Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 19:11   #61
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
dakle:

navedeni NE MOZE imati svaku,jer bogu fala ukusi i kriteriji i zelje se razlikuju.

uspjesni ljudi planiraju,i neuspjesni planiraju,no isto tako nije niko operiran od skretanja s tracnica i iznenadnih situacija.

za nepredvidivost ne triba ne znan kakvo planiranje,dovoljno je po ure izletit s posla da vidis partnericu,ili ju iznenadit kad god cin god,bez posebnog povoda. ne radi niko 24/7.

svakako moze imati vrimena i za hobije i drustvo i druge aktivnosti osin posla,vidjeno x puta.

nadalje,uopce nije problem s kolko je zenskih doticni bija,nek je on skupija iskustvo,svakako je dobrodoslo, onda ga moze prakticirati s partnericon.
ukoliko nisu oboje tip otvorenog braka,vjernost se podrazumijeva.

jednostavno,covik ima sasvin dovoljno vrimena za sve,ako mu je stalo.
Nije istina, je li čovjek istodobno može biti pilot, doktor i poznavatelj umjetnosti ? Možda uz to romantik, atleta i dobar prijatelj ?

Ne može, čovjek se može razvijati u nekoliko područja koja odabere, u svemu ne može biti dobar. Što više područja čovjek pokriva to je veća šansa da u nijednom nije niti prosječan, a kamoli izvrstan.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:13   #62
Samo to tražiš? Baš me čudi što ih ne nalaziš.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:15   #63
Primjer Mate Rimca, mladić koji je zagrižen u tehnologiju i svijet automobila. Da li ikome izgleda kao atleta ?

Mislite li da on može jebat curu kao neki vrhunski sportaš gdje je za sami sport potrebna predispozija agresivnosti i dominacije ? Garantirano ne može.

Razlog leži u tome što je za njegov posao potrebna komunikacija, kompromisi, dogovori, poslovna suradnja. Posve različito od recimo sprintera koji za svoj sport treba eksplozivnost, agresivnost, dobru fizičku spremu. Tko će biti bolji jebač nije upitno.

Posveta različitim karijerima, i ponavljanje istih postupaka svaki dan grade čovjekov karakter. Tako je karakter jednog Mate različit od karaktera jednog ragbi igrača, koji mora cijelu karijeru biti muževan i jak kao bizon.

Čak ni Superman ne odgovara opisu iz prvog posta, jer Superman je unatoč svojim nevjerojatnim moćima zapravo izrazito nesiguran junak. Čak ni takav ne bi dominirao, zapravo je Luis Lane dominirala .
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:18   #64
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Nije istina, je li čovjek istodobno može biti pilot, doktor i poznavatelj umjetnosti ? Možda uz to romantik, atleta i dobar prijatelj ?

Ne može, čovjek se može razvijati u nekoliko područja koja odabere, u svemu ne može biti dobar. Što više područja čovjek pokriva to je veća šansa da u nijednom nije niti prosječan, a kamoli izvrstan.


isuseee

a zasto bi neko bija pilot i doktor u isto vrime ?

dovoljno je da je dobar pilot,ili doktor.
ili direktor hotela,manager u nekoj firmi. znan nemali broj ljudi koji su na tin pozicijama i zive zivot punin plucima,ne trkeljaju o poslu uopce,znaci dobar si u poslu, odrzavas formu,uru vrimena za tenis dvapu tjedno se da nac,ili neku drugu aktivnost. imas vrimena za druzenje.
vecina njih ne radi vikendon,nit od jutra do ponoci.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:18   #65
Ne bi me iznenadilo da je ovo neki lik koji trola.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:20   #66
Zamalo sam došla u napast da te na pp pitam jesi li moja frendica...onda sam se sjetila njezine kategorične odbojnosti prema virtuali pa...vjerojatno nisi.

S njom sam vodila mali milijun razgovora. Ona isto puni 25 i uskoro će puknuti kao kokica...jer želju za dečkom i vezom tretira kao projekt.

A čini mi se da je to i tvoj problem.

Ne radiš eksperiment u kojem ćeš suptancu x dovesti u vezu y pa bi zbog nekih parametara taj spoj bi trebao funkcionirati...jer si ti napravila ovaj popis očekivanja.

Možda takav tip postoji, ali ne bi s njim imala kemiju i na kraju bi bio frend za pivu.

