Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2009., 10:17   #141
svaki dan.ne baš 3 sata ali svaki dan.jbg,nema švercanja
__________________
"Ja sam čovjek s mnogo problema,a pretpostavljam da sam većinu sam izmislio" :)
Mrs.Botox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 20:04   #142
jel ima tu koga ko je zavrsio 2. raz i ima jos knjige???
Voker.Buš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 20:03   #143
Hmmmm Mrs. Botox ko si ti?? hahah idemo zajedno u razred, a neznam koja si ti!?! Ja sam Anita ugl. ja ću vam sada isto drugi razred 18. gimnazije i meni osobno je u toj školi super, a ako hoćete proči s pet nemorate baš krv pišati ali jednostavno morate malo više raditi... Kaj ja znam ja sam pomalo kampanjac i prošla sam s 4 bez problema da sam se malo više primila posla prošla bi s 5 vjerojatno bez problema ali ja sam malo ljena XD Društvo će ti biti onakvo kako se ti postaviš ako misliš da si nešto bolje nego drugi naravno da nečeš imati puno prijatelja ali ako si ful okej nemaš beda... kod mene u razredu smo si svi manje više super stvarno bolji razred nisam mogla poželjeti =) ... općenito škola ima svega 600 đaka tako da svako svakog zna i prilično su svi ljudi okej tako da, a za vas dvije Pivot je zakon i Antonelica nadam se da će mo se možda upoznati 7.9. i nemojte se niš bojati sve bu nekak išlo... i da većina profesora je ful super tako da... ako imate pitanja slobodno pitajte =)
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 01:34   #144
rofl prije ce bit da je vecina lose al dobro ovisi koje dobis...
jos uvjek se traze moguci dobrovoljni davatelji knjiga koji ce sad u 3. ...
Voker.Buš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:11   #145
zasto je ova tema crkla?
ja se ove godine planiram upisat u 18.
ali neznam puno o školi.
jel istina ono da se možda seli u vlašku?
kolko mi otprilike od trga bana jelačića treba do škole?
i jel ekipa šminkeri i to ili?
PD. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 10:48   #146
Quote:
PD. kaže: Pogledaj post
zasto je ova tema crkla?
ja se ove godine planiram upisat u 18.
ali neznam puno o školi.
jel istina ono da se možda seli u vlašku?
kolko mi otprilike od trga bana jelačića treba do škole?
i jel ekipa šminkeri i to ili?
mene isto zanima
http://www.gimnazija-osamnaesta-zg.skole.hr/
možda ovo bude pomoglo meni je
ili dođi na otvoreni dan, po meni je to najbolje
a provjeri sam/a koliko ti treba od trga xD
u ekipi uvijek imaš različitih ljudi, pa tako i šminkera
__________________
Woud you like a cup of tea?
witchy_boop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 19:37   #147
Quote:
witchy_boop kaže: Pogledaj post
mene isto zanima
http://www.gimnazija-osamnaesta-zg.skole.hr/
možda ovo bude pomoglo meni je
ili dođi na otvoreni dan, po meni je to najbolje
a provjeri sam/a koliko ti treba od trga xD
u ekipi uvijek imaš različitih ljudi, pa tako i šminkera
pročešljala sam pozorno njihovu stranicu i baš me zbog toga svega što tamo piše i privukla ta škola.

ti si sada XVIII. , ili planiras upisat , ili si neka druga gimn.?
i što se tiče ekipe - ja želim da bude raznoliko , šminkeri , ajmo teko reći, i nisu baš moja 'skupina' ljudi u kojoj se vidim, zato i pitam to. Recimo , kažu za VII. gimn. da je skroz 'elitna' škola , ono mamine princezice, tatini sinčići & stuff.
__________________
smile like you don't give a damn about the consequence.
PD. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:34   #148
Quote:
PD. kaže: Pogledaj post
pročešljala sam pozorno njihovu stranicu i baš me zbog toga svega što tamo piše i privukla ta škola.

