Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 22:29   #21
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
hahahaahah...općenito u splitu kupuju neke skroz kričavo roze i skroz kričavo žute, ali i ove druge modele

* krivo sam te shvatila, mislila sam da pitaš koji je najpoželjniji model na području Splita u Splitu doživljavaju expanziju as we speak
misliš svaka vlajina ima nike gege/tajice, dekoltiranu majicu na špaline, kričavo roze air maxice i nokte u istoj boji, full večernja šminka na licu iako je 6 popodne?
imam air maxice otprije 3 godine i to neke obične ne-neonske boje i muka mi je nosit ih koliko su već silovane od strane ovih gore navedenih. Ne kužim to nošenje patika i gega van dvorane ili trčanja, treninga, vožnja bike i sl. Eto recite da sam u kurcu ali meni je to odjeća za sport kolko god bilo trendy.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:30   #22
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ooo, bome su ti lijepe

pitanje za svih - a što kažete da ja ipak uzmem taj 39, malo mi je knap, no ne neizdrživo ? kao da fali pola cm dužine a veće ne želim jer su ionako glomazne, noga bi mi u 40 izgledala ko barka
nisu ti svake iste, meni neke idu 40, neke 41, a jer imas n podvrsta air maxa, ja sam recimo sa asosa vratila Thea il tako nesto jer mi je i 41 bilo malo i ubitacno tvrdo

Tako isprobaj druge modele

ovo su moje najdraze i najudobnije

http://www.asos.com/Nike/Nike-Air-Ma...px?iid=3832578

a iz trenutka ludila narucene ove

http://www.offspring.co.uk/view/prod...,21/2014492793
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:34   #23
Airmax i gege
Inace new balance je posta dosta popular u st

http://sneakernews.com/wp-content/up...01-570x406.jpg

http://nk_wp_media.s3.amazonaws.com/...rt-pack-00.jpg
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!

Zadnje uređivanje as asi : 02.10.2014. at 22:40.
as asi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:34   #24
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
misliš svaka vlajina ima nike gege/tajice, dekoltiranu majicu na špaline, kričavo roze air maxice i nokte u istoj boji, full večernja šminka na licu iako je 6 popodne?
imam air maxice otprije 3 godine i to neke obične ne-neonske boje i muka mi je nosit ih koliko su već silovane od strane ovih gore navedenih. Ne kužim to nošenje patika i gega van dvorane ili trčanja, treninga, vožnja bike i sl. Eto recite da sam u kurcu ali meni je to odjeća za sport kolko god bilo trendy.

zasto bi patike trebale ostat za sport
citav zivot ih nosim svuda i najnormalnije mi je i vani izac u njima
al recimo ne nosim stiklu (od dvadestih) i ne vidim smisao mucenja

doduse glupo mi je vidit full sredjenu zensku i dole patike koje joj stoje kuku lele i koje nosi samo radi trenda
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 00:09   #25
draga Lake, ja tek sad primječujem taj fenomen inače, meni one jedino na gege i stoje, i super mi je kako ih je iskombinirala Pommie Girl - blogerica s prethodnih stranica http://38.media.tumblr.com/d59446090...mi2ao1_500.jpg, al za to stvarno triba imat žicu.

Tavanka, krasne su ti ove prve jel su ti one malo komotnije? dakle, meni treba komotniji 39...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 04:11   #26
one su komotnije, cak pinku sire i najudobnije/najmekse