Starija sam od tebe dvije godine.

I ne, nisi stara, nikakva bomba ne otkucava no pobogu, nemoj vjerovati ni u jednoroge.

Postani malo elastičnija. Ok je imati očekivanja od idućeg odnosa, tipa ne želim u idućoj vezi neko bezveze vodanje koje nigdje ne vodi jer mi se na to ne troše mjesece, želim mir, stabilnost, bla bla...ali to su sve apstraktne kategorije koje se tiču odnosa, ne osobe koja je zamišljena.

Kad upoznaš nekoga zbog koga ti srčeko malo zaigra jer ti je zgodan i simpa...daj mu priliku, iako na prvu ne djeluje kao ova kreacija koju si ovdje zapisala. Možda ćeš ti se na njemu svidjeti nešto petnaesto što ti u ovoj fazi "potrage" uopće nije palo na pamet.

Želim ti puno sreće i leptirića, uz pravog tipa...sa pokojom manom...koja nije presudna nego jednostavno dio njega.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:22   #67
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Rekla sam da mora biti ubracen kao i ja da bi oboje bili svjesni problematike
I mora biti bar malo stariji od mene
Da jasno mi je,ah ti brakovi i problematike.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:22   #68
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Primjer Mate Rimca, mladić koji je zagrižen u tehnologiju i svijet automobila. Da li ikome izgleda kao atleta ?

Mislite li da on može jebat curu kao neki vrhunski sportaš gdje je za sami sport potrebna predispozija agresivnosti i dominacije ? Garantirano ne može.

Razlog leži u tome što je za njegov posao potrebna komunikacija, kompromisi, dogovori, poslovna suradnja. Posve različito od recimo sprintera koji za svoj sport treba eksplozivnost, agresivnost, dobru fizičku spremu. Tko će biti bolji jebač nije upitno.

Posveta različitim karijerima, i ponavljanje istih postupaka svaki dan grade čovjekov karakter.
Čak ni Superman ne odgovara opisu iz prvog posta, jer Superman je unatoč svojim nevjerojatnim moćima zapravo izrazito nesiguran junak. Čak ni takav ne bi dominirao, zapravo je Luis Lane dominirala .


:klap:

ovisno o zanimanju ili hobiju znas ko je bolji jebac? ben te zivote
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:23   #69
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
Ne bi me iznenadilo da je ovo neki lik koji trola.
99% ljudi traži mnogo više nego što pruža zauzvrat. Cura je opisala savršenog muškarca, takav ne postoji.

Gledajući svijet oko sebe, shvatio sam da 99% žena traži mnogo, a na kraju završe s potpunom budalom, idiotom i niškoristi . Tragično, ali na kraju budu i zadovoljne izborom. Doduše, uglavnom ni same nisu bolje od takvog, druga je stvar što su uvjerene da jesu.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:24   #70
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
:klap:

ovisno o zanimanju ili hobiju znas ko je bolji jebac? ben te zivote
Da, znam da će te bolje izjebat ragbi igrač nego pogrbljeni informatičar. Jedan će te izjebat kao životinju, drugi će te gledat. Bude iznimaka naravno, ali generalno govoreći nema sumnje.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:28   #71
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
99% ljudi traži mnogo više nego što pruža zauzvrat. Cura je opisala savršenog muškarca, takav ne postoji.

Gledajući svijet oko sebe, shvatio sam da 99% žena traži mnogo, a na kraju završe s potpunom budalom, idiotom i niškoristi . Tragično, ali na kraju budu i zadovoljne izborom.
Naravno da su zadovoljne pa budale,idiote i niškoristi su i zaslužile.

Jeb...kad su im ovi pametni,karakterni,uspjesni i pristojni doooooosadniiiii.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:29   #72
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
:klap:

ovisno o zanimanju ili hobiju znas ko je bolji jebac? ben te zivote
Aktivan sportas jednostavno ima vise kondicije za maratonski sex i prasinjanje.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:30   #73
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Da, znam da će te bolje izjebat ragbi igrač nego pogrbljeni informatičar. Jedan će te izjebat kao životinju, drugi će te gledat. Bude iznimaka naravno, ali generalno govoreći nema sumnje.
imas link na neko istrazivanje?

btw nisu svi informaticari pogrbljeni.
bas naprotiv,ja ne znan nijednog pogrbljenog.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:30   #74
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Naravno da su zadovoljne pa budale,idiote i niškoristi su i zaslužile.