ti si sada XVIII. , ili planiras upisat , ili si neka druga gimn.?
i što se tiče ekipe - ja želim da bude raznoliko , šminkeri , ajmo teko reći, i nisu baš moja 'skupina' ljudi u kojoj se vidim, zato i pitam to. Recimo , kažu za VII. gimn. da je skroz 'elitna' škola , ono mamine princezice, tatini sinčići & stuff.
planiram se upisat
križanićeva je cijela "elitna" (osim klasičara ). od petnaestak ljudi koje znam da idu tamo 4 nisu "fancy" i k tome su tih 4 muški.
sad za 18. ne znam puno ljudi jer nije ni toliko razvikana ili popularna, ali mogu se raspitat. čula sam da ima nekakav trač da su u 18. ukinuli izlete, jel neko zna dal je to istina?
__________________
Woud you like a cup of tea?
witchy_boop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:47   #149
Quote:
witchy_boop kaže: Pogledaj post
planiram se upisat
križanićeva je cijela "elitna" (osim klasičara ). od petnaestak ljudi koje znam da idu tamo 4 nisu "fancy" i k tome su tih 4 muški.
sad za 18. ne znam puno ljudi jer nije ni toliko razvikana ili popularna, ali mogu se raspitat. čula sam da ima nekakav trač da su u 18. ukinuli izlete, jel neko zna dal je to istina?
1. mda, baš me zato odbija 16.gimn.
a imam frendicu koja ide u 4. i ta je jaako teška , al zbilja.

mda, o 18. ima 5-6 str. foruma a o 16. preko 20 ako se ne varam.

i ovo za izlete nisam nigdje vidla / čula.
__________________
smile like you don't give a damn about the consequence.
PD. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:41   #150
u školu standardno ide reducirana populacija iz najgorega dijela metropole koji mislim da nije potrebno imenovati , buduće dame iz gajeve , vozači kamiona , pedikeri i tzv . ekonomisti . . . jednim pojmom , gas - gas .
što se same škole kao takve tiče , ništa posebno . i da , nikada više ne želim nogom kročiti u tu prokletu baraku .
Sharpey Shuffle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 22:00   #151
Svima preporučam 18.
škola je prelagana, može se jako puno jezika naučit i gro se putuje, ali fakat gro, 3 puta više od neke 2. ili 7. recimo
atmosfera je super, nije ko u ostalim šk da si stalno u istom razu

ekipa je većinom turbo folk


sprdačina od škole
ElPadrino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 22:01   #152
i najvažnij od svega prestanite davati deplasirane informacije o preseljenju, škola ostaje na sadašnjoj lokaciji do daljnjeg, a teren u vlaškoj je već namijenjen za druge svrhe.
O vlaškoj se priča od 95.
ElPadrino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:33   #153
Quote:
ElPadrino kaže: Pogledaj post

ekipa je većinom turbo folk
Damn
__________________
smile like you don't give a damn about the consequence.
PD. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 18:24   #154
:S

Dakle, ako mogu dobiti neke informacije. Čula sam da je tamo bodovni praag 53 boda. Ja ču najvjerojatnije imati oko 55 nadaam se. jel bih mogla upasti? znaam da bodovni prag svake godine sve više raste. Imam 8 godina engleskog (izvan škole), 4 godine muzičke i 4 godine jazz dance. Jel bi mi se moglo nešto od toga bodovati? Na engleski sam išla u Suvag. Stvarno bih htjela ići u jezičnu jer volim jezike. paaa pomagajte.
NikkyEfron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 01:17   #155
Quote:
Sharpey Shuffle kaže: Pogledaj post
u školu standardno ide reducirana populacija iz najgorega dijela metropole koji mislim da nije potrebno imenovati , buduće dame iz gajeve , vozači kamiona , pedikeri i tzv . ekonomisti . . . jednim pojmom , gas - gas .
što se same škole kao takve tiče , ništa posebno . i da , nikada više ne želim nogom kročiti u tu prokletu baraku .
U skolu opce nejdu navedene osobe. Da ima bisera ima, necu pokusati sakriti ali nemozes u globalu reci da je skola losa i da u nju idu " gas, gas " ucenici. Ja sam ti ovdje zivi primjer da nije tako!!!

Skola nije tako lagana kako neki tvrde. Nije da je tipa MIOC al nije boga mi ni tako teska!

I kao trece skola nije pretezito cajka populacija. U mom razredu od nas 25, njih 4 slusa cajke, a ima i razreda di nema niti jedne osobe koja slusa cajke. Sve ovisi u koji razred zapadnes i kakva ti je generacija. U skoli isto ima svega i svacega tako da ces naci i punkera i cajkasa i sminkerica. Sta tebi najbolje pase moram odluciti sam/a
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 01:19   #156
Quote:
PD. kaže: Pogledaj post
1. mda, baš me zato odbija 16.gimn.
a imam frendicu koja ide u 4. i ta je jaako teška , al zbilja.

mda, o 18. ima 5-6 str. foruma a o 16. preko 20 ako se ne varam.

i ovo za izlete nisam nigdje vidla / čula.
Izleti nisu ukinuti bez brige. Izleti su bili ukinuti za proslo godsinje prvase (to bi bila moja generacija) jer su pojedini biseri ponijeli alkohol i cigarete na prvi izlet na Klek. Ta je zabrana ukinuta krajem prosle godine. Svaki razred, svake godine ide na izlete tako da se nemoras brinuti
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:06   #157
ja bih se mozda selila u XVIII. gimnaziju. .
pocetkom sljedece godine naravno.