i nisu prerobusne na nozi, ove u vise boja puno vece izgledaju, ove nekako fine
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 04:18   #27
Meni su super, nosim ih vec pola godine konstantno. Kupio sam ih inace prije mjesec dana.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 08:43   #28
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
misliš svaka vlajina ima nike gege/tajice, dekoltiranu majicu na špaline, kričavo roze air maxice i nokte u istoj boji, full večernja šminka na licu iako je 6 popodne?
imam air maxice otprije 3 godine i to neke obične ne-neonske boje i muka mi je nosit ih koliko su već silovane od strane ovih gore navedenih. Ne kužim to nošenje patika i gega van dvorane ili trčanja, treninga, vožnja bike i sl. Eto recite da sam u kurcu ali meni je to odjeća za sport kolko god bilo trendy.
mozda zenska ide sa treninga
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:08   #29
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
mozda zenska ide sa treninga
ma vraga, oblače se tako za vani. Šetaju po šop. centrima, šopingiraju. Tona šminke na faci i torba priko ruke, ne sportska nego baš za van. zato su mi se i ogadile i gege i air maxice.
nedavno sam vidila curu neku uvečer u air maxicama i kolko god je imala stila sveukupno jednostavno mi ne valja. puno bolje bi izgledala sa normalnim cipelama
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:46   #30
Nešto apsolutno ogavno, em su većinom u odvratnim kričavim bojama, em su visoke, ne znam kako netko zdrav može nositi nešto tako ogavno. Većinom su to nedojebana dječurlija željna isticanja.


Ne bi to nosil da mi neko plati.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:04   #31
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ma vraga, oblače se tako za vani. Šetaju po šop. centrima, šopingiraju. Tona šminke na faci i torba priko ruke, ne sportska nego baš za van. zato su mi se i ogadile i gege i air maxice.
nedavno sam vidila curu neku uvečer u air maxicama i kolko god je imala stila sveukupno jednostavno mi ne valja. puno bolje bi izgledala sa normalnim cipelama
a eto, bar im je udobno

meni niko ništa ne uspije ogadit ako ja u tome prepoznam neki šarm, ali s Maxicama nisam još na ti.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:41   #32
Evo vidila sam i konobarice i prodavačice u nike shopu u gegama i air max kričavo zelene/roze. Ma neka radi u nike shopu al meni je grezo vidit ženu od 40 god u dječjim neon zelenim tenama. Ova konobarica je bila mlađa pa ajde može. E da, i jutros u fast foodu jedna mama sa napumpanim usnama i ekstenzijama (neki sandra africa đir) isto imala kričavo roze air max i nike tajice one sive neke prošarane. Ma ne znam brate mili, nek svak nosi šta mu paše al meni se to ne sviđa i bog.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:45   #33
Prijateljica mi je kupila te patike prije 5 godina i svi su se zgražali nad njima a sad su svima predobre i prekrasne... ko i sa starkama.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:50   #34
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Evo vidila sam i konobarice i prodavačice u nike shopu u gegama i air max kričavo zelene/roze. Ma neka radi u nike shopu al meni je grezo vidit ženu od 40 god u dječjim neon zelenim tenama. Ova konobarica je bila mlađa pa ajde može. E da, i jutros u fast foodu jedna mama sa napumpanim usnama i ekstenzijama (neki sandra africa đir) isto imala kričavo roze air max i nike tajice one sive neke prošarane. Ma ne znam brate mili, nek svak nosi šta mu paše al meni se to ne sviđa i bog.
i to im te neonke idu najviše, baš sam prisustvovala razgovoru, kad je žena rekla, da smo imali tonu, tonu bi ih prodali.

ja bi neke umjerene i nosila bi ih samo na gege ili eventualno šorc. koliko sam gledala blogove, baza je u tome da cijela kombinacija djeluje sofisticirano
http://lovelybylucy.com/wp-content/u...t-710x1065.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje makyca : 03.10.2014. at 19:42. Reason: slika veća od 640 px
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:52   #35
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Prijateljica mi je kupila te patike prije 5 godina i svi su se zgražali nad njima a sad su svima predobre i prekrasne... ko i sa starkama.
ja se nikad nisam zgražala na starkama ali ne može ti ne ič na nerve koliko su bijele iznošene. međutim imam ih i sama i stvarno guštam u njima, isto kao i neke druge iznošene stvari, tipa dolce i gabannin light blue parfem. meni to što su most wanted, ako se meni sviđa, ne znači ništa osim da ima nešto u njima očito
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:24   #36
ja ih isto imam vec 3 godine i iako ih nosim od prvog dana istina je da ih sad nosim jos vise nego tad jer je valjda oko naviklo da "idu na sve" .. kad san ih ja uzela (vani) nisu in bile kricave i neonske boje, a moje su neka cudna kombinacija u Hrv nikad nisu ni dosle.. trula visnja, crveno i neki mali dio narancasto neonsko

