Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2003., 09:33   #1
decki

Kako se osjećam prazno i jadno, iscrpljeno.
Jucer sam bila u vani sa dečkom, njegovim prijateljem, i curom njegovom,..Njih dvojica su nerazdvojni..Znate kako se ponašao prema meni, sad je bolji nešto, ali opet sranje. Od kada se upoznao s njim i novim društvom i od kada je počeo raditi vikendom u kafiću totalno je drugačiji, to su dečki za zajebanciju, glupiranje i ponašaju se totalno balavo i neozbiljno. Tuku se ko mala djeca, deru se , zvijaju..Užas...Jucer sam pricala malo s tom curom i vidim da nisma jedina koja se sikira i ubija zbog toga...Jednostavno vidim da ga kopira , odnosno kako se on ponaša tako i ovaj.Valjda su se našli po karakteru....A ova cura je trudna, i rekla mi je neke stvari koje su koma....kako se ponaša prema njoj....i sad se oni žene i žele da je kum dečko moj, a ja kuma, a praktički smo se vidjeli par puta..o su njegovi prijatelji , a ja nisam...Glupo mi je biti kuma nekom e koga niti ne poznajem...
On je prvo rekao da želi dijete, pa poslije da pobaci, da će ju izmlatiti..i prevario ju je sa nekom curom dok je trudna...
A ona se ponaša isto kao i ja tipično ženski, muka joj je što su toliko zajedno, što je posvećuje malo vremena, što gleda druge žene i komentira kad je s njom...to je odvratno...
Pitala sam mu jel bio s kojom da ona zna moj "dečko" od kada ono nismo bili dobri , niti me vodio u društvo. Rekla mi je da nezna, da ga nikad nije vidjelča ni čula za ništaa, ali da se cure interesiraju za njega...Muka mi je to čuti...
Sinoc smo si popili svi i isli smo doma oko 2...onda smo pricali u autu, nemogu se kontrolirati pitala sam ga jel me kada varao, napala ga..on kaze da nije...Lijpo ga pitam...šta bi napravio , zar bi odbio zgodnu curu ako ti se otvoreno nudi...Kaže da bi, da nema potrebe kraj mene...Kako sere....Neznam kako da se ponašam , muka mi je , on nije više osoba koju sam poznavala, koji me volio, razgovarao s menom..Od 11 mjeseca kad je ušao u to društvo postao je drugačiji, točno ih kopira, to su dečki koji se zajebavaju, opijaju, vozikaju na motorima i njemu se to svidjelo. Valjda mu je to bio ispušnio ventil, nakon naše veze koja je ušla u krizu i nakon 3 godine. Ok sve bi to bilo ok da je tu bilo balansiranje, društov, provod dečki, ali i vrijeme provedeno s menom..On je mene izbacio iz života totalno..Koliko sam se naplakala, cekala u stanu, a to mi kaza i ova cura...Od kad je njzin budući usao u to drustvo naplakala se kao i ja sjedeći doma..T o su ženske...Kaže pola života mi je odnesao, a ona je isto kao i ja glupa i trpi sve to...Samo ona je željela ostati trudna, i vidim iz razgovora da misli da će ga to dijete promjeniti..A neke ću stvari još saznati od nje, ali ispalo je kao da ga je moj kopirao kad je ovaj išao raditi dijete i moj je htio.Ne mogu vjerovati kako sam tako glupa...Može reći netko tko nije u toj sitaciji sada svašta, ali vidim da nije sam omeni tako nego i njoj...Kaze s jedne strane ga volim zato sam s njim , a s druge sam ga zamsrila zbog stvari i riječi koje mi je rekao... Tako je i s menom....Neznam šta je to u meni da nisam mogla i nemogu prekinuti tu mučnu vezu od koje imam samo suze, bol i sikiranje...Ne mogu mu nikako oprostiti što 6 mjeseci nije bio uz mene ignorirao me..a ja sma ga zvala , plakala i molila....Zašto nemam snage, zašto ne mogu biti sama.....Htjela bi da osjeti tu istu bol kao ja da zna kako to sve boli..
__________________
klaudija
klaudija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 09:34   #2
hihihihi.....
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 09:37   #3
ponekad stvarno mislim da su sve žene glupe... međutim... ti ih spašavaš ... i sva sreća da je tako... jer ti si za knjigu rekorda po gluposti
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 09:40   #4
Re: decki

Quote:
klaudija kaže:
.....Pitala sam mu jel bio s kojom da ona zna moj "dečko" od kada ono nismo bili dobri , niti me vodio u društvo...
...rečenica za jezikoslovnu studiju pri višoj vodoinstalaterskoj školi...
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 10:22   #5
Quote:
A ona se ponaša isto kao i ja tipično ženski
Nasle se dvije tipicne zenske...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 10:33   #6
smrznuo mi se kompjuter usred divljenja ovom bogatstvu jezika...