Jeb...kad su im ovi pametni,karakterni,uspjesni i pristojni doooooosadniiiii.
Tako je. Žene bi bad boya koji dobar prema njoj, uz to je dr.sc., vrhunski jebal i zavodnik, ali jebao je 1 ili 2 cure dosad, vrhunski atleta koji vježba 2h dnevno, poslovni čovjek pun novaca, posvećuje se njoj, iznenađuje je, vodi je na putovanja.

Sve se može ako dan traje 200 sati.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:32   #75
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Tako je. Žene bi bad boya koji dobar prema njoj, uz to je dr.sc., vrhunski jebal i zavodnik, ali jebao je 1 ili 2 cure dosad, vrhunski atleta koji vježba 2h dnevno, poslovni čovjek pun novaca, posvećuje se njoj, iznenađuje je, vodi je na putovanja.

Sve se može ako dan traje 200 sati.
Naravno dok ona sjedi doma,nista ne radi i ceska picu dok on ne dodje.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:32   #76
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Aktivan sportas jednostavno ima vise kondicije za maratonski sex i prasinjanje.
Ne samo to, nego za dobar seks treba i doza agresije, snage, itd. Kao što znam da će mi ragbi igrač bolje okopati vrtal nego informatičar, isto tako znam da i bolje jebe nego informatičar.

To se zove zdrava pamet.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:32   #77
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Aktivan sportas jednostavno ima vise kondicije za maratonski sex i prasinjanje.


to sta neko ima kondicije ne znaci i da zna izjebat.
a i nesportasi imaju itekako kondicije,ne stice se kondicija samo sporton.


dobar sex je subjektivna stvar.i to ukljucuje li on ikakvu i kakvu/koliku dozu agresije.
svi imamo agresiju u sebi.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:33   #78
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da je poprilicno simptomaticno da je upravo prva rijec opisa savrsenog princa (PRINCA! ) ni vise ni manje nego - ambiciozan.

kao i sto je prva rijec sljedece recenice opisa - situiran.

(a zena ima 25. znaci po tome sudeci, tip je nasljednik ili dobitnik na lutriji )
divota.
Problem zapravo nije u tome što bi ona isključivo Todorićevog ili Kerumovog sina. Najvjerojatnije bi pristala na svakog donekle pristojnog, pomalo submisivnog, koji bi podredio veći dio života glađenju njenog ega. Tako mi zvuči. Problem je što opis iz njenog uvodnog posta zapravo nije njezin, i nije proživljen, nego je pokupljen ili iz časopisa, ili iz knjiga u stilu "50 nijansi sive" s manje ili više spenkanja. Da je opis proživljen, ne bi bio kontradiktoran. Kad svoja očekivanja stvaraš na temelju iskustva, onda znaš da direktor velike firme nije istodobno šampion emocionalne inteligencije.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:35   #79
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
to sta neko ima kondicije ne znaci i da zna izjebat.
a i nesportasi imaju itekako kondicije,ne stice se kondicija samo sporton.
Za znati dobro izjebati muskarac treba dosta djeva prasinjati ali ne znam jeli ti to razumjes i slazes li se.
Nesportasi imaju kondicije? Kako sjeduci i jeduci? Khm nisam bas siguran.
Evo ja sam rekreativni sportas prilicno dugo vremena pa se ne slazem sa tobom.
Nego jeli se ti bavis sportom i znas li uopce sto je kondicija?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:38   #80
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ja znam sto nudim, ali ne znam sto dobivam
Čini mi se da postoji bolji način za riješiti taj problem. Umjesto da ti tražiš njih, neka oni traže i ganjaju tebe.

Kako si napravila popisić onog što ti želiš od tipa, napravi isti takav s njegove strane. Pogledaj koje stvari već imaš, njih samo trebaš u kontaktu boldati, a one koje nemaš, izgradi. Ili bar budi jako svjesna koje su, da ih možeš izgraditi čim ti se ukaže prilika. I nemoj je onda propustiti.

Kakav popis, takvi tipovi ti dolaze. Simpl.

"Postani promjena koju želiš" - mislim Gandi il Buda, nema veze, neki pametni tip
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger