vjezbati, meni fali pritisak grupe. Sram me pa uprem.
ombia is offline  
Old 11.08.2013., 21:30   #78
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Al treninzi su mu stvarno bili dobri.
Do sad napisano je zvučalo kao uobičajeno ponašanje likova iz fit centara, ali ovo da su treninzi bili vrlo dobri mi je zasmrdilo na našeg eksponiranog trenera s ženom i djecom. Najbolji treninzi ikada! Iako koliko sam skužila on više u svom centru ne vodi grupe.

miseducata, zašto privatni trener svo to vrijeme? Motivacija ili? Računama da si naučila i više od osnova dobro treninga u tom periodu.
nalij pero is offline  
Old 11.08.2013., 21:30   #79
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
u potrazi sam za zadovoljavajućim sportskim grudnjakom, ove neke koje imam su niškoristi
Ja kupila neki u h&mu za 99 novaca, super je.
Konačno mi sise ne otpadaju ako skočim.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 11.08.2013., 21:32   #80
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Pokušat ću suspregnuti svoj nagon da vam uvaljujem vježbanje jer znam da budem dosadna kao herbalife akviziter, ali jel vam jasno da rikavate na prvom kilometru trčanja zato što ste van forme, a kada biste prošli to kritično razdoblje lepršali biste po puteljcima i nakon kojih 30 minuta bi vas šorala euforija?
Meni je to tako dobar osjecaj da bi samo zbog tog osjecaja euforije i srece vjezbala svaki dan Samo trenutno nisam u kondiciji Treba mi brat bratu mjesec dana dobrog treninga da dodjem do tog osjecaja. A to mi je trenutno mrsko.
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.