Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 00:48   #4981
Ja sam jednom natjerala muza da idemo u 1 u noci na otvorenu benzinsku (na autoputu btw) po sladoled.
Mövenpick sa kestenima.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:51   #4982
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Sestro, mislis da nama zeludac pjevusi arije dok ga mlatimo?

Ja sam se probala zaustaviti jeduci stvarno ljute feferone. Nije pomoglo. Samo sam i njih dokrajcila
Ma ja imam gastritis i zapravo ne bi uopce smjela ni primirisati bilo kakvom cipsu

Ja bas ne volim ljuto, al cips od feferona bi mogla
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:59   #4983
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Navecer mama tostira tost, izvadi putar, tata donese flasu vina i ide u frizider, a kad ono nema kavijara.
Hahahahahaha!

I kaj je rekao?
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 01:09   #4984
Ja za svoju mini konstituciju jedem ko vuk. Na poslu sam glavna zajebancija, jer stalno nešto žvačem. Srećom imam brz metabolizam ,a pod stresom totalno gubim apetit, dakle hrana nije utjeha nego sam stvarno stalno gladna. Donedavno sam nakon obilnog ručka obavezno morala jesti slatko, pa voće svako malo kao međuobrok. Znala sam 150 g Dorine s keksom smazat odjednom. Kako stresova :kuc kuc: u posljednjih 2-3 godine baš i nemam, pojavio se trbuščić i nisam sebi zategnuta kao prije.

Nedavno sam prestala pušit i odlučila se zdravo hranit + trening. I tu je sad problem, sve što jedem je za mene prelagano, pokušala sam izbacit hljeb i slatko, rezultat je da sam vječno gladna i osjećam se kao da se patim. I hrana mi ima loš ukus nez hljeba. Jedem zobene ujutro sa svm i svačim, drže me tačno sat i po. Sad sam u nekoj polufazi, i dalje kuham sebi i nosim na posao, hljeba jedem oko 2 kriške raževog dnevno(ako ne laže naljepnica, a niš me ne bi čudilo ). Slatko ne kupujem, mada ako neko donese na posao il odem u goste, tad se ne ustežem. Grickalice sam ukinula bez problema. Sad ste me podsjetil na čips od čilija
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 01:16   #4985
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Hahahahahaha!

I kaj je rekao?
Ma nis, nisu se ljutili, mama je na brzinu sklepala nekaj drugo.
Haha, a brijem da je bio u planu neki seks, znas ono, malo vina, kavijar na tostu s putrom...
Sve sam mu pokvarila.
A nikad se on nije ljutio.
Ni kad sam nekaj pisala s njegovom (isto neki poslovni pokon) zlatnom kemijskom i cijelu ju izgrizla. Mislim da sam imala oko 10 godina.
Nasla sam ju u njegovoj ladici.
Nije se ljutio, al je bio malo zalostan.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 01:49   #4986
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Nije se ljutio, al je bio malo zalostan.
I moj je tako reagirao na slične nestašluke.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 01:57   #4987
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
I moj je tako reagirao na slične nestašluke.
A tata je, kak ce drugacije.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 05:25   #4988
ja jedem previse kruha i nemrem prestat.

https://www.facebook.com/JungleVT/vi...8nj6qcFrtuA-V4
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 06:06   #4989
Kruha sam se nekako uspjela donekle odrec. I dalje ga jedem ali ne uz sve. Kad je neka bas mesina, i kad nema nikakvog priloga, onda uzmem kruha, i mozda uz par jela uz koja mi bas specificno ide kruh. Ponekad nesto namazem ili slozim sendvic. Prije sam ga jela bas uz sve i za dorucak obavezno nesto s kruhom, sad dosta manje. Al opet, tjestenina, riza, njoki, krumpir, bez tog ne mogu i tijesto volim, pogotovo lisnato, to bi mogla zderat svaki dan, al trudim se kontrolirat koliko god mogu. Bas sam seljak i volim tu debljajucu hranu, i nekad mi se cini da mi je svaki dan borba protiv same sebe
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:52   #4990
Meni je s tim lisnatim problem sto mi ostavlja neki gorak kartonast aftertaste u ustima i fakat nisam fan. Srecom
Jos bi mi samo trebao taj porok

Najlakse mi je sad nakon menge .. tada bez problema pazim i fakat sam imunija na sve ta dva tjedna. Vec oko ovulacije malo podivljam a pms pogotovo.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 09:17   #4991
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Ja skoro uopce ne jedem kolace ali volim cokoladu i cokoladne slastice, no ne bas pretjerano. Ono sto je meni slaba tocka je cips. Od paprike. U stanju sam sama pojest i najvecu vrecu cipsa od paprike koji postoji. Nemam ni mrvu samokontrole kad to jednom pocnem jest. Ne bilo kakav cips od paprike, imam par favorita dozvolim si otprilike jednom u mjesec dana ubijanje u cipsu. Najgore od svega je sto, osim sto to deblja i nezdravo je, jako mi tesko padne na zeludac, i to jako dobro znam al to me dosad nikad nije sprijecilo
Od slatkog mozda najslabija tocka su mi oni cokoladni cookieji, i Munchmallow, ali toga ne mogu pojesti kolicinski toliko puno.
Nikako da izbacim tjesteninu iz prehrane, volim ju sa svim i svacim
Ja tako s malim perecama. Ali mi se to toliko rijetko nadje na dohvat ruke (kad imam goste eventualno), da se nisam sjetila. I przeni ljesnjaci spadaju u tu kategoriju.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:12   #4992
Hannah