jel' teska skola?!
koliko se uci?!
jel' puno laksa od neke, Krizaniceve, recimo?!
(objektivno. :P )

konkretno me zanimaju sadasnji prvasici dvojezicnog njemackog.
kakav je razred?!
kakva ekipa prevladava?!
nemam ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:50   #158
Quote:
nemam ime kaže: Pogledaj post
ja bih se mozda selila u XVIII. gimnaziju. .
pocetkom sljedece godine naravno.

jel' teska skola?!
koliko se uci?!
jel' puno laksa od neke, Krizaniceve, recimo?!
(objektivno. :P )

konkretno me zanimaju sadasnji prvasici dvojezicnog njemackog.
kakav je razred?!
kakva ekipa prevladava?!
Skola ti je onak... Nesto izmedu. Nemogu reci da je pre teska al niej bogme ni lagana. Uz malo ucenja i slusanja na satu prodes s 4 bez problema, a uz jos malo vise rada i truda s 5. Ja sam malo lijena pa sam zasada na 4 jos uvijek

Trebas redovito uciti, nije da moras sjediti citave dane za knjigom al morala bi redovito uciti. Nebih ti znala reci jer laksa ili teza od Krizaniceve jer nejdem u Krizanicevu i neznam kakve su njihove metode rada i ocjenjivanja. Mislim su obje skole tu negdje po tom pitanju, no kao sto rekoh neznam tocno.

Sadasnji prvi a je ubiti dobar razred. Imaju 2 sestre i jednog brata sto je ubiti veoma zanimljivo haha. U tom razredu ima dosta povratnika. Razred je inace ok. Medu boljim razredima su. Poznam par ljudi iz tog razreda i super su mi. Nisam tocno sigurna kakvu vrstu muzike se tamo slusa, al mislim da nema puno cajkasa.

Ako imas jos pitanja slobodno pitaj i nadam se da sam ti pomogla
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 17:35   #159
a ja bi 5.
a u Krizanicevoj isto tako uz ucenje i slusanje na satu imas 4.
a jezici mi ne predstavljaju problem jer sam povratnik, sto se njemackoga tice.
a ni engleski mi ne predstavlja problem.
(zvuci jako umisljeno.^^.)
al' meni fizika i matematika kvare prosjek, jako, pa kako je u XVIII. sto se toga tice.?!.

A ovo sto se razreda tice,
medju boljima su po ocjenama ili ekipi.!?. :P
i da. jel' ima puno cudaka.?!.
ono, jesu li drustveni i komunikatvni,
s obzirom da bih ja naknadno uletila medju njih.^^.

Hvala na odgovoru..
nemam ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 16:14   #160
Quote:
nemam ime kaže: Pogledaj post
a ja bi 5.
a u Krizanicevoj isto tako uz ucenje i slusanje na satu imas 4.
a jezici mi ne predstavljaju problem jer sam povratnik, sto se njemackoga tice.
a ni engleski mi ne predstavlja problem.
(zvuci jako umisljeno.^^.)
al' meni fizika i matematika kvare prosjek, jako, pa kako je u XVIII. sto se toga tice.?!.

A ovo sto se razreda tice,
medju boljima su po ocjenama ili ekipi.!?. :P
i da. jel' ima puno cudaka.?!.
ono, jesu li drustveni i komunikatvni,
s obzirom da bih ja naknadno uletila medju njih.^^.

Hvala na odgovoru..
Pa ako hoces pet sjedi za knjigom par sati svaki dan pa ces imati pet
Fizika je tako lagana... Fiziku imas na njemackom i to imas prof. Benedika. Taj tip je ziva komedija. Prije testa ti da primjere zadataka, to provjezbas i to dobis na testu. I bez problema dobis 5. I ispitivanja su mu 5 papira s A,B,C ili D odgovorom. Matisa je teza al neznam koga ces dobiti kao profesora. Nisam sada sigurna ko ima prvi a za prof iz matise....

Bolji su po ocjenama al i ekipa je onak ok. Brijem da bi te dobro prihvatili. Moj drugi a je ove godine dobio 3 nova ucenika i prihvatili smo ih kao da su s nama od prvog dana. To ti uopce nebi trebo biti bed jer se u skoli fakat brzo uklopis ako si komunikativna i zabavna osoba. Ono meni je razred ok... Moj mi je naravno bolji al je i ovaj dobar. Super kao ekipa funkcioniraju i to je dobro...
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.