Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.04.2012., 10:57   #11
Quote:
Tekken kaže: Pogledaj post
znam da je kasno. ja sam se prebacio s FSB-a nako 2. godine (idiot). a prebacivanje ide laganini, ali je bitno da se ne bakćeš s ne ni previše suosjećajnim, ni previše upućenih, ni previše intleligentnim stvorovima u referadi, izuzev brkatog lika koji je car, al on ipak nije senior staff pa nije dokraja upućen u sve. odma u glavu (zamjenika pročelnika koji je jedini odgovoran za zapravo sve šta se studenta tiče; studenti 100% ovise o njemu); ja sam se dva mjeseca jebavao s babama (isprika) i kad mi dopizdilo ugovorio sastanak s pročelnikom i riješili stvar za 15 minuta (sišao dolje i obrazovao referatkinje, doduše ne znam na koliko dugo)



ja sam tek freshman (u fizici). meni se čini: masa je masa-> zakon očuvanja mase. e sad je li vakumska pumpa izvukla i zrak iz balona, ne znam koliko je to moguće, ali rekao bi vrlo moguće
koliko si razlike dobio?,mislim ja sam se ispisao sa FSB-a(iz financijskih razloga)nakon završene 1.godine ,to je bilo prije 4 godine ,i sad pišem državnu maturu ,mislim ,ima li je potrebe pisati ili je se moguće upisati s ovim dokumentima?
Zinedin21 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.