Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2016., 18:32   #121
A joj znači još jedno negativno iskustvo oko povrata robe. Evo ja ću ovdje napisat kak će ovo moje na kraju završit. Za sad na stranici na stranici nema nikakve promjene u narudžbama, samo sam dobila mail: "Poštovani kupac, obavještavamo Vas da je ova narudžba zamjena...."
Nadam se da će bit sve OK na kraju, makar me je ova neugodna žena iz korisničke toliko razljutila da bi najradije zauvijek odustala od Factcoola i prešla isključivo na SD.
__________________
Sanity and happiness are an impossible combination.
jaded-pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 10:41   #122
Everlast muška jakna

Planiram kupiti mušku jaknu Everlast Geo rain. No, ne znam koju da veličinu uzmem. Jel može neko objasniti kako treba mjeriti te veličine po onoj njihovoj tabeli veličina? Što znače veličine Grudi (palci) i Grudi (cm) i kako se to točno mjeri?

I jel neko ima iskustva u kupnji jakna Everlast? I jel ova jakna dobra za zimu ili je to više jesenjska jakna?

Puno hvala na bilo kojem odgovoru!!!
__________________
"There is a crack in everything. That's how the light gets in." - L.C.
horrortatoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:21   #123
Evo da i ja dodam svoje iskustvo. Mislim da ovo što oni prodaju nije original ili su stvarno nekad ugledni brendovi počeli proizvoditi škart (za istočno tržište), jer je kvaliteta ovih majica 70kuna, a ne 370kn, pa onda minus 70%. Prodaju se kao pamučne, a imaju poliester u sebi. Imao sam sreću što sam platio PayPal-om, jer uopće nisu odogovarali ni vraćali novce nakon reklamacije, pa kad sam povukao novce preko PayPal-a, odmah su nazvali, ali bilo im je kasno.
ivan_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 17:55   #124
Quote:
ivan_29 kaže: Pogledaj post
Evo da i ja dodam svoje iskustvo. Mislim da ovo što oni prodaju nije original ili su stvarno nekad ugledni brendovi počeli proizvoditi škart (za istočno tržište), jer je kvaliteta ovih majica 70kuna, a ne 370kn, pa onda minus 70%. Prodaju se kao pamučne, a imaju poliester u sebi. Imao sam sreću što sam platio PayPal-om, jer uopće nisu odogovarali ni vraćali novce nakon reklamacije, pa kad sam povukao novce preko PayPal-a, odmah su nazvali, ali bilo im je kasno.
Možda i nije top kvaliteta ili nama uvaljuju lošiju kvalitetu samo, ali je sasvim ok za te neke cijene. Evo ja sam kupio jaknu na Strops.hr i jakna je sasvim solidna. Platio 280kn, na etiketi je pisala cijena 100 GBP i ko zna je li se ikad prodavala po toj cijeni ili ne, ali materijal mi se čini super i ja sam zadovoljan. Premda su joj na jednom mjestu bili malčice konci vani, ali se to da zašiti s iglom bez problema. Možda onda prodaju robu koja ima neka sitna oštećenja ili tako nešto. Dostava je bila brza i moguće se dogovoriti s dostavljačom kad da dostavi i moje iskustvo je sasvim pozitivno!
__________________
"There is a crack in everything. That's how the light gets in." - L.C.
horrortatoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 03:06   #125
Da li ima neko iz BiH da je naručivao sa SD-a?
AzPeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:26   #126
kupovao sam striktno karrimor brand preko ovoga sajta i sve u najboljem redu.2jakne, majica i rukavice.njihove veličine definitivno odgovaraju onoj tablici veličina prezentiranoj na sajtu uz proizvod po kojoj sam se vodio(vjerujem da to važi i za druge Uk brandove,dok za druge nisam siguran).
sa tim sniženjima toliko točno i dođu te stvari preko SD.dođe u principu u roku 5-6 radnih dana.
recimo under armour i adidas su max.20% sniženi i bezobrazno skupi..pa imaju recimo i neke elitne outdoor brandove poput the north face i jack wolfskin...samo dođe da boli glava

*odkako imaju novi sajt ne šalju više mail detalji narudžbe.samo od gls mi došao mail i sms na dan dostave.bilo mi malo čudno,al došlo sve uredno!

Zadnje uređivanje Caecus : 28.11.2016. at 14:49.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:35   #127
Bez ikakvog pretjerivanja, najlosiji komad odjece koji sam ikad kupio je jakna koju sam narucio na factcool.hr. Znaci, trebao sam dobiti zimsku Lee Cooper jaknu, kao snizenu s 1100 na 340 kn, a dobio sam nekakvu najlonsku krpu koja je losije kvalitete od prosjecne jakne koju kupis na placu za 100 kuna.
GrIngoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:26   #128
Pozdrav, da li netko naručivao Fabric tenisice sa Sportsdirect/Fatcool/Strops stranice? Kakva su iskustva?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:52   #129
Evo vidim imaju neki halloween popust.Jeli original roba?Vrijede li sto ove lee coper majice s kapom(oko 100 kn) i kakvi su brojevi
Johnny Bronson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 17:17   #130
Quote:
Johnny Bronson kaže: Pogledaj post
Evo vidim imaju neki halloween popust.Jeli original roba?Vrijede li sto ove lee coper majice s kapom(oko 100 kn) i kakvi su brojevi
evo taman mi danas stigla naruđba,stvarno super zadovoljna..roba je odlična i definitivno vrijedi te pare..baš sam uzela mužu od Lee Coopera đemper i duksu za 197kn..već biram novu košaricu,hahha
foxica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 17:53   #131
Jel ove adidas tenisice i trenirke kineska kopija ili sto?nasla sam jedne krasne tenisice koje su jeftinije puno nego u ducanima..a nebi htjela da se raspadnu prvim nosenjem