cili zivot se sporton bavin tako ni meni nije bauk izac u sportskoj opremi vani niti igdi, al vidim cesto po forumu da se ljudi zgrazaju na to.. ne idem s kilom sminke i umjetnim trepavicama (kako je u nas u st popularno) ni u izlazak pa tako ni na kavu al svakome svoje

meni air maxe recimo odlicno dodju kad kisa pada/ce padat a ja moram na posal..

iskreno receno, gumenjace ne volim, a ove timberlandice i ostalo sta mi oku "prihavatljivo" izgleda sve mi je promocilo..

kad kisa pada citav ured je u air maxama

svidja mi se sta je trend napokon nesto sta je udubno tako da sam ga objerucke prihvatila, al kad mi se nesto ne svidja ne bi prihvatila pa i da je najlipse na svitu tako da valjda sam prihvatila ovaj trend.. .D

jos da kazem da sam s istog puta, donila i mint starke (opcenito su mi starke dosta neudobne i natice mi noga u njima) i one prakticki stoje netaknute vec 3 godine.. imala sam nekoliko pari bijelih (jos u srednjoj, prije 10 god kad nisu bile TOLIKI HIT---> https://www.youtube.com/watch?v=BDZYbkuWyD0..) i njih sam iznosila bas dosta, a ove nikako da dodju na red od air maxa
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 17:21   #37
dobro sta su vam te gege? hlace, tajice?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 17:25   #38
Forza, mislim da misle na tajice al ja živim u slavoniji i mi tak ne pričamo pa ne bih bila stoposto sigurna

meni su air max prekrasne osobito na slikama koje je dark postavila.
fino sofisticirano i jednostavno, minimalistički, iskombinirano.
afrika paprika, sandre i sl. kombinacije mi ostavljaju jeftin i trešast dojam.

mene pri kupovini još jedino muči što nisam našla THE par koji bih htjela posjedovati i koji u mojoj glavi viče da sam to ja i da ih kupim.


Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post

iskreno receno, gumenjace ne volim, a ove timberlandice i ostalo sta mi oku "prihavatljivo" izgleda sve mi je promocilo..
kak ti gumenjače i timberlandice mogu promočit?
ja imam replay gumene i one klasične žute timberland i nema šanse da to promoči, osim ak nisu s greškom.

Cure koje imate air max, jesu li skliske?
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 17:43   #39
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post

meni su air max prekrasne

Normalno

Cure koje imate air max, jesu li skliske?
Nisan cura,al nisu ni skliske
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 18:50   #40
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Forza, mislim da misle na tajice al ja živim u slavoniji i mi tak ne pričamo pa ne bih bila stoposto sigurna

meni su air max prekrasne osobito na slikama koje je dark postavila.
fino sofisticirano i jednostavno, minimalistički, iskombinirano.
afrika paprika, sandre i sl. kombinacije mi ostavljaju jeftin i trešast dojam.

mene pri kupovini još jedino muči što nisam našla THE par koji bih htjela posjedovati i koji u mojoj glavi viče da sam to ja i da ih kupim.




kak ti gumenjače i timberlandice mogu promočit?
ja imam replay gumene i one klasične žute timberland i nema šanse da to promoči, osim ak nisu s greškom.

Cure koje imate air max, jesu li skliske?
Napisala sam da gumenjace NE volim a timberlandice su mi promocile mi nazalost nisam jedina, cula sam
To nekoliko puta.. Navodno su one panama jav ili kako se vec zovu puno bolje/kvalitetnije al mi nisu lijepe. Da ne skrecemo s teme vratimo se patikama
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.