Moja slabost su gumeni bomboni.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:14   #4993
Lisnato mi je premasno (na onaj ruzan nacin) i tesko mi pada na zeludac tako da je to bas za posebno tuzne epizode razbojnistava.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:55   #4994
Ni meni lisnato ne paše, baš me jako boli želudac od njega i dobijem žgaravicu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:19   #4995
Zanimljivo, meni lisnato ne smeta previše, dok recimo od palačinki znam dobit neljudske bolove
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:45   #4996
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post

Dok sam bila klinka tata je od nekog Rusa bio dobio onu limenku Sevruge ili Beluge, ne sjecam se. Nije bas bila ni malecka limenka.
Ja nisam imala pojma kaj je to, tj znala sam da je kavijar, al nisam znala da je tak skupi.
Nasla zatvorenu limenku u frizideru, uzela zlicu i pojela.
Sebicno malo govno.

Navecer mama tostira tost, izvadi putar, tata donese flasu vina i ide u frizider, a kad ono nema kavijara.
Sorry, ali pojesti limenku kavijara na žlicu :klap::klap:
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:57   #4997
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja imam ekstra skupe slabe tocke i da im udovoljavam u mjeri u kojoj bi mi pasalo...ne bi islo.
Naime tartufi i Sevruga kavijar.

Dok sam bila klinka tata je od nekog Rusa bio dobio onu limenku Sevruge ili Beluge, ne sjecam se. Nije bas bila ni malecka limenka.
Ja nisam imala pojma kaj je to, tj znala sam da je kavijar, al nisam znala da je tak skupi.
Nasla zatvorenu limenku u frizideru, uzela zlicu i pojela.
Sebicno malo govno.

Navecer mama tostira tost, izvadi putar, tata donese flasu vina i ide u frizider, a kad ono nema kavijara.
Ha, ha!
Ja s deset godina nisam znala sama otvorit limenku.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:18   #4998
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Stvarno si bas bas imuna ?

Ne znam, ja se mogu odviknuti nekakvom low carb prehranom pa mi se manje jede neko vrijeme, ali negdje u dubini je uvijek pritajen mali debeli covjeculjak koji zeli cokoladicu
Tj mogu ignorirati i vise mjeseci ali cu se kad tad zasladiti i uzivati ko svinjica u tome.
Uglavnom odustala sam od bilo kakvih namjera da secer u potpunosti izbacim iz zivota jer je za mene to nemoguce.


iNace kad citam vasa bingeanja secera, lakse mi je, jer uvijek mislim da sam ja najgora i da bi me se ljudi odrekli kad bi vidjeli sto sam sve u stanju pojesti u napadu slatkofilije.
Baš, baš .
Kraj mene se torta može osušiti u frižideru, uopće se ne sjećam kad sam zadnji put jela kolače, palačinke, torte, ajde, jedino pitu od jabuka mogu, ali ono, jednom u tri mjeseca

Meni je daleko gore suzdržati se od recimo domaćih njoki, šurlica i sličnih tjestastih gadarija .Ne čine mi dobro, osjećam se ko nosorog poslje njih, i isto ih izbjegavam dugo vremena, al kad se ubijem u njima , e onda se ubijem
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:21   #4999
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
a dobro, dug je put do toga

Edit: ali ne, nikad mi nije trebalo više od jednog reda. Moj neumjereni porok je tjestenina, a ne čokolada.
Ja bi se mogla utopit u bazenu krpica sa zeljem ili špageta sa šalšom i samo jesti, jesti, jesti...dok ne puknem ili se ne utopim.
E to.
Jel možeš pojest ono tri raviola. Ja ne mogu .
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:14   #5000
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Hannah

Moja slabost su gumeni bomboni.
Kad smo muz i ja prohodali, nasla sam mu ispod kreveta pakovanje Haribo bombona od 1 kg, ak se dobro sjecam.

Inace tjesteninu i kruh uopce ne jedem, a nit me ne privlaci. Ono, posjet cu u drustvu, ak netko napravi nekaj kaj se jede s kruhom ili nekaj od tjestenine, nije da cu odbit, kao sto bi svinjetinu. Ali ne jedem svojevoljno.
Od skrobnih stvari jedem krumpir i rizu.

Pekarski proizvodi mi naprave ciglu u zelucu i zastopaju me. A tjesteninu si nikad ne pozelim.
Ni pizzu.
Ma to sam vec pisala, kak me ljudi uvjeravaju da nisam probala dobru, pa da ne znam.
A jesam, i jedno i drugo, dala sansu vise puta i bezveze.
Nikad mi ne dodje da bi tjesteninu (ma ni domace raviole u najfinijem umaku), kruh ili pizzu. Pizza mi je nesto pored cega bi radije ostala gladna.

E
Meni to sve kaj ide u i na tjesteninu i na kruh finije samo, bez tjestenine i bez kruha.
Ak negdje jedem tatarski, najveci dio pojedem samo meso, a tosta mi ode mozda jedan trokut i dosta putra.

Ili neki umak za tjesteninu ili fila za raviole...mogu ja rro i bez tijesta.
Da fuzi s tartufima.
Daj ti meni na zlicu to kaj si mislila polit na tijesto, fala.

Da si udovoljavam sa tatarskim, tartufima i kavijarom koliko bi htjela, dovela bi nas do bankrota.
U biti to pojedem jako rijetko.

Zadnje uređivanje Hannah 3 : 11.11.2017. at 16:35.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.