Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2021., 16:55   #1
Menga

Hej! Pozdrav svima. Ima li koja od vas iskustva, ili znate je li moguce da menstruacija kasni zbog darivanja krvi?
Inace mi je ciklus dug oko 30-40 dana, protekla dva mjeseca stigla je tocno na 31. dan, danas je 35. pa me malo hvata panika. Uz to, ovaj mjesec sam uzimala j tablete magnezija i ulja nocurka da mi ublaze simptome pmsa. Ima li tko iskustva s necim slicinim?
Pozdrav
volimgrasak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 17:10   #2
Ako misliš da si trudna, napravi test.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 17:20   #3
Napravi test i ne smaraj, nije ovo Teens.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 17:22   #4
Quote:
volimgrasak kaže: Pogledaj post
Hej! Pozdrav svima. Ima li koja od vas iskustva, ili znate je li moguce da menstruacija kasni zbog darivanja krvi?
Inace mi je ciklus dug oko 30-40 dana, protekla dva mjeseca stigla je tocno na 31. dan, danas je 35. pa me malo hvata panika. Uz to, ovaj mjesec sam uzimala j tablete magnezija i ulja nocurka da mi ublaze simptome pmsa. Ima li tko iskustva s necim slicinim?
Pozdrav
Ako mislis da si trudna napravi test.
I posjeti ginekologa svakako.
Ne možemo tu na forumu procjenjivati tuđe menstrualne cikluse.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 17:24   #5
Moguće je da ti kasni zbog darivanja krvi, ali bolje ćeš odgovore dobiti dolje na Zdravlju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 17:27   #6
Ni na Zdravlju joj neće moći ustanoviti razinu bete ako se popiša na tipkovnicu.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 17:34   #7
Zadnji put kad sam zavrilia na Žensko zdravlje zdrušno su računali dane ciklusa, ovulaciju, ubacili datum odnosa i razne druge varijable. Brijem da njih dolje to veseli, nek ode pitat.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 19:35   #8
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Brijem da njih dolje to veseli
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2021., 23:26   #9
meni nikako nije jasno da u današnje vrijeme kad se samo trebaš izmokriti na test za koji ti ne treba kredit i dostupan je od apoteka do drogerija/parfumerija/bipa/klinacapalaca netko gubi vrijeme na ovakva pitanja na forumu
I zašto prakticiraš seks bez zaštite?
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2021., 23:37   #10
Pa uopće ne piše da se seksala, možda je zabrinuta općenito, da je dala svu krv npr. pa sad nema dovoljno za mengu.

Ako su ti ciklusi inače 30-40 dana, pričekaj još i ne živciraj se.
Ako misliš da možda jesi trudna, napravi test.
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 01:17   #11
Quote:
hours kaže: Pogledaj post
možda je zabrinuta općenito, da je dala svu krv npr. pa sad nema dovoljno za mengu.
Iskreno se nadam da se brine da je trudna, a ne da je dala svu krv pa nema dovoljno za mengu.

Ako se brine da je dala svu krv pa nema dovoljno za mengu, nadam se da nije trudna, iz eugeničkih razloga.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 01:31   #12
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da se brine da je trudna, a ne da je dala svu krv pa nema dovoljno za mengu.

Ako se brine da je dala svu krv pa nema dovoljno za mengu, nadam se da nije trudna, iz eugeničkih razloga.
Komično mi je što je u pet postova došlo do toga da se seksa bez zaštite pa sam se vraćala čitati gdje sam propustila tu info
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 01:34   #13
Možda je hvata panika da je u perimenopauzi, ali valjda bi to napomenula.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 01:41   #14
Zar nije fora s maternicom i menstruacijom i one tri arterije, koje napune maternicu krvlju jer očekuju da napokon dođe prvotni i oplodi tu jadnu ženu, da one u nekom trenutku zatvore pipu, i onda se čeka, i čeka, i ako ne dođe do oplodnje oljušti se maternica i sva ta krv izađe, a ako daš krv...onda ne znači ništa jer je maternica povukla sebi svoju količinu na vrijeme?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 01:49   #15
Ako daš krv, onda se endometrij ne oljušti jer je sva krv potrošena i endometrij se osušio umjesto da se oljušti, pa iz pičke ispada nešto nalik crvenoj peruti.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 01:54   #16
To bilo zgodno. Izgledalo bi kao griz od liofilizirane maline. Armie bi to jeo za doručak sa zobenim.
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 11:28   #17
Znači ženice moje otkad to dodajem u smoothyje ja više nemam problema s anemijom, sinu su se očistili pubertetski prištići, a mala Danyjella Australiya više nije alergična na ambroziju znači top top molim bez glupih komentara to je samo moja recenzija.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 11:50   #18
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Ako daš krv, onda se endometrij ne oljušti jer je sva krv potrošena i endometrij se osušio umjesto da se oljušti, pa iz pičke ispada nešto nalik crvenoj peruti.
Vidim prednost čašice nad tamponom.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 11:50   #19
__________________
Poslano s mog kalkulatora. ❤️🎶🎶🎶❤️
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 11:54   #20
Vi se sad sprdate, ali meni je darivanje krvi znalo utjecati na ciklus. Menga bi ponekad kasnila par dana u tim mjesecima kad bih darivala. Ne znam čemu sad smijanje i čuđenje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.