A ja sam pala pod stol...
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 10:35   #7
Quote:
lebowski kaže:
Nasle se dvije tipicne zenske...
Sada sam sigurna da nisam žensko, ali sigurna sam i da nisam muško... frka... da nisam migrirala iz svemira (X-Pax)
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 10:36   #8
Hej, kiki helou pa di si ti?
ja bio do Šibenika prek vikenda, a tebe ni...
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 10:40   #9
Quote:
easyrider kaže:
Hej, kiki helou pa di si ti?
ja bio do Šibenika prek vikenda, a tebe ni...
Easy, ja sam doli bila za Dan državnosti poslom i onda back here.
Bilo bi dobro da sam se išla odmarati, ali nešto mi se društveni život popravio u zadnje vrijeme pa ću vjerojatno smočit nožice idući vikend. hi,hi...
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:04   #10
ne dopisujte se privatno ovdje...ovo je moja tema....komentare molim
__________________
klaudija
klaudija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:06   #11
Treba vas sve zatvorit u sinteraj. To je moj komentar.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:11   #12
klaudija, šta ima na Vrapču danas? Puštaju vas rano ujutro online?

Ma dobro jel ti kužiš da si totalno u qrcu? Spoznaja je prvi korak u izlječenju.
Iskreno se nadam da se netko zeza pod tim nickom, jer ako postoji realna klaudija onda je to stvarno jadno i poremećeno.
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:19   #13
Ima i gorih stvari. Recimo, jučer sam na TV vidio neki obred gdje debelom mačetom zarezuju bikovima vrat... krv šikta na sve strane, jadna životinja pada na zemlju i umire grčeći se u blatu od vlastite krvi. Radi se o obredu... ljudi stoje okolo i gledaju....
Ova klaudijina priča u meni budi takve slike čovječanstva... umrežena prethistorija na internetu... pa ako je njena priča istina i ona stvarna - mogu joj samo ponoviti - na svijetu ima i gorih stvari... welcome.
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:22   #14
404, ovo je bio tvoj prvi post koji kod mene nije izazvao alergijsku reakciju. Nešto mi je tu čudno!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:26   #15
jel ti nas sve dobro zaj. ili ti to ozbiljno pitas ?

za ne vjerovat
Quote:
GLUPOST JE NEUNISTIVA
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:36   #16
Quote:
kiki-j-zg kaže:
404, ovo je bio tvoj prvi post koji kod mene nije izazvao alergijsku reakciju. Nešto mi je tu čudno!
kiki, bez javnog upucavanja molim. Još uvijek sam loš do srži.
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:59   #17
Quote:
404 kaže:
kiki, bez javnog upucavanja molim. Još uvijek sam loš do srži.
Ovakve insinuacije neću ni komentirati.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 12:07   #18
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Ovakve insinuacije neću ni komentirati.
Jel i to beljenje alergijska reakcija?
Ne zachatavaj topic klaudiji, ona je sva jadna ...
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 12:54   #19
Ah....

Klaudija...

Ah....

Joj meni...

Joj tebi...

Nego...što ima novog?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 13:08   #20
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Easy, ja sam doli bila za Dan državnosti poslom i onda back here.
Bilo bi dobro da sam se išla odmarati, ali nešto mi se društveni život popravio u zadnje vrijeme pa ću vjerojatno smočit nožice idući vikend. hi,hi...
eh da nebi "zachatavao" topic, kao što kažu.. moram postaviti razmišljanje u svezi dečkiju... pa kak ti se popravio tek sad društveni život, a kaj je s "malim", zašto te on ne podruštvljvljava?
... ja sam jučer smočio i guzu i pišu u slanoj vodi, a slijedeći vikend kod klaudije na Mrežnicu u slatke vode.... (ovo će sigurno pobuditi klaudijin interes...)
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.