Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 09:03   #2241
Pomagajte, hitno mi je. Izludih tražeći indeks i na poslu i doma. Ne znam da li da vadim novi. Hoću li ga pronaći. Zagreb, 9h i 03 minute. 30.01.2017.
Hvala
barica-puca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 09:08   #2242
posao

Bok! Tražim posao već neko vrijeme. zanima me da li ću uskoro naći posao. Hvala!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Bez naziva.jpg‎
Views:	19
Size:	9.7 KB
ID:	18039  
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:32   #2243
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Draga Enlil,

Evo sad vidimo kako je dobro znati sve okolnosti u vezi pitanja i kako se onda sve moze super povezati...
Iako me ovakvi aspekti malo iritiraju, ovdje nemamo ni tipicno skupljanje svjetlosti ni tipicni prijenos svjetlosti.
Sunce koje aspektira JU i onda mjesec aspektira SO...takvi aspekti
mogu lako da izmaknu oku.
Dobro je sad vidimo da je kod mog horoskopa bilo to u pitanju a ne POF.

Isla sam sad ponovo gledati od tebe tumacenu kartu.
I doslo mi na pamet da nije novi posao i unapredenje sljedecim znakom (Ovan)
tj. marsom predstavljeno.
U tom slucaju ce mjesec za nekih 8 jedinica naici na marsa koji se nalazi na 22°
i upravo je proslo 8 tjedana od njenog pitanja do sada kad ti je odgovorila.
samim tim bi JU predstavljao njen sadasnji posel a mars to napredovanje.
Sto mislis o tome dali bi to moglo tako da se protumaci, ovaj novi posao je i u boljem stanju u svom znaku bolje nemre biti, i kad bi nam pitacica i nakon izvjesnog vremena jos javila dali je ostala na radnom mjestu s obzirom da mjesec nije bas u zavidnom stanju.
Ljep pozdrav....

Pozdrav Stelanova & Enlil


Evo javljam Vam da sam i dalje na tom poslu unatoč nezavidnoj situaciji koja je bila tada,zahtjevan i naporan period je bio i prošao

Sada sam postavila pitanje dali ću u narednoj godini i dalje napredovati ? 11:22 ZG (30.1)

Hvala ��
Elena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:54   #2244
Hoću li uspeti ideju koju "žvaćem" u glavi već duže vreme da pretvorim u posao?

30.01.2017., 12:54h

Herceg Novi
cowgir| is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 14:23   #2245
Quote:
barica-puca kaže: Pogledaj post
Pomagajte, hitno mi je. Izludih tražeći indeks i na poslu i doma. Ne znam da li da vadim novi. Hoću li ga pronaći. Zagreb, 9h i 03 minute. 30.01.2017.
Hvala
ASC=23Pi04
Ima dokaza da ce bitinadjen!
On moze biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta.
Takodje moze biti u blizini dimnjaka ili nekog grejnog tela, u prostoriji gde se drzi alat, u sobi sa zakljucanim vratima i ormanima, u prostoriji gde ima stvari od gvozdja, municije, blizu tavana, u sobi u kojoj dominira crvena boja. Potrazite takodje na mestu na kome provodite najvise vremena, takodje u ulaznom holu, verandi, u blizini prednjih vrata i prozora kuce. Takodje treba traziti u odeci koju ste nedavno nosili.