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:28   #132
PRODAVAJU ROBU S GREŠKOM.
PROBLEMI S POVRATOM.
PUNO POZDRAVA FORUMAŠIMA KOJI REKLAMIRAJU DOTIČNU FIRMU JER RADE U NJOJ.
__________________
Die Orange ist orange
nikolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:04   #133
Prvi put sam naručila jedan artikl s Factcool, ali pogriješila veličinu i za sad sam mailom to s njima uspjela dosta brzo iskomunicirati sve što sam pitala. Nadam se da će roba bit ok. Baš su lijepe stvari i daleko jeftinije nego u dućanu. Nažalost, nema uvijek opisa proizvoda (kakav je materijal...), a tablica veličina meni pokazuje da trebam uzeti broj veći nego inače - ja sam M, a po njihovoj tablici L.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:34   #134
NAŠ INSPEKTORAT NEMA INGERENCIJU NAD TOM TRGOVINOM JER NEMAJU URED U HR PA ĆE OD MENE DOBIT PRIJAVU ECC-U !!!!
__________________
Die Orange ist orange
nikolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:10   #135
Ja sam kupio džmper kod njih i 100% acrylic ili kako već, pamuka ni u tragovima, a 200kn...
bsod11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:28   #136
Danas stigla ženska trenirka s Factcoola, "Everlast".
Ok, trenirka za 265 kn fakat nije neka para, ali nije brate ni original, da ga jebeš. Ni materijal, ni veličina, ni izgled loga.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:49   #137
Jel tko narucivao ovo?
Strah me da ne bude tanko ko papir kako neki kazu
https://hr.factcool.com/lee-cooper-2...-mens-60837608
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 12:31   #138
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Jel tko narucivao ovo?
Strah me da ne bude tanko ko papir kako neki kazu
https://hr.factcool.com/lee-cooper-2...-mens-60837608
Od Lee Coopera nisam nista narucivala pa ne znam kako izgleda taj njihov “Lee”, narucila sam jednom Lonsdale i jednom Everlast, pa buduci da znam kako im izgledaju originali, ovo sto sam dobila definitivno to nije.
Nije toliko lose koliko je jeftino, ali samo lici na ono sto bi kao trebalo biti.
Ja sam neke prosjecne gradje, srednje visine, nosim M, 38-40.
M trenirka mi je bila ok sirine, ali prekratke nogavice i rukavi, a ova druga L, gornji dio taman iako bi mogao biti malo komotniji (usput-nije isti kao na fotki, ponestalo loga na lageru valjda :P), a u hlace stanem dvaput, a prekratke.
Sve u svemu, za te pare nije toliko lose, ali ne pada mi na pamet vise od tamo narucivati. Radije kupim jeftini no name nego laznjak.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 12:09   #139
Thumbs down Ne preporucujem kupnju kod njih

Ne preporucujem kupnju kod njih, ceska firma, neprovjerena, narucio 16.2. tri majice kratkih rukava, trebalo im je tocno 10 dana da obrade narudzbu, to jest da je tek predaju GLS-u (dostavnoj sluzbi), kad sam im napisao recenziju da su spori i da im treba 10 dana da samo upute narudzbu dostavnoj sluzbi, oni su izbrisali recenziju i blokirali me od daljnjih komentara/recenzija. POANTA JE da brisu lose komentare, tako da ih necete vidjet, mozete samo procitat dobro o njima, lose se brise odma i korisnici se blokiraju. To je isto ko da ja u skoli mogu sam brisat jedinice i stavit sve petice. Sramota budite oprezni
Karlo3321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 22:46   #140
Quote:
ivan_29 kaže: Pogledaj post
Evo da i ja dodam svoje iskustvo. Mislim da ovo što oni prodaju nije original ili su stvarno nekad ugledni brendovi počeli proizvoditi škart (za istočno tržište), jer je kvaliteta ovih majica 70kuna, a ne 370kn, pa onda minus 70%. Prodaju se kao pamučne, a imaju poliester u sebi. Imao sam sreću što sam platio PayPal-om, jer uopće nisu odogovarali ni vraćali novce nakon reklamacije, pa kad sam povukao novce preko PayPal-a, odmah su nazvali, ali bilo im je kasno.
Vjerujem da je roba original, ali najniza moguca klasa. Vjerojatno si i sam skužio, vecinom distribuiraju Carden, Everlast, Kangol i sl. - SportsDirect princip. Kako tumaciti to da Kangol na svojoj stranici prodaje šešire (to im je prvotna namjena) za po 100 i više dolara, a na Fatcoolu nemaju stvari skuplje od 400 kn - tu ulaze i kaputi, hlače i košulje (na webu uopce ni ne prodaju odjeću )
Nekakve loše tvornice dobe licencu za proizvodnju, a brendovima ocito nije previse stalo do kvalitete.
Ugl, brendovi poput Karrimoura, Under Armoura, Nike, ... nikad nisu na prevelikim sniženjima tako da znaš da nema greške
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.