strana sveta: ISTOK
u blizini boja: bela, plava, otvoreno zelena, roze i limun zuta , crvena, crna, lila
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 08:04   #2246
Fensi, puno, puno hvala, našla sam sinoć indeks. Na istočnoj strani stana, kako ste i rekli, i na mjestu na kojem sam ga sakrila i po starom dobrom običaju zaboravila. I da, bio je u crvenom registratoru, rekli ste da dominira crvena boja. Uz taj registrator složeni su žuti, plavi, zeleni, ali baš je bio u crvenom.Što se tiče dimnjaka, grijaćeg tijela i ostalog što ste rekli, živim u garsonjeri pa je sve u jednoj prostoriji, a s prozora koji je okrenut na istočnu stranu vidim dimnjak jedne tvornice.
Dakle, sve baš onako kako ste rekli
Još jednom veliko, veliko hvala.
barica-puca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:44   #2247
Quote:
barica-puca kaže: Pogledaj post
Fensi, puno, puno hvala, našla sam sinoć indeks. Na istočnoj strani stana, kako ste i rekli, i na mjestu na kojem sam ga sakrila i po starom dobrom običaju zaboravila. I da, bio je u crvenom registratoru, rekli ste da dominira crvena boja. Uz taj registrator složeni su žuti, plavi, zeleni, ali baš je bio u crvenom.Što se tiče dimnjaka, grijaćeg tijela i ostalog što ste rekli, živim u garsonjeri pa je sve u jednoj prostoriji, a s prozora koji je okrenut na istočnu stranu vidim dimnjak jedne tvornice.
Dakle, sve baš onako kako ste rekli
Još jednom veliko, veliko hvala.
Drago mi je i hvala na detaljnom opisu gde stega nasli. Pozdrav!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 08:33   #2248
Jučer sam baš razmišljala o onom što je Fensi napisala. Da sam 2 puta pročitala, odmah bih našla indeks. Stvarno genijalno, svaka čast. Već duže razmišljam upisati tečaj astrologije kod Igora Ognjenovića, ali nikako skupiti novac
Fensi, ne jednom, već tisuću puta hvala. Imate li preporuku za neku literaturu s tog područja
barica-puca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 13:45   #2249
Talking Povratni info :D

Boook fensi, evo, javljam povratnu informaciju vezanu za seminar

Ovo je bilo moje pitanje, a ovo odgovor


Dakle, prošla sam seminar!


I, odmah da kažem; OVO je jako kompleksna situacija jer smo mi ovom dvojcu () prva generacija i tu se, da tako kažem, ne zna 'ko pije, a tko plaća Što je sasvim suludo, ALI tako je Premda su njih dvoje simpatični i sve, ALI pojelo mi je živaca sve to! hehe.

Stvar je u tome što su se nama bodovi s tri kolokvija pribrajali onima koje bismo dobivali na seminaru (predmet i seminar su povezani), a stvar je zakomplicirala neorganiziranost i nejasnoća vezana za način bodovanja iako smo to više puta pitali :ludakuća: Tako da sam, kada sam postavljala pitanje, zaista mislila da ću pasti seminar. I bila sam apsolutno frustrirana neorganiziranošću, ali i činjenicom da sam cijeli semestar radila, a ne se njihala za palce.. pa da na kraju padnem nešto najbanalnije na cijelom faksu. Uglavnom, je li se ta zavrzlama (ne pretjerujem, tako je) uopće mogla pravilno istumačiti tako da.. ispričavam se na kompliciranom pitanju.

Ipak, fensi,, hvala ti od srca na izdvojenom vremenu!!!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:06   #2250
Quote:
barica-puca kaže: Pogledaj post
Jučer sam baš razmišljala o onom što je Fensi napisala. Da sam 2 puta pročitala, odmah bih našla indeks. Stvarno genijalno, svaka čast. Već duže razmišljam upisati tečaj astrologije kod Igora Ognjenovića, ali nikako skupiti novac
Fensi, ne jednom, već tisuću puta hvala. Imate li preporuku za neku literaturu s tog područja
Ja sam ucila sa Interneta, jer tu odaberes clankove koje najbolje razumes i tako brze naucis.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:16   #2251
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Boook fensi, evo, javljam povratnu informaciju vezanu za seminar

Ovo je bilo moje pitanje, a ovo odgovor


Dakle, prošla sam seminar!


I, odmah da kažem; OVO je jako kompleksna situacija jer smo mi ovom dvojcu () prva generacija i tu se, da tako kažem, ne zna 'ko pije, a tko plaća Što je sasvim suludo, ALI tako je Premda su njih dvoje simpatični i sve, ALI pojelo mi je živaca sve to! hehe.

Stvar je u tome što su se nama bodovi s tri kolokvija pribrajali onima koje bismo dobivali na seminaru (predmet i seminar su povezani), a stvar je zakomplicirala neorganiziranost i nejasnoća vezana za način bodovanja iako smo to više puta pitali :ludakuća: Tako da sam, kada sam postavljala pitanje, zaista mislila da ću pasti seminar. I bila sam apsolutno frustrirana neorganiziranošću, ali i činjenicom da sam cijeli semestar radila, a ne se njihala za palce.. pa da na kraju padnem nešto najbanalnije na cijelom faksu. Uglavnom, je li se ta zavrzlama (ne pretjerujem, tako je) uopće mogla pravilno istumačiti tako da.. ispričavam se na kompliciranom pitanju.

Ipak, fensi,, hvala ti od srca na izdvojenom vremenu!!!
Drago mi je da si prosla seminar, ali posto nemam visoko obrazovanje ne shvacam uopste situaciju tako da ne znam gde da trazim gresku. Cestitke!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 14:57   #2252
Pozdrav svima

Uskoro polažem vozački ispit pa me zanima dali cu uspješno položiti
Zadar,14:57
Hvala
tija54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:50   #2253
Quote:
tija54 kaže: Pogledaj post
Uskoro polažem vozački ispit pa me zanima dali cu uspješno položiti
Zadar,14:57
Hvala
ASC=19Can49

Ja bi gledala to kroz 10.kucu(ispit), jer je vozacki tecaj 9.kuca, jer to nije osnovno znanje (3.kuca) kao što su citanje, pisanje, racunanje, što je nešto što ti treba u svakodnevnom životu.Vozacki je ipak specificniji.
Znaci ti si Mesec a test je Jupiter. Nemamo aplikaciono neometan aspekt medju vladarima pa je odgovor Ne.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:55   #2254
Hvala

Javim kako je proslo
Puno hvala 😊
tija54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 03:57   #2255
Da li ove godine postoji mogućnost ozbiljne ljubavne veze? Zagreb 3:57
hocu stan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 17:05   #2256
Izgubila sam dragi privjesak?
gdje bi ga mogla potraziti? Rogoznica 17:04
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 12:22   #2257
Quote:
marela23 kaže: Pogledaj post
Izgubila sam dragi privjesak?
gdje bi ga mogla potraziti? Rogoznica 17:04
ASC=17Leo01
Nazalost imamo samo 1 dokaz d ace biti nadjen ali vredi pokusati!
On moze biti u prizemlju, u sobi sa koznim namestajem, u sobi sa starim namestajem, u sobi gde boravi stara osoba, u blizini frizidera ili zamrzivaca, na tamnim i nedostupnim mestima, na polici gde ima keramickih stvari, u blizini erkondisna ili mesta gde se cuvaju drva, u blizini uglova u prostoriji. Moze biti na poslu, ili neko sa posla zna, ili ga je stavio na to mesto, ili je pak video. Vas kucni ljubimac ga je mozda odvukao. Potrazite u kutiji, dzepu radne uniforme, dzepu od koznog odela, fijoci, kesi, koverti, u necemu, izmedju necega ili ispod necega. Potrazite tamo gde drzite odecu, u ugradnjim ormanima. Obicno se ne vidi. Na mestima u kuci gde radite posao koji naplacujete (npr ako sijete za musterije). A moze biti i u blizini medicinskih stvari ili sredstava za ciscenje.

POF je u Strelcu u 5.kuci. On moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci) ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem. Moze biti i u blizini nekog sata.
Dete ga je mozda negde stavilo ili zna gde je. U decijoj sobi, sobi za igru, bilo kom mestu gde se zabavljate i uzivate. Pored radijatora, peci, dimnjaka.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: tamnocrvena, plava, lila, siva, zuta, bela, kombinacija svetlih boja
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 22:12   #2258
Posao

Da li ću zarađivati dobro od posla na internetu, koji treba da počnem da radim za 7 ili 14 dana?

Zrenjanin
Vreme: 22:13:34
Datum: 7.2.2017.god.

Zadnje uređivanje Kerkira : 07.02.2017. at 22:50.
Kerkira is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:00   #2259
Bok Hocu li proci usmeni ispit? Zagreb, 11:00 Hvaala!!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:09   #2260
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Bok Hocu li proci usmeni ispit? Zagreb, 11:00 Hvaala!!
ASC=0Ge00
Ti si Merkur i Mesec, poloziti ispit je Saturn. Ovo je vrlo interesantna karta i bas me interesuje sta ce biti jer nemamo neometan aspekt medju vladarima, pa bi to bio Ne odgovor, ali polozaj Merkura na samom vrhu 10 kuce znaci da ti drzis sve pod kontrolom sto se ispita tice pa bi to mogao da bude i Da odgovor. Sretno